HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Senkit nem érdekelnek a Samsung saját appjai - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Senkit nem érdekelnek a Samsung saját appjai Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   outtatime 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 25. 06:40

Miszöszre van akkor a root? Rom le, stock fel, lehet faragni. Az akksi tovább bírja, plusz nincs telefosva gyári és/vagy szolgáltatói szemetekkel. Vagy mondjuk csak simán-puhán le lehet takarítani a bloatwaret. Persze cwm telepítés után;)

#22 Felhasználó inaktív   k_chris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.552
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 25. 08:55

outatime: 2 évnyi iOS meg most WP használat után azt mondom hogy akkor NEM VESZEM meg a telefont. Van elég alternatíva a piacon (droidos is), főleg hogy knox és már ugrott is a gari ha stockot felteszi az ember. Én már nem vagyok hajlandó órákat rootolással ezzel azzal tölteni hogy használható legyen a rendszer. Kollégám Sony Z1 compactájval elszöszölt 1-2 napot mire feltörte, rootolta CM-et feltett... Lehet lassú volt de most van először droidja + gyártón belül is némileg eltér hogy kell törni egy HTC/Samu/Sony-t.

#23 Felhasználó inaktív   Giggsy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 588
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 25. 09:23

@k_chris: Kollégád eléggé világtalan lehetett akkor, mert a CM telepítéséhez van már rendes, Windowsra írt telepítő program, ami mindent elvégez helyetted. De ha az akkor még nem is volt, mikor foglalkozott ezzel, a Flashtool nevű alkalmazás a rootolástól kezdve a bootloader nyitáson keresztül a recovery, kernel, firmware flashelésig mindent egy klikkel megcsinál. Egyébként akár az XDA-t, akár a CM oldalát nézed, kábé öt perc megtalálni ezeket az információkat.

#24 Felhasználó inaktív   junior117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 537
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 27. 23:30

Saját tapasztalatom van a Samsungtól sokkal kaksibb és Xperia SP na nekem ez a most a karmám . CM az mi a hányás? Sufni buhera és kinek megy stabilan ? Én egyetlen fórumot nem olvastam ahol pöpecül szaladna. Nekem gyári 4.3 van rajta és városban közel 3 naponta töltöm, ha vidék az gáz majd 2 nap. Samsung dolgok szerintem túl sokat akarnak tudni és mindet össze akarnak kapcsolni. Majd én eldöntöm minek adok hozzáférést. Xperia app sem másabb azok is mindenbe turkálnak.
Soha ne vitatkozz idiótákkal.Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#25 Felhasználó inaktív   D2L 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 28. 00:31

"Miszöszre van akkor a root? Rom le, stock fel, lehet faragni. Az akksi tovább bírja, plusz nincs telefosva gyári és/vagy szolgáltatói szemetekkel."

Csak ugrik a knox és vele a garanciád.

#26 Felhasználó inaktív   bakagaijin 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 667
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 04. 28. 10:32

Ez "csak" azért vicces, mert D-Koreában törvénytelen a bloatware :).

http://arstechnica.com/tech-policy/2014/01/south-korea-bans-unremovable-mobile-bloatware/

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó