HWSW Informatikai Kerekasztal: Petárda és tüzijáték :( - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (35 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Petárda és tüzijáték :( Értékeld a témát: -----

#51 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 01. 22:44

idézet:
Ezt írta *Iguana*:
Személy szerint én nem vettem, nem használtam petárdákat.
Nem is zavart volna különösen, de a macskáinkra nagyon rossz hatással volt az órákon át folyó durrogtatás. Én csak őket sajnáltam.
[/quote]

Én is rosszul viselem. Lehet, hogy álmomban két macska voltam?
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#52 Felhasználó inaktív   Levente 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 01. 23:13

Én idén se petárdáztam, csakúgy, mint eddig. Egyszerűen nem élvezem. Viszont a társaságban, akikkel voltam, volt pár petárdázós gyerek, de szerencsére a kúltúráltabbik fajta :) Az ilyenekkel semmi bajom nincs, viszont ami éjfélkor az egri Dobó téren ment, az leírhatatlan. Telefonálni nem lehetett a hangzavartól, amit a sok petárdadurranás csinált... Szóval ha valaki "normálisan" tud petárdázni, azt elviselem, de ezt nem igazán...
[ kitaláltam, és attól kezdve van ]

#53 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:02

Én a Körúton mentem olyan este 9 körül, tartottam a szilveszteri buli színhelyére.

És ízelítőt kaptam a roppant értelmes és kultúrált petárdadurrogtató eszementek jópofaságaiból: nagyon sokan azt élvezték, hogy mentek autóval, és az ablakon kidobálva a petárdát igyekeztek a járda legtömöttebb részére eljuttatni a robbanószert, és a szétspriccelő emberek láttán jókat derültek.

Na ehhez gratulálni tudok.

Érdemes volt legalizálni: most minden barom kiélheti magát, és még a rendőrtől sem kell félnie.
Szép.

Az már csak hab a tortán, hogy bár kertvárosban lakunk, de az állandó durrogtatás (már kedden elkezdődött persze) idegesít, a kutyámat beszaratja, és általában 3-4 autóriasztó is szól egyszerre, gondolom a robbanás indította be őket.

Remélem jövőre a kézigránátot is legalizálják, mert akkor tényleg izgalmas lesz a belvárosab nszilveszterkor járni-kelni.
:eek: :(

#54 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:04

Egyébként azzal semmi bajom, ha valaki a kertjében kilő pár rakétát, tegye, szíve joga.

De a non-stop petárdázásnak, pláne hogy azzal még balesetet is cél okozni, már nem tudok örülni. :(

[ 2004. január 02.: Etele szerkesztette a hozzászólást ]

#55 Felhasználó inaktív   Kuronyab 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 473
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:05

idézet:
Ezt írta [-Lulu-]:


Csepelen sem jobb... :( (szűk sétányok rulez)
[/quote]

Hál' istennek idén elkerültem a "hazai" lakótepeleket, de azért látszott hogy "kicsit" elszabadult a pokol, boldog-boldogtalan 2kézzel szórta a petárdát. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, de a kulturálatlan egymás alá dobálásnak nem látom sok értelmét - és semmi vicceset sem látok benne :rolleyes: :)

Tüzijátékot meg azért nem érdemes fellőni, mert a szomszédé ugyis sokkal jobban látszik, na meg kicsit olcsóbb is a másét nézni, holott semmivel sem nyujt kevesebb élvezetet.

Azért vettünk petárdát és tüzijátékot, de a nagyja maradt a spejzban..ööö nem is, visszavittük az árusnak :cool: :D

(éjjen csepel)
kuronya.hu                             Mediagalaxy.hu

#56 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:05

idézet:
Ezt írta lameXpert:


Én is rosszul viselem. Lehet, hogy álmomban két macska voltam?
[/quote]

Mondtam én, hogy kettő? :p
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#57 Felhasználó inaktív   Kuronyab 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 473
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:06

Jajj, annyit még hoyg szegény macskánk eltünt egy napra, valszeg együtt kummantott a többi utcai jószággal... Szerencsétlen állatok nem komálják az effajta hepajokat :(
kuronya.hu                             Mediagalaxy.hu

#58 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:07

idézet:
Ezt írta *Iguana*:


Mondtam én, hogy kettő? :p
[/quote]

és azt, hogy Jehova?
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#59 Felhasználó inaktív   Fym 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.569
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:11

idézet:
Ezt írta lameXpert:


Én is rosszul viselem. Lehet, hogy álmomban két macska voltam?
[/quote]

És játszottál egymással??? ;)
.:: A lényeg, hogy össze kell őket párosítani, hármasával ::.
.:: Fr33 YouR MinD ::.
.:: [Konfigok] ::: [Hunclickers] ::.
.:: Join the HWSW World Community-Team© ::: A HWSW UD-Team honlapja ::.

#60 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:29

idézet:
Ezt írta lameXpert:


és azt, hogy Jehova?
[/quote]

Olyan volt már. :p
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#61 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:30

Azok után, hogy egész közelről hallottam T-72-est lőni, valamint egész távolról mozsárokat lőni, nekem a petárda semmit se számit... :D A tanknak jobb hangja volt... vagyis, annak volt hangja ezeknek nincs. Csak csattannak. A tanktól meg beremeg a tested is és a környező dombokról visszahallod a lövést még kb. 3-4-szer is... :D

Üdv.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#62 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:37

idézet:
Ezt írta [-Lulu-]:


Csepelen sem jobb... :( (szűk sétányok rulez)
[/quote]

Na jah, én is ott töltöttem a szilvesztert, volt "sortűz" keményen...

#63 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:40

idézet:
Ezt írta LightBringer - aki éppen sorkatona:
Azok után, hogy egész közelről hallottam T-72-est lőni, valamint egész távolról mozsárokat lőni, nekem a petárda semmit se számit... :D A tanknak jobb hangja volt... vagyis, annak volt hangja ezeknek nincs. Csak csattannak. A tanktól meg beremeg a tested is és a környező dombokról visszahallod a lövést még kb. 3-4-szer is... :D

Üdv.
[/quote]


Viszont vszínűleg tudtad, hogy a tank mikor akar lőni. A petárdáról nem tudhatod, mikor durran a lábad alatt, ha nem veszed észre.

Néhány évvel ezelőtt egy haverom a terhes barátnőjével kapott egy petárdát. Csúszós, jeges volt a járda, kis híján nagyobb baj történt. A haver elkente a száját a kissrácnak, aki petárdázott (talán jogosan), mi meg hazaküldtük őt az asszonnyal együtt, persze kiosztottuk, hogy hogy lehetnek ennyire hülyék - kijönni szülés előtt pár héttel a petárdás kissrácok közé...

[ 2004. január 02.: *Iguana* szerkesztette a hozzászólást ]
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#64 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:50

idézet:
Ezt írta LightBringer - aki éppen sorkatona:
Azok után, hogy egész közelről hallottam T-72-est lőni, valamint egész távolról mozsárokat lőni, nekem a petárda semmit se számit... :D A tanknak jobb hangja volt... vagyis, annak volt hangja ezeknek nincs. Csak csattannak. A tanktól meg beremeg a tested is és a környező dombokról visszahallod a lövést még kb. 3-4-szer is... :D

Üdv.
[/quote]

Igen. Majd pár év múlva rájössz, más szemtől szemben, és más a terrorizmus...
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#65 Felhasználó inaktív   Delawer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 00:58

Megvallom ami a durrantgatást, a játszi örömöt én magam is élveztem 12-14 éves koromban.
No de ez azóta elmúlt kérem...!!!
Ennek ellenére mégis sok-sok "kedves", sarkukat összeverő, kabátjukat összehúzó, minden bizonnyal legális :) petárdaárus ténfergett az aluljáról bejáratánál és suttyomba árulták jóval a kihírdetett időpont előtt is "ÁKKKCIÓS" terméküket...
És bizony nagyon sokan vettek is.
Sajnos van egy bizonyos ösztön az emberekben a mindenkori rend elleni ellenálásra.
Ott szúrúnk ki a másikkal ahol csak lehet.
Dögöljön meg a rendőr, az ellenőr, ha megdöglött a lovam, a szomszédnak kettő dögöljön meg.
Szomorú.
A petárdával is valamiféle ellenszegülést hajtottak végre.
Tilos volt? Na és?!?
Vették mint a cukrot.
Szabad lett? Na és?!?

Szép ez a tüzijátékos őrület, ha valóban arra használnák csak, nem pedig a játszótéren, parkolóban, utcán suttyomban meggyújtott és eldobott petárdarobbantásos gyáva ijesztgetésre.
-- Legyen egy jó napod! --

#66 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 01:23

Laktam én is lakótelepen, és volt vagy jó 8-10 olyan szilveszterem, amikor 20-ától fogva úgy kellett az utcán közlekedni, mintha gerillaháború lenne, szóval tisztában vagyok vele milyen. De ezt a pár napot szerintem el lehet így viselni...

Talán most, hogy legális lett, hamarabb lenyugszanak a srácok. Ha mégsem, akkor tévedtem... :p ;)
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#67 Felhasználó inaktív   Levente 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.283
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 01:24

idézet:
Ezt írta Delawer:
Szép ez a tüzijátékos őrület, ha valóban arra használnák csak, nem pedig a játszótéren, parkolóban, utcán suttyomban meggyújtott és eldobott petárdarobbantásos gyáva ijesztgetésre.[/quote]

Kép
[ kitaláltam, és attól kezdve van ]

#68 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2004. 01. 02. 01:30

idézet:
Ezt írta Etele:
Egyébként azzal semmi bajom, ha valaki a kertjében kilő pár rakétát, tegye, szíve joga.
[/quote]

Reméljük a szomszédod nem nádtetős házban lakik... :)

üdv

R.
Can you hear me, major Tom?

#69 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 01:35

idézet:
Ezt írta Renwick:


Reméljük a szomszédod nem nádtetős házban lakik... :)

üdv

R.
[/quote]

Pedig erre Pesten hatalmas az esély...
:eek: :D

#70 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 01:36

idézet:
Ezt írta FakeJack:


Pedig erre Pesten hatalmas az esély...
:eek: :D
[/quote]

:)

Mellékesen, nekem tizedik emeleten már látogatott be rakéta. Roppant boldog voltam.
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

Téma megosztása:


  • (35 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó