HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Futóappot vett az Axel Springer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Futóappot vett az Axel Springer Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2013. 10. 10. 14:12

A német médiaóriás, az Axel Springer felvásárolta az egyik népszerű online fitnesz szolgáltatót, az osztrák fejlesztésű Runtastic-ot. A pontos ár nem ismert, de a források szerint tízmillió eurós nagyságrendű összegért jutott hozzá a lapkiadó a Runtastic 50,1 százalékos tulajdonrészéhez.
https://www.hwsw.hu/hirek/51104/axel-springer-runtastic-felvasarlas-exit-startup.html

#2 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 10. 14:12

jön a hi-tech futás, a margitszigeten balranézel, a mósönszenzor érzékeli, és a füledbe súgja az ájfón lédigiga közben hogy a budai oldalon a mólkúton a fejsze most csak 4.99, ha siet még elérheti...
És futás közben az okosztelcim éget több energiát, mer az úgy fáinos!
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#3 Felhasználó inaktív   inagy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 10. 22:02

Szerintem nem hülyeség hogy vannak ilyen app-ok is. Én azon kaptam magam nem régen hogy az ezen a területen elérhető hi-tech kütyük miatt egyre jobban érdekel a sport és a mozgás. Nem is értem hogy egy ilyen alapokon nyugvó achivement rendszeres valami sport appot miért nem találtak még ki eddig. Elég sok ilyenre fogékony embert rá lehetne venni az aktívabb sportolásra.

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2013. 10. 10. 22:53

Üzenet megtekintéseIdézet: inagy - Dátum: 2013. 10. 10. 23:02

Én azon kaptam magam nem régen hogy az ezen a területen elérhető hi-tech kütyük miatt egyre jobban érdekel a sport és a mozgás


Mert egy igazi hülye vagy és nem is egészen értjük minek támadtál fel, oszt kommentelsz tele hirtelen egy csomó topikot.
Make love not Wor.

#5 Felhasználó inaktív   eziskamu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 310
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 07:23

@Jahno: hagyjad már szegényt, lehet futás közben posztol és ha nem posztolhatna nem is futna. Egészségére :D
Gumidominó! Elmeosztály, mert megérdemlem....

#6 Felhasználó inaktív   LCoder 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.409
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 07:36

@map: Ez igazán a futóbolond csajoknak lenne jó, szépen mutatná hogy 800 méterre a bal oldalon látható az aktuális mutogatós ember.

#7 Felhasználó inaktív   elbört 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 107
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 10:09

jahno, eziskamu: mi a baj? amiről írt az jelen esetben
- veletek ellentétben a cikkhez tartozik
- olyan megoldást pedzeget, amelyre több létező szoftver már ma is létezik
- azok a kütyük léteznek, működnek és jók: pl: a hétvégén egy 125 kilométeres bringatúrán az agydinamómra szerelt csatlakozón keresztül töltöttem estig a mobiltelefonomat, amelyhez sima bluetooth-on keresztül (nem ANT+, nem 4.0 stb.) keresztül csatlakozott a szívritmusmérőm. Állandóan egy adott szívritmus sávban tudtam tekerni (elkerülendő a túlterhelést és az idő előtti fáradást), folyamatosan látható volt az elfogyasztott kalória mennyisége, amit ehhez is igazítva pótoltam, a GPS segítségével a térképen az adott alkalmazás az előre beállított útvonalat figyelte és törölte azt a részt, amit már megtettem, amikor ismeretlen környéken jártam, ráadásul sötétben, akkor bármikor rá tudtam nézni a tértképre, a helyzetemre, stb. A végén a teljes útvonalat el tudtam menteni, sebességgel, magassággal, pozícióval, szívritmussal, elfogyasztott kalóriával. Érdekes utólag visszanézni és tanulságos is. Olyan dolgokat is lmeg lehet tudni, hogy ültödben, adott szívfrekin hány kalóriát éget el a szervezeted percenként - későbbi táplálkozásnál ezt hasznosítani tudod - és nem fogsz elhízni. Ha ismered - könnyű a neten megtalálni -, hogy milyen szívritmus intervallumoknál tudsz könnyed, lazító mozgást vagy állóképességnövelést, vagy oxigénhasznosítás hatékonyságnövelést vagy iszomerőfejlesztést vagy versenyállóképességet fejleszteni, ezerszer tudatosabban és biztosabban tudod a tested edzettségét, egészséget szándékaidnak, lehetőségeidnek megfelelően karbantartani. Úgy, hogy megszakadás nélkül egy 1-2 órás mozgás után tele van a tested olyan, a szervezeted által kibpcsátott anyagoggal, pl. endorfin, amelytől nagyon jól is érzed magad.

Szóval fiúk, vissza az agyarakkal, nem tudom, hogy mekkora a bűne az illetőnek, de itt most szerintem elfelejtettétek ti bevenni a nyugtató piruláitokat.

Vagy csak nem tudjátok kezelni az agresszivitásotokat. Mi lenne, ha megpróbálnátok mozogni? :)

#8 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 10:45

@LCoder: ebben van valami, erre valóban lehetne építeni valami erotikus-partnerkeresõ szolgáltatást...
És még tenne is ajánlatokat, hogy ahol ön bejelentkezett, ott még 7 önhöz passzoló testzsírindexû személy található :D "Okostelefon okos döntésekhez" - lehetne mondjuk a szlogen :D

Nekem egyébként is a személyes kedvenceim, a szifonos karpánt, a zene üvöltve zengeti a koponyáját, hogy mögötte egy dinamittal megrakott A380 is becsapódhatna azt se venné észre, és mindezt szürkület után, este... se hall - se lát Dömötör!
Mit neked a város távoli vagy a természet hangjai, okosztelci nélkül a saját ritmusod nem tudod felvenni... digitális forradalom :D Szóval kéne egy futó navigációs app is, lehetne a neve mondjuk "Vigyázz, gödör!" vagy ilyesmi, és mondjuk gogolmapsen megjelölhetnéd a gödröket botlási lehetőségeket,és hangüzenetben értesítene pár pillanattal elötte a GPS koordináták és a sebességed alapján, esetleg egy googleglasson kiemelné és javaslatot tenne a kikerülés irányára.
Ha ezek befutnak, utána futni sem kéne, csak elküldeném ezt nyargalni és ustreamen nézném miközben levibrálom magamról a kilókat.

Szerkesztette: map 2013. 10. 11. 11:07 -kor

" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

#9 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 19:08

Vessetek a mókusok elé, de elsőre fingóappot olvastam. Biztos az aranyerem...

#10 Felhasználó inaktív   Csula kapitány 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.793
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 19:11

@xclusiv:
cseréled a tűket rendesen, részt veszel te elég tűcsere programban?

Idézet

A materialista hitűek számára értelmezhetetlen a galaktikus geometria változásával vezérelt ciklikusságok.

#11 Felhasználó inaktív   map 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.559
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 19:29

@xclusiv: azt majd valamilyen neves hazai médiavállalkozás fog venni :D
" Ebben a 3 bekezdésben több tárgyi tévedés van mint egy egész évnyi Index techrovatban"
"Linkelj még pár perpetuum mobilét, meg egy Széles Gábor portrét, és akkor elhiszek neked mindent!"

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó