HWSW Informatikai Kerekasztal: GIB 3.0 16bit - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GIB 3.0 16bit ezt keresem Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 08. 17:26

Keresem a GIB szótárkezelő program 3.0-ás verziójából a 16 bites változatot. A 32 bites változat megvan, de az még Win32s-sel sem megy Win3.1 alatt. Megvan a 3.2-es és 3.3-as GIB is, de azok már 32/64 bitesek. Megvan még a 2.0-ás, hiába 16 bites, nem ismeri azt a szótárat, amit használni szeretnék Androidon, DOSBox/Windows3.1 alatt.

Jó a telepítője és a feltelepített program is, a lényeg, hogy a GIB30_16.EXE vagy GIB30_16.EX_-es változat legyen. Nem warez, mert megvásárolt szótár, meg a GIB program is meg lett véve, csak a verziója túl késői, nem megy Windows 3.1 alatt.

Szerkesztette: Raynes 2015. 09. 08. 17:56 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#2 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 08. 20:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 09. 08. 18:26

Keresem a GIB szótárkezelő program 3.0-ás verziójából a 16 bites változatot. A 32 bites változat megvan, de az még Win32s-sel sem megy Win3.1 alatt. Megvan a 3.2-es és 3.3-as GIB is, de azok már 32/64 bitesek. Megvan még a 2.0-ás, hiába 16 bites, nem ismeri azt a szótárat, amit használni szeretnék Androidon, DOSBox/Windows3.1 alatt.

Jó a telepítője és a feltelepített program is, a lényeg, hogy a GIB30_16.EXE vagy GIB30_16.EX_-es változat legyen. Nem warez, mert megvásárolt szótár, meg a GIB program is meg lett véve, csak a verziója túl késői, nem megy Windows 3.1 alatt.

azt hiszem az van.
_MSSETUP.EX_
_MSTEST.EX_
CPCD1.INF
CPCD2.INF
CPCD3.INF
CPCD4.INF
CPCD5.INF
CPCD6.INF
GIB.IN_
GIB.MS_
GIB30_16.EX_
GIB30_16.ORI
GIB30_16.RGR
HTTFLIB.DL_
INSTALL.EXE
INSTALL.LST
JPEGL_16.DL_
MSCOMSTF.DL_
MSCUISTF.DL_
MSDETECT.IN_
MSDETSTF.DL_
MSINSSTF.DL_
MSSHLSTF.DL_
MSUILSTF.DL_
OLVASSEL.WRI
SETUPAPI.IN_
SPTPHON.TTF
SPTR10.DL_
Csatolt fájl  gib30.png (80,17K)
Letöltések:: 4
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#3 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 08. 20:55

Kiraktam, privi ment, kűggy a dzsímélemre, ha leszedted.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#4 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 08. 21:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2015. 09. 08. 18:26

Keresem a GIB szótárkezelő program 3.0-ás verziójából a 16 bites változatot. A 32 bites változat megvan, de az még Win32s-sel sem megy Win3.1 alatt. Megvan a 3.2-es és 3.3-as GIB is, de azok már 32/64 bitesek. Megvan még a 2.0-ás, hiába 16 bites, nem ismeri azt a szótárat, amit használni szeretnék Androidon, DOSBox/Windows3.1 alatt.

Jó a telepítője és a feltelepített program is, a lényeg, hogy a GIB30_16.EXE vagy GIB30_16.EX_-es változat legyen. Nem warez, mert megvásárolt szótár, meg a GIB program is meg lett véve, csak a verziója túl késői, nem megy Windows 3.1 alatt.

Édes istenem... és még mondják, hogy nincsenek gyíkemberek :D
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#5 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 09. 10:22

Üzenet megtekintéseIdézet: csozsi - Dátum: 2015. 09. 08. 21:55

Kiraktam, privi ment, kűggy a dzsímélemre, ha leszedted.
Kösz szépen, rendben leért. Majd küldöm mindjárt a köszönőprivit és mailt is. Életet mentettél, igazi ritkaság már ez. Csak délután tudom kipróbálni, de szerintem rendben lesz. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy kódért fog sírni, de az elvileg van hozzá, már ha megtalálom.

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2015. 09. 08. 22:58

Édes istenem... és még mondják, hogy nincsenek gyíkemberek :D
Agancsos nem szól be, nem ért a gyíkemberkedéshez. Így is f4×0m kivan, hogy nem tudja már 22 éve senki megtörni a Scriptum GIB szótárakat, és nem ülteti át XML-alapokra, akkor vinné a multiplatformos és multimobilplatformos Goldendict vagy Stardict. Így meg kell hozzá ilyen 90 millió éves szaros keretprogrammal szarolni, meg emulátorozni (Wine, DOSBox, virtuális gép), az a csoda, hogy egy dinó nem támad le hátulról, miközben használom. Nagyon furcsa újra Win 3.1-ezni, egy régi telepítést használok, lusta voltam feltelepíteni a 3.11-et :-D

Arról nem is szólva, hogy egy dzip-pelt XML-alapú szótár kb. 3-10 MiB (és ebben a formában, külön kicsomagolás nélkül használható), míg egy Scriptum szótár 400-600MiB, ha NTFS-sen bekapcsolom a mappa tömörítését, akkor is kb. 70 megát foglal teljesen feleslegesen, és ez az opció bukó *x-es rendszereken. Persze, értem én, így senki nem tudja ellopni, míg XML-nél egyből közkincs lenne.

Elvileg a Scriptum Kft.-t is megkereshettem volna, de fog a halál saját költségen telefonálgatni, meg vásárlást igazoló szarokat keresgetni, és akkor még mindig nem biztos, hogy segítettek volna.

Szerkesztette: Raynes 2015. 09. 09. 10:33 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#6 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 09. 09. 16:46

Na, működik is, kösz szépen még egyszer. Igaz szívtam vele egy plusz kört a CD kötetcímkéje miatt, mire rájöttem, hogy IMGMOUNT paranccsal kell felcsatolni .iso-ként, és nem mappaként MOUNT-tal a DOSBoxban. Végül is használható Androidon, de 1) elég lassú és 2) nehézkes az egéremuláció, nehéz az egérkurzorral navigálni.

Már csak az egérkezelésen kell reszelnem, meg hogy a DOSBox megegye a tömörített iso.gz-t, hogy ne foglaljon a CD-képfájl 600MB-ot az SD-kártyán.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó