HWSW Informatikai Kerekasztal: Slayer a szigeten - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Slayer a szigeten Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Enolagay 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.106
  • Csatlakozott: 2000. okt. 27.

Elküldve: 2003. 06. 18. 21:58

Vágjátok. Nagyszinpad aug 4. fozenekar. Utana a Hammer satorban Testament. Woah! :)
free élettér service for addicts

#2 Felhasználó inaktív   special 

  • project 2501
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 11.962
  • Csatlakozott: 2001. jan. 16.

Elküldve: 2003. 06. 18. 22:02

idézet:
Ezt írta Enolagay:
Vágjátok. Nagyszinpad aug 4. fozenekar. Utana a Hammer satorban Testament. Woah! :)[/quote]

Ez igen! Erre van időd a fórumon! :p :D

#3 Felhasználó inaktív   guga 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.431
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 18. 22:07

Ki nem néztem volna belőled, hogy vonzalmat érzel az ilyen muzsikák iránt :cool:

Róbertkároly-lehelútsarok rulez :cool:

Egyébként mán vót ilyen topik :cool: keményebb zenéket hallgatóknak múlt és jelen címmel indították, vigyázz nehogy szóvá tegyék az öregebbek :D

Remélem ott tudok lenni a koncerten mint VIP-es :cool:

Van egy-két banda akinek a tagjai személyes ösmerőseim és nekem kell bográcsban előkészítenem a gyomorrontásukat :cool:

enpera

#4 Felhasználó inaktív   Enolagay 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.106
  • Csatlakozott: 2000. okt. 27.

Elküldve: 2003. 06. 19. 00:14

idézet:
Ezt írta guga:
Ki nem néztem volna belőled, hogy vonzalmat érzel az ilyen muzsikák iránt :cool:
[/quote]

kicsit lekonszolidalodtam, s a derekig ero soreny is leugrott.

idézet:
Ezt írta guga:

Egyébként mán vót ilyen topik :cool: keményebb zenéket hallgatóknak múlt és jelen címmel indították, vigyázz nehogy szóvá tegyék az öregebbek :D
[/quote]

oregebbek? a 28 evemmel elmondhatom, hogy mar akkor ezt hallgattam, amikor otthon legoztal a karacsonyfa alatt. :)
free élettér service for addicts

#5 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 03:24

qrva jo, hogy errol is lemaradok :mad: De most azert, mert a nagyszinpadon lesz... s ami a nagyszipadon van, fomusoridoben, azon mindig hatalmas tomeg van....

majd szamoljon be rola, aki latta....

#6 Felhasználó inaktív   Do-It-Yourself 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.931
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 06:56

idézet:
Ezt írta blash:
qrva jo, hogy errol is lemaradok :mad: De most azert, mert a nagyszinpadon lesz... s ami a nagyszipadon van, fomusoridoben, azon mindig hatalmas tomeg van....

majd szamoljon be rola, aki latta....
[/quote]
Ok, majd elmesélem milyen vót :).
"A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira mint a tolószék."

#7 Felhasználó inaktív   *Ücsüküé* 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 07:05

idézet:
Ezt írta Enolagay:


oregebbek? a 28 evemmel elmondhatom, hogy mar akkor ezt hallgattam, amikor otthon legoztal a karacsonyfa alatt. :)
[/quote]
A 28 évemmel én már 86-ban erre ráztam az akkori sörényemet... :cool:
Mára picit veszített szerintem a tempójából, az új számaik nem annyira tetszenek, de egy raining blood-ot ma is szívesen meghallgatok.... :cool:
Soha ne tartsd vissza a fingást, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek!

#8 Felhasználó inaktív   guga 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.431
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 07:22

idézet:
Ezt írta Enolagay:
a 28 evemmel elmondhatom, hogy mar akkor ezt hallgattam, amikor otthon legoztal a karacsonyfa alatt. :)[/quote]

Enpera bazz :D most az egyszer nem vágok vissza a tőlem megszokott szóvirágokkal mert elmenne a topik más irányba.
De azért beidézek neked egy mosolyfakasztót:


idézet:
Ezt írta Francii:
olyan emberektől kellene megtanulnom autót eladni, aki még életében nem vásárolt autót, és a legkomolyabb járműve a csattogós szárnyú falepkéje volt, amit tologatott maga előtt a porban.[/quote]


Valamikor siheder nyikoromban (sic) volt egy Jolana szólógitárom és azzal kezdődött rockzenei pályafutásom. A szomszéd traktoros vett a feleségének egy Csehszlovák gyártmányú Daria, stereo, kazettás magnót, aminek a kazetta kiadó ajtaját sikeresen leamortizálták, ugyanis tokostól próbálták meg belerakni a kazettát a magnóba. Mindezt hajnali félnégykor, becefrézve a helyi zugpálinkafőzde frissen kicsöpögő, meleg czuccától. enpera

Mikor a traktoros nem volt otthon akkor rávettem a feleségét, hogy adja nekünk kölcsön a magnóját, hisz kiválóan felerősítette a gitár hangját és max. hangerőn még némi torzítást is nyerhettem. Négyen voltunk. Böce volt a dobos, hatalmas 50, 20, 10 és 5 literes műanyaghordók voltak felállítva a tanyától nem messze egy kis erdőben. Oda vezettük ki a 220V-ot hosszabbítón keresztül. Csiga volt az énekes és Robi a basszusgitáros, de basszusgitár híjján egyelőre az ő feladata volt a tűzrakás és a késő esti órákban a tűz megszórása hilti-patronokkal és egyéb rendbontás a környező tanyákon élők és dolgozók nagy-nagy örömére. Nádipunkok volt a zenekar neve és az első fellépésünk vagy félrelépésünk egy szanazugi buli keretein belül adódott. Asszem valami békéscsabai zenekar akik zenélni is tudtak, lőtték be a hangszereiket rövid idő alatt. Majd mikor végeztek levonultak a színpadról kis technikai szünetet tartva amíg lehúznak egy két sört és tekernek egy rakétát. Amíg nagyban füstölögtek a színpad mögött a sátorban és kidülledt szemekkel és visszafojtott lélegzettel várták a koncertjük kezdetét, addig mi meglepetésszerűen előre nem megbeszélt és kialakított stratégia szerint felrohantunk a színpadra (kínpadra...pádre) és elkövettük életünk első nyílvánosság előtt előadott alkotását. Sokmindenre nem emlékszem mert annyira fel voltam villanyozva és annyira záporoztak felénk a kérdéseken kívül (mi ez?) a rengeteg üveg és kajamaradékok meg földgöröngyök, hogy igen nehezemre esett a zenei elemekre koncentrálni, nem attuk fel. Ahogy felrohantunk a színpadra és mindenki elfoglalta az őt megillető helyet, bejelentettem, hogy porondon a Nádipunkok. enpera

Böce félprofi dobos volt, képzés és hangszer híjján elmondható róla, hogy mindannyiunk közül ő hozta a legjobb formáját egy igazi hangszer mögül. A Csiga tulajdonképpen csak énekesnek volt szar, de kitűnő egyéniség és a kisugárzása is olyan volt, hogy mást nem nevezhettünk ki erre a posztra, tehát ő a tőle elvárható szintet hozta ami nem is okozott számunkra csalódást. Annál inkább a közönségnek akik a fülüket, fejüket fogták az éktelen hörgés hallatán.

A Robi volt a legnehezebb helyzetben, hisz se zenei előképzettség, se hangszer, se ambíció, se tehetség. Igazi kihívás volt számára az előadás, a lényeg, hogy a haverunk volt és közénk tartozott. Emléxem egyszer kint az erdőben unszolt, hogy adjam neki oda a gitárt mert szeretne ő is játszani rajta. Részben nem adtam neki oda mert komoly próba folyt éppen, másrészt jeleztem számára, hogy ez nem basszusgitár és ha a basszusgitár előtt ezen próbál meg játszani akkor az súlyos törést okozhat a későbbi pályafutásában amikor már lesz neki basszusgitárja. Aztán csak nem bírt a benne szunnyadó állattal és felkapott valami lécet basszusgitár helyett és azzal mímelte a zenélést ő amíg mi komoly próbákat folytattunk. Végül is jobb megoldásnak tűnt mint a sok félfalvi léggitáros akik egy félüveg sör után nekiállnak rázni a sörényeiket meg bőszen karmolják a levegőt, ahogy éppen leadják a szólót. enpera

A legkönnyebb helyzetben én voltam, mert bennem volt rengeteg kitartás és ambíció, viszont minimális tehetség. Gitározni azt nem tudtam de legalább akartam és minimum ennyit díjjazhattak volna akkor az ott jelen lévők. Én írtam meg a szöveget a számokhoz, én szereztem mikrofont a keravillból, nekem kellett elkunyerálni a traktoros feleségétől úgy a magnót, hogy a férje meg ne tudja (cserébe kijöhetett az erdőbe és nézhetett bennünket meg ihatott sört is), én voltam az aki összelopkodta a dobcucchoz a műanyag hordókat és felállványoztam a fölbe szúrt vaskarókra őket. Lábgépet sajnos nem tudtam szerezni. Nekem kellett tartani a lelket Robiban napról-napra, hogy ne keseredjen el csak azért mert még nincs basszusgitárja, de a többiben is én tartottam a lelket. Néha csak kijöttek, kivonultak az erdőbe és megitták a söröket. Bazmeg még főzni is nekem kellett. Általában a próbák ideje alatt paprikáskrumplit csináltunk nokedlivel a bográcsban. Viszonylag hamar elkészült és jókat lehetett rá sörözni. Nagyon nagy partykat zavartunk le a hétvégéken. Monstre Nádipunk összejövetel, késő estéken hatalmas tűz és karácsonyfa tartóba kemotoxos dobozt meg más spray-s dobozokat helyeztünk el és toltuk a tűz fölé. Volt egyszer olyan, hogy egy teli Derby borotvahabos flakkont raktunk bele, ázze akkora rulezt amit az kihozott belőlünk, percekig csak hullt a hó a nyári melegben, mi meg visítoztunk mint a sikonyások fürdőzés alkalmatán vagy mi a .....enpera

A szám címe amit előadtunk a "Tíz ásónyomnyira a föld alatt" volt.

Nagyon tetszetős kis számnak bizonyult mert szinte minden próba alkalmával azt játszottuk, jó pörgős, lendületes szám volt. Csigának elég volt hatnyóc sör és kiválóan végighörögte az egészet, ha kellett akkor többször is egy este, márpedig kellett mert más számot nem tudtunk játszani. Akkor sem jött zavarba ha szám közben megkellett állnunk mert valamelyikünk rontott, ugyanonnan tudta folytatni a hörgést ahonnan abbahagyta, nagyszerű alkat volt, félelmetes kiállással.
Természetesen a színpadon is ezt a számot szerettük volna megosztani a közönséggel. Nem arattunk nagy sikert és a tetszési indexünk is lemérhető volt a felénk repülő tárgyakból. Igen el kellett ismernem a többiek előtt is és magam előtt is, hogy amit eddig csináltunk az egy ilyen fellépéshez ahol hangszerek is vannak a színpadon, nagyon kevés, hiába a sok ezt megelőző hosszas próba és munka. Legalább a zenekar akinek a hangszereit kölcsönvettük egy kis időre, jó fejek voltak mert vették a poént és jókat röhögtek. A rivális gitáros akinek a hangszerét használtam azért rámvillantotta a szemét és tudtomra adta, hogy látja bennem az ellenfelet. Lezavartak bennünket a színpadról a bús picsába a rendezők, majd amikor elkezdődött a koncert, a zenekarnak szembesülnie kellett azzal a ténnyel, hogy az első sorban headbangelünk mind a négyen és buzdítottuk őket ahogy a torkunkon kifért. Anyám életében először látott akkor színpadon, majd később a koncert alatt a színpad előtt csápolni(sajnos a próbáinkat nem tudta megtekinteni és élvezni mert mindíg akkor dolgozott a csirketelepen amikor éppen játszottunk). Annyit mondott este, hogy fiam te mekkora állat vagy....enpera

A félresikerült koncert után elhatároztuk, hogy megváltoztatjuk a zenekar nevét és tiszta lappal indulunk, a sikertelenség méjobban arra sarkalt bennünket, de főleg engem, hogy jobban odafigyeljünk arra amit csinálunk.

A zenekar új neve Terminátor lett és újra feldolgoztuk ill. kazettára rögzítettük a "Tíz ásónyomnyira a föld alatt" c. számot. Basszusgitárunk továbbra sem volt csak egy értetlenkedő basszusgitárosunk aki egyre profibb volt a tűzrakásban és az alkalmankénti rendbontásban.

Sajnos a zenekar menet közben elköltözésem Budapestre, bevonulása katonának, nősülése és egyéb indokok miatt feloszlott.

Böce később utánamköltözött Budapestre és profi nyomdász lett, egy darabig vele dolgoztam és tudatosítottam magamban, hogy már nem dédelget magában olyan álmokat, hogy ő egyszer valaha dobos lesz. Nekem pedig újabb löketet adott, hogy ott a nyomdában együtt dolgozhattam a Lacával aki az Irigy Hónaljmirigy dobosa volt. Ott volt a zenekarnak a próbaterme a nyomda mellett és elég sokat játszottak ill. próbáltak. Ha jól emlékszem volt basszusgitárjuk is. Így nagyon könnyű egy zenekart elindítani, hogy van basszusgitár is. Ki tudja mi mire lettünk volna képesek ha akkoriban megadatik...enpera.

Később még érlelődött bennem a gondolat, hogy sikerre viszem a terveimet. Ezért jelentkeztem egy zenekarba énekesnek. Tetszett amit csináltak mert hasonló volt a stílusuk mint a Helloween-é. Olyan hangú énekest kerestek, Solymáron volt a meghallgatás és ott kellett egy elég hatalmas próbateremben bizonyítanom, hogy rátermett vagyok erre a posztra. A zene nagyon jó volt csak sehogy sem jutott eszembe egyetlen szöveg sem a Helloweentól, pedig eljátszottak 5-6 számot. A hangom meg messze nem Kai Hansen-é volt. Lazán elküldtek a búsba, de tolerálták a tenni akarásomat és a tettrekészségemet. Évekkel később amikor egy kórusba jelentkeztem énekelni, a meghallgatáson közölték velem, hogy gyönyörű basszus és bariton hangom van, akkor eszembe jutott, hogy áhá akkor ezért nem sikerült nekem akkoriban kivágni a magas cét ott a próbán. Végre a kórusban megtaláltam a helyem és a tehetségem is teret nyert.

Nagyjából ennyi a rockzenei páyafutásom története, volna még mit elmesélnem mert ez igen csak dióhéjjnyi volt amit olvashattál. A többit max. akkor írom le ha fizetsz érte, mert ha már nem sikerült híres szólógitárosként debütálnom akkor legalább az átélt kudarczok közzétételéből, hagy profitáljak enpera.

Most van itt a szomszédban egy srác aki velem nagyjából egykorú és tanul gitározni (14 éves kora óta) én tudom, hogy ő nem tud gitározni de ő még nem. Néha el-el dumálgatok vele és magamban már rég elhatároztam, hogy megpróbálok kihozni valamit a srácból. Neki szólógitárja van és egy combó erősítő hozzá, kihallatszódik délelkőttönként ahogy vinnyogtatja azt a három akkordot aminek az a címe a köztudatban, hogy füstavízfelett (sic).
Az az egyetlen egy problémám, hogy nincs basszusgitár....enpera és tanulva a múltból ugye, már óvatosabban tervezget és lép az ember. Úgyhogy egyelőre még csak elmélet...enpera.
Már kinéztem magamnak egy dobost is a Lyikács Ücsüküét aki ugye itt lakozik velünk együtt a fórumon és nagyon enpera, szal neki kicsivel komolyabb a rockzenei pályafutása mint nekem mert igazi dobfelszereléssel játszott igazi közönség előtt és nem dobálták meg. Ez némileg bátorságot öntött belém, de kicsit hátráltató tényező, hogy jelenleg nem rendelkezik dobfelszereléssel, sem ambícióval. Az utóbbit nehezebb beszerezni.

Asszem ennyi, szevasztok. Megyek melózni.

enpera


:cool:

sőt :cool: :cool:

#9 Felhasználó inaktív   Csirke 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.107
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 07:24

idézet:
Ezt írta richi:

A 28 évemmel én már 86-ban erre ráztam az akkori sörényemet... :cool:
Mára picit veszített szerintem a tempójából, az új számaik nem annyira tetszenek, de egy raining blood-ot ma is szívesen meghallgatok.... :cool:
[/quote]

Azért a Slayer marad az isten! :D
Ott a helyem!
Egyébként csak én vagyok elmaradva? Mármint hajvágás ügyben!? Majd' 30 évesen hátközépig érő hajjal!? :D
"In my self righteous suicide
I cry when angels deserve to die"
/System Of A Down - Chop Suey!/

#10 Felhasználó inaktív   guga 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.431
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 08:09

idézet:
Ezt írta Csirke:
Egyébként csak én vagyok elmaradva? Mármint hajvágás ügyben!? Majd' 30 évesen hátközépig érő hajjal!? :D[/quote]

[url="http://"http://members.chello.hu/roter/guga.jpg"]> :cool: <[/url]

enpera a fejemen Roter tükröződik...

#11 Felhasználó inaktív   Enolagay 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.106
  • Csatlakozott: 2000. okt. 27.

Elküldve: 2003. 06. 19. 17:47

idézet:
Ezt írta richi:


Mára picit veszített szerintem a tempójából, az új számaik nem annyira tetszenek, de egy raining blood-ot ma is szívesen meghallgatok.... :cool:
[/quote]

a divine utani 2 album tenyleg nem az igazi, az impressziot brutalitassal potoltak. ettol fuggetlenul azonosulni tudok azokkal a notakkal is. nalam mondjuk a season a csucs. az egy erett album.
free élettér service for addicts

#12 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 19:16

idézet:
Ezt írta Enolagay:
nalam mondjuk a season a csucs. az egy erett album.[/quote]

Így van! Velük is ugyanaz a helyzet, mint a Testamenttel. Egyre jobb albumokat írtak, kijött a csúcs-album (náluk a Season, a testamentnél a Ritual), majd picit elveszítették a fonalat.

PS: a Ritual albumon Alex Skolnick minden idők egyik legerősebb gitározását mutatja be. Aki szereti a színvonalas gitározást, szerezze meg az albumot!

#13 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 19:18

idézet:
Ezt írta Csirke:
Egyébként csak én vagyok elmaradva? Mármint hajvágás ügyben!? Majd' 30 évesen hátközépig érő hajjal!? :D[/quote]

Iguana-nak gyönyörű tolla van :cool:

#14 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 19. 19:23

idézet:
Ezt írta Satch:


Iguana-nak gyönyörű tolla van :cool:
[/quote]

A háta tele van :)
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#15 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 02:07

idézet:
Ezt írta Do-It-Yourself:

Ok, majd elmesélem milyen vót :)[/quote]

ne idegelj :D meg a vegen megnezem ;) :D Hany ezer a napijegy? kb 4-5eft? :eek: :o

#16 Felhasználó inaktív   bellone 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 06:05

idézet:
Ezt írta blash:


ne idegelj :D meg a vegen megnezem ;) :D Hany ezer a napijegy? kb 4-5eft? :eek: :o
[/quote]

3500.-

#17 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 06:50

Én is nagyon várom a TESTAMENT-et, de persze a SLAYER-t is, de őket láttam már tavaly a Summer Rocks-on, viszont lehet a Testament-et soha többet nem lesz alkalmunk megnézni élőben, szegény énekes Chuk Billy agytumoros mint tudjuk. :(

Sajnálom nagyon, hogy a DEATH-et se fogom látni élőben, mostmár soha. ( Chuck Schuldiner R.I.P. )

Úgyhogy ezt nem lehet kihagyni !

Üdv: Dan
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#18 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 06:56

idézet:
Ezt írta Satch:


Így van! Velük is ugyanaz a helyzet, mint a Testamenttel. Egyre jobb albumokat írtak, kijött a csúcs-album (náluk a Season, a testamentnél a Ritual), majd picit elveszítették a fonalat.

PS: a Ritual albumon Alex Skolnick minden idők egyik legerősebb gitározását mutatja be. Aki szereti a színvonalas gitározást, szerezze meg az albumot!
[/quote]

Szvsz a Testament a Souls of black-nél zárt le egy időszakot, mikor Chuck elkezdett hörögni később az nagyon gáz volt. Számomra a nagy visszatérő album a The Gathering, az nagyon ász.

Üdv: Dan
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#19 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 07:00

idézet:
Ezt írta Enolagay:


a divine utani 2 album tenyleg nem az igazi, az impressziot brutalitassal potoltak. ettol fuggetlenul azonosulni tudok azokkal a notakkal is. nalam mondjuk a season a csucs. az egy erett album.
[/quote]

Pedig az utóbbi, az nagyon odatesz, így kell szólni a 21. században egy Slayer-nek. Most képzeld el ilyen hangzással a Divine-t, annak sajna a hangzása borzalmas.
De legalább a tavalyi Summer Rocks után ismét Lombardo-val láthatjuk az ISTENCSÁSZÁR SLAYER -t !!!! :cool: :cool: :cool:
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#20 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 06. 20. 08:54

idézet:
Ezt írta td:
Szvsz a Testament a Souls of black-nél zárt le egy időszakot, mikor Chuck elkezdett hörögni később az nagyon gáz volt.[/quote]

Úgy, ahogy mondod: a Practice what you preach > Souls of black (nálam > Ritual) nagyon erős, egyre erősebb albumok voltak. De ahogy kirúgták a Skolnick mestert, és valóban: Chuck elkezdett a Low-n hörögni, az nem volt az igazi :rolleyes: :)

PS: mé' nem írsz te (sem) a kemény zenés topikba? :confused:

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó