HWSW Informatikai Kerekasztal: Gitár topik - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (89 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Gitár topik Értékeld a témát: -----

#941 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 11:21

A jútyúbos hibrid gitáros:
http://en.arkadiysta...b.com/works.php

Hűha. Sőt, tyű. Ilyen nincs.

Szerkesztette: Satriani 2007. 02. 20. 11:21 -kor


#942 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 20. 11:28

Idézet: HavocS - Dátum: 2007. febr. 18., vasárnap - 9:56

Úgy van, ahogy mondod, se nem olcsó, se nem noname. Mégis szidják az egészet, az edge III tremolotól kezdve az inf3-inf4 pickupokig sok kritika éri, emiatt nem vettem meg végülis.



Erről nem volt tudomásom. Megoldható, hogy belinkelj olyan kritikákat, ahol minderről szó van?

Idézet

Az LTD sem egy gagyi márka, aztán a 155 ezres F-250-ről meg pattogzik le a festék egy év után. Én ezek után mondtam azt, hogy szarok rá, hogy mi van a gitár fejére írva, szép legyen, legyen jó hangja, és ne essen szét egy év után...


Hát ez nem semmi. Az említett LTD a te tulajdonodat képezi?

Én meg úgy vagyok vele, hogy már nem vennék középkategóriás hangszert. Vagy csináltatnék (a sajátomat is úgy csináltattam anno), vagy profi, drága hangszert vennék.

Illetve egyes helyeken ki lehet fogni nagyon jó használt hangszereket a 100.000 - 150.000 forint körüli kategóriában is.

De azért nem fizetnék 50.000 - 100.000 forintot egy új hangszerért, hogy egy rakás sz*rt vegyek.  :down:

Idézet

Az elcseszett bundozás ettől függetlenül tényleg eléggé megbocsáthatatlan ennyi pénzért.


Ahogy mondod.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#943 Felhasználó inaktív   Hippo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 11:38

Sziasztok!

Basszer kombókról van valakinek véleménye? Milyen márkát, típust érdemes venni stb-stb?

Szeretnék a közeljövőben vásárolni egyet, illetve a mostani Crate-em lecserélni.

Üdv.
Pioneer DEH-P3630MP hungarian user manual-t keresek!

#944 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 20. 11:47

Idézet: pamtrick - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 0:10

Szevasztok!

Új fórumos vagyok, és csakis ezek a témák érdekelnek, nagyon okosan beszéltek, és nekem hogy most új "elektronyos" hangszert fogok beszerezni, rendkívül hasznosakat hallok.


Üdvözöllek a fórumon! :hello:

Örülök, hogy hasznosnak találod. (Megjegyzem, ha körbenézel, biztosan találsz még más jó témákat is ám!  ;)  )

Én is szívesen olvasgatom ezt a témát.

Idézet

Például nagyon parázok azon, hogy ismerőseim egy studio felvételen megpillanthattak és kipróbálhattak egy Invasion gitárt dícsérik hogy egy EMG Active hangszedővel áron alul juthatnék hozzá egy fasza elektromos gitárhoz, csakhát noname gitárnak tűnik. Lehet pont ettől olyan jó. Állítólag magyar sráck készíti őket de ebben nemvagyok biztos ezért e-mailben meg is kérdeztem tőle. Egyenlőre várok a válaszára.

http://hu.invmusicgroup.com/   <--- invasion magyar forgalmazói honlap

Tehát lehet kifizetődőbb mint egy Ibanez vagy Fender?


Azt, hogy kifizetődőbb, illetve azt, hogy milyen minőségű csak használat közben, után tudod eldönteni. Így látatlanban nem lehet megmondani, hogy milyen minőségű a kidolgozása a fának, s hogy a hardware-ek milyen minőségben készültek hozzá.

Én bevallom, nem hallottam eddig ezekről a hangszerekről, de majd egy ismerősömnél rákérdezek. Ő jellemzően képben van ezekkel az "új" távolkeleti hangszerekkel kapcsolatban.

Mindazonáltal... hogy érted, hogy "kedvező áron hozzájuthatsz egy EMG hangszedővel szerelt változathoz"? Valamelyik ismerősöd eladja az övét, ami használt?

Mert én nem látok utalás sehol arra, hogy gyárilag ezek EMG hangszedőkkel vannak szerelve.  :think:

Idézet

Ha van kép mellékelt akkor láthatjátok az Invasion EG900-asok stílusát. Ez fogott meg, ára kifogástalan (: és lehet még jó is.


A stílusa tetszetős. Az Ibanez által is használt "superstrat" forma. Jól néznek ki ezek a 900-as szériába tartozó hangszerek, valóban.
Van pár kimondottan érdekes darab is.


Idézet

Ha van időtők megtudnátok röviden válaszolni nekem hogy Floyd Rose vagy Vintage tremoló és -ágy vagy hogy nevezzem. Mi a különbség a kettő között?


Ha ezt elolvasod, akkor minden világos lesz szerintem: http://hu.wikipedia....:)
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#945 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 20. 11:57

Idézet: Satriani - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 0:25

A fenti Ibanez flame-hez kis adalék, hogy árnyaljuk a képet: [..]

Nem tudom, ez mennyiben árnyalja a képet?  :think:

Egy közép-felső kategóriás akusztikus gitárnál elvárható, hogy jó legyen (bár az elég szomorú, hogy az elődjéről a garanciális időn belül lepattogott a lakk). Ha meg alsó kategóriás, akkor nem lehet csodálkozni, hogy nem sokkal a vásárlás után cseréltetni kellett.

A 20 éves IBANEZ külön kategória. Erről regéltem nemrég. Akkor (és még 10 éve is) még tudtak minőséget is produkálni a gyártók. Egy 10-15 éves középkategóriás távolkelei hangszer minőségben odaveri az új 150.000 forintos japán, vagy mexikói Fender, Ibanez, Wahsburn, stb. gittyókat.

A 7 húrossal meg szerencsés voltál. Pont egy jól sikerült darabot vásároltál meg.

Mindez továbbra sem cáfolja a tényt, hogy a manapság a hangszerek tömeggyártásában még a legpatinásabb nevű cégek is NAGYON szégyellhetnék a pofájukat.

Tudom, hogy IBANEZ rajongó vagy, de ezt a szomorú tényt neked is látnod kell. Kedvenc céged sem kivétel semmiben.

(BTW... 3 IBANEZ gittyó? Nem semmi!  :)  Mondjuk elektro-akkusztikusban nekem is az egyik kedvencem, de az abszolút kedvenceim a Taylor, a YAMAHA és a Takamine márkák közül kerülnek ki. Ha egyszer én is gazdag leszek, akkor nekem is lesz egy ilyen elektro-akkusztikus gittyóm. Meg egy PRS elektromos!  :cool: )
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#946 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 20. 11:58

Idézet: Hippo - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 11:38

Basszer kombókról van valakinek véleménye? Milyen márkát, típust érdemes venni stb-stb?

Szeretnék a közeljövőben vásárolni egyet, illetve a mostani Crate-em lecserélni.


Ha egy Crate-et szeretnél lecserélni, akkor nyilván egy annál jobb márkában érdemes gondolkodni.

A fő kérdés az, hogy mennyi pénzt vagy képes és hajlandó rászánni a cserére?
Illetve milyen zenére használnád, milyen helyszíneken?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#947 Felhasználó inaktív   Hippo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 12:03

100-150ezret tudnék rászánni és próbákra, kissebb fellépésekre kellene.
Pioneer DEH-P3630MP hungarian user manual-t keresek!

#948 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 12:05

Idézet: Piftuka - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 11:57

A 7 húrossal meg szerencsés voltál. Pont egy jól sikerült darabot vásároltál meg.

Vayg a barátod fogott ki egy rosszat. :)

Nem vagyok Ibanez rajongó. Gimiben majdnem Jacksont vettem, fordított fejjel, de ennek annyira szép volt a színe, hogy nem bírtam ohagyni. Az újabbakról: szívesebben vettem volna Martin akusztikusat, és a tényleg csak játékszernek megvett 7 húros is lehetett volna J&D, csak épp a Martin rohadt drága, a J&D meg egy számmal rosszabb volt az Ibaneznél. Jó az ár-érték arányuk, ennyi.

#949 Felhasználó inaktív   pamtrick 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 15:24

Rokk!

Idézet

Mindazonáltal... hogy érted, hogy "kedvező áron hozzájuthatsz egy EMG hangszedővel szerelt változathoz"? Valamelyik ismerősöd eladja az övét, ami használt?


Úgyértettem a gitár, miután EMG hangszedővel rendelkezik akkor nagyon kifizetődő metál cucc lesz :p , mert a test, nyak, kulcsok(Die-Cast)  :think:  lehetnek,(bár ahogy mondtad látatlanban nehéz megállapítani) szerintem megbízhatók, a hangzás javítását még az Invasion-nél is ajánlják ahogy a nagybetűben is olvasható lesz.
Köszönöm a linket a Tremolókról.
Kielégítő választ kaptam az INV-MUSIC-os sráctól pár kérdésemre az Invasion márkáról.

AZ INVASION GITÁROK EURÓPAI TERVEZÉSŰ, TÁVOL-KELETI GYÁRTÁSÚ GITÁROK. AZ INVASION AZ INVMUSICGROUP CÉGCSOPORT SAJÁT MÁRKÁJA, MAGYARORSZÁGON KÖZEL KÉT ÉVE ELÉRHETŐ, DE NÉMETORSZÁGBAN ILL. FRANCIAORSZÁGBAN MÁR KEDVELT MÁRKÁNAK SZÁMÍT. A FŐ SZEMPONT, HOGY A VÁSÁRLÓNAK A LEHETŐ LEGJOBB ÁR/ÉRTÉK ARÁNYT TUDJUK BIZTOSÍTANI. A GITÁROK FÁBÓL KÉSZÜLNEK, NINCS POZDORJA… A MEGFELELŐ ALAPANYAG PEDIG HOZZÁSEGÍT AHHOZ, HOGY HA VALAKI ELKEZD EGY INVASION GITÁRON JÁTSZANI, ÉS TOVÁBB AKAR FEJLŐDNI, AKKOR NE SZÁZEZREKET KELLJEN KÖLTENIE MÁRKÁRA, HANEM EGYSZERŰ PICK-UP CSERÉVEL, TUNINGOLÁSSAL JUSSON KIVÁLÓ HANGZÁSHOZ.

Nincs pozdorja? Olvastam valamit róla. Aztjelenti hogy nem rétegeléssel gyártják a gitárt?
Az viszont zsír nem! ?  :D

#950 Felhasználó inaktív   pamtrick 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 20. 15:27

Rokk! :up:  :cool:

Idézet

Mindazonáltal... hogy érted, hogy "kedvező áron hozzájuthatsz egy EMG hangszedővel szerelt változathoz"? Valamelyik ismerősöd eladja az övét, ami használt?


Úgyértettem a gitár, miután EMG hangszedővel rendelkezik akkor nagyon kifizetődő metál cucc lesz :p , mert a test, nyak, kulcsok(Die-Cast)  :think:  lehetnek,(bár ahogy mondtad látatlanban nehéz megállapítani :confused: ) szerintem megbízhatók, a hangzás javítását még az Invasion-nél is ajánlják ahogy a nagybetűben is olvasható lesz.
Köszönöm a linket a Tremolókról.
Kielégítő választ kaptam az INV-MUSIC-os sráctól pár kérdésemre az Invasion márkáról.

AZ INVASION GITÁROK EURÓPAI TERVEZÉSŰ, TÁVOL-KELETI GYÁRTÁSÚ GITÁROK. AZ INVASION AZ INVMUSICGROUP CÉGCSOPORT SAJÁT MÁRKÁJA, MAGYARORSZÁGON KÖZEL KÉT ÉVE ELÉRHETŐ, DE NÉMETORSZÁGBAN ILL. FRANCIAORSZÁGBAN MÁR KEDVELT MÁRKÁNAK SZÁMÍT. A FŐ SZEMPONT, HOGY A VÁSÁRLÓNAK A LEHETŐ LEGJOBB ÁR/ÉRTÉK ARÁNYT TUDJUK BIZTOSÍTANI. A GITÁROK FÁBÓL KÉSZÜLNEK, NINCS POZDORJA… A MEGFELELŐ ALAPANYAG PEDIG HOZZÁSEGÍT AHHOZ, HOGY HA VALAKI ELKEZD EGY INVASION GITÁRON JÁTSZANI, ÉS TOVÁBB AKAR FEJLŐDNI, AKKOR NE SZÁZEZREKET KELLJEN KÖLTENIE MÁRKÁRA, HANEM EGYSZERŰ PICK-UP CSERÉVEL, TUNINGOLÁSSAL JUSSON KIVÁLÓ HANGZÁSHOZ.

Nincs pozdorja? Olvastam valamit róla. Aztjelenti hogy nem rétegeléssel gyártják a gitárt?
Az viszont zsír nem! ?  :D

#951 Felhasználó inaktív   Baddie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 21. 10:18

Ezt a színhibát már másnál is láttam, csak a felső szarvon. De annyi baj legyen, így sem néz ki rosszul, és ami a fő, tanulni nagyon jó rajta. Ha már tudok játszani megfelelő szinten, akkor úgyis egy amerikai Fender bass Kép
(kb. 1700 EUR Bécsben) lesz a gitárom, mert akkor már megéri ebbe fektetni pénzt.
Én úgyis inkább session zenész lennék, már csak azért is, mert hangmérnök leszek, ha összejön. Ez pedig a másik oldalát jelenti a zenélésnek, emellett szeretnék a magam (és remélhetőleg a más  :D ) örömére játszani.  :smoker:
Úgy néz ki, hogy találtam megfelelő tanárt is, akihez járni fogok, csak most a pénzügyeim rendeződésére várok, meg arra, hogy legyen szabadidőm is, azután belecsapok a lecsóba, és pengetek ezerrel. Most még csak ismerkedem a gitárral, próbálgatom, szoktatom magamat hozzá, próbálom a kezemet lazítani gyakorolgatással.
"Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve" (Bob Marley)

#952 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 21. 10:59

Idézet: Hippo - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 12:03

100-150ezret tudnék rászánni és próbákra, kissebb fellépésekre kellene.

Hány Watt-os volt az eddigi CRATE-ed, s használt cucc is szóba jöhet-e, vagy mindenképpen újat szeretnél?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#953 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 21. 11:05

Idézet: Satriani - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 12:05

Vayg a barátod fogott ki egy rosszat. :)


Nézd. Régi zenésztársam kb. 25 éve aktívan zenél, jó ideje oktat is, s vagy 15 éve a hangszerkereskedelemben is dolgozik; jelenleg két hangszerboltot is üzemeltet az ország két területén. Rengeteg emberrel találkozott/találkozik a zenészvilágban, s ami fontosabb  - a téma szempontjából  rengeteg hangszerrel is. Gyakorlatilag naprakész a témában.

Hidd el... azok alapján, amit mesélt nekem - mégegyszer mondom - az összes sorozatgyártású hangszereket előállító régi, nagynevű cég bizony süllyedjen el szégyenében az általuk nyújtott elképesztő gyatra minőség miatt még a magasabb árkategóriában is.

Sajnos pár éve már mindez egyáltalán nem olyan, mint 10-15-20 éve.  :(
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#954 Felhasználó inaktív   Hippo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 21. 11:05

Idézet: Piftuka - Dátum: 2007. febr. 21., szerda - 10:59

Hány Watt-os volt az eddigi CRATE-ed, s használt cucc is szóba jöhet-e, vagy mindenképpen újat szeretnél?

50W-os a Crate-em. Használtat néznék először ennyi pénzből, mert talán egy jobbant lehet találni ennyiért vagy külön fej+ládát, persze ami még nincs lestrapálva.

Ibanez SRX-305-ös gitárom van és sajna a mostani kombómnál a H húr elég tré, ebben az ibanez is hibás, másrészt a hangcucc is. Nem tud olyan "erős" mélyet kiadni..

Szerkesztette: Hippo 2007. 02. 21. 11:06 -kor

Pioneer DEH-P3630MP hungarian user manual-t keresek!

#955 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 21. 11:15

Idézet: pamtrick - Dátum: 2007. febr. 20., kedd - 15:24

Nincs pozdorja? Olvastam valamit róla. Aztjelenti hogy nem rétegeléssel gyártják a gitárt?
Az viszont zsír nem! ?  :D

Az, hogy a test nem pozdorja (fatörmelék valamilyen kötőanyaggal összefogva, préselve), még nem jelenti azt, hogy tömör fából készült. Ugyanis attól rétegelt lemez még lehet a test!

Az pedig a hangzás kialakítás szempontjából nem a legjobb. (Bár egyik jóbarátomnak van egy nagyon jól sikerült Yamaha strato-ja, DiMarzio hangszedőkkel, amely rétgelt lemezes testtel is nagyon szépen szól, ráadásul elég jól lett összerakva, a hardware pedig csúcsminőségű rajta. Igaz, az egy 15-20 éves modell.)

Az is tény, hogy ebben az árkategóriában gyakran ez jellemzi a hangszereket, bár az utóbbi időben kezd elterjedni, hogy valami olcsó fafajtát használnak, s tömör a gitártest is. Azért az már valóban jobb alap lehet egy esetleges elektronika csere esetén, ha maga a hangszer korrektül, pontosan van összerakva. (Mert gányolt hangszerbe kár drága elektronikát tenni.)

Lehet, hogy ez is tömör testű, de nem ártana ezt is megkérdezned a cég képviselőjétől.

(Én pedig ahogy ígértem, nyomozom a hangszerrel kapcsolatos mérvadó véleményt. Egy kis türelmet kérek még ezzel kapcsolatban! :) )
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#956 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 21. 11:48

Idézet: Hippo - Dátum: 2007. febr. 21., szerda - 11:05

50W-os a Crate-em. Használtat néznék először ennyi pénzből, mert talán egy jobbant lehet találni ennyiért vagy külön fej+ládát, persze ami még nincs lestrapálva.


Ez esetben szerintem elég jó helyzetben vagy, mert a 100.000 - 150.000 forint között kategóriában bőven lehet jó cuccokat találni.

Sok múlik az egyéni ízlésen is. Én az Ampeg, a Warwick, az SWR, a Gallien Krueger, az EBS, a Hartke, az Ashdown cuccokat tudom javasolni első körben. Illetve a Peavey-nek és a Hughes & Kettner-nek, és a Line6 cégnek vannak nagyon jó kis kombói a nem "horror" árkategóriában. (Hiszen az Ampeg és társai újonnan nagyon drágák.)

A Behringer agyonreklámozott "csodacuccait" kerüld! Még újonnan is olcsó, de olyan is. Próbáltam az egyik "über" 300w körüli fej, plusz négy hangszórós láda felállásukat boltban... alig hajtottam meg, s a hangszóró ki akarta köpni a lelkét, ráadásul még nem is szólt jól. ("Jó kis kínai minőséget" produkálnak már ők is a legtöbb cuccukban.  :down: )

Ha kisebb fellépésekre mész, nincsen bazi nagy furgonod, akkor egyébként is inkább egy kombót javaslok, mint egy fej + láda összeállítást.

De ez nem szentírás. Ha fej + láda felállásban találod meg a neked valót, akkor érdemes abban gondolkodni.

Nézegettem az Aprónet-et, s találtam pár érdekességet:

Például egy ilyen fej:

Idézet

Eladó Ashdown MAG300H basszus erősítő. 65ezer. Alkudj! Telefon, email. . .


párosítva egy ilyen ládával:

Idézet

HARTKE VX 115 basszus láda eladó. 1x15 hangszóró + horn. 8 Ohm 300 Watt (32 kg) Hibátlan állapotban. Ára 64. 000 Ft. Tel. 30 900 44 95


Meglehetősen jó cucc. Ráadásul elég sok tartalékkal rendelkezik arra az esetre, ha komolyabb helyen játszotok.
-------------------
Aztán ez a kombó is tutti:

Idézet

Ashdown Electric Blue basszusgitár kombó hibátlan és tökéletes állapotban papírokkal együtt eladó. 150 Watt, 15 colos hagszóró, szubharmónikus octaver, profi hang. Gyere el, hallgasd meg és rájössz, hogy miért mondom, hogy olcsón adom! Az ára 99E Ft.


Megjegyzés: A feladó rosszul írta, mert nem 150, hanem 180 wattos a cucc!
---------------------------
Itt egy újabb lehetséges fej:

Idézet

Gallien- Krueger BackLine250. 125W-os basszus fej. 1.5 éves megkímélt állapotban eladó. Aktív passzív kapcsoló, beépített torzító, mid contour, hi boost, active equalizer treble, hi mid, low mid, bass, boost (hangerő kiemelés) lábkapcsoló bemenettel, 1 hangfal kimenet (8- 16 Ohm- ig), effect loop (effekt kör) több képet e- mailen tudok küldeni.


plusz láda felállás:

Idézet

Ampeg SVT- 15 E, Classic Széria, Made In Usa, 15''ös hangszóróval, 200 W- 8 ohm, tökéletes állapotban Eladó Ár: 85ezer Ft


esetleg ezzel a fejjel:

Idézet

Warwick Wamp 180 Eladó! 180Watt! Ez még a régi szériából származik. Vegyétek, vigyétek Ár: 60.000 ft

---------------------------
Egy 150-es Warwick kombó elég jó áron:

Idézet

Warwick Sweet 15. 1 Basszusgitárkombó alig használtan eladó! . 150W , külön láda köthető hozzá , 4 sávos EQ , LOw/high boost. Sürgősen kellene szal csak vigyük. Ár: 85000 ft


Ezeket találtam nagy hirtelen. Próbáltam minden kategóriából válogatni, s az árkategória is széles.

Szerk:

Most nem találtam, de a múltkor volt egy EBS kombó is az Aprónet-en...

Nekem is úgy küldte egy haver a hirdetés szövegét. Ide másolom azért neked is, hátha...
(Nekem most nincs pénzem sajnos ilyesmire. Maradok a jó öreg, békebeli japán 60W-os Ibanez kombómnál.  :)  )

Idézet

EBS Drome, 150 wattos, 1X12''- os hangszóróval szerelt basszusgitár kombó eladó!

--------------------------------------------------------------- -----------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2007-02-04
Feladó neve (üzenet küldés): elp Lejárat dátuma: 2007-02-25

Telefon: 30-411-8387
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5837865


Az EBS-ről azt kell tudni, hogy svéd manufaktúra, s basszuscuccban az abszolút felsőkategóriát képviseli. Kiváló cuccokat gyárt. (A honlapjuk: http://www.ebs.bass.se/ )

Szerkesztette: Piftuka 2007. 02. 21. 11:54 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#957 Felhasználó inaktív   Hippo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 21. 11:55

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, azt hiszem ha este hazajövök melóból lesz mit böngésznem. :)

Még1x köszi!
Pioneer DEH-P3630MP hungarian user manual-t keresek!

#958 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2007. 02. 21. 20:46

Ha esetleg nem találod az itt idézett hirdetéseket, akkor szólj, s kikeresem ismét. (Egyébként annyi a "titok", hogy a keresési feltételeknél az ár felső határát 200.000 forintra állítottam, s mindig az adott cucc nevét írtam be a "keresendő kifejezés" rovatba.)

Itt pedig kigyűjtöttem neked a fentebb említett cégek eredeti honlapját, ahol a cuccokról bővebb információt találsz:

Ampeg: http://www.ampeg.com/

Ashdown: http://www.ashdownmusic.com/

EBS: http://www.ebs.bass.se/

GK: http://www.gallien-krueger.com/

Hartke Systems: http://www.samsontech.com/ ( http://www.samsontec...e.cfm?brandID=3 )

H&K: http://www.hughes-and-kettner.com/

Line6: http://line6.com/

Peavey: http://www.peavey.com/flashHome.cfm

SWR: http://www.swrsound.com/

Warwick: http://www.warwickbass.com/
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#959 Felhasználó inaktív   Baddie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 21. 23:32

Idézet: Piftuka - Dátum: 2007. febr. 21., szerda - 20:46


Bocsánat, hogy belefofátlankodom, de egy érdekes "szerkezeten" megakadt a tekintetem, és ezen azért nem tudtam elsiklani. A HARTKE VX 3500-as modelljéről van szó, amit nemes egyszerűséggel basszusgitár kombónak hívnak a maga 350W-os teljesítményével. Szóval ehhez már tényleg furgon kell, és elég jól lehet hangosítani vele egy kisebb bulit, nem?

Az ára mellesleg 215.000 Ft

350 Watt • 4x10" hangszóró + kompressziós driver • csöves/tranzisztoros hangzás emuláció • kompresszor • 10-sávos EQ • magas és mély állítás

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]
"Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve" (Bob Marley)

#960 Felhasználó inaktív   Hippo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 21. 23:38

Köszönöm!  :respect:
Pioneer DEH-P3630MP hungarian user manual-t keresek!

Téma megosztása:


  • (89 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó