HWSW Informatikai Kerekasztal: Windows 7 Starter hátterének megváltoztatása - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Windows 7 Starter hátterének megváltoztatása Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 13:03

Leszögezem előre, hogy tudom, hogy Windows 7 Starternél nem lehet alapból megváltoztatni, a MS lekorlátozta, hogy a keze rohadjon le annak a rohadéknak, aki ezt kitalálta. Mégis, a neten olvasni trükköket, meg vannak hozzá programok, de már egyik sem működik. Próbáltam a Desktop changerrel, a Personalize Panel progival, az Oceanis most következik. Próbáltam a HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\ ágon a Wallpaper kulcsot átírni, meg utána a hozzáférési engedélyét csak olvashatóra tenni, de már ez a trükk sem működik, fekete képernyő fogad.

Van esetleg még valakinek tippje? Nem az enyém a gép, valakinek újratelepítettem, és szeretném átállítani ezt a szaros háttérképet, ez most már becsületbeli ügy.

Szerkesztette: Raynes 2014. 04. 15. 13:04 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#2 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 16:17

Szerintem okoskodjunk bele, mondd meg a sanyikának, hogy így járt, faszér nem rak rá rendes windowst, stb. :D
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 04. 15. 16:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2014. 04. 15. 14:03

Van esetleg még valakinek tippje? Nem az enyém a gép, valakinek újratelepítettem,


Miért nem raksz rá rendes wint, akkor nem szopnál ezzel sem.

Ugye ezt szeretted volna hallani :-D
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   Chabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 19:57

Starter Background Changer
http://www.letoltoko...php?a=6503&k=32

ez?
Az igazi mazochista az, aki közúti ellenőrzésnél leáll mögéd, pedig le se intették!
Nem jött össze neki, továbbküldték...

#5 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 20:18

Tegyél rá linuxot, aztán majd jahno konzolból beállítja.


Whehehe :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#6 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 20:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 15. 21:18

Tegyél rá linuxot, aztán majd jahno konzolból beállítja.
Gondoltam rá, de olyan helyen fogják használni, ahol nincs nagyon net, csak ritkán csatlakoznak, és a Linux ott szopó. A linux netéhes, minden telepítéskor lehúz egy csomó csomagot. Net nélkül felejtős.

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 04. 15. 17:33

Miért nem raksz rá rendes wint, akkor nem szopnál ezzel sem.
Ez lett belőle. Úgyis csak egy magos atomos, 1 giga RAM-os netbook, szépen repül rá az XP, legalább száguldani fog a Win7 Starterfoshoz képest. Flashdesignor biztos büszke lenne rám, hogy "sikálom" le a WinFOSH 7-et :] :banghead: Igaz nem 900-as cerka, meg nem "kuncsaft", csak ismerős. Meg az XP sem kalóz krekkes, hanem SP3-as MSDN-es, meg rátolom az usite-os SP4 pakkot.

Üzenet megtekintéseIdézet: Chabi - Dátum: 2014. 04. 15. 20:57

Starter Background Changer
http://www.letoltoko...php?a=6503&k=32
Kösz, de ezt próbáltam, írtam a nyitóhozzászólásban. Nem akar működni. Beteszi ugyan a megfelelő menüket, azok meg is nyílnak, de ahogy tallózhatnám ki a képet, hibaüzenettel leáll, hogy hozzáférés megtagadva. Rohadt májkrémszaftos, hájfejű, milliárdos, öltönyös-nyakkendős bohócok.

Szerkesztette: Raynes 2014. 04. 15. 20:33 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#7 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 21:54

Desktoplinuxéve vótmá?
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#8 Felhasználó inaktív   Macikák 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 15. 23:10

De mijaza Windows 7 Starter? Kép

Szerkesztette: Macikák 2014. 04. 15. 23:12 -kor

Hotline: És most mit lát a monitorán?
Ügyfél: Egy kis plüssmacit, amit a barátom vett a plázában.


KONFIG: AMD 486 DX4-100+, 16 MB RAM, 200 MB HDD, 1 MB TRIDENT 8900C VGA,
             SAMTRON monitor, YAMAHA hangkártya, PHILIPS cd-olvaso...
             DOOM3-at is ezzel tolom! De most komolyan... :-)))

#9 Felhasználó inaktív   leslie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.039
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 05:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 15. 21:18

Tegyél rá linuxot, aztán majd jahno konzolból beállítja.


Asszony ilyen netbúkjára azt raktam. :) Ugyanazt a chromeot, ugyanazt a vlc-t indítja, mint win alatt. Csak a w7 starterrel vállalhatatlan lassú volt. Mondjuk enyém legalább 2 magos.

Szerkesztette: leslie 2014. 04. 16. 05:28 -kor

Az nevet utoljára, aki először üt.

#10 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 08:21

Üzenet megtekintéseIdézet: leslie - Dátum: 2014. 04. 16. 06:27

Asszony ilyen netbúkjára azt raktam. :) Ugyanazt a chromeot, ugyanazt a vlc-t indítja, mint win alatt. Csak a w7 starterrel vállalhatatlan lassú volt. Mondjuk enyém legalább 2 magos.


Lehet ez is, csak a starter nem kezeli a másikat :D
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#11 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 12:58

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 04. 15. 22:54

Desktoplinuxéve vótmá?
Pedig nem rossz a Linux, erre a gépre jó is lenne amúgy, meg a gazdájának is elég lenne, amit nyújt, de mondom: a Linux netéhes. Nem úgy van, hogy csak CD-ről felteszed a programot, mert szedi a csomagokat a függőségek mentén a végtelenségig, csak úgy pörögnek a megák, gigák egy korszerű rendszernél. Ez a gép pedig falusi körülmények között van használva, meg nincs pénze a gazdájának rendes netre, csak néha csatlakoznak fel vele kis csomagos mobilnettel, vagy netkávézóban/könyvtárban.

Üzenet megtekintéseIdézet: leslie - Dátum: 2014. 04. 16. 06:27

Asszony ilyen netbúkjára azt raktam. :) Ugyanazt a chromeot, ugyanazt a vlc-t indítja, mint win alatt. Csak a w7 starterrel vállalhatatlan lassú volt. Mondjuk enyém legalább 2 magos.
Ezen még csak nem is lassú a Starter 7, bár azt sem állítom, hogy lobog az ember haja a nagy sebességérzettől, de szerintem vállalhatóan fut. A bökkenő csak az, hogy ez a Starter egy óriási kalap szar.

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 04. 16. 09:21

Lehet ez is, csak a starter nem kezeli a másikat :D
De, a Starter kezeli a több magot, ahogy a Home windowsok is, csak a több processzort nem támogatja. Mondom, az idegesítő hülyeségei miatt kerül csak le a gépről, egyébként én hagynám. Tuti nem két magos, régi fajta Atom proci van benne.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#12 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 13:42

Windows is pont ugyanolyan netéhes, az is rágja az ápdéteket...
Hasonló döggel küzdök én is, mondjuk ez már HT-s 1.66-os, giga rammal, de két napja eszi a win meg office ápdét a gépet.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#13 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 17:22

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 04. 16. 14:42

Windows is pont ugyanolyan netéhes, az is rágja az ápdéteket...
Hasonló döggel küzdök én is, mondjuk ez már HT-s 1.66-os, giga rammal, de két napja eszi a win meg office ápdét a gépet.
Igen, de véndouznál csak az OS, Office update-jei vannak, meg opcionálisan azoknak a progamoknak, amik fent vannak és megengeded nekik. Linuxnál meg ahhoz kell a rohadt sok csomag, hogy egyáltalán feltelepüljön a program, aztán nem csak azokat a csomagokat telepíti, amik a programhoz kellenek, hanem a csomagoknak szükséges csomagokat és az ahhoz szükséges csomagokat, aztán szép csöndben ráncigálja le a fél netet, akár egy egészen kicsi alkalmazás miatt is. Linuxnak csak szélessáv mellett van értelme.

Így meg most felkerült egy XP, hasít vele a gép, még egy kis munka van vele, míg elpusztítok két sárga kérdőjeles hardvert (bár beazonosítottam őket, és lesz hozzájuk driver, mert relatíve nem egzotikus hardverek), és minden megy vele. Összes WinXP frissítés fent van, az már többet nem nagyon fogja frissítgetni magát. Most az Office 2010 jön. Windowsnál érdemes frissítéspakkokat használni, hogy ne nagyon tekergesse a netet, ilyet linuxnál nem lehet.

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 04. 16. 09:21

Lehet ez is, csak a starter nem kezeli a másikat :D
Ó, bazz, így legyen ötösöd a lottón. Valóban kétmagos, Starter alatt csak egy látszott, akkor azért is gyorsabb ez. Az anyjuk picsáját a sok pénzéhes öltönyös-nyakkendősének. Meg a visszaállító-partíción lévő buherált gyári Sony Windows 7 Starterben az is gáz volt, hogy alapból feltett egy csomó Sony-szemetet, ami a fasznak sem kell.

Szerkesztette: Raynes 2014. 04. 16. 17:35 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#14 Felhasználó inaktív   leslie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.039
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 18:40

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2014. 04. 16. 18:22

Igen, de véndouznál csak az OS, Office update-jei vannak, meg opcionálisan azoknak a progamoknak, amik fent vannak és megengeded nekik. Linuxnál meg ahhoz kell a rohadt sok csomag, hogy egyáltalán feltelepüljön a program, aztán nem csak azokat a csomagokat telepíti, amik a programhoz kellenek, hanem a csomagoknak szükséges csomagokat és az ahhoz szükséges csomagokat, aztán szép csöndben ráncigálja le a fél netet, akár egy egészen kicsi alkalmazás miatt is. Linuxnak csak szélessáv mellett van értelme.


Mindezek mellett jóval kevesebbet tölt le, mint egy full win update. :) Ofisz torrentezéséről nem is beszélve. :)
Az nevet utoljára, aki először üt.

#15 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 19:37

Üzenet megtekintéseIdézet: leslie - Dátum: 2014. 04. 16. 19:40

Mindezek mellett jóval kevesebbet tölt le, mint egy full win update. :) Ofisz torrentezéséről nem is beszélve. :)

Szerintem meg jóval többet. Ráadásul, ha Linux mellé nincs neted, fel sem tudod tenni a programokat. Windows alatt fel tudod, meg futni fognak, legfeljebb nem frissülnek. Hidd el, nekem is megfordult a fejemben a Linux erre a gépre, de végül a nethiány miatt nem volt opció.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#16 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 16. 19:53

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2014. 04. 16. 20:37

Szerintem meg jóval többet. Ráadásul, ha Linux mellé nincs neted, fel sem tudod tenni a programokat. Windows alatt fel tudod, meg futni fognak, legfeljebb nem frissülnek. Hidd el, nekem is megfordult a fejemben a Linux erre a gépre, de végül a nethiány miatt nem volt opció.

1. Nem, sokkal kevesebbet, azért van jópár éves linux tapasztalatom is
2. Linux alatt is ugyanúgy fel tudod telepíteni a programokat net nélkül, mint windows alatt. Azért ne beszélj már hülyeségeket, ne legyél már gyula! Pont ugyanúgy letölthetsz pl egy debet mint egy exe-t. Jó, mondhatnád hogy vannak függőségek, de manapság már nem jellemző.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#17 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 17. 07:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 16. 20:53

2. Linux alatt is ugyanúgy fel tudod telepíteni a programokat net nélkül, mint windows alatt. Azért ne beszélj már hülyeségeket, ne legyél már gyula! Pont ugyanúgy letölthetsz pl egy debet mint egy exe-t. Jó, mondhatnád hogy vannak függőségek, de manapság már nem jellemző.

Fel, mert deb csomagnak ÁLTALÁBAN nem kell, kivéve, mikor MÉGIS, meg szopni lehet, ha nem kompatibilis valamelyik csomaggal, függőséggel. Windowsnál is lehet szívni, hogy egy programnak .NET valamelyik verziója kell, de erre megoldás, hogy be lehet készíteni az összes frissítést egy pakkban, abban minden benne van, fel lehet tenni egyszerre. Linuxnál nagyon sok csomag van, nem tudod előre, hogy mi fog kelleni közülük, az összeset letölteni meg tényleg gigászi. Látszik, hogy hozzászoktatok a városi nethez, meg informatikusok vagytok, netes életformával, és elfelejtitek, hogy ez falura lesz, meg nem épp hozzáértőnek, és ott mások a körülmények. Ilyen viszonyok között hajatokra kenhetnétek a Linuxot. Persze, van itt is net, ADSL-nél is lassabb szar, heroin áron, de egyrészt ez a netbook gazdájának drága, másrészt sokat jön megy, sokat nincs otthon, így nem is tudna vezetékes netet kihasználni. A mobilet szintén drága, és még gyerekcipőben van.

Windowshoz meg még az exe-t sem kell letölteni, jó eséllyel offline megvan valakinek, akár a szomszéd gépén. Meg ennél a netbooknál azért is jó az XP, mert csak 1GB RAM van benne, meg az XP-hez sokmindenki ért, szomszéd Pistike is, és legalább nem engem fog mindig nyaggatni vele a gazdi. Meg fent van az összes frissítés, így nem fog sokat frissítgetni, elvétve az Office 2010.

Teljesen jó erre az XP, száguld, megy a két mag, megy az összes hardver. Egyedül a Bluetooth vezérlővel (Broadcom BCM2046) szoptam sokat, csak úgy cuppogtam, mire lett hozzá MŰKÖDŐ driver a Sony egyik eldugott FTP-jének a legmélyebb bugyrából (Sony Vaio netbookról van szó), amit egy régebbi független crawler oldal indexelt be, majd két órát kínlódtam vele. Viszont megtérül, mert elteszem a drivereket, és csak frissíteni kell őket (bár a legtöbb harverelemhez már nem fog új driver kijönni, mert a gyártó dobta a támogatást), de nem kell újra elölről keresgélni. Nem is hiszem, hogy használni fogja a BT-t, de azért feltettem, hogy ha majd minden ezredik évben egyszer mégis, akkor nem végeztem félmunkát.

Szerkesztette: Raynes 2014. 04. 17. 07:16 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#18 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 17. 07:37

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2014. 04. 17. 08:15

Fel, mert deb csomagnak ÁLTALÁBAN nem kell, kivéve, mikor MÉGIS, meg szopni lehet, ha nem kompatibilis valamelyik csomaggal, függőséggel. Windowsnál is lehet szívni, hogy egy programnak .NET valamelyik verziója kell, de erre megoldás, hogy be lehet készíteni az összes frissítést egy pakkban, abban minden benne van, fel lehet tenni egyszerre. Linuxnál nagyon sok csomag van, nem tudod előre, hogy mi fog kelleni közülük, az összeset letölteni meg tényleg gigászi. Látszik, hogy hozzászoktatok a városi nethez, meg informatikusok vagytok, netes életformával, és elfelejtitek, hogy ez falura lesz, meg nem épp hozzáértőnek, és ott mások a körülmények. Ilyen viszonyok között hajatokra kenhetnétek a Linuxot. Persze, van itt is net, ADSL-nél is lassabb szar, heroin áron, de egyrészt ez a netbook gazdájának drága, másrészt sokat jön megy, sokat nincs otthon, így nem is tudna vezetékes netet kihasználni. A mobilet szintén drága, és még gyerekcipőben van.

Windowshoz meg még az exe-t sem kell letölteni, jó eséllyel offline megvan valakinek, akár a szomszéd gépén. Meg ennél a netbooknál azért is jó az XP, mert csak 1GB RAM van benne, meg az XP-hez sokmindenki ért, szomszéd Pistike is, és legalább nem engem fog mindig nyaggatni vele a gazdi. Meg fent van az összes frissítés, így nem fog sokat frissítgetni, elvétve az Office 2010.

Teljesen jó erre az XP, száguld, megy a két mag, megy az összes hardver. Egyedül a Bluetooth vezérlővel (Broadcom BCM2046) szoptam sokat, csak úgy cuppogtam, mire lett hozzá MŰKÖDŐ driver a Sony egyik eldugott FTP-jének a legmélyebb bugyrából (Sony Vaio netbookról van szó), amit egy régebbi független crawler oldal indexelt be, majd két órát kínlódtam vele. Viszont megtérül, mert elteszem a drivereket, és csak frissíteni kell őket (bár a legtöbb harverelemhez már nem fog új driver kijönni, mert a gyártó dobta a támogatást), de nem kell újra elölről keresgélni. Nem is hiszem, hogy használni fogja a BT-t, de azért feltettem, hogy ha majd minden ezredik évben egyszer mégis, akkor nem végeztem félmunkát.

Ez a nem kell exe-t letölteni mert ott van a szomszédnál érvelés hülyeség bocsi, ráadásul valami régi/vírusos/hekkelt szart kaphatsz a pistikétől.
Nálam pl keresgélhetnél bármilyen exe-t, kurvára nem találnál, de anyukámnál sem a linuxán.
Mindegy, értem én hogy win-t akartál és kész, de az érvelés nekem sántít :D
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#19 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 17. 14:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 04. 17. 08:37

Ez a nem kell exe-t letölteni mert ott van a szomszédnál érvelés hülyeség bocsi, ráadásul valami régi/vírusos/hekkelt szart kaphatsz a pistikétől.
Nálam pl keresgélhetnél bármilyen exe-t, kurvára nem találnál, de anyukámnál sem a linuxán.
Mindegy, értem én hogy win-t akartál és kész, de az érvelés nekem sántít :D

Jó, most elkezdtél háborogni, aztán mindegy mit mond az ember. Nyilván én sem használok ismeretlen forrásból .exe fájlokat, a netről töltöm megbízható helyről, hivatalos lapról és belső oldalról. Viszont akinek nincs más, ráfanyalodhat az ilyenre, vírusellenőrizni lehet azt is. Azt meg nélküled is tudom, hogy linuxon nincs exe fájl, nem kell kioktatni. Lehet kezdőnek tartasz, de nem érdekel, volt nem egy *x rendszer a kezem alatt, Linuxból is pár.

Nem Wint akartam, nekem mindegy mit teszek rá, de a gazdájának ez volt a legjobb. Gondolkoztam nagyobb, nem Starter Win7-en is, de ahhoz kevés a RAM. Esetleg Win8.1 mehetett volna rá, annak sem nem a hardverigénye, de a gazdája nem ért hozzá, attól a metrós szartól fejre állna, és hívogatna 5 percenként. Először nem akartam XP-t rá, hogy ne egy nem támogatott, kiöregedett rendszer menjen rá, de most, hogy fent van rajta, azt mondom, hogy erre a kicsi gépre szinte mintha ráöntötték volna, szárnyra kapott tőle, mint az állat. Rendes desktop gépekre már nem éri meg XP-t tenni, de ilyen kicsi 1 gigás, atomos szarokra bőven zsír, ezek más OS-sel sem lennének többre képesek.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó