HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Botlott a Samsung - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Botlott a Samsung Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 07. 31. 09:55

Két éves mélyponton a Samsung nyeresége, de ennél is aggasztóbb, hogy a cég motorjának számító okostelefonos részleg bevétele bevétel jelentős mértékben visszaesett. Hatalmas nyomás alá helyezték a céget a kisebb távol-keleti gyártók, a megnövelt marketing-kiadások sem segítettek.
https://www.hwsw.hu/hirek/52643/samsung-penzugyi-jelentes-idc-piackutatas-okostelefon-tablet.html

#2 Felhasználó inaktív   szenty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 188
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 09:55

"Aki egy véges rendszerben hisz a végtelen növekedésben az vagy hülye, vagy közgazdász"

Nothing to see here, move along.

Szerkesztette: szenty 2014. 07. 31. 09:56 -kor

Bután születtél, megértem. Hogy az is maradtál, nem érdem.

#3 Felhasználó inaktív   effendi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 111
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 10:02

Hát, nem sírom tele a párnát...
Nagyon örülök, hogy lettek/lesznek komoly versenytársai a Samu telóknak, mert a jó telefonjaik eléggé túlárazottak, az olcsóbbak meg csak arra jók, hogy az ember egy életre megutálja az androidos telókat. A kínaiak még inkább meg tudják majd fogni a Samut, amint lesz értelmes európai supportjuk. Nagyon kíváncsi vagyok, mit alakít majd pl. a Lenovo, állítólag már idén jönnek hozzánk is.
ABIT BD7-II / P4 Northwood 1.8@2.6 GHz / CoolerMaster IHC-L71 Silent, Heat Pipe / 2x IBM 80 GB 7200rpm HDD / 512 MB DDR Samsung PC-2700 / ATi Radeon 9600 / SB Audigy

#4 Felhasználó inaktív   Bitbohóc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 256
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 11:15

Készülnek a Tizen-re, az Android-ot meg nyomják lefelé.

#5 Felhasználó inaktív   ST200 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 35
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 11:37

@effendi: Én is megutáltam egy életre az androidot, pedig csúcs samu készülékem van :D A következő szifon lesz. (Winmobile se rossz, csak az app kínálat kevés nekem.)

#6 Felhasználó inaktív   Sanyix 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 11:39

@ST200: ezt úgy mondod mintha a csúcs samu készülékeken jobb lenne az android, pedig éppen hogy a samu teszi szarrá... a kínai készülékeken meg a guglis telefonokon a gyári android, na az jó.
ASUS= 0 minőség, full szopás, szemét, nemtörődöm support, bugtemető. asus SOHA többé, és másnak sem ajánlom

#7 Felhasználó inaktív   Timtim 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 11:54

@ST200: Én nagyon szeretem a droidot, pont a samu telómat fogom cserélni, mert amit ezek belegányolnak az bosszantó, a gagyi s-programok meg nem törölhetők. Barátok, kollégák, rokonság már mind nexussal rohangál, én meg csak irigykedem rájuk... (én beszéltem rá őket. :-)

#8 Felhasználó inaktív   Johnny Firpo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 12:44

Ó, pedig már úgy vártam a címet: Samsung Baj van a Galaxy S5-tel.
Üdv. -JF-

#9 Felhasználó inaktív   galffy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 821
  • Csatlakozott: 2011. jan. 24.

Elküldve: 2014. 07. 31. 12:46

@Johnny Firpo: Az lett volna a cím, de nem csak az S5-tel, hanem mindennel baj van. Low end, high end, tablet, stb.

#10 Felhasználó inaktív   Koxminator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 529
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 13:38

Hiába no, a Samsung a halálba lovagol, beleáll a földbe és bibliai méretű katasztrófát fog elszenvedni, most adják fel az utolsó kenetet...

#11 Felhasználó inaktív   fapapucs 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 14:28

Samsungról megvan a véleményem! 3 db samsung telefonom ment a levesbe, az aló és közép kategóriás termékeik mind hulladék, 1 év használat után kuka (ha megéri az 1 évet)! A szervizben lévő javítás annyi volt hogy kicseréltek 4 csavart. A samsung laptopjaim (van belőle kettő) folyamatosan szervizbe járnak. Ócska szemetet gyártanak, megérdemlik, remélem tanulnak belőle! Én a büdös életbe többet samsungot nem veszek!

Rohadj meg samsung!

Végre kiírtam magamból :)

#12 Felhasználó inaktív   oxigeen 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 14:37

Vegre az emberek meguntak a szappanosdobozokat es az unalmas egyhangu desing-t.Pont ideje volt.Most mar csak a faszbúk hanyatlasanak kene vegre beindulni es jo lenne az irany.

#13 Felhasználó inaktív   szende 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 15:04

SII-em van, gyári rom nuku. Így nagyon is barátságos. Egy hibája van csak, hogy nem két sim
kártyás. Amíg el nem pusztul, addig marad.

#14 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 15:41

Ja, bukott, csak ha leér, bele ne álljon a földbe, vagy ki ne haljon brutálisan.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#15 Felhasználó inaktív   KoLaMan 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 405
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 18:37

Üzenet megtekintéseIdézet: Koxminator - Dátum: 2014. 07. 31. 14:38

Hiába no, a Samsung a halálba lovagol, beleáll a földbe és bibliai méretű katasztrófát fog elszenvedni, most adják fel az utolsó kenetet...

Kérlek, vedd komolyabban e fórum hagyományait.
Nem a halálba (enyhe dolog is lenne), hanem a pokolba lovagol... :-)

#16 Felhasználó inaktív   moderátor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 366
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 20:29

Van egy szint, ahonnan csak lefelé lehet haladni, ez matematikailag a 100%, consumer goods szinten ez nagyjából a samu szint.
Semmi meglepő nincs ebben. Szép, hogy ezt a szintet elérhette egy nem túl nagy nemzet cége.
De jön fel az LG... :D

#17 Felhasználó inaktív   hilti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 452
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 07. 31. 22:03

Még igy is 200 milliárd dollár felett van az éves bevétel és a nyereség is röpke 40 milliárd dollár évente. Azt hiszem a Samsung és az Apple begyűjtötte az összes készpénzt a világon az utóbbi 6 évben .... Csak azt tudnám hol tárolják ezt a rohadt sok lóvét. Gondolom valami kis törpe karibi szigeten altatják

#18 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 08. 01. 06:27

Üzenet megtekintéseIdézet: hilti - Dátum: 2014. 07. 31. 23:03

Még igy is 200 milliárd dollár felett van az éves bevétel és a nyereség is röpke 40 milliárd dollár évente. Azt hiszem a Samsung és az Apple begyűjtötte az összes készpénzt a világon az utóbbi 6 évben .... Csak azt tudnám hol tárolják ezt a rohadt sok lóvét. Gondolom valami kis törpe karibi szigeten altatják

Igen , ott áll halomban, mint a kincs ami nincs-ben. Egy szamuráj katona őrzi csak.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#19 Felhasználó inaktív   leslie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.039
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 08. 01. 07:50

Üzenet megtekintéseIdézet: ST200 - Dátum: 2014. 07. 31. 12:37

@effendi: Én is megutáltam egy életre az androidot, pedig csúcs samu készülékem van :D A következő szifon lesz. (Winmobile se rossz, csak az app kínálat kevés nekem.)


Minden samu telefon szar, mert teli teszik gyárilag bloatwerrel. Ezt még egy kisgyerek is tudja. Ettől még nem a droid szar, hanem a samu.
Az nevet utoljára, aki először üt.

#20 Felhasználó inaktív   maxy182 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 38
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 08. 01. 08:19

Azt kell mondanom, hogy VÉÉÉGRE!!!
Nem kívánom a Samu vesztét, de amit az utóbbi 2-3 évben csináltak az botrányos. Ugyanaz a dizájn, ugyanabból a bili műanyagból, ugyanazzal a lassú, undorítóan csicsás touchwiz-zel ellőve már kb ezredszer. Ennek be kellett következnie. ha nem alakítanak valamit a következő 1-2 éven belül (anyagminőség javítás, valami nagyon durva dizájnváltás), akkor ez a zuhanás folytatódni fog.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó