HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Az egész országban akadozik a mobilparkolási rendszer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Az egész országban akadozik a mobilparkolási rendszer Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2013. 08. 14. 16:21

Kora délutántól kezdődően akadozni kezdett a mobilos parkolási rendszer az országban - a probléma mindhárom mobilszolgáltató hálózatát érinti, ha nem jön visszaigazoló SMS a telefonra, érdemes automatában fizetni.
https://www.hwsw.hu/hirek/50783/mobilparkolas-parkolas-sms-mobilszolgaltato.html

#2 Felhasználó inaktív   Kecske666 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 14. 16:21

"Bár a hiba információink szerint mindhárom mobilszolgáltató ügyfeleit érinti (bár vélhetően nem egyformán, a Vodafone például azt jelezte megkeresésünkre, hogy csak pár percig tartott a leállás szerdán)"
Mekkora kamus hazug banda ez a voda.Jelen pillanatban sem megy a parkolás mobilvásárlás lott,stb......


#3 Felhasználó inaktív   Modeller 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 14. 17:04

És akinek otp-s számlához van kötve a parkolása? Én nem sms-ezek, hanem 06-80-as számot hivok és ott azonnal bemondják, hogy elindult a parkolás. Az sem megy?

#4 Felhasználó inaktív   geoff 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 14. 17:15

"Az SMS feldolgozása sikertelen. Kérjük próbálja újra később."
--
geoff

#5 Felhasználó inaktív   Modeller 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 14. 17:44

@Modeller: Kipróbáltam, látszólag működik, el lehet inditani, le lehet állitani.
(más kérdés, hogy erről nincs visszaigazolás, nem tudnám biztonyitani, hogy azt mondta be, hogy elindult)

#6 Felhasználó inaktív   lancet 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 250
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 15. 06:40

Nekem üzi megjött, csak nem olvastam el (nem szoktam, minek)... Megvárom az sms jelző hangot, és megnyugszom, hogy ok, nyugtázták a parkolásom. Megnyitni akkor szoktam, amikor befejezem a parkolást, és küldöm a stop üzit válaszként. Meg is lepődtem, mert az első üziben az volt, hogy bocsi, nem müxik a rendszer... Fasza, most várhatom a csekket...

Mindenesetre tanultam tegnap is valamit.
Terhe nincs, az ég felé tart - holdhajó.
/Dohaku (?-1675)/

#7 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 15. 06:58

"A rendszer hibás működéséből eredő problémákért elvileg az autós felel." Ha az Ő rendszerűk hibásan működik akkor azért én vagyok a felelős? Ezt hogy is képzelik? (Köcsi Banda!) Én már egyszer szívtam ezzel a mobil parkolással (kaptam is büntit) így inkább mindig dobálom az aprót.

#8 Felhasználó inaktív   kisrobert 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.564
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 15. 08:05

@antyg: Ez inkább azt jelenti, hogy ha te nem kapsz megerősítő üzenetet vagy egy olyan üzenetet kapsz miszerint a rendszer nem működik, akkor neked kell aprót dobálni.

#9 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 15. 09:10

@kisrobert: Igen, de mi van akkor, amikor nem kapok üzenetett, dobálok, és közben meg csak az üzenet nem érkezett meg de az óra (és ezzel a pénz) ketyeg, pontosabban fogy :)?
És akkor járkáljak én utána, hogy amiért 2-szer fizettem az egyik részt visszakapjam...


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó