HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Decemberben jön az első működő Projekt Ara prototípus - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Decemberben jön az első működő Projekt Ara prototípus Értékeld a témát: -----

#41 Felhasználó inaktív   Andras24636245 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 01. 16:27

@xclusiv: A 3x töltési idő nem igaz. A többi nem éri meg?

#42 Felhasználó inaktív   Fiery 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.083
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 01. 21:47

@xclusiv: A tok nalam nem jatszik, a 14 mm-rel pedig elegedett lennék. Annak idejen az elso iPhone is kozel ilyen vastag volt, megsem az volt a bajunk vele, hogy tul vastag, sot... Nem gondolom, hogy egy telefonnal ertekmero kellene hogy legyen a vastagsag -- viszont az uzemido igen. Engem szemely szerint a tomeg sem zavar, sot. Van most nalam egy cca. 17 dekas phablet, es nem a tomege a bajom vele, hanem a szelessege. 20 dekas, 14 mm vastag telefont is szivesen magammal hurcolnek, ha max. 4-4.2 colos kijelzoje lenne, es a tomegert csereben mondjuk 3-4 napig elfutna egy toltessel. De siman lehet, hogy ez a reszemrol retegigeny, es valojaban a legtobb ember inkabb annak orul, hogy egy modern okostelefon peklapat meretu es papirvekony :)

#43 Felhasználó inaktív   philcsy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.501
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 01. 22:35

@Andras24636245: Az új iPhone-t már föl tudod tekerni. :D
geri: "a világon 6.5 milliárd PC felhasználó van"
geri: "én a hwsw egy kiemelkedő szakmai színvonallal bíró, megbecsült, elsőrangú tagja vagyok."

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó