HWSW Informatikai Kerekasztal: Háború a TELEKOM-MAL - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Háború a TELEKOM-MAL Engem mostanában még a BKV ellenőr is elenged, de a TELEKOM az ne Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 09. 20. 20:56

Üzenet megtekintéseIdézet: ibolya.kiss - Dátum: 2014. 09. 20. 21:54

Egészségedre!!! Az a maradt csak ki mindenkinek az olvasatából, hogy kórházban voltam magas vérnyomásból adódó agyi izével. Így most pontosan ennyire vagyok képes, amit mutatok.


Ez már nehezebb dolog, ellenben akkor csendben tűrd odahaza és oldja meg valaki segítőd. Nyilván ilyen állapotban arra sem lehetsz képes, hogy a hiba jellegét értelmezd, vagy a szolgáltatóval egyenlő félként rendezd a vita tárgyát.
Make love not Wor.

#22 Felhasználó inaktív   ibolya.kiss 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 20. 20:57

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 09. 20. 20:32

Első körben uramanyám... És itt nem kell az elérhetőség, mert ezzel max. valaki tényleg összepárosít, aztán mivel minden adott, felhívja a T-t, elküldi a fenébe, azok meg bepipálják, hogy Te voltál. Én erre utaltam volna.

Kösz. De nem találom a szerkesztést.

#23 Felhasználó inaktív   ibolya.kiss 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 20. 20:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 09. 20. 21:56

Ez már nehezebb dolog, ellenben akkor csendben tűrd odahaza és oldja meg valaki segítőd. Nyilván ilyen állapotban arra sem lehetsz képes, hogy a hiba jellegét értelmezd, vagy a szolgáltatóval egyenlő félként rendezd a vita tárgyát.



Nyertél.

#24 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 20. 21:45

Üzenet megtekintéseIdézet: ibolya.kiss - Dátum: 2014. 09. 20. 21:54

Egészségedre!!! Az a maradt csak ki mindenkinek az olvasatából, hogy kórházban voltam magas vérnyomásból adódó agyi izével. Így most pontosan ennyire vagyok képes, amit mutatok.

Ez oké (azaz nem), és jobbulást neked.
Ha sikerült lemondani az előfizetést, akkor mi a jelenlegi probléma? Az 5000 forint?
Igen, sok pénz a semmiért. De ne feledd, egy előfizetésnél a nem használt szolgáltatást is ki kell fizetni.
Mint a gáz esetében is. Hiába nem fogyasztasz, attól még alapdíj van, ebből tartják fen számodra a szolgáltatás lehetőségét.
Leszereltetheted a gázórát, de ha egyszer vissza kell rakatni, az már lehet, hogy nem lesz vicces műsor.
A Telekomnál legalább nem ekkora a baj.
Még mindig nem értem, miért nem a telekomos szerelőkkel nézetted meg a hibát.
Persze, én is szoktam ismerősöknél hibát vizsgálni, esetleg megjavítani, mindegy ki a szolgáltató, ha a megfelelő felszerelésem megvan hozzá.
Ha jogosultságom nincs (UPC, Digi lépcsőházi dobozok speckó lakattal), akkor a szolgáltató hívása.
Tisztában vagyok azzal is, hogy amióta számítógépes hibafelvétel van, valamint leépítési hullám a Telekomnál, azóta olcsó droidokat kell alkalmazniuk rövid kifutási idővel, akiknek mintha nem a hiba, hanem a panaszos elhárítása lenne a cél.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#25 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 20. 22:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 09. 20. 20:30

Naja, csak akkor odahaza világít is a modem olyan jófélét, mert azt nem mondta, hogy ismerős miből állapította meg a házon kívüli hibát. Amit a T is látni szokott és akármilyen utálatos cég, azért általában elhárítja, mert mert csak.

A T-seknél annyira látszik, hogy a kis laptopjuk / Samsung tepsijük online, belépnek az utcasarkon az egész országot lefedő szoftverbe, és modemállapotot tudnak nézni, kábelszakadást tudnak behatárolni.

Idézet

Viszont lassan ihatnánk már valamit, csak úgy, aztán kérdezek hülyeségeket, hogy X előfizetőt mennyi ideig tart így átkötözni, mivel jár, kérsz-e még egy viszkit, ilyenek.

méesört.
Az majd a héten kiderül, mennyire vagyunk profik, mert eddig vagy üres szekrénybe váltottuk ki a régi szekrény tartalmát, vagy épületben új berendezés, szabad csatlakozóhellyel, csak a drótot kellett odakészíteni, hogy amikor eljő a nagy pillanat, csak ki régit, be az újat.
Itt kb 12 órás leállás lesz, kibelezni a sarki szekrényt, és este 8-ra elvileg beüzemelve kész kell lenni.
Ha esik, ha fúj. Láttál már képeket.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#26 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 09. 20. 22:36

Üzenet megtekintéseIdézet: csozsi - Dátum: 2014. 09. 20. 23:07

Ha esik, ha fúj. Láttál már képeket.


Láttam, mutathatnál többet, mert lehet érdekesebbek, mint a sörös képeim. Bár most csináltam szelfit, csak még nem tudom, hogy kirakjam-e, mert koncepciónak jónak tűnt, ellenben +2 sörrel több kellett volna, akkor tetszene. Majd valami lesz.
Make love not Wor.

#27 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 21. 10:21

Üzenet megtekintéseIdézet: ibolya.kiss - Dátum: 2014. 09. 20. 21:55

Segítséget várnék!! Mert azért voltam kórházban, mert éppen gagyivá vált az agyam.

Itt vársz orvosi segítséget? Szerintem ne akard :)
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#28 Felhasználó inaktív   b0rZ 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.093
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 10. 07:33

Üzenet megtekintéseIdézet: ibolya.kiss - Dátum: 2014. 09. 20. 21:55

Segítséget várnék!! Mert azért voltam kórházban, mert éppen gagyivá vált az agyam.


De mi a problémád? Mit szeretnél elérni? Tökre nem derül ki ebből a katyvaszból, pedig kétszer is nekifutottam. :D
-= ZenészHUB :: the one and only =-

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó