HWSW Informatikai Kerekasztal: Samsung 173P szürke/fehér tft lapos moncsi - JÓ - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Samsung 173P szürke/fehér tft lapos moncsi - JÓ 17", 1280*1024, DVI+VGA, külső táp, kábel

#1 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 30. 20:05

!!!!ELADÓ!!!!!
Csatolt fájl  fehersamu-173p_1.jpg (51,28K)
Letöltések:: 19
Csatolt fájl  fehersamu-173p_2.jpg (43,04K)
Letöltések:: 18
Tehát akkor jó állapotban, pixelhibátlan! Szép esztétikus! Elülről világos szürke, hátulról fehér.
A képen látható tartozékokkal: külső trafó+tápkábel. Egyéb video kábelek nincsenek hozzá!
Batár nehéz! Van vagy 6 kiló!!! 2 (KETTŐ) DARAB VAN BELŐLE!!!- ha esetleg valakinek dualba kéne, vagy mert csak úgy szép.
Átvétel BP 18.ker, esetleg KÖKI, vagy még 8kerbe is át tudom vinni (néha). Háznál van lehetőség kipróbálni is.
tel:204279938
Ára mittomén mennyi legyen. Indulónak 9000 HUF(nágel pifti)? Vagy a notórikus alkudozóknak 9568? Majd úgyis lejjebb megy ha nem fogy.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#2 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 30. 20:09

Annyi még lemaradt, hogy nagy látószögű, vagyis valami IPS, mivel Samsung. Válaszidő 25ms, vagyis filmet nézni szerintem már jó. Játékhoz nem ezt ajánlanám.
PIVOT FUNKCIÓS!!!!!! = Elforgatható függőlegesre!

Szerkesztette: Samuraj 2015. 01. 30. 20:14 -kor

A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#3 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 30. 20:18

Szükség esetén VGA-VGA kábel +600FT-ért, DVI-DVI (teljes dual linkes) kábel +1500ft-ért!!
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#4 Felhasználó inaktív   Dr. Evil 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 01. 16:28

Üzenet megtekintéseIdézet: Samuraj - Dátum: 2015. 01. 30. 20:18

Szükség esetén VGA-VGA kábel +600FT-ért, DVI-DVI (teljes dual linkes) kábel +1500ft-ért!!


Senkinek nem kell itt semmi, baccameg.

#5 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 02. 22:57

evvan, nem is nagyon vártam mást. Bár attól is függ mennyiért adjuk. Egy már elfogyott, ismerősnek eldurrant csövese helyére. Olcsóbban is adtam - kábellel.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#6 Felhasználó inaktív   DGabor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.859
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 03. 00:56

régi vackod nincs, mint anno? interfész fő helyen van a szekrényben :)
Close the world. Open the nExt.

Megtudtam, hogy "Köcsög pösti" vagyok. Ujjé!

#7 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 04. 00:30

Attól függ mi a régi vacak. Van ám sok kacat, szanálni kéne. Ami kéne elmenjen, azt nem viszik. Van 60 centis képcsöves tv, videoton hangfal. Néhány még működő p2-es/ss7 alaplap, 5ali61 acorpból is kettő, slotos p2 procik egy kis dobozzal, pci-os 486 lap 3 is, ebből 2 egyforma. Rossz alaplapból rahedli, zöme tápellátás hibás: a7n8x-x 3darab is, lga775-ös is, valamelyik bekapcsol, csak a proci nem kap tápot... most kifingott a 939-es is, és a 754-es is fingadozik (erről írtam most az x-aktásba). Többeket kiraktam már ide is vagy a tudakozóba. Vinyóból is van ami mehetne, pl két egyforma 147G-s SCA szkázi persze nem kockacukoré, vagy a 2db 80G-s pata, a raid kareszok is... Van amit feleslegesen gyűjtöttem be, hátha jó lesz régi gépbe retróskodni. Milyen jól mutatna pci486-ba a sata karcsi, de sajnos az usb se megyen. Van 3 db rossz pci-os 9250 radeon is - csíkoznak, kockulnak. Ez rejtély amúgy hogy tud egy chip tönkremenni félig hogy még működik kicsit, de láttunk ilyet alaplapnál is.
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

#8 Felhasználó inaktív   DGabor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.859
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 05. 15:01

ez már úl új, ráadásul rengeteg ilyen van nekem is szekrényben :)

Szerkesztette: DGabor 2015. 03. 05. 15:01 -kor

Close the world. Open the nExt.

Megtudtam, hogy "Köcsög pösti" vagyok. Ujjé!

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó