HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Családi csomagot indít a Spotify - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Családi csomagot indít a Spotify Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 10. 20. 17:38

Hamarosan akár 50 százalékot is spórolhatnak a háztartások a Spotify-előfizetésen, a vállalat ugyanis családi csomagot indít, amelyben akár öt fő veheti kedvezményesen igénybe a zeneszolgáltatást. A konstrukció a következő néhány hét során világszerte elérhetővé válik.
https://www.hwsw.hu/hirek/53041/spotify-streaming-csaladi-csomag-zene.html

#2 Felhasználó inaktív   Noodle 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 17:38

Legalább a Spotify tudja, hogy: $ !=

#3 Felhasználó inaktív   Noodle 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 17:39

dollár != euró..

#4 Felhasználó inaktív   fazer 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 18:16

@Noodle: Csak Magyarországon ilyen olcsó.
Németországban, Franciaországban, stb 10 euro, Egyesült Királyságban 10 font

#5 Felhasználó inaktív   SPQR333 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 22:30

Minden országban olyan árat kérnek, ami az adott országban megfizethető. Ez egy nagyon nagyon szimpatikus hozzáállás, mert valljuk be, 1500ft-ot szívesen kifizetek érte, de havi 4000-et már nem.

A legtöbb ny-európai országban 10 euró, angoloknál 10font, az skandináv országokban pedig még drágább, a norvégoknak majdnem 20 euró átváltva. A Fülöp-szigeteken pedig kb 2 dollár. Sokat elmond a gazdasági helyzetünkről, hogy Bulgáriával egyetemben nálunk a legolcsóbb Európában.

Szerintem ezt a lehetőséget nálunk nem fogják bevezetni, mert eleve nagyon nyomott az ár, ahogy unlimited csomag sincs nálunk. Máshol ez egy félárú csomag, ami csak annyiban több mint az ingyenes, hogy nincsenek reklámok, de hát havi 2.5euróért nem lenne sok értelme.



#6 Felhasználó inaktív   SPQR333 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 22:32

Tévedtem, magyar nyelven is van a családi csomagnak oldala, ami bíztató:

https://www.spotify.com/hu/family/

#7 Felhasználó inaktív   KekszNET 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 21. 09:20

Na, ez kiralysag
Igy otthon es utkozben egyszerre is tudjuk hasznalni
Es nekem nem kell mindig offline "hallgatoznom"
::: <a href='http://www.keksz.net' target='_blank'>www.keksz.net</a>

#8 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 21. 09:52

Üzenet megtekintéseIdézet: SPQR333 - Dátum: 2014. 10. 20. 23:30

...
mert valljuk be, 1500ft-ot szívesen kifizetek érte,
...

Én ennyit sem, max 1-2,-EUR-t.
Ennél többet nekem zene nem ér.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#9 Felhasználó inaktív   waces 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 25. 14:04

ez egy teljesen barati arszabas (bar a mostani spotify premium se egetvero) viszont igy kenyelmesebb lesz. mar nem is tudom mikor warezoltam utoljara zenet (ok,a ritka bootleg koncertektol eltekintve)

#10 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 28. 17:56

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2014. 10. 21. 09:52

Én ennyit sem, max 1-2,-EUR-t.
Ennél többet nekem zene nem ér.

Az a havi 5 euró sem nagy ár korlátlan mennyiségű zenéért. Mondjuk én sem fizetek érte, ingyenes fiókot használok, néha van egy kis reklám, de leszarom. A minőség nem annyival rosszabb, hogy hallani lehessen átlag kishangszórón vagy telefonon.

Most is Szpadöfájt hallgatok, elődömtől örökölt hangszórón, Soundgarden diszkográfia megy már sokadik órája :rock: Tegnap Stevie Ray Vaughan összes ment, de ilyen komplett operával is borzolom a hivatal szomszédos irodáiban a munkatársának idegeit, azelőtt meg Machine Head volt napi renden, még előtte komplett Led Zeppelin-napokat tartottam. Keddenként 18 óráig bent kell öszödözni a rezet az irodában, de egyébként is egész nap szól valami. Mondjuk jövő héttől dolgozik az irodámban az új kollegina, lehet nem fogja bírni szegényke a kiképzést, vagy csak szimplán indításból orrba vág érte. Nagyon ritka, mikor nem Spotify megy, hanem kivételesen netrádió, általában valami amerikai country-adó, vagy nagyritkán semmi, mert már a fejem zsong :Đ

Deezert nem nagyon hallgatok, mert csak webes kliense van, ami eszi a gyenge irodai P4 NW Celeront, meg kevesebb zene is van rajta. Mondjuk kényelmesebb ez így, hogy ingyen is van választék, és nem kell a torrentet nyomdkoni, kivéve egzotikumokért. Utáltam zenét letölteni, mert a legtöbb úgyse tetszik, aztán várhattam rá, majd törölhettem le. Ezeknél a streames szolgáltatóknál azonnal hallom a zenét, ha nem tetszik, lapozok, ha az sem, akkor megyek a következő előadóra. Előte a YouTube-ot használtam hasonló célra, de egy idő után brutálisan csonkították a fent lévő anyagmennyiséget a jogvédők, vagy törléssel vagy korlátozással, és ott a videó képanyaga is feleslegesen töltődött le.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó