HWSW Informatikai Kerekasztal: ZyXEL NBG6816 ARMOR Z1 wifi router - vigyázz! prémium kategória - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

ZyXEL NBG6816 ARMOR Z1 wifi router - vigyázz! prémium kategória ajándék volt, de új az eszköz

#1 Felhasználó inaktív   Cormac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 0
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 10. 27. 14:49

Sziasztok,

2016. október 15-én ajándékba kaptam, de nincs rá szükségem, ezért eladom.

Bolti ára ahogy látom 60.000.-Ft körül van, de mivel kibontottam, és ajándék lévén nem tudom a számlát adni (én sem kaptam meg), ezért olcsóbban odaadom. Mivel kibontottam, így ki tudtam próbálni és jól működik, szépen teszi a dolgát.

Saját dobozában küldöm és a megkapott papírjait is adom. Eladásának oka: már van egy jól bevált routerem, melyet nem cserélnék le.

A szállítás és a csomagolás költségeit én állom. Postán csomagként feladva értéknyilvánítással adom fel, mindenről írásban tájékoztatlak e-mailen. Utánvéttel nem postázok.

ÁRA: 45.000.-Ft

Hívj vagy írj mailt ha érdekel.



Leírás a Zyxel oldaláról:
Villámgyors hálózati sebesség

Csatlakoztassa a legújabb 802.11ac kompatibilis vezeték nélküli eszközét a ZyXEL ARMOR Z1 routerhez és élvezze a gigabites adatátviteli sebességet. Streameljen vagy nézzen filmet ultramagas felbontásban (UHD) bosszantó, akadozó pufferelés nélkül. Üvegszálas szélessávú kapcsolata van? Töltsön le vagy fel gyorsabban digitális tartalmat vezeték nélkül a webre.

Kétmagos feldolgozási kapacitás

A ZyXEL ARMOR Z1 komoly meghajtásának köszönhetően egyszerre több kapcsolatot is képes kezelni. Az erőteljes 1.4 GHz processzor segítségével a router a hálózati teljesítmény romlása nélkül képes egy időben kiszolgálni az online játékot, média streamelést és egyéb online feladatokat.

Biztonságos és ütemezett webböngészés

Szűrje ki az offenzív online tartalmakat a tisztább és biztonságosabb webböngészési élményért. Kezelje és korlátozza az egyes készülékek online hálózati működését, hogy elkerülje a folyamatos sávszélesség fogyasztást és adathasználat túllépését.

Sávszélesség, ahol szükség van rá, okos QoS-el

A ZyXEL ARMOR Z1 automatikusan a megfelelő sávszélességet osztja ki az egyes hálózati eszközök számára a StreamBoost™ technológia segítségével. Játsszon izgalmas online multiplayer játékot, nézzen nagyfelbontású streamelt filmet, böngéssze a közösségi médiát, töltsön le nagyméretű fájlt, vagy végezzen még több tevékenységet egy időben, nem fog teljesítménycsökkenést érzékelni.

Könnyű eszközkezelés One Connect alkalmazás

Vessen egy pillantást az összes ARMOR Z1-hez csatlakoztott eszközre a mobilján. Gyakori problémák a csatlakoztatott készülékeken. Blokkolja az interneten keresztül behatoló ismeretlen eszközöket.

Hatékony vezeték nélküli kapcsolat a Beamforming segítségével

Ahelyett, hogy az egész otthonában jeleket sugározna, a ZyXEL ARMOR Z1 Beamforming technológiája képes a jelet felerősíteni és közvetlenül a vezeték nélküli kapcsolt eszközeire irányítani, így Ön az otthona bármelyik szobájában vezeték nélkül csatlakozhat a hálózatra.

Ezzel az otthoni Wi-Fi hálózattal egyszerű a megosztás és a kapcsolódás

A 802.11ac technológiát kiaknázó, akár Gigabites* sebességre is képes ZyXEL NBG6816 vezeték nélküli otthoni router jó választás a nagy vezeték nélküli lefedettséget kívánó otthonokban. Az NBG-418N v2 stabil, megbízható Wi-Fi kapcsolatot biztosít web-böngészéshez, fájlcseréhez, média streameléshez és on-line játékhoz.

Gigabites* átvitelével megfelel a 802.11ac szabványnak
A 802.11ac technológiát használó, akár 300 Mbps-os* sebességre is képes ZyXEL NBG6816 sávszélesség beállítójával meghatározható a hálózat átvitele, így az ideálissá tehető streamelésre, on-line játékra vagy épp web-böngészésére.

Négy, 5 dBi nyereségű körsugárzó antenna a biztos adatvitelért és széles lefedettségért
Négy darab 5 dBi nyereségű körsugárzó antennájával a ZyXEL NBG6816 széles vezeték nélküli lefedettséget biztosít az otthoni hálózat egész területén, ideértve akár az udvart is, így megbízható Wi-Fi-kapcsolaton keresztül böngészhet, cserélhet fájlt vagy streamelheti multimédiás anyagait.

Egygombos beállítás

A ZyXEL NBG6816 tartalmazza a Védett Wi-Fi Setup (Wi-Fi Protected Setup) szolgáltatást, mellyel a hálózat beállítása egyszerűen, a WPS gomb megnyomásával történik.

Gyártó
ZYXEL
Garancia
2 éves gyártói
Típus
Vezeték nélküli Dual-Band router
Portok száma
1 WAN, 4 LAN, 1 USB
Adatátviteli sebesség
600 + 1734 Mbps
Vezeték nélküli szabványok
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Biztonsági megoldások
WEP titkosítás, WPA titkosítás, WPA2 titkosítás, tűzfal, MAC-cím szűrés, 128-Bit-AES, WPS





Vélemények az e-digital oldaláról:

Orbán Péter: "Csillagos ötös a Zyxel support-jának, válaszoltak az e-mail-ben feltett kérdésemre. A Router szuper, szép, nagyon gyors, nem dobálja el a hálózatot. 200Mbit-es netem teljes sebességgel jön (intel ac3160 hálókártyával). A router-re kötött usb 3.0 merevlemezre 18-20 Mbyte/sec sebességgel tudok másolni. Minden funkció hibátlanul megy. A beállítási felület kissé gyengécske, de végső soron mindent be lehet állítani és áttekinthető."

Viktor: "szakadásmentes kapcsolat, játék, 4k video streaming, le- feltöltés, felhő, stb. egyszere, wifi nekem 560 Mbps :)"

Lovas Krisztián: "Hardvere szuper és okos, telefonőrült haveromat is megfertőzte,most megy keres és venni akar ilyet. :) Hátránya a menü (ázsiai fejjel logikus lehet, nekem nem átlátható), abban lenne miben fejlődnie. Cserébe viszont pár perc alatt szinte hozzányúlás nélkül egy nagymama is feléleszti a kütyüt. A menü bénasága csak a profikat bánthatja. Állítólag a többi zyxcelt is egyben kezeli, automatikusan konfigolja. Ez majd elválik, ha lesz mellé másik. Addig az amúgy nem kötelező felhős irányítás feleslegesnek hat, de a jövőben lehet hogy jó lesz. Addig meg max. frissítésnél. Szuperül megy, a korábbi TPLINK 1043nd-met simán állva hagyta wifi erőben és szaggatásmentességben. Biztonságos, stabil, okos, bár mert van benne vas, tényleg kicsit széles. De így is melegen ajánlott megvételre."

#2 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 10. 28. 08:55

:eek:
:oops:

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó