HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Apple: baj van az iPaddel - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Apple: baj van az iPaddel Értékeld a témát: -----

#61 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 08:10

Azért erősen más kategória. Telefont az amishok kivételével kb mindenki vesz, tabletet meg nem. Aztán meg a kamera fejlődése ott még generál némi igényt cserére, az iPadnál ez nem adja el az újat.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#62 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 08:17

@-NoVa-: Na igen... végül is, a sznob faktoron kívül mi a francnak vesz valaki új ipad -et? Tök ugyanolyan mindegyik. A "kicsit gyorsabb cpu van benne" meg kit érdekel? Az almásokat az ilyesmi soha nem foglalkoztatta.

Emlékszem volt egy videó, ahol ipad tulajoknak mutattak egy másik ipad -et, tehát ugyanazt a sorozatot ami amúgy is volt nekik, és azt mondták hogy az az új ipad.... Az emberek meg kézbe vették, és elkezdték sorolni hogy miben jobb mint az előző.... :D Fogyatékos idióta népség......

#63 Felhasználó inaktív   azopi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.069
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 08:21

Szerintem meg egyáltalán nem erről van szó. Egyszerűen az okostelefonok olyan változáson estek át az elmúlt 3-4 évben, hogy mára már semmi szükség tabletre. És ezzel lassan mindenki szembesül, hagyják még elkopni az épp használt tabot, de újat már nem vesznek, inkább telefonra költik azt a pénzt.
Kép

#64 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 10:14

@azopi: tablabol a 12+ inchesnel nagyobbaknak van csak letjogosultsaga, azok is inkabb munkara, jatszani jobb egy peklapat telefon mint egy nagy tabla

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#65 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 10:51

Üzenet megtekintéseIdézet: attila9988 - Dátum: 2014. 07. 24. 09:17

Emlékszem volt egy videó, ahol ipad tulajoknak mutattak egy másik ipad -et, tehát ugyanazt a sorozatot ami amúgy is volt nekik, és azt mondták hogy az az új ipad.... Az emberek meg kézbe vették, és elkezdték sorolni hogy miben jobb mint az előző.... :D Fogyatékos idióta népség......


Itt veled van a nagyobb baj, mert fogyatékosnak nézed azt, aki nem techgeek. Egyszeri usernek meg a kezébe nyomsz egy valamit, ami nincs belakva és teletömve, fel van tolva maxra a fényerő, aztán máris sorolja, hogy reszponzívabb, meg szebb a képe, és könnyebbnek is érzi, mert pár másodpercig van csak a kezében.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#66 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 11:43

Én is azt hittem a címből, hogy valamilyen műszaki hiba sújtja az iPadet. Szerintem ez a cím így félrevezető.

@vers: nem véletlen, hogy a 8 colos tabletek piaca növekedik a leggyorsabban, ugyanis felhasználói szempontból ez az ideális méret. Ez már elég nagy olvasáshoz/filmnézéshez, de még belefér egy női táskába vagy egy férfi kabátzsebbe.

#67 Felhasználó inaktív   attila9988 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 11:50

@-NoVa-: "Itt veled van a nagyobb baj, mert fogyatékosnak nézed azt, aki nem techgeek."

Nem, tévedés.... Én azt tartom fogyatékosnak, akinek a kezébe raksz két almát, és nem látja hogy mind a kettő alma.... Az nem a technikáról szól. Ránézek, látom hogy dettó olyan, mint az enyém. Ha még magyaráznak hogy "de nem is olyan", akkor elkezdem használgatni, hogy leellenőrizzem, és ha ott is látom hogy rohadtul ugyanaz, akkor nem fogom felsorolni hogy miben jobb..

Ha valaki ennyire hülye, hogy ezzel át lehet verni, az fogyatékos..... Ha mosógépről lenne szó, akkor is fogyatékos lenne, ha kávédarálóról, akkor is...

#68 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 12:09

@attila9988: egy évvel ezelőttig egyetlen Apple termékem se volt és nem is terveztem soha sem venni. Azt gondoltam, hogy ez egy érzelmi alapú vallás, amelynek nincs technikai alapja. Aztán állást váltottam és rám kényszerítettek egy iPhone-t. Azóta nem vennék már semmilyen más telefont, sem tabletet, csak Apple-t. És akinek csak volt a kezében Apple termék pár héten keresztül, mind azt mondja, hogy soha nem térne vissza Androidra vagy Windowsra. Az újravásárlási kutatások is ugyanezt bizonyítják.

#69 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 12:30

@Szerzetes: ez igy nem igaz, az ipad tenyleg jo, de ugynazt egy windowsos is nyomja, az iphone konkretan egy SZAR, a macbook meg vicc

M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#70 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 12:57

Üzenet megtekintéseIdézet: vers - Dátum: 2014. 07. 24. 13:30

@Szerzetes: ez igy nem igaz, az ipad tenyleg jo, de ugynazt egy windowsos is nyomja, az iphone konkretan egy SZAR, a macbook meg vicc


Ezért mondom, használj már egyszer kicsit huzamosabb ideig Win-es táblát! Minden súlyosan billentyűzet/egér párosra van tervezve, még a weboldalakon is sokszor problémás, hogy ha win-es browsert érzékelnek, rögtön olyan elemeket jelenítenek meg, ami mousemove eventeket kezel, az alapján hoz legördülő kontentet, és tabletről elérhetetlen funkciókkal találkozol máris. Az olyan oldalak is, amik iPaden hibátlanul működnek. Amíg a klasszikus desktop fejlesztők nem tanulnak meg tabletre tervezni, és a webfejlesztők sem veszik figyelembe, addig erősen sorjás élmény marad a windows tablet platform.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#71 Felhasználó inaktív   'Geri' 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 13:21

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 07. 24. 07:22

Igen, nekem mindig személyesen írt hogy éppen mit vegyek meg. Azóta nincs szellemi vezetőm.


ezzel azt akarod mondani, hogy sznob vagy?

#72 Felhasználó inaktív   Szerzetes 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 13:22

@vers: windowsos tablet még soha nem volt a kezemben, csak egy Windows 8.1-es laptopom van meg volt Lumiám, amelyet szerettem, de az iPhone fényévekkel jobb.

#73 Felhasználó inaktív   pret83 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 503
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 15:50

+1 az iPad mellett. En is alapvetoen Windowsos vagyok + Lumia. Tobb mint egy eve vettem egy hasznalt 2-es iPad-et es meg kell hogy mondjam, egyaltalan nem bantam meg. Kenyelmes olvasasra, oktato videok nezesere, bongeszesre tokeletes. A display kontrasztos, szepek a szinek. Nekem se nagyon kene mas tablet. MS is rajott hogy a 4:3-hoz keparany tablethez jobb. Osszel jon az iOS 8 is a 2-es iPad-re.

iPhone-nal szerintem az eladasokat megdobja a villogas faktor es a plazacica faktor is. Mig iPad-del az ember olvas a fotelben, addig egy regi iPhone mar ciki lehet azoknak, akik csak divatbol hordjak, hogy azzal villogjanak, vagy mint ekszert/kiegeszitot hasznaljak, ezert vesznek egy ujat.

#74 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 19:59

Üzenet megtekintéseIdézet: 'Geri' - Dátum: 2014. 07. 24. 14:21

ezzel azt akarod mondani, hogy sznob vagy?

Nem. Azt hogy nem ismered az irónia szót, mert még gyerek vagy.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#75 Felhasználó inaktív   'Geri' 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 24. 22:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 07. 24. 20:59

Nem.


beztos?

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 07. 24. 20:59

Azt hogy nem ismered az irónia szót


de

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2014. 07. 24. 20:59

mert még gyerek vagy.


nem

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó