HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Firefox OS fejlesztői nap és Firefox kiadási buli is lesz májusban - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Firefox OS fejlesztői nap és Firefox kiadási buli is lesz májusban Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 05. 14. 17:22

Ingyenes Firefox OS szakmai nyílt napot tart május 31-én a Pentaschool, ahol a látogatók egy nap alatt megtanulhatják a fejlesztést a Mozilla új mobilos platformjára. Akit a Mozillának az új böngészője érdekel inkább, május 21-ére ne csináljon programot.
https://www.hwsw.hu/hirek/52283/mozilla-firefox-os-fejlesztes-bongeszo-nyilt-forras-okostelefon-web.html

#2 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 14. 17:22

Bulizgatások helyett inkább a közelmúltbeli ráncfelvarrást csinálhatnák vissza. Meg azt is megcsinálhatnák, hogy menjen a 31-es FF Aurora a Tab Mix Plus addonnal. Sokkal hasznosabb lenne, mint a bulizgatás és a lumpolás.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#3 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2014. 05. 14. 21:03

@N0zer0: Ha fontos neked, te is megcsinálhatod, erről (is) szól a nyílt forrás.

#4 Felhasználó inaktív   KAMI911 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 15. 05:04

@N0zer0: Ha nem tetszik valami az új kinézetben vagy működésben, nyugodtan keress rá hogy van-e ilyen hibajegy (és jelezd, hogy ez neked is hiányzik), vagy vegyél fel hibajegyet a Mozilla Bugzillában. Nem hiszem, hogyha valami nagyon támogatott dolog eltűnt a böngészőből akkor azt ne csinálnák meg újra.
Az Auroraban-hoz passzoló TMP-t pedig hamarosan frissíti a fejlesztő:
"I"m aware of the current problems that Tab Mix Plus have when using Firefox 29.0 or Nightly.
since i"m on vacation traveling in USA i can"t address this issues until the end of next week.
however if any of you can help by posting patch or even xpi file that containing a fix please do so."

#5 Felhasználó inaktív   LCoder 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.409
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 15. 05:37

Igazából én csak azt nem értem, mi a fenének egyáltalán a foximaxi. Ingyenes opensource OS-nek ott a droid, amire már van egy tonna app, és mivel akár C++-ban is fejleszthetsz rá lényegesen jobb minőségűek mint amik a foximaxin valaha lesznek, ráadásul fejlesztéskor nem vagy rákényszerítve a js-re ami kb. minden idők legrosszabbul tervezett programnyelve. Hardver igényben sem nagyon tudnak a droid alá menni, mert a legköltségesebb alkalmazás mobilon az AAA játékok mellett a böngésző. Az pedig már egy másik történet, hogy az hogy az emberiség mobilon fog böngészni nem igazán jött be, a böngésző csak az N+1 alkalmazás.

Még csak azt sem lehet mondani, hogy de ez legalább független a guglitól: a gugli pénze nélkül a mozillások kb. fél év alatt lehúzhatnák a rolót.

#6 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 15. 07:26

Üzenet megtekintéseIdézet: KAMI911 - Dátum: 2014. 05. 15. 06:04

Az Auroraban-hoz passzoló TMP-t pedig hamarosan frissíti a fejlesztő:
"I"m aware of the current problems that Tab Mix Plus have when using Firefox 29.0 or Nightly.
since i"m on vacation traveling in USA i can"t address this issues until the end of next week.
however if any of you can help by posting patch or even xpi file that containing a fix please do so."

Ezt már én is megtaláltam, de ezt május 1-én írta, és most 15-e van, rég letelt az end of next week, és még mindig baszott megcsinálni, még csak írni sem írta, hogy bocs, de még 1-2 hét.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#7 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 16. 20:30

@N0zer0: https://addons.mozil...cthemerestorer/

#8 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 16. 20:30

@N0zer0: http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/classicthemerestorer/

#9 Felhasználó inaktív   prygme 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.609
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 17. 10:08

Továbbra is MÜSZI! :)

http://bit.ly/1t0e1eD

http://bit.ly/1vivJfq

#10 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 17. 15:44

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2014. 05. 16. 21:30


Kösz, de ezt már hónapok óta használom, mióta megjelent az Aurorában az Astralis GUI. Csak nem teljesen olyanra alakítja vissza, mint volt, főleg nem Linuxon, ahol a fele opciója nem működik ennek az addonnak. Meg a Tab Mix Plus sem megy az új Aurorával. Egyre jobban basszák el az egész FF-ot, de azért bulizzanak csak.

(N0zer0 néven látszok a főoldalon)

Szerkesztette: Raynes 2014. 05. 17. 15:48 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#11 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 05. 17. 22:39

@Raynes: Én OSX-en szinte tökéletesen vissza tudtam alakítani a FF29-et. Igaz nem a bleeding edge Aurora ágat használom. Még a tab záró gombok jobb szélre rendezése FF2.0 módra is működik, bár ehhez about:config kulcsot kellett módosítanom.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó