HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Valós idejű járműkövetés és útvonalterv a BKK-tól - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Valós idejű járműkövetés és útvonalterv a BKK-tól Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 09. 15. 08:13

A Google Maps 2011 óta számol a fővárosi tömegközlekedési hálózattal és tud útvonalat tervezni a BKK járművein. A keresőcég azonban csak a statikus menetrendet ismeri, a BKK oldalán elindult új szolgáltatás ezzel szemben percre, sőt, másodpercre kész adatokat szolgáltat.
https://www.hwsw.hu/hirek/52813/bkk-navigacio-utvonalterv-terkep-google-maps-openstreetmap-budapest-kozlekedes.html

#2 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 08:13

Jelenleg egy kalap szar, mert ugye ügyesen mi nem látszik még rajta: a metrók, meg a 4-6. Ez ugye alapban nem gáz, mert jönnek gyakran, de ha van egy baleset, és nem jár valamelyik, akkor arról csak akkor értesül az utazóközönség, mikor már 15 perce ott áll a megállóban, és nem történt semmi se. Szóval ez tényleg egy zseniális húzás volt, hogy ezeket hagyták utoljára - ha már csúsztak vele egy laza másfél évet. Ez is olyan jól sikerült project mint a Bubi - ja, hogy az is BKK-s? - mert mikor kell egy bringa kölcsönző szolgáltatást elindítani? Ősszel, esetleg télen. Nagyszerű.

#3 Felhasználó inaktív   JOyszi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 08:59

Kedves NancsiBacsi!

Érdekes módon fogalmazol véleményt, amivel még alapjában baj sem lenne, lévén szólás szabadság van, így mindenkinek joga van megosztani a véleményét, még ha ez nem is teljesen helytálló.

Engedd meg, hogy én is megosszam most a gondolataim:

- "Jelenleg kalapszar": mert hiányzik a 100 járatból 6 db. Azok is technikai problémák miatt (amikről érdekes módon még meg is vannak említve, hogy egy harmadik fél miatt nem lehetett megoldani, ami természetesen a BKK hibája.)

- Mellesleg amikor a 4-6os villamosnak kimarad egy járata és pótlóbuszok közlekednek azok részét képezik a rendszernek, meg fognak jelenni a térképen, így ellenkezőleg, pont a legjobbkor fog a felhasználó értesítést kapni.

- Bubi: a kivitelező csúszott meg a projekttel amit a BKK rendelt meg, s ezért súlyos kötbért is kellett fizetniük. Csak egy kérdés: amikor ki akarod festetni a lakásod hétvégén, mert kiadtad albiba hétfőtől, s a festő nem készül el időben az a te hibád vagy a festőé? Gondolkozz el ezen ;)

Üdv, JOyszi

#4 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 09:15

@NancsiBacsi: "És te meg csupa negatív hullám vagy, Moriarty."

#5 Felhasználó inaktív   Atko 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.627
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 09:46

@JOyszi: "Csak egy kérdés: amikor ki akarod festetni a lakásod hétvégén, mert kiadtad albiba hétfőtől, s a festő nem készül el időben az a te hibád vagy a festőé?"
Én vagyok az albérlő, és odamegyek hétfőn és a konyha helyén letakart bútorok és festőszerszámok vannak, ezért nem tudok beköltözni. Kiről lesz rossz véleményem a festőről, vagy a főbérlőről? Innentől kezdve minden duma, púder, mellébeszélés...
Én, mint albérlő mit fogok látni: a főbérlő olyan hülye volt, hogy nem tudta felmérni egy festés időigényét. Elhiszem, hogy a festő az késett, azt is elhiszem, hogy szült az asszony, és pelenkát kellett venni, meg vasárnap nincs nyitva a festékbolt, én minden elhiszek. Tudok költözni? Nem. Én minden értek, csak leszarom, mert én szopok miatta.
Amúgy a próbaüzem a fenti helyzetben azt jelenti, hogy nekem kell albérlőként besegítenem a festésbe, meg panaszkodni, hogy mállik a vakolat. Hát nagy büdös lófaszt...

#6 Felhasználó inaktív   auth.gabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.365
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 09:50

Én pont ma szerettem volna használni, hogy megtudjam, merre késik a 105-ös busz és várhatóan mikor ér az Oktogonhoz... mobilról ez nem sikerült... lehet, hogy tudja az UI, de annyira eldugták, hogy nem találtam meg 20 perc alatt.

Pedig csak annyi érdekelt volna, amit a Futár kijelzőkre is kiírnak: mikor érkezik az adott járat. :/

#7 Felhasználó inaktív   auth.gabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.365
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 09:54

@JOyszi: "Csak egy kérdés: amikor ki akarod festetni a lakásod hétvégén, mert kiadtad albiba hétfőtől, s a festő nem készül el időben az a te hibád vagy a festőé?"

Univerzális írás, csak a címet kell cserélni vagy aktualizálni: http://wiki.javaforum.hu/pages/viewpage.action?pageId=8683616


#8 Felhasználó inaktív   TewWe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:15

@auth.gabor: A felület desktopra/tabletre lett optimalizálva, okostelefonos natív appok a következő hetekben várhatóak, ahogy a cikkben is írták.

#9 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:21

@JOyszi: ""Jelenleg kalapszar": mert hiányzik a 100 járatból 6 db."
Ja, de milyen 6 járat? A 6 legfontosabb.
Most nem akarok nagyon belemenni, de aki nem az A8-asból nézegeti ezt a futár projectet, hanem utazik nap mint nap BKV-val, az tudja, hogy ezek a kijelzők pl. amik telepítve vannak, ezek említésre se méltóak. Bent áll a busz a végállomáson, az első megállóban 10 percen keresztül azt látod, hogy 1 perc múlva oda fog érni. Meg vannak még hasonló anomáliák. Eleve: perc "pontosságú", 2014-ben. Szánalom.
Részben offline módon működik (ez még viccnek is rossz volna), vagyis az alapján a menetrend alapján dezinformálja a népet, amit a BKV sose tartott még be 5 percig se. Mondjuk ez nem is csoda, mert ugye a 47-es villamos átugorja a 49-est, mivel ugyanazt a távot egyik 7, másik 9 perc alatt teszi meg (erről volt index cikk is). Szóval persze, felvettétek rá a pénzt, átadtátok (mint a várkert bazárt), de amúgy az egész futár project nem ér egy kalap szart se.
A BKV-nál ami működik járat előrejelzés az a 4-es metróé. Ott ha látja az ember, hogy 1 perc múlva itt a metró, akkor tudja, hogy sietni kell lefelé a mozgó lépcsőn, ha meg 2.5 percet lát, vagy 30 másodpercet, akkor tudja, hogy ráér sétálni mert soká jön, vagy már nem éri el sietve se. Ez igen, működik, ez utasbarát, és pontos. De a többi, az pontosan 1 kalapnyi szart ér, mert pontatlan, hiányos, és az adatok egy része kamu.

"amikor ki akarod festetni a lakásod hétvégén, mert kiadtad albiba hétfőtől, s a festő nem készül el időben az a te hibád vagy a festőé"
Ha átvered a festőt, mert tudod, hogy a fal ahogy hozzáér ki fog dőlni, és újra is kell építtetnie azt egy kőművessel először hogy festeni tudja, akkor a tiéd. De végül is tökmind1 annak a szemszögéből, aki csak be szeretne költözni hétfőn: ő veled köt szerződést, és te voltál a balfék, hogy nem tudtad kifestetni (kereshettél volna értelmes festőt). Minden projectetek csúszik, semmit se tudtok időben átadni. Vállalnátok mindent x+2 évre eleve, abba tán beleférnétek. Meg talán olcsóbb is volna, mert olyan is jelentkezne a projectre, aki az elején reálisan felmérte, hogy ezt a Futárt, vagy Bubit ennyi idő alatt nem lehet megcsinálni, és nem adott amiatt 3x árat, mert belekalkulálta a fizetendő "nagyonsúlyos" kötbért is.

#10 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:22

@Warton: Költik a pénzem és rosszul - ne legyek negatív? Lenyelem azt hogy a 4-es metrót a reális költségvetés hatszorosáért építették meg, mert az legalább kész lett, és nekem jó lett. De ez amit ezzel a futáros meg bubis cuccal műveltek, ez kritikán aluli.

#11 Felhasználó inaktív   auth.gabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.365
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:26

@TewWe: "A felület desktopra/tabletre lett optimalizálva, okostelefonos natív appok a következő hetekben várhatóak, ahogy a cikkben is írták."

Van esetleg publikusan elérhető RFI/RFP, hogy mi is volt a megrendelő igénye? Esetleg use-case leírások a tesztjegyzőkönyvhöz? Mert ismét* olyan érzésem van, hogy olyanok igényelték, tervezték, szervezték, fejlesztették, tesztelték és adták át éles üzemre, akik nem álltak még esőben egy buszmegállóban.

Volt bárki a felelős döntéshozók közül a Futár projekt elindítása óta egyszer is esőben, esernyővel a kezében egy buszmegállóban és elgondolkodott vajon azon, hogy ha kihajolva nem lát buszt és ott a kezében egy okostelefon (vagy egy Futár kijelző), akkor mi lenne az a képernyő, ami az információigényét kielégítené?

[*]: Szerintem így került a Bálna és a Fővám tér között a vadonatúj bicikliút macskakőre, ami alapvetően még teleszkópos biciklivel is erősen igény beveszi a csuklót, esőben ráadásul kellemesen csúszik.

#12 Felhasználó inaktív   patikaatika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 647
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:28

Nem tudom, tegnap pont kellett egy útvonaltervezés és amit a Google Maps megadott 3 alternativa azokat fel sem hozta a Futár tervezője, nem is értem miért csak egy utat tervez, persze lehet még nem találtam meg az opciót és azért :) Ami furcsa votl és lehet köze van hogy az M4-nek is kellett volna benne szerepelnie (Gazdagrét -> Újpest központ relációról van szó).

#13 Felhasználó inaktív   fietspump 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 527
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 10:49

mondjuk én még sose jártam pöstön, de itt a faluba" ha nem gyön a 4-6 az alatt a pár perc alatt akkor összesúgunk a bélával, hogy baszod ez nem gyün. mert nekünk itt falun megvan a zeszünk ám. metróba" meg bemonygya.

a lényeges szopás az valóban az iccakai, azok benne vannak.

#14 Felhasználó inaktív   petXYZW 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 162
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:13

@TewWe: "A felület desktopra/tabletre lett optimalizálva, okostelefonos natív appok a következő hetekben várhatóak, ahogy a cikkben is írták."

Nem fordítva kellett volna?

Ez egyébkén nagyon jó ötlet, olyan magyar BKK-s módon kivitelezve...XD

Legalább utat mutat, majd mások megcsinálják sokkal jobban...

#15 Felhasználó inaktív   Leni 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.173
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:16

@NancsiBacsi: "Eleve: perc "pontosságú", 2014-ben. Szánalom."

Lerí a "fogalmatlanságod" is sajnos. Ez sem kisebb szánalom.

Ez egy térinformatikai rendszer, egyáltalán nem triviális dolog a tervezése/működtetése.
A 47/49 móriczi fonódásánál tényleg vannak problémák, de a sorrendiséggel nem csak az FUTÁR-nál vannak "gondok". Londonban akár 10 percig is "due" állapotban lehet egy busz, a beérkező sorrend pedig teljesen random. Ezen ott sem sikerült javítani (csak annyit, hogy 2 perc alatt due lesz az állapot).Egy piros lámpa, keresztbe álló autó simán tol a menetidőn 1-2 percet.

Azt is tudom, hogy a terminálok txt-ben adják át az adatot a kiszolgálónak, ennek az átvitele és feldolgozása is nyilván időt vesz igénybe. Sejthetően nem másodpercenként áll elő az állomány és nem másodpercenként jelent státuszt a jármű. Jelenleg.

Hozzáteszem, hogy a megálló kijelzők és az internetes követés a FUTÁR projekt kevesebb, mint 10%-át teszi ki. Forgalomirányítási szempontból nem releváns, inkább az alaprendszer (diszpécser szolgálat) következménye, hogy ezek az információk rendelkezésre állnak. És, ha már úgyis megvannak, ezt megosztva az utazókkal (a legtöbb helyen) növelik a szolgáltatási színvonalat.

Azt érzem, hogy az érzelmeid felülírják a szakmaiságodat. Pedig máshol pont a szakmaiságot hiányolod.

#16 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:34

Üzenet megtekintéseIdézet: NancsiBacsi - Dátum: 2014. 09. 15. 11:21

@JOyszi: ""Jelenleg kalapszar": mert hiányzik a 100 járatból 6 db."
Ja, de milyen 6 járat? A 6 legfontosabb.
Most nem akarok nagyon belemenni, de aki nem az A8-asból nézegeti ezt a futár projectet, hanem utazik nap mint nap BKV-val, az tudja, hogy ezek a kijelzők pl. amik telepítve vannak, ezek említésre se méltóak. Bent áll a busz a végállomáson, az első megállóban 10 percen keresztül azt látod, hogy 1 perc múlva oda fog érni. Meg vannak még hasonló anomáliák. Eleve: perc "pontosságú", 2014-ben. Szánalom.
Részben offline módon működik (ez még viccnek is rossz volna), vagyis az alapján a menetrend alapján dezinformálja a népet, amit a BKV sose tartott még be 5 percig se. Mondjuk ez nem is csoda, mert ugye a 47-es villamos átugorja a 49-est, mivel ugyanazt a távot egyik 7, másik 9 perc alatt teszi meg (erről volt index cikk is). Szóval persze, felvettétek rá a pénzt, átadtátok (mint a várkert bazárt), de amúgy az egész futár project nem ér egy kalap szart se.
A BKV-nál ami működik járat előrejelzés az a 4-es metróé. Ott ha látja az ember, hogy 1 perc múlva itt a metró, akkor tudja, hogy sietni kell lefelé a mozgó lépcsőn, ha meg 2.5 percet lát, vagy 30 másodpercet, akkor tudja, hogy ráér sétálni mert soká jön, vagy már nem éri el sietve se. Ez igen, működik, ez utasbarát, és pontos. De a többi, az pontosan 1 kalapnyi szart ér, mert pontatlan, hiányos, és az adatok egy része kamu.

"amikor ki akarod festetni a lakásod hétvégén, mert kiadtad albiba hétfőtől, s a festő nem készül el időben az a te hibád vagy a festőé"
Ha átvered a festőt, mert tudod, hogy a fal ahogy hozzáér ki fog dőlni, és újra is kell építtetnie azt egy kőművessel először hogy festeni tudja, akkor a tiéd. De végül is tökmind1 annak a szemszögéből, aki csak be szeretne költözni hétfőn: ő veled köt szerződést, és te voltál a balfék, hogy nem tudtad kifestetni (kereshettél volna értelmes festőt). Minden projectetek csúszik, semmit se tudtok időben átadni. Vállalnátok mindent x+2 évre eleve, abba tán beleférnétek. Meg talán olcsóbb is volna, mert olyan is jelentkezne a projectre, aki az elején reálisan felmérte, hogy ezt a Futárt, vagy Bubit ennyi idő alatt nem lehet megcsinálni, és nem adott amiatt 3x árat, mert belekalkulálta a fizetendő "nagyonsúlyos" kötbért is.


Ezer évig egy szaros papírdarab volt kitéve a megállókban, aminek kb. köze sem volt a tényleges menetrendhez. Az jó volt? Ehhez képest, ami most van fejlődés, legalábbis szerintem. Végre valahára elindult valamerre a város, kijelzőkön látod, hogy mikor kéne indulnia a következő busznak, ráadásul viszonylag pontosan. Legalábbis nekem az M4 -es metró Móricz Zsigmond körtérnél ez a tapasztalatom, nem tudom, hogy másutt mi a helyzet. De elhiszem, hogy vannak még anomáliák, hiszen most vezették be a rendszert, de legalább elindult a tömegközlekedés valamerre, persze fikázni könnyű.

Közbringa rendszer, az időzítés valóban nem szerencsés, mert kb. az esős idő közepén sikerült átadni, de legalább már ez is van és működik. A festős példához csak annyit, hogy ha a festő úgy ad árajánlatot, hogy nem méri fel megfelelően a kecót és nem igazítja a saját képességeihez, de bevállalja akkor igenis a festő a balfék és szénné kell kötbéreztetni.

De összességében én ezekben a folyamatokban azt látom, hogy végre elindultak ezek a beruházások, amellyel végre közelítünk egy kicsit Európa szerencsésebbik feléhez.

Üzenet megtekintéseIdézet: NancsiBacsi - Dátum: 2014. 09. 15. 11:22

@Warton: Költik a pénzem és rosszul - ne legyek negatív? Lenyelem azt hogy a 4-es metrót a reális költségvetés hatszorosáért építették meg, mert az legalább kész lett, és nekem jó lett. De ez amit ezzel a futáros meg bubis cuccal műveltek, ez kritikán aluli.


Hálaistennek főleg az EU pénzét költik, de ettől függetlenül legyél nyugodtan negatív, ha neked ettől jobb.Písz!:cool2:

#17 Felhasználó inaktív   maximillian 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:35

érdekes, nekem az jutott róla eszembe elsőre, hogy "De jó!", nem pedig a fentiek. nyilván van lehetőség javítani rajta, de van, és meg lehet nézni. mobilon is próbáltam pár napja, de nem mutatta a járműveket, egyszerűen nem lehetett bekapcsolni. legyintettem, megnézem majd jövőre.
érdekes módon egybemossák a BuBi-t és a FUTÁR-t, pedig nem is azonos a fejlesztője, csak mostanában jutott egy kézbe...

#18 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:39

@Leni: "Lerí a "fogalmatlanságod" is sajnos. Ez sem kisebb szánalom."
Te meg hülye vagy - ne kerülgessük a forró kását.

Én a térinformatikát, meg az egyéb techno-blablát pont leszarom. Amit nem tudok elfogadni:
1. Ha egy busz nem indult el, akkor arról tudjon. Ott vannak a szenzorai, elvileg kerékforgást meg minden lófaszt mér - következtessen.
2. Ha egy busz dugóban állt 20 percet egy adott szakaszon, akkor a következő busznál induljon ki abból a feltételezésből, hogy az is dugóban fog állni.
3. Egy villamost kurvára pontosan becsüljön meg, mert ott aztán mindent tud: övé a rendőrlámpa, övé a sínen futó összes járat, tudja hogy csukva van-e az ajtó. Ne csinálja azt, hogy kiírja, hogy 2 perc múlva itt van XY villamos, aztán 3 perc múlva is 2 perc várakozást fog kijelezni. Akkor írja azt eredetileg is, hogy 47-es jön, de a fasz tudja hogy mikor ér ide. NE VERJEN ÁT. Ilyen egyszerű. ha nincs információ, ne szolgáltasson dezinformációt.
4. Legyen egy minimális logikájuk, és mondjuk ha felszerelnek egy ilyen táblát, akkor azt ne úgy rakják fel, hogy egyik oldalról eltakarja a megálló. Továbbmegyek: mondjuk a Móriczon van a 61-es, annak volt egy fasza 4 jegyű kijelzője, ami számolt vissza, hogy mikor fog indulni, tehát aki 61-essel akart utazni - mondjuk valami járműről, 7-es, 18-41-47-49, 6-os, átszállt rá, az láthatta, hogy 4 perc múlva, vagy 30 másodperc múlva, vagy 1 perc múlva indul. És ez alapján sietett vagy nem sietett. Most lebaszták a távolba a futáros kijelzőt, nem látja senki se, mert egyrészt kis picsa betűi vannak, másrészt meg messze van. Megjegyzem: régen jutott 2 kijelző is egy helyre... Nyilván info az is, hogy a 61-es hová fog menni, de azért hogy kiférjen az a sok-sok betű, kicsi lett a szám. Egyszóval aki nap mint nap arra jár, annak szarabb lett mint volt, 4 milliárdból. Ehhez kell a tehetség, meg a közlekedéstudományi végzettség, illetve a sok-sok állhatatos munkaóra. Ja, és az A8-as, aminek a volánja mögül derogálna kiszállni, mert ha 1x utaznának erre, akkor látnák, hogy hűbazmeg, ez így közepesen használhatatlanra sikerült.

#19 Felhasználó inaktív   NancsiBacsi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.523
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:46

@Warton: "Ezer évig egy szaros papírdarab volt kitéve a megállókban, aminek kb. köze sem volt a tényleges menetrendhez. Az jó volt? Ehhez képest, ami most van fejlődés, legalábbis szerintem."
Nem, az nem fejlődés, hogy PONTOS, VALÓS IDEJŰ adatként kommunikálnak olyasmiről, ami PONTATLAN, és részben KONZERV adat. Ez nem fejlődés, ez az utazóközönség átbaszása. Ráadásul engedtessék meg, de közpénzbe került, hadd basszam már fel rajta az agyam, hogy megint dilettánsok költötték, dilettáns módon, és ünneplik magukat hogy milyen szuper lett a végeredmény.

"Legalábbis nekem az M4 -es metró Móricz Zsigmond körtérnél ez a tapasztalatom, nem tudom, hogy másutt mi a helyzet."
Ez az amit én is írtam, hogy a 4-es metrónál működik az utastájékoztatás, mindenhol máshol NEM. Egyébként nem csodálkoznék, ha a 4-es metró tájékoztatási rendszerének köze nem volna a futáréhoz.

"Hálaistennek főleg az EU pénzét költik"
Hála istennek az EU-nak nincs pénze. Legalábbis én úgy tudom, hogy olyan ország, amit úgy hívnak hogy EU nincsen, ami ott pénz van, azt a tagállamoktól kapja, és eléggé körülményes kiszámolni (könnyű kozmetikázni), hogy konkrétan ki mit áldoz fel azért, hogy a nagy kalapba kerüljön egy kis pénz (mert ugye EUn belül ott vámoltatsz ahol akarsz, stb).

#20 Felhasználó inaktív   auth.gabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.365
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 15. 11:58

@Warton: "Hálaistennek főleg az EU pénzét költik, de ettől függetlenül legyél nyugodtan negatív, ha neked ettől jobb."

Egyrészt azt az EU pénzt lehetne másra is elkölteni, másrészt üzemeltetni már az én bérletemből fogják, harmadrészt volt önrész is, ami szintén az adómból és a bérletemből volt fizetve.

Egyébként kevés kivételtől eltekintve az elégedetlenség viszi előre a világot nem pedig a beletörődés. Amikor a Shinkanzen képes volt 1997-ben átlagosan 18 másodperces menetrendtől való eltérést produkálni, akkor nem dőltek hátra, hogy milyen jó, hanem 2003-ban összehoztak egy 6 másodperces átlagos eltérést.

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó