HWSW Informatikai Kerekasztal: Új telefont vennék - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új telefont vennék Középkategóriában válogatnánk

#81 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 11. 07. 09:44

Üzenet megtekintéseIdézet: JonesC - Dátum: 2017. 11. 07. 09:27

Paypaltől nem lehet visszakapni? Vagy nem azzal fizettél?


Ebay azt írta, hogy ha szállítás alatt van, akkor várjak, ha még nem fizettem, akkor ne is fizessek. Amúgy ezt nem értem, mert ott teljesen jól tudják, hogy ki van fizetve. Este lehet megnézek valami reklamálós gombot, ami elsőre az eladóhoz menne :-)
Make love not Wor.

#82 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 12. 10. 17:05

Üzenet megtekintéseIdézet: NauTiLUS - Dátum: 2017. 11. 05. 03:39

Rendeltem új telefont ebayről, kíváncsi vagyok mi lesz belőle :)
https://www.ebay.com...872.m2749.l2649

DOOGEE Y6 Max Android 6.0 6.5 inch 4G Phablet MTK6750 Octa Core 1.5GHz 3GB RAM 32GB ROM 13.0MP Rear Camera
C $21.99 Approximately 4,610.09 HUF

Wow, ez a hsz.-t csak most vettem észre. Ennyiért biztosan csaló, ennek a telónak a rendes ára 150 font körül van, 22 USD-ért garantáltan kamu. Egyébként nem rossz telefon, ilyen van nekem is, de újra nem vennék, mert szoftveresen moddolt ROM van rajta, balfasz launcherrel és képernyővédővel, és nem tudod őket eltávolítani, stock ROM meg nincs hozzá, emiatt megvételre nem ajánlom. Persze 22 USD-t megér még komolyabb szállítási költség mellett is, annyiért ajándék. Ennyiért még morci római mellszobor komának is megérné új telónak, ha nem akar érte sokat kiadni, ha más nem valami olcsóbb eldobható, veszélyes helyekre hurcolászós pótkészüléknek, mert amúgy hardveresen jó teló.

Szerkesztette: Raynes 2017. 12. 10. 17:07 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#83 Felhasználó inaktív   NauTiLUS 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.628
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 12. 11. 12:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2017. 12. 10. 17:05

Wow, ez a hsz.-t csak most vettem észre. Ennyiért biztosan csaló, ennek a telónak a rendes ára 150 font körül van, 22 USD-ért garantáltan kamu. Egyébként nem rossz telefon, ilyen van nekem is, de újra nem vennék, mert szoftveresen moddolt ROM van rajta, balfasz launcherrel és képernyővédővel, és nem tudod őket eltávolítani, stock ROM meg nincs hozzá, emiatt megvételre nem ajánlom. Persze 22 USD-t megér még komolyabb szállítási költség mellett is, annyiért ajándék. Ennyiért még morci római mellszobor komának is megérné új telónak, ha nem akar érte sokat kiadni, ha más nem valami olcsóbb eldobható, veszélyes helyekre hurcolászós pótkészüléknek, mert amúgy hardveresen jó teló.

Már visszaküldte a pénzt az ebay :)

#84 Felhasználó inaktív   scaurus 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.480
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2018. 02. 02. 17:10

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2017. 08. 19. 13:29

Új telefont vennék.
...

Na, a Lumia megdeglett.
Végül LG G6 lett.
Az előre megadott keretet csak kicsit túllépve.
A megváltást nem érzem, Spotify, Netflix, böngésző a Lumián is működött, a bluetooth kapcsolat meg jobb volt az autó fedélzetijével.
"Nem érzem a számban az eper ízét", de már nem is akarom...

#85 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2018. 02. 02. 17:15

Üzenet megtekintéseIdézet: scaurus - Dátum: 2018. 02. 02. 17:10

Na, a Lumia megdeglett.


Ez érdeks volt, cégnél még valamikor nyáron leadtak egy csomó telefont. Úgy 10 darab 520as Lumina és egy tonna iPhone 4, 5, Se, akármik. Luminák most be sem kapcsolnak... Szifon legalább működőképesnek látszik, bár lekódolva azokkal sem megyek sokra :-D
Make love not Wor.

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó