HWSW Informatikai Kerekasztal: Paretneroldalt keresek látogatott weboldalhoz - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Paretneroldalt keresek látogatott weboldalhoz

#1 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 18. 10:59

Helló,
A boxy2.com -hoz keresek / keresünk partneroldalakat. Ez egy magyar fájlmegosztó szolgáltaltás.
A domain másfél hónapos és semmiféle autosurf oldalt nem használtunk a látogatottság növelésére, mégis elég jó eredményt értünk el: http://www.alexa.com...einfo/boxy2.com
A látogatottság, illetve a napi regisztrációk száma növekszik, nem stagnál...
A partnerprogramunk a következőképpen működik:
A partneroldal kap tőlünk egy névre szóló kupon kódot, melyet megjelenít saját weboldalán egy kisebb leírással. (Könnyen rátalálhatónak kell lennie.) A kuponkód 3 nap prémium tagságra jogosítja felhasználóit.
Mi pedig adunk neki egy viszontlinket a prémium oldalunkon, ami közvetlenül a kuponjára mutat az ő oldalán.
Nekünk azért jó, mert felhasználókat hoz.
A partneroldalnak pedig látogatókat, hiszen felhasználóink böngészik partneroldalainkat kuponok reményében.
Amennyiben a partneroldalnak van lehetősége hírlevélben kiküldeni kupon kódot, úgy kizárólag hírlevélben kiadható kupont is kap tőlünk, mely 7 nap prémium tagságra jogosítja felhasználóit.
Természetesen elvárás, hogy legyen némi látogatottsága a partner weboldalnak.
Itt is írhattok nekem, de nem mindig vagyok itt, javaslom, hogy a tigyi.janos@gmail.com -ra írjatok.

#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 18. 12:03

Üzenet megtekintéseIdézet: tigyijanos - Dátum: 2015. 04. 18. 11:59

Helló,
A boxy2.com -hoz keresek / keresünk partneroldalakat. Ez egy magyar fájlmegosztó szolgáltaltás.
A domain másfél hónapos és semmiféle autosurf oldalt nem használtunk a látogatottság növelésére, mégis elég jó eredményt értünk el: http://www.alexa.com...einfo/boxy2.com
A látogatottság, illetve a napi regisztrációk száma növekszik, nem stagnál...
A partnerprogramunk a következőképpen működik:
A partneroldal kap tőlünk egy névre szóló kupon kódot, melyet megjelenít saját weboldalán egy kisebb leírással. (Könnyen rátalálhatónak kell lennie.) A kuponkód 3 nap prémium tagságra jogosítja felhasználóit.
Mi pedig adunk neki egy viszontlinket a prémium oldalunkon, ami közvetlenül a kuponjára mutat az ő oldalán.
Nekünk azért jó, mert felhasználókat hoz.
A partneroldalnak pedig látogatókat, hiszen felhasználóink böngészik partneroldalainkat kuponok reményében.
Amennyiben a partneroldalnak van lehetősége hírlevélben kiküldeni kupon kódot, úgy kizárólag hírlevélben kiadható kupont is kap tőlünk, mely 7 nap prémium tagságra jogosítja felhasználóit.
Természetesen elvárás, hogy legyen némi látogatottsága a partner weboldalnak.
Itt is írhattok nekem, de nem mindig vagyok itt, javaslom, hogy a tigyi.janos@gmail.com -ra írjatok.

Ez fasza topic lesz.
az emailod ilyetén módon való közhírré (és robot-hírré) való tevésért külön gratula :up:
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 18. 12:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2015. 04. 18. 13:03

Ez fasza topic lesz.
az emailod ilyetén módon való közhírré (és robot-hírré) való tevésért külön gratula :up:


:-D ... Ha a spam-ra gondolsz nem nagyon érdekel, több száz napi spam érkezik, de elég jó a spam szűrő...

#4 Felhasználó inaktív   Nevergone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.688
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 18. 20:25

Idézet

K: Milyen típusú fájlokat tölthetek fel?
V: A következő fájltípusok feltöltése engedélyezett: Bármilyen.


Innen: http://boxy2.com/faq.html

Nem fikázás képpen, de ez így nagyon értelmes. Úgy nézem, hogy ez azért nem 100%-ban saját fejlesztés…

A látogatottságot meg inkább nem fényezném, mert abban ti is rendesen benne vagytok: http://pma.boxy2.com/

Kép

Plusz partner lesz az a „paretner” :)

Szerkesztette: Nevergone 2015. 04. 18. 20:29 -kor

Idézet

„én még olyan programozási problémát soha az életemben nem láttam, amiben az alkalmazásoknak kommunikálniuk kellett volna egymással, leszámítva az indítósztring átadását. az interprocessz kommunikáció egy baromság, ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor azt a hálózati protokolon keresztül megteheti. ”
[link]

#5 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 19. 16:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2015. 04. 18. 21:25

Innen: http://boxy2.com/faq.html

Nem fikázás képpen, de ez így nagyon értelmes. Úgy nézem, hogy ez azért nem 100%-ban saját fejlesztés…

A látogatottságot meg inkább nem fényezném, mert abban ti is rendesen benne vagytok: http://pma.boxy2.com/

Kép

Plusz partner lesz az a „paretner" :)


Helló,

Őszintén szólva nem tudom azt miért teszi oda az alexa. Nem hiszem, hogy 20 000 -szer megtekintjük havonta a pma-t... :-D Az ott hibás a mérés, vagy nem tudom... Másfél hónapos domain esetében szerintem 40 000 havi látogatóra fényezhetem az oldalt. :-p

Az első mondatod nem nagyon értem. Szerinted mit kellene oda írni a faq-ba?

Ez jogos: Plusz partner lesz az a „paretner” :D ...

Szerkesztette: tigyijanos 2015. 04. 19. 16:23 -kor


#6 Felhasználó inaktív   Nevergone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.688
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 19. 18:46

Üzenet megtekintéseIdézet: tigyijanos - Dátum: 2015. 04. 19. 17:16

Őszintén szólva nem tudom azt miért teszi oda az alexa. Nem hiszem, hogy 20 000 -szer megtekintjük havonta a pma-t... :-D Az ott hibás a mérés, vagy nem tudom... Másfél hónapos domain esetében szerintem 40 000 havi látogatóra fényezhetem az oldalt. :-p



Érted, hibás mérésről beszélsz, meg nem tudom stb. majd havi 40 ezer látogatót mondasz. Az nem lehet hibás mérés? :)

Idézet

„én még olyan programozási problémát soha az életemben nem láttam, amiben az alkalmazásoknak kommunikálniuk kellett volna egymással, leszámítva az indítósztring átadását. az interprocessz kommunikáció egy baromság, ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor azt a hálózati protokolon keresztül megteheti. ”
[link]

#7 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 19. 19:41

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2015. 04. 19. 19:46

Érted, hibás mérésről beszélsz, meg nem tudom stb. majd havi 40 ezer látogatót mondasz. Az nem lehet hibás mérés? :)


Az analytics relatíve pontos. Illetve beépített statisztika is van. De nem igazán értem, hogy miért szeretnek néhányan az interneten mindenbe belekötni és mindenhol hibát keresni. Én büszke vagyok az oldalra és szerintem sikeres lesz, ha így halad továbbra is. Sokan használják, egyre több a napi regisztrációk száma, illetve feltöltések száma is.

Valószínűleg ez a lehetőség nem neked szól, nem látsz benne fantáziát. Más attól még láthat benne én őt keresem... Ha már napi 40 000 látogató lesz és nem havonta, akkor valószínűleg nem fogok ilyen formában partneroldalakat keresni.

#8 Felhasználó inaktív   Nezelodo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.043
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 20. 21:05

Jah, hogy havi 40. Oke.

Es a 40 tutira ember? Nekem evi x milliobol kb. x/3 robot, crawler, analyser, worm stb.

Szerkesztette: Nezelodo 2015. 04. 20. 21:08 -kor

Udv: Nezelodo

#9 Felhasználó inaktív   horex 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 753
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 21. 13:48

Faku
"Van valami limit, ami a feltölthető fájlok méretére vonatkozik?
V: Ingyenes, regisztrált felhasználóink 1.05 GB méretű, míg prémium felhasználóink 5.12 GB méretű fájlokat tölthetnek fel legfeljebb.
Csatolt fájl  boxy.JPG (46,62K)
Letöltések:: 11
238.42Mb?
Ezek szerint regelés nélkül is fel lehet tölteni,?
Oszt mégsem lehet
Vagy én nem értek valamit jól?

Szerkesztette: horex 2015. 04. 21. 13:50 -kor

"Tégy jót, s gondold meg, minden óra lehet az utolsó" /Talmud/
HOREX

#10 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 21. 18:43

Üzenet megtekintéseIdézet: horex - Dátum: 2015. 04. 21. 14:48

Faku
"Van valami limit, ami a feltölthető fájlok méretére vonatkozik?
V: Ingyenes, regisztrált felhasználóink 1.05 GB méretű, míg prémium felhasználóink 5.12 GB méretű fájlokat tölthetnek fel legfeljebb.
Csatolmány boxy.JPG
238.42Mb?
Ezek szerint regelés nélkül is fel lehet tölteni,?
Oszt mégsem lehet
Vagy én nem értek valamit jól?


Ingyenes, regisztrált... De lehet, hogy a vesszőt lecseréljük majd és-re. ;-)
(Három típus van megkülönböztetve. A letöltési oldalon látható a legjobban mi a különbség.)

Szerkesztette: tigyijanos 2015. 04. 21. 18:51 -kor


#11 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 21. 18:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Nezelodo - Dátum: 2015. 04. 20. 22:05

Jah, hogy havi 40. Oke.

Es a 40 tutira ember? Nekem evi x milliobol kb. x/3 robot, crawler, analyser, worm stb.




:-D Szerintem egy több milió dolláros rendszert használva nem nagyon tévedhetünk a látogatók számát illetően, ugyanis a Google Analytics-ot használjuk. ;-) Az analytics nem képes mérni azokat, akiknél a javascript tiltva van, illetve szépen szűri a robotokat is. Sőt, nem gondolom, hogy bárkinek is érdeke lenne sok olyan robotot csinálni, ami előfizetéseket köt és fizet is érte. :-)

Egyébként ma állítottunk be egy új szervert pluszba, így növeltünk néhány limitet is.

#12 Felhasználó inaktív   Sparow2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.143
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 22. 10:21

Üzenet megtekintéseIdézet: tigyijanos - Dátum: 2015. 04. 21. 19:47

:-D Szerintem egy több milió dolláros rendszert használva nem nagyon tévedhetünk a látogatók számát illetően, ugyanis a Google Analytics-ot használjuk. ;-) Az analytics nem képes mérni azokat, akiknél a javascript tiltva van, illetve szépen szűri a robotokat is. Sőt, nem gondolom, hogy bárkinek is érdeke lenne sok olyan robotot csinálni, ami előfizetéseket köt és fizet is érte. :-)

Egyébként ma állítottunk be egy új szervert pluszba, így növeltünk néhány limitet is.

Nem tévedhettek, de hát ki tudja, ha a 20.000 a pma-s linkre simán rámondtad, hogy hibás mérés, de a 40.000 meg nem lehet tévedés :think:

#13 Felhasználó inaktív   tigyijanos 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 04. 22. 18:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Sparow2 - Dátum: 2015. 04. 22. 11:21

Nem tévedhettek, de hát ki tudja, ha a 20.000 a pma-s linkre simán rámondtad, hogy hibás mérés, de a 40.000 meg nem lehet tévedés :think:


Ne haragudjatok, de nincs rá elég időm és energiám, hogy pontosan elmagyarázzam a Google Analytics és az Alexa működését. Nekem is évekbe telt mire kitapasztaltam ezeket.

Nem tudok mást mondani ott az alexa-ra, fogalmam sincs miért tette be alulra azt az aldomaint. A regisztrációk, feltöltések és prémium előfizetések számából látom, hogy nem csak én látogatom a fájlmegosztó oldalt. 10 éve foglalkozok weboldal fejlesztéssel, ennyi tapasztalattal kitudom bogarászni mennyire látogatott a weboldal. (Egyébként letöltésnek az oldalon csak az számít, amikor az adott fájl 100%-ban letöltésre került. A megszakított letöltéseket nem számolja a rendszer. Szerencsére a 100%-os letöltések sem ritkák. Mondhatom azt is, hogy átlagosan 700mb körüli fájlokat töltenek fel a tagok...)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó