HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: A kis cégekre hajt a tizenöt éves Vodafone - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: A kis cégekre hajt a tizenöt éves Vodafone Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2014. 12. 02. 20:22

A kis- és középvállalatok szegmensében próbál újabb szolgáltatásokkal piacrészt szerezni magának a tizenöt éves Vodafone Magyarország.
https://www.hwsw.hu/hirek/53227/vodafone-red-business-uzleti-tarifa-dijcsomag-iroda.html

#2 Felhasználó inaktív   chriss745 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 02. 20:22

Hát én már alig várom, hogy otthagyjuk őket. Folyamatos térerő probléma, eldobott hívások Budapest belvárosában, 4G sehol, 3G lassú, instabil, kiemelt ügyfélszolgálat használhatatlan.

Szeretném, ha unready business lennénk újra, és mennénk a T-hez egy jókis 4Gs unlimited csomaggal.

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 02. 20:32

Üzenet megtekintéseIdézet: chriss745 - Dátum: 2014. 12. 02. 20:22

Hát én már alig várom, hogy otthagyjuk őket. Folyamatos térerő probléma, eldobott hívások Budapest belvárosában, 4G sehol, 3G lassú, instabil, kiemelt ügyfélszolgálat használhatatlan.

Szeretném, ha unready business lennénk újra, és mennénk a T-hez egy jókis 4Gs unlimited csomaggal.


Én ugyanezzel szopolok a T-vel. Csak úgy mondom. Amúgy bármelyik fórumban megtalálod a napi fikázást Telenorra is :-)
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   k_chris 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.552
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 02. 20:37

@chriss745: hat igen. tortenetesen most kotunk t-s kkv elofizut, hat ezt keptelenseg annyival alulmulni arban es felulmulni szolgaltatas minosegben hogy a vodat valasszuk... legalabbis a jelenlegi helyzet szerint.

#5 Felhasználó inaktív   Baskiria 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 188
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 02. 22:58

Minket atvagtak. Az ertekesitojuk telefonban minden szepet igert, olcsobb szamla stb. Elfogadtuk, a szamla jelentosen nott, a reklamalasra vallat vonnak, sajnos bizonyara hulyeseget beszelt az ertekesito, de azert a ket eves husegnyilatkozat el. A hangfelvetelt tartalmazo cdt honapok alatt lehetett kikonyorogni beloluk, beismertek, hogy atvertek, es felajanlottak egy nevetseges osszegu jovairast, elkuldtuk oket a pba. Lehetne birosagra menni, de van dolgunk a cegnel ezen kivul is. Aprilisban szabadulunk, viszlat vodafone, soha tobbe, lerantos piti hazug banda.

#6 Felhasználó inaktív   BallsOfSteel 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 03. 09:16

Számomra meglepő ez a "sok" negatív tapasztalat.
Mi T-ről váltottunk és csak pozitiv dolgot tudok róluk mondani
Eddigi tapasztalatok:
- Térerő és lefedettség az ég és föld. Vodafone javára. Bármilyen eldugott helyen kell terepre menni, tudok ügyeket intézni, és még 3G is van. 10/10

Van egy T-s munkatárs, ő azóta is térerő nélkül van, itt nincs javulás a T terén, hiába az eltelt 2 év. Akkor is, most is rossz a lefedettség.

- Ügyfélszolgálat minden alkalommal segítőkész volt, jó cserekészüléket kaptunk (csúcskategóriás, sérülésmentes Android - One X, nem pedig valami 5000 forintos Galaxy Ace, vagy használhatatlanságig összekarcolt S2 2014-ben ala T.)

- Emberenként felére, harmadára csökkentek a számlák Red miatt.
Azóta bejött T-hez a korlátlan csomag, de még igy is kevesebbet nyújtanak, jelentősem magasabb összegekért. Szóval ez sokat nem változtat a helyzeten.

- EU napijegy nagyon hasznos tud lenni, itt is sokat spóroltunk.

- "Ingyen" biztosítás is jól jött, éltünk vele már.

de én hiszek nektek, T-vel és Telenorral már én is szívtam eleget. (T-nél cégként is voltunk, Telenornál meg magánemberként szivattak: Volt, hogy egész napot rohangáltam reggeltől estig.)

Most nálam ilyen a sorrend: Vodafone > T > Telenor
A hűségünk most fog lejárni, a héten fogjuk újrakötni.

Ilyen tapasztalatokkal azt mondom
Csak így tovább. A magánelőfizetéseket is cipeljük át folyamatosan. (Lefedettség itt is nyerő szempont.)


#7 Felhasználó inaktív   BallsOfSteel 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 03. 09:18

Az elírások miatt elnézést, a telefonos kommentelés már csak ilyen

#8 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 03. 17:58

Üzenet megtekintéseIdézet: chriss745 - Dátum: 2014. 12. 02. 20:22

Hát én már alig várom, hogy otthagyjuk őket. Folyamatos térerő probléma, eldobott hívások Budapest belvárosában, 4G sehol, 3G lassú, instabil, kiemelt ügyfélszolgálat használhatatlan.

Szeretném, ha unready business lennénk újra, és mennénk a T-hez egy jókis 4Gs unlimited csomaggal.

Országjárásaim során két olyan helyen jártam, hogy a T-nek nem volt semennyi térereje.
Ezen kívül csak a régi bérházak pincéiben nem kapok jelet.
Ugyanaezen házak esetében tudni kinek van Vodája, mert az télen-nyáron, esőben-hóban a gangon állva telefonál és netezik.
Nálunk be lett szerezve egy eszköz, ami a meglévő kábeles neten továbbítja a hívást, erre jelentkezik fel a mobil olyankor.
Amikor valami módosítás történt a V-s céges csomagban, megvágták a netet, mondván, hogy azt a csomagot már nem adják, (hasraütök, tán 2 gigáról 500 megára) lényeg, hogy ami addig "korlátlan" volt, az egy hét alatt elfogyott.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#9 Felhasználó inaktív   sir ny3 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.260
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 05. 00:53

tizenot evesen szerintem maradjon egyelore a kezenel, nem fogjak csalodasok erni

#10 Felhasználó inaktív   chriss745 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 05. 21:43

@Jahno: Előtte T-s voltam, soha semmi bajom nem volt se térerővel, se nettel, és a telefonom is maradt, szal egyértelműen a vodás hálózattal van a gond.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó