HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Eltörölte a DIGI a gigabites net forgalmi korlátját - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Eltörölte a DIGI a gigabites net forgalmi korlátját Értékeld a témát: -----

#81 Felhasználó inaktív   szomova 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.549
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 12:27

Na azért, kis butusok.
Magán célú használat védelme OFF.
Best effort! Fizessenek a keveset használók :-)

#82 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 12:52

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2014. 07. 23. 13:01

+ Vecses, Gyomro, Ullo, Gyal, Peteri... eleg sok helyen vannak mar a 29-esben.

Samott

Felsorolhatsz nagyon sok települést, ami nem 29-es körzet és nincs rendes net.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#83 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 07. 23. 13:05

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2014. 07. 23. 12:58

De igazabol az HBO-s threadbe kapcsolodtal be, azon az megy 24 oraban? ;-) Nincs minden torrenten, de ami az HBO-n megy az elobb-utobb felkerul.


Itt már mindenki mindenbe bekapcsolódott, én csak azt nem bírom, hogy "a torrenten minden meg van" most meg már rögtön BR minőség, fullhádésebb, ésatöbbi. Amgy mi megy 24 órásban, vagy mi van vele?
Make love not Wor.

#84 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 13:11

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 07. 23. 13:52

Felsorolhatsz nagyon sok települést, ami nem 29-es körzet és nincs rendes net.

Ize, en azokat soroltam ahol mar van digi az elatkozott 29-es korzetben. ;-)

Jahno: torrenten nem kell varni hogy musorra tuzzek, ha megvan szinte rogton megvan.

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#85 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 07. 23. 13:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Samott - Dátum: 2014. 07. 23. 14:11

Jahno: torrenten nem kell varni hogy musorra tuzzek, ha megvan szinte rogton megvan.


Jaja, ha meg van, akkor meg van. Nagyon hasznos információ volt.
Make love not Wor.

#86 Felhasználó inaktív   Samott 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 27.035
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 14:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 07. 23. 14:32

Jaja, ha meg van, akkor meg van. Nagyon hasznos információ volt.

Teveben ezenfelul meg varhatsz arra is, hogy musorra tuzzek. Mert hogy ahhoz mertuk a torrentet. Nem olyan bonyolult ez. ;-)

Samott
(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out. | exHWSW - Értünk mindenhez IS @ PH!

#87 Felhasználó inaktív   Maxim_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.687
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 18:50

@Jahno: Megfelelő a minőség?

#88 Felhasználó inaktív   Balázs pécs 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 23. 22:57

@Gabibácsi: milyen kiemelt partner te szerencsétlen?
Először is látom van egy kerti trollunk, válogasd meg a szavaid. Másodszor ha olvasnál olykor, akkor tudnád, hogy a telekom (gyengébbek kedvéért a német DT hazai érdekeltsége) és a kormány között stratégiai megállapodás született. Ennek csak egy mozzanata pl. , hogy uniós forrásból optikázzák az Ormánságot, amit persze a telekom kapott meg. Szerencsétlen az aki tudatlan... sajnálom.
Balázs

#89 Felhasználó inaktív   Makkancs 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 10:48

pl. Csömör teljesen behálózva optikával. Még a külterület is ahol akár 200m-ként van egy ház. Optika az asztalomig jön be. 2 éve. Eddig semmi panasz, pedig anno tartottam a "kis" cégtől a T-ről való váltás után.

#90 Felhasználó inaktív   krutyifix 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 14:58

jópár éve amikor bejött a Digi a műholdas piacra mindenki a halálát jósolta, hogy ilyen árakon lehetetlen életben maradni, akkoriban UPC családi csomagért elkért valami 9-10 ezer forintot, Digi indult valami 2800 ft-vel... most 10 év után ugyanaz a csomag 3000 ft... UPS minden létező fórumon betámadta a Digit bíróság, lobbi, stb
amikor ISP is lett megint mindenki a halálát jósolta, emlékszem még fatáv fórumán számolgatták a "szakemberek" a cisco cuccok, kábel, kiépítés stb árát/ megtérülési idő, lehetetlen küldetésnek tartották...
De ezek a mamut cégek nem így működnek... kitudja milyen hitelek vannak a nyakukon, előre "menekülnek" vagy finanszírozzák az egészet a román bevételekből, ilyen ez amikor egy cég nem csak kiszipolyoz egy országot...
Tény, hogy az interaktív ip-tv a jövő, 4k-hoz meg kell sáv... jó írányba halad a DIGI

összefoghatna velük a "szeretett" kormányunk és kihúzhatnák minden településre az optikát, arra nem sajnálnám az adóm

#91 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 07. 24. 16:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Maxim_ - Dátum: 2014. 07. 23. 19:50

@Jahno: Megfelelő a minőség?


Nemtom, bele sem néztem, majd szólok ha bederül. Vagy ki.
Make love not Wor.

#92 Felhasználó inaktív   horizoli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 25. 13:47

@alibabusic: Velem is pont ez volt a múlt hónapban, lejárt a hűségidő, nem engedtek hosszabbítani. Bementem, hogy akkor mondjuk le a telefont (amúgy se volt rá szükség, csak a csomag miatt volt meg). Másnap 9-kor telefonált egy hölgy a digitől, hogy látja, hogy le akarom mondani a telefont a hosszabbítás miatt, és hogy akkor is lemondanám e, ha mégis lehetne hosszabbítani. Hosszabbítottam, okos csomag, olyan áron, mint az új előfizetőknek.

#93 Felhasználó inaktív   zeegabi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 25. 14:35

Most már nem lehet az megcsinálni, hogy az ember lemondja a telefont, majd újraköti a hűséget 3 hónap múlva. Ehhez most már a TV-t vagy netet kell lemondani:

Nem vehet részt az akcióban, aki meglévő két szolgáltatását (tv+net) telefon szolgáltatással kívánja 3 szolgáltatásra bővíteni, továbbá, aki DIGIFON 500 csomaggal rendelkezik.

Az akcióban történő részvétel előfeltétele, hogy Előfizető a Szolgáltatónál meglévő min. 1 max 2. szolgáltatásra érvényes előfizetéssel rendelkezik és Előfizető jelen szerződés kiegészítés aláírásával mindhárom szolgáltatásra kiterjeszti (tv+net+tel) előfizetését.

#94 Felhasználó inaktív   Celtic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 69
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 25. 18:44

@horizoli: Ez a UPC-nel is megvolt. Mikor masfel ev utan rajottem, hogy a TRIO csomagbol a teve csak viszi a penzt, mert tiz percet nem neztem es le akartam mondani, rogton telefonltak, hogy "olcsobban n csatornaval tobb nem erdekel?". Mondtam, ha eddig m csatornat nem neztem, akkor n+m csatornat ugyanannyira nem fogok nezni. Belenyugodtak....
(Teleofont se hazsnalom, de havi 500 Ft-ert nem zavar)

Amugy meg 1-2 dolog:
- UPC Lagymanyoson figyelmeztett a 300-as korlat eleresere, most Kelenfoldon nem. Vagy megszunt (nem hiszem) vagy inkabb kevesebben osztozunk ugyanazon savszelen
- digi nincs, szomszed hazban van (Bartok Bela vege). Itt lehet megnezni
https://salesweb.digi.hu/app/new
- egy idoben a Kinizsi u. (IX. ker) volt a ceg. Szemben a UPC szekhaz, par hazzal arebb a UPC ugyfelkozpont (vagy ilyesmi). Szomszedban mindket oldalon UPC, egyedul abban a szerencsetlen hazban volt vmi Bakatsnet, aminek a kabeles sebessege rosszabb volt, mint a datanet/t-online ADSL. Vicces dolog volt...

#95 Felhasználó inaktív   MacikaG 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 77
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 26. 12:29

Anyósnál családi házas övezet, tavalyelőtt decemberben szerződés megkötve mindenre, következő augusztusra be is kötötték. De azóta szépen megy, 4300/hó és 80 csatorna tv, 500-as telefon és most már 50/30 Net. Előtte T volt, bármelyik összetevő egyedül többe került... Megérte, nem kérdés a váltás.

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó