HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Casio G-Shock GB-6900B - egy más órás irány - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Casio G-Shock GB-6900B - egy más órás irány Értékeld a témát: -----

#61 Felhasználó inaktív   toshii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 12:46

@Gabibácsi: Ejj, látom művelt vagy. Búcsús? Csak mert a beszűkült világodban anno a népszerűsége miatt a koppintott, hamisítványokkal találkoztál a búcsúkban attól ez még nem "búcsús". De ezt pliz ird meg az amerikai haderőnek, hogy amiket órákat hordanak gyerekeknek tervezták. Vagy a magya Dakar Rally csapatnak is ird meg pliz, hogy búcsúban lőtték, de még sorolhatnám. Ha kapsz választ túlük lécci kommentbe rakd ide mert röhögni akarok :D.

#62 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 16:36

@toshii: Kár erre ennyire rágörcsölni. Te erre vered, más szerint meg 2 pálcás céllövöldés megjelenésű.
Lehet hogy a felszín alatt több van, és vannak szerencsés hobók, akiknek mindegy a megjelenés, meg van a maradék, akiknek nem mindegy, hogy dokkmunkásnak vagy másnak lövik be. Ez utóbbiak a sznobok szerinted.
Én azt mondom, hajrá casio, a 80-as években nekem is volt ilyen stílusú órám a "7-zenélős" korszakban, persze akkor gyerek voltam és a suliban ez volt a menő. Meg a számológépes óra, amit egyébként szintén a Casio még mindig gyárt. Picit olyanok nekem, mintha hibernálták volna őket, de most úgyis a retro a divat.

#63 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 17:26

Üzenet megtekintéseIdézet: toshii - Dátum: 2014. 01. 17. 12:46

@Gabibácsi: Ejj, látom művelt vagy. Búcsús? Csak mert a beszűkült világodban anno a népszerűsége miatt a koppintott, hamisítványokkal találkoztál a búcsúkban attól ez még nem "búcsús". De ezt pliz ird meg az amerikai haderőnek, hogy amiket órákat hordanak gyerekeknek tervezták. Vagy a magya Dakar Rally csapatnak is ird meg pliz, hogy búcsúban lőtték, de még sorolhatnám. Ha kapsz választ túlük lécci kommentbe rakd ide mert röhögni akarok :D.

Szóval aki ilyet hord az vagy rallys vagy katona.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#64 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 17:26

Üzenet megtekintéseIdézet: toshii - Dátum: 2014. 01. 17. 12:42

@Gabibácsi: Definiáld a komoly ember fogalmát el megmondom. De ha komoly ember alatt öltönyös, a haverokkal részvényekről beszélő, üzleti, csak ezüst vagy fekete autoval járó, pénzies és profit gondolkodású embert értesz akkor hagyjuk is, nem egy világban élünk és akkor a Te "komolyságodhoz" nem is való ez. Ahhoz túl nagy falat lenne.

Látom sok a frusztráltságod :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#65 Felhasználó inaktív   toshii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 22:40

@lugosi: Igazad van, ezt már sokszor megtanultam, hogy a hülyéket hagynom kellene, de egyik rossz tulajdonságom, hogy nehezen bírom elviselni őket. De Te nem csak, hogy hülye vagy de sznob is ami a 2 legrosszabb erény nekem. A 3. legrosszabb tulajdonságod, hogy szerinted mások szerint ha valakin G-shock van és nem öltöny a hozzáillő bőröves órával (ugye eltaláltam :D), akkor az már csak rosszul nézhet ki. A 4., de nem utolsó, hogy Te inkább adsz más véleményére mint saját magadéra. Gondolom ilyen helyen dolgozol ahol más véleménye számít - és az tök mindegy, hogy egy cég középvezetője, vagy egy disco bárpultosa.

Mindegy, azt már tudom munkahelyemen Te lennél az akit egész nap csak figyelnék, hogy ennek mi okozhat örömet.


#66 Felhasználó inaktív   toshii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 22:41

@Gabibácsi: Látom a boolean logika befigyel. Jobb vagy mint egy XT, bár még nem vagy annyira színes.

#67 Felhasználó inaktív   toshii 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 17. 22:42

@Gabibácsi: Csak a hülyéket viselem el nehezen, de egyre nehezebben. Ez tom, komoly jellem hiba, dolgozok is rajta, de mindig vannak akik adnak kihívást :S.

#68 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 18. 08:13

Üzenet megtekintéseIdézet: toshii - Dátum: 2014. 01. 17. 22:42

@Gabibácsi: Csak a hülyéket viselem el nehezen, de egyre nehezebben. Ez tom, komoly jellem hiba, dolgozok is rajta, de mindig vannak akik adnak kihívást :s.

Nehéz lehet az életed, minden reggel...
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#69 Felhasználó inaktív   lugosi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.063
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 18. 21:36

@toshii: szerintem gondold át az életed, úgy látom szerinted mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
Tudod,
- egy őrült szemben halad az autópályán
- egy? Mind!

:D

Szóval ha egy helyen (akár itt, akár a képzeletbeli munkahelyeden, majd ha felnősz - gyerekek még nem dolgoznak) úgy érzed, hogy mindenki hülye, akkor lehet hogy a hülyét a tükörben kéne keresned :P

Az ilyenekkel szemben mint te, mindig éreznek mások egy kis felelősséget, és egy kis szégyent is mikor kicikiznek, de kiprovokálod. De nem baj, nyomjad még, szerintem többen is jól szórakozunk :)

#70 Felhasználó inaktív   meemee8 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 113
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 19. 17:48

@simcax:
Még egy geek?Ez az Eminem gyerek.....

200 of the limited edition G-Shock watches are being made available tomorrow on Eminem.com at 2pm EST! Half of them I signed.

https://www.facebook...&type=1

Gyúról,de most komolyan?

#71 Felhasználó inaktív   tom95ster 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 01. 31. 20:27

Passz - piros... Saját szemszögömből nézve akkor érdekelne ez a vekker, ha mindenképp G-Shock-ot keresnék.... Egyébként van egy nagyon baba Citizenem, olyan igazi óra, számomra elég okos (csipogva ébreszt, AL1, AL2, 2ND time, CHR, TImer) és mindez limitált narancs színben. De sajnos nincs benne "brútusz" és nem kapcsolhatom össze a buta nyomógombos samsungommal... A fene tudja, Jövőhéten evszek egy SP-t, azzal sem megy a Casio új vekkere, végül arra jutottam, hogy mégsem érdekel, de az irány tényleg jónak tűnik és a gyártó messze minőségi és kelendő márkás cuccokkal tolja a piacot már évtizedek óta... Hajrá Casio, ha lesz majd egyszer egy i5s-em, veszek mellé egy ilyet is.

#72 Felhasználó inaktív   TNTmax 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 02. 17. 07:53

Na igen... ez egy minõségi komoly sportóra. A cikk olvasása után gondoltam elõkeresem az enyémet amit a 14. szülinapomra kaptam keresztszülõktõl. Cirka 10-12 évet pihent egy fiókban. Ez az enyém.
Nem nagyon reménykedtem benne hogy életre fog kelni, de azért elvittem óráshoz, hogy nézze meg.
Cserélt elemet, de se kép se hang...
Aztán mondja várjak, megpróbálja "újraindítani" (mondom magamban micsoda? "95-be kaptam az órát, akkor volt már ilyen hitech egy óránál hogy reboot?).. és láss csodát, pöcc röff beindult.

Akárcsak új korában, se egy karc, se pára vagy por a kijelzõn.
Mutatja az idõt, dátumot, hõmérsékletet, páratartalmat, GPS adatokat, van benne ébresztõ funkció, háttérvilágítás, stopperóra.
Ütés, por és vízálló 200 méterig. Régen búvárkodtam vele, igaz max 10-20 méter mélységben, de simán bírja.

Röviden, mindent tud amire egy életrevaló egészséges embernek szüksége lehet.

Persze ez nem egy Rolex, Tag Heuer vagy Hublot vagy milyen divatmárka... nade vegyél fel egy olyat terepbringázáshoz, búvárkodáshoz, sziklamászáshoz... jaa hogy a sziklára nem visz fel a ZEMEL merci meg a természetben nincs kinek villogni a "menõ" fuxos órákkal? Hát istenem.. de még jó is, hogy a természetben nem nagyon találkozni plázamajmokkal.


Szerkesztette: TNTmax 2014. 02. 17. 08:04 -kor

If your mind can conceive it, you will achieve it.

#73 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 02. 17. 10:40

Üzenet megtekintéseIdézet: TNTmax - Dátum: 2014. 02. 17. 07:53

nade vegyél fel egy olyat terepbringázáshoz, búvárkodáshoz, sziklamászáshoz...


És ezek közül gondolom legalább kettőt napi szinten űzöl :-)
Make love not Wor.

#74 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 02. 17. 12:05

Üzenet megtekintéseIdézet: TNTmax - Dátum: 2014. 02. 17. 07:53

Na igen... ez egy minőségi komoly sportóra. A cikk olvasása után gondoltam előkeresem az enyémet amit a 14. szülinapomra kaptam keresztszülőktől. Cirka 10-12 évet pihent egy fiókban. Ez az enyém.
Nem nagyon reménykedtem benne hogy életre fog kelni, de azért elvittem óráshoz, hogy nézze meg.
Cserélt elemet, de se kép se hang...
Aztán mondja várjak, megpróbálja "újraindítani" (mondom magamban micsoda? "95-be kaptam az órát, akkor volt már ilyen hitech egy óránál hogy reboot?).. és láss csodát, pöcc röff beindult.

Akárcsak új korában, se egy karc, se pára vagy por a kijelzőn.
Mutatja az időt, dátumot, hőmérsékletet, páratartalmat, GPS adatokat, van benne ébresztő funkció, háttérvilágítás, stopperóra.
Ütés, por és vízálló 200 méterig. Régen búvárkodtam vele, igaz max 10-20 méter mélységben, de simán bírja.

Röviden, mindent tud amire egy életrevaló egészséges embernek szüksége lehet.

Persze ez nem egy Rolex, Tag Heuer vagy Hublot vagy milyen divatmárka... nade vegyél fel egy olyat terepbringázáshoz, búvárkodáshoz, sziklamászáshoz... jaa hogy a sziklára nem visz fel a ZEMEL merci meg a természetben nincs kinek villogni a "menő" fuxos órákkal? Hát istenem.. de még jó is, hogy a természetben nem nagyon találkozni plázamajmokkal.


Én bezzeg annó 12 éves többzenés kvarcórát kaptam, nszk-ból
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#75 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 02. 17. 12:06

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 02. 17. 12:05

Én bezzeg annó 12 éves többzenés kvarcórát kaptam, nszk-ból


Mi meg sok csokit, csak a köcsög közzösségi Gyula főnöke megvámolta, így jó sokba került :-/
Make love not Wor.

#76 Felhasználó inaktív   Capri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.733
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 02. 17. 12:56

@Jahno:

Megette a felét mindegyiknek? :)

#77 Felhasználó inaktív   TNTmax 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 02. 17. 14:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 02. 17. 10:40

És ezek közül gondolom legalább kettőt napi szinten űzöl :-)


Nap mint nap akadnak dolgok melyekre magasról tojok, melóval meg van hogy picit elúszok.
If your mind can conceive it, you will achieve it.

#78 Felhasználó inaktív   Kodi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 18. 10:17

Most már megérkeztek az STB modellek, amik ugyan 100m-ig vízállóak, de jobban néznek ki és többet is tudnak. Ezeket már kimondottan sportolásra tervezték. Egy csomó új funkció van bennük. Itt egy cikk róluk. (http://www.karorastore.hu/hirek/140116-a-casio-elorebb-lephet-a-sportorak-piacan)

#79 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 22. 18:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Kodi - Dátum: 2014. 07. 18. 11:17

Most már megérkeztek az STB modellek, amik ugyan 100m-ig vízállóak, de jobban néznek ki és többet is tudnak. Ezeket már kimondottan sportolásra tervezték. Egy csomó új funkció van bennük. Itt egy cikk róluk. (<a href="http://www.karorastore.hu/hirek/140116-a-casio-elorebb-lephet-a-sportorak-piacan" target="_blank" rel="nofollow">http://www.karorastore.hu/hirek/140116-a-casio-elorebb-lephet-a-sportorak-piacan</a>)

Spammergeci?
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#80 Felhasználó inaktív   Hodor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 20. 10:09

A G-Shock karórát is a helyén kell kezelni.
Én hétköznapokra,és munkába hordom mert nekem ez felel meg.Más esetekre meg egy Edifice-t hordok.Mert véletlenül Casio rajongó vagyok! :D
Ha valaki le akar nézni emiatt,az sem zavar,mert kettőnk közül ezek szerint nem én vagyok a beteg.
Több órám van,de kb két Casio-m árából már simán vehettem volna Tissot,vagy más,általánosságban nagy márkának tartott órát.Ja de vettem is,ajándékba.Azóta sem hordja az illető mert félti.És ez itt a lényeg.Ezt az órát nem kell félteni.Strapabíró,és cserélhető alkatrészei vannak.Amikor megkarcolódik egy másik drága órám,az mindig elrontja a napom.
És hogy a G-Shock csúnya nagy krumpli lenne?Rajtad lehet.nekem pont a méretem. :D

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó