HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Nagyon nem megy a Sony mobilos részlegének - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Nagyon nem megy a Sony mobilos részlegének Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 10. 22. 08:32

Nagyon nem úgy megy a Sony mobiltelefonos részlegének mint kellene, a vállalat képtelen sikert elérni a fejlődő piacokon, ahonnan akár ki is vonulhat.
https://www.hwsw.hu/hirek/53047/sony-okostelefon-piac.html

#2 Felhasználó inaktív   Th448 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 234
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 08:32

Nem kellett volna sok elrontott/ késői/ meg sem jelent frissítéssel a felhasználók nagy táborát elidegeníteni...

#3 Felhasználó inaktív   Totó779 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 372
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 09:14

Miért is menne? Idén a Z1Compact /Z3Compact az egyetlen használható teló amivel kijöttek, de azok is 160-180-ról indultak. Az összes többi telefonjuk vagy túl nagy, vagy túl gagyi. M2-t simán megvenném, ha kiadnák 4,2-es méretben, de ilyen tepsi 4,8-ban nem kell. Nem kell nekem phablet. Kisebb Sony meg nincs. Akkor miért csodálkoznak azon, hogy nem Sony telefont veszek?
Hogy a ratyi supportot, és a laggos, lefagyós felületüket már ne is említsük. Kicsit össze kéne kapni magukat. Jó lenne, ha gyártanának végre használható telefont 4,5 col alatt is, illetve ha megtanulnának Androidot fejleszteni. Addig nem nagyon van miről beszélni.

#4 Felhasználó inaktív   Asker 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 09:46

sony xperia v 64ezer huf
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_v-4958.php
"I was a Marine in the invasion of Iraq. It was 2 years before I could watch any type of violent movie. War truly is hell. Killing, bleeding, dying and crying are terrible, and great. If you fight for glory and power you are evil and will die in vain. I and every other warrior fought for each other. For family, for friends, for the US, for Sparta."

#5 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 09:50

@Asker: Mit akartál ezzel a telefonnal mondani? Már 2 éves készülékről van szó (2012 augusztusában jelent meg), még véletlenül sem kellene 67ezer HUF-ért!


#6 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 09:53

Nekem két komolyabb Sony Xperia telóm is volt, egyik 1.5 évig, másik (a drágább) meg 1 évig bírta... ennyi ideig a legvacakabb, hasonló tudású noname Kínai telefon is minimum bírja (jelenleg is az van), harmad áron! Mivel szeretem elég sűrűn cserélgetni a telefonokat, nyilván nekem jobban megéri 50-ezres telefonokat cserélgetni, mint 160-180 ezreseket.

#7 Felhasználó inaktív   antyg 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 09:54

@Totó779: Egyetértek a véleményeddel! Én is ezeket tapasztaltam (fagyás, laggolás) a telókkal kapcsolatban.


#8 Felhasználó inaktív   Asker 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 10:07

@antyg: mostani uj telefonok ebben az ársávban tudnak ennyit vagy sem?
"I was a Marine in the invasion of Iraq. It was 2 years before I could watch any type of violent movie. War truly is hell. Killing, bleeding, dying and crying are terrible, and great. If you fight for glory and power you are evil and will die in vain. I and every other warrior fought for each other. For family, for friends, for the US, for Sparta."

#9 Felhasználó inaktív   youngboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 10:39

Érdekes, nemrég vettem Z1C-t és nagyon király. Semmi laggolás, fagyás és ilyesmi.
Van környezetemben SP is. A tulajok nagyon elégedettek azzal is.
Van még U is. ICS frissítés után azok tényleg képesek néha érdekes dolgokra, de összességében nem nevezném katasztrófának.

Egyébként ti magatokból, Magyarországból és Európából indultok ki.
A cikkben viszont benne van, hogy fejlődő országok.
Gyanítom, ott teljesen más a piac és az igények.

#10 Felhasználó inaktív   Totó779 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 372
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 22. 11:09

@Asker: Ugye ezt nem gondoltad komolyan?
Egy 2 éves modellről beszélünk, aminek már nincs támogatása, tehát az 5.0 soha nem fogja megkapni, ezen felül hivatalosan már nem is kapható. Ilyen sarokgaris, "egydarabmégmegmaradt" meg szürke importos szutykok meg nem érdekelnek. Az érdekel, hogy a jelenleg hivatalos forgalomban lévő telefonjaik között nincs ilyen telefon. Pont. Akkor mit várnak?

Tényleg a Z1C lenne az egyetlen értelmes modell, nem nagy (igaz nem is kicsi), kellően erős (túlságosan is) de 100+ ezret nem fogok kiadni egy telefonra.
Majd ha a Sony gyárt egy V like telót, mai hardverrel, értelmes áron (Max 80k) akkor beszélhetünk, addig meg ne csodálkozzanak, hogy zuhannak az eladásaik.

#11 Felhasználó inaktív   effendi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 111
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 25. 13:53

60e-ért vettem új, rendes magyar garis M2-t nemrég. Ötvenért már vannak szürkeimportos darabok, ha valakit nem zavar a dél afrikai gari, meg a support hiánya. :-)
Szerintem abszolút versenyképes áron mennek, és az asszony nem panaszkodott, hogy fagyna, vagy laggolna, pedig nagyon háklis az ilyesmire, az elődjének (Lenovo S650) ezért kellett mennie. Nekem ő elég jó fokmérő :-)
ABIT BD7-II / P4 Northwood 1.8@2.6 GHz / CoolerMaster IHC-L71 Silent, Heat Pipe / 2x IBM 80 GB 7200rpm HDD / 512 MB DDR Samsung PC-2700 / ATi Radeon 9600 / SB Audigy

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó