HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Olcsó erőmű CyanogenModdal a fedélzeten - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Olcsó erőmű CyanogenModdal a fedélzeten

#41 Felhasználó inaktív   Nameless 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 24. 23:36

@Raam989: Tudom miről beszélsz már lassan 2 hónapja vagyok Lumia tulajdonos, az asszonynak is lett egy közben. Nexusról váltottam ezért: "A droid mindig akkor halt be, amikor épp fontos dolgot szerettem volna elintézni. Példának okáért, nemrég egy nyamvadt telefonszámot nem tudtam beírni, mert éppen akkor támadt kedve összeomlani és újraindulni a rendszernek, de szemezgethetnék még hasonlókat. Nyilván ezt még nem tudtam pár nap alatt wp-n kitapasztalni, de eddig minden flottul működik. "

Nagyjából ennyi volt az indok nálam is. Mondhat bárki bármit, de ezt több embertől is viszont hallom, és biztosan mindegyik olyan buta szar mint én hogy egy nexusszal se boldogult muhaha.
Az első Magyar Lumia Közösség a Google+on: http://goo.gl/tXJr34

#42 Felhasználó inaktív   Balázs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 24. 23:51

Vám + ÁFA + a romló forint árnyékában itthon 100E fölött is lehet az ára hivatalos viszonteladóknál.

#43 Felhasználó inaktív   iasatan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 25. 05:39

@antyg:
"Amit a sok okos nem vesz figyelembe, hogy míg a WP-nek és az iOS-nek kézzel megszámolható hardveren kell működnie addig az Androidnak lassan milliós nagyságrendű hardverelemen kell futnia."

Ez nem érv, ez ténymegállapítás, semmin sem változtat a helyzeten, attól még a felén ugyanúgy akadozni fog. Meg kellett volna kötni a hardvergyártók kezét, hogy ennél rosszabbat nem adhatnak ki és kész. Mint az MS tette a wp-vel.

"Az, hogy egy készülék egyik-másik telefonnál nem úgy működik, ahogy annal lennie kellene, nem biztos, hogy az OP rndszer a hibája... a fejlesztők nem vehetnek 10ezer telefont, hogy mindegyiken pontosan leteszteljék, és belőjék a készülékhez.... ez nagy baromság... van egy általános és kész...."

Valóban, elég lenne a leggyengébbet megvenni és arra fejleszteni, mint windows phone-nál. A fejlesztőknek egy 520-as szintű mobilra kell fejleszteni, majd ha azon elfut szépen, akkor felfelé optimalizálni.

#44 Felhasználó inaktív   Sanyix 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 25. 14:09

@Raam989: hát igen, ezért nem kell drága telefont venni :) furcsa módon mindig csak ezekkel a nagy márkákkal van a baj, valahogy a gyári androidos kínai telefonoknál nem tudok semmilyen lassulást, instabilitást tapasztalni...
ASUS= 0 minőség, full szopás, szemét, nemtörődöm support, bugtemető. asus SOHA többé, és másnak sem ajánlom

#45 Felhasználó inaktív   Jcage 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.756
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 26. 19:20

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2014. 04. 24. 15:25

mér? időd mint a tenger 2 gyerek mellett :Đ


Gabibácsinak még csak 1 van. Nekem van 2, de én meg rendes OS-t használok telefonon. Te d3-as kocka... :D:D
"A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet..."

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó