HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Haladékot kapnak a vállalati Windows 8.1-felhasználók az Update-re - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Haladékot kapnak a vállalati Windows 8.1-felhasználók az Update-re Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   VIC20 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 374
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 18. 20:45

Köszi!

#42 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 18. 21:55

természetesen a trójai alrendszer úgy készült, hogy a szerviz szolgáltatások kikapcsolásával lekapcsolható (hogy is kell, ja igen, BANGHEAD)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#43 Felhasználó inaktív   Euro Glass 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.409
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 19. 13:10

@dareal: amint írtam, nem írom le a teljes deaktíválást, és ezek a szolgáltatások a trójai rendszer csak egyik részét képezik (bár kétség nélkül ezek a részek lassítanak a legnagyobbat )

A teljes deaktíválási folyamat szigorúan titkos , tekintve hogy kb. 2 éves munkám fekszik benne.

#44 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 19. 13:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Euro Glass - Dátum: 2014. 04. 19. 14:10

@dareal: amint írtam, nem írom le a teljes deaktíválást, és ezek a szolgáltatások a trójai rendszer csak egyik részét képezik (bár kétség nélkül ezek a részek lassítanak a legnagyobbat )

A teljes deaktíválási folyamat szigorúan titkos , tekintve hogy kb. 2 éves munkám fekszik benne.

Téged is deaktiválni kéne, vagy legalábbis keresned valami nőt aki szóbaáll veled, oszt a sok feszültséget kingedi belőled :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#45 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 19. 20:17

Üzenet megtekintéseIdézet: Euro Glass - Dátum: 2014. 04. 19. 14:10

@dareal: amint írtam, nem írom le a teljes deaktíválást, és ezek a szolgáltatások a trójai rendszer csak egyik részét képezik (bár kétség nélkül ezek a részek lassítanak a legnagyobbat )

A teljes deaktíválási folyamat szigorúan titkos , tekintve hogy kb. 2 éves munkám fekszik benne.


nemhogy publikálnád a "munkád", végre elismerne a világ és talán még némi pénzed is lenne, hogy ne csak 1 cipővel éld az életed :D
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#46 Felhasználó inaktív   Leni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 19. 20:50

@Euro Glass: "A teljes deaktíválási folyamat szigorúan titkos , tekintve hogy kb. 2 éves munkám fekszik benne."

Szörnyű látni, hogy elfecséreltél 2 évet az életedből.



#47 Felhasználó inaktív   hrgy84 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 152
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 06:12

"Az amerikai Computerworld szerint az új árszabás PC-nként 250 dollár, de legfeljebb 250 ezer dollár, ennek köszönhetően egyes ajánlatok"

Meg lehetne tudni a mondat veget? Egy befejezetlen mondat olyan

#48 Felhasználó inaktív   hrgy84 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 152
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 06:16

@Euro Glass: Nyugtass meg, hogy nem uzemeltetsz rendszereket. Lehet, hogy a fentiek letiltasaval nem tud lehallgatni az NSA (ehh... hehe.... hehe...), de hogy cserebe egy csomo - adott esetben szukseges - funkciotol is megszabadulsz, az garantalt. Csak pelda: A BITS nelkul a Windows Update nem megy, ezen keresztul pedig nem kapsz semmilyen frissitest a Windowsodhoz, kovetkezeskepp szinte garantalt, hogy felevente ujra kell installalnod. Bar az ilyen okrok, mint te is, kethavonta ujra kellene telepitsek a gepuket, annyi ido alatt talan meg nem szeddnek ossze roluk tul sok informaciot.

Ja, es FYI: volt mar olyan gep, hogy - mas okbol - ezek nagy reszet letiltottam. NEM lett gyorsabb az XP, NEM lett kissebb a CPU/memoria fogyasztasa. Tehat az otleted minden szempontbol halott.

#49 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 21:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Euro Glass - Dátum: 2014. 04. 18. 19:07

<a href="http://antivirus.blog.hu/2014/04/16/nincs_nyoma_backdoornak_a_truecryptben" target="_blank" rel="nofollow">http://antivirus.blog.hu/2014/04/16/nincs_nyoma_backdoornak_a_truecryptben</a>

Jajaja...
Vagy ha van is, eddig legalábbis nem találták meg. És az algoritmusoknak még neki se mentek, pedig ott lehet csak igazáb megsebezni egy crypto sw-t...

Idézet

Hónapok óta másról sem szólnak a hírek, mint arról hogy az NSA gyakorlatilag minden népszerűbb zárt kódú szoftverbe egyenesen, és a legtöbb népszerű nyílt kódú szoftverbe pedig trükközgetéssel
csempésztetett hátsó kapukat

Ami ugye nem igaz, mármint az állításod, de ez téged sose zavart...

Idézet

az évek során -ha figyelted volna- nem telt el úgy hónap, hogy peccs-keddenként ne lett volna legalább egy (de inkább átlag 4-5 (!!!) KRITIKUS (!) biztonsági rés a windowsokban, amivel bármiféle lúzer interakció NÉLKÜL futtatható le bármi a lúzer gépén kívülről. (BANGHEAD, TAPS)

na, mister "BANGHEAD, TAPS"!
Itt a lehetőség, hogy prezentáld a javított (idézlek) a havi "átlag 4-5 (!!!) KRITIKUS (!) biztonsági rés a windowsokban"...
Csak idénre. Különösen ajánlom figyelmedbe a januárt...

#50 Felhasználó inaktív   xclusiv 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 21. 21:47

Üzenet megtekintéseIdézet: hrgy84 - Dátum: 2014. 04. 21. 06:16

@Euro Glass: Nyugtass meg, hogy nem uzemeltetsz rendszereket

Elképzelni is lehetetlen :D
(Ha csak az irónia nem jött át, akkor bocs :))

#51 Felhasználó inaktív   georg1945 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 11:42

Azt tapasztalom, hogy eléggé ideges, hogy nem mondjam: már-már hisztérikus viták folynak itt.
Engem DROGOSNAK állít be egy úriember.
Mert mertem védelmezni az XP-t.
Taláncsak, tán nem-e titkos pénz folyik be azoknak, akik segítenek a MS/W-nak az XP mocskolásában?
Nem haragszom. Hogyan is tehetném, hiszen egy híján hetven vagyok?
Nem unokám tanított számgépet kezelni, hanem MAGAMTÓL TANULTAM MEG.
Egyébként, kösz annak a fiatalembernek, aki a koromnál fogva próbált mentegeni engem a sok átkozódástól.
Van egy Toshibám, azon a win7 fut.
Ezen az LG GE50-en meg továbbra is az XP PROF.
Csak azt erősíthetem meg, hogy a MICROSOFT és a WINDOWS ÖNGYILKOSSÁGOT KÖVETTEK EL.
Béke poraikra.
Kösz nekik ezt a nagyaszerű XP PROF-ot, amely, - ím minden "frissítés" NÉLKÜL - is FUT, és mintha még gyorsabb is lenne, mint azelőtt.
Soha többet se a MS, se W már nem lesz az, ami fénykorában volt, amikor még az XP-vel voltak elfoglava.

#52 Felhasználó inaktív   georg1945 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 11:47

Egyébként Mindannyiatokat szeretlek és azt kívánom Nektek, hogy minden úgy sikerüljön az életetekben, ahogy szeretnétek!
Azért, sokat tanulhatok Tőletek, amit csak köszönhetek!
Végülis, ha jól kipofozzák a majdani win9-et, lehet, hogy egészen jó OS lehet.
Én már várom a megjelenését!
Sok üdvözlettel mindegyiketeknek!

#53 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 12:42

Azért nem olyan nagy eresztés ez az update 1. Nem értem a nagy felhajtást körülötte. Olyan eget verő nagy változások nincsenek. A metro még mindig szar, vagy modern, vagy mi a lófasznak hívják most.... az a pár apróság amit hegesztettek rajta olyan, mint ha a szarból épült várad falait kicsit elsimítod a homokozólapáttal, hogy jobbnak tűnjön.

Remélem a kilencesre valahogy ráncba szedik ezt a fost. Arról nem is álmodhat senki hogy eltűnik ez a csemperakás, de legalább akkor ne legyen már ilyen kínlódás használni.

#54 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 12:45

Ja és az elnevezés.... nem értem. Ugye volt "windows 8". Lett belőle az első nagyobb(nak szánt) frissítés után "windows 8.1". Most akkor miért nem lett "windows 8.2"? Kimondani sem jó azt hogy "windóz nyolc pont egy, ápdét egy".... milyen faszság már ez? Akkor a következő lehetne "windóz nyolc pont egy, ápdét egy, szervíz pakk egy"... :D

#55 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 22. 12:47

@attila9988: Ja... és az emberek nem is értik ezt. Összekeverik. Elmondod neki hogy a 8.1 az nem ugyanaz mint az update 1.... és nem értik. Mi a franc van az ms -el manapság?

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó