HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Az ügyfélszolgálatok szeme lehet a LogMeIn új szolgáltatása - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Az ügyfélszolgálatok szeme lehet a LogMeIn új szolgáltatása Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2015. 03. 25. 12:27

Újabb funkcióval bővíti Rescue ügyfélszolgálati rendszerét a LogMeIn. A vállalat Rescue Lens névre keresztelt megoldásával az operátorok a problémát bejelentő felhasználó okostelefonjának kameráján keresztül maguk is láthatják a hibát, és hatékonyabban segíthetnek annak helyreállításában.
https://www.hwsw.hu/hirek/53750/rescue-lens-logmein-okostelefon-ugyfelszolgalat-tamogatas.html

#2 Felhasználó inaktív   nhw 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 25. 12:27

Ez k****va jó! Igazán hasznos...
"A journey of a thousand miles began with a single step." // Lao Tzu

#3 Felhasználó inaktív   supervisorx 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 25. 13:00

A gond az hogy a Logmein Central az esti órákban sokszor be sem tölt vagy nem elérhető. Inkább a szerverparkot kellene már fejleszteni. Végtére is ez egy fizetős szolgáltatás.

#4 Felhasználó inaktív   Meister 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 25. 16:09

Ha ilyen problémád van, akkor szoktál írni a supportjuknak? Mert lehet örülnének neki.
Pl. egy tracert secure.logmein.com sokat segíthet.
Meg az oldalak forráskódjában alul vannak technikai információk, azok is segíthetnek. Mert lehet, hogy nem a logmein oldalán van a probléma.

Ugye pl. az sem mindegy, hogy milyen névszervereket használsz, mert Akamai mögött vannak a szervereik, tehát ha pl. OpenDNS-ezel, akkor lehet, hogy egy amerikai szerverhez kapcsolódsz, az európai helyett, stb...



#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 03. 25. 16:22

Üzenet megtekintéseIdézet: Meister - Dátum: 2015. 03. 25. 16:09

Ha ilyen problémád van, akkor szoktál írni a supportjuknak? Mert lehet örülnének neki.


Műszaki dologba még nem futottam bele, itt sokan ráadásul 24 órásban használják és tuti én lennék az első, akinek sírnak, ha valami nemmegyanemmegy. Ez legalább működik és egy biztos pont a világegyetemben :-D

Ellenben pár ismerős már írt a supportnak. Lehet valahol ott csesztem el, mikor megkérdeztem, hogy "no, válaszoltak?".
Make love not Wor.

#6 Felhasználó inaktív   -NoVa- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 25. 16:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Meister - Dátum: 2015. 03. 25. 16:09

Ha ilyen problémád van, akkor szoktál írni a supportjuknak? Mert lehet örülnének neki.


Nekem pl lejárt a fejlesztői trial accountom, felháborító :)

Egyébként vicces, hogy pont tegnap találkoztam a fordított megoldásával a dolognak, a hűtőszekrény a mobilon futó support alkalmazáson keresztül küldi el a diagnosztikai infókat, aztán ugyanazon az útvonalon kap új firmwaret, vagy küldik a szerelőket a megfelelő alkatrésszel. Ez épp talán bluetooth volt, de láttam már mosógépet, ami elfüttyögte azt a pár kbyte infót telefonba is. Persze ezek nem adnak megoldást a "hogyan dugjam be a kábelt" kérdésre.
...
"Lelkem sötét odvában megdöglött a bagoly."
"Bringa által vész mind, ki bringát ragad."

#7 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 26. 04:39

@supervisorx: az erdekes, be is dolnenk ha igy lenne. nalunk olyan 2 eve nem volt, hogy az elore bejelentett karvantartason kivul ne uzemelne.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#8 Felhasználó inaktív   ha3flt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 62
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 26. 09:45

Bár nekünk nyilvánvaló, de nem hangzott el és nehezen is látszik, hogy nem olyan szoftverjavításról van szó, amikor az ügyfélszolgálatos amúgy is be tud lépni távolról a Rescue segítségével, ha az ügyfél beengedi, hanem bárminek a megjavításáról, ami látható és hallható a kamerán/telefonon keresztül...

Egyébként egyre több eszköz képes maga is diagnosztikai kódokat küldeni telefonon keresztül, például mosógépek, TV-k... De nyilván jut is-marad is.

#9 Felhasználó inaktív   Meister 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 26. 13:10

@ha3flt: Telekomos havernak meséltem a Lens-ről, és azonnal mondta, hogy ez mennyire király lesz, mikor felhívják, hogy nem megy a számítógépről az internet, és neki mondjuk a modemet kell konfigurálnia, ami eddig sehogy nem ment, küldhettek ki szerelőt...

#10 Felhasználó inaktív   ha3flt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 62
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 03. 26. 13:23

:-) Azért ez is speciális eset, ha minden máshoz viszonyítom, ami nem modem (de legalább kereslet éppen jó helyen)...

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó