HWSW Informatikai Kerekasztal: On-line fogadás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

On-line fogadás Sportingbet & Betandwin, tippek, ötletek Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 06. 11. 18:35

Hali!

Most a foci VB kapcsán arra godoltam, hogy kipróbálom az on-line fogadást. Szánnék egy-két ezer FT-t néhány meccs megtippelésére. Nem tudom valaki regisztált-e már és milyen tapasztalatok vannak. Melyik a jobb? A Betandwin vagy a Sportingbet?

Bármi mást ötletet is szívesen fogadok a témában.
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#2 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 18:37

Tippmix? :rolleyes:
Nem online, de biztos nincs messze tőled legalább egy lottózó, ha már mindenképp fogadni/veszíteni akarsz..

#3 Felhasználó inaktív   MarKinG 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.182
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 18:46

betandwind nemrossz, csak idegesít hogy állandóan jönnek a mailek az ilyen olyan ajánlatokról, sőt postai úton is szeretnek tolakodni :D
A man must accept his fate or be destroyed by it.

#4 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 18:48

Idézet: MarKinG - Dátum: 2006. jún. 11., vasárnap - 19:46

betandwind nemrossz, csak idegesít hogy állandóan jönnek a mailek az ilyen olyan ajánlatokról, sőt postai úton is szeretnek tolakodni :D

Na erre a hátrányra számítottam... :D
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#5 Felhasználó inaktív   Csiresz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.128
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 18:58

Tippmixet el kell felejteni!
A kötéseikkel meg az alacsony oddsaikkal tehetnek egy szívességet...
Én Sportingbeten nyomtam, elég jól ment a dolog, aztán köszönhetően marhaságomnak elment az addig összekuporgatott pénzmag.
Most egy darabig szüneteltetem, majd ősszel szerintem újra visszatérek.

Szerkesztette: Csiresz 2006. 06. 11. 18:59 -kor

"Nem az tesz naggyá, ha sosem buksz el, hanem az, ha a bukás után képes vagy talpra állni..." - Vince Lombardi

#6 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 08:53

No, nyomja még valaki?
Tegnap megnéztem az Expekt.com-ot. A próba kedvéért megjátszottam egy 500-ast, nyertem. :) 833 Ft lett belőle. :Đ (Kollégám meg egy szerencsés állat, Tippmixen nyert múlt héten 28e-t, tegnap meg 12e-t.)
Én eddig erre jutottam: játszani az Expekten (persze csak mértékkel, mint online pokernél - csak azt az összeget szabad feltenni, amit bármikor tud nélkülözni az ember), statisztikát nézni a Sportingbeten és nem tv-s meccsbe belenézni a Bwinen.
Amúgy ki milyen technikákat, trükköket vet be? Hogyan mérlegeltek, mi alapján hozzátok meg a döntést?

#7 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 09:18

Egy jóbarátom itt játszik: http://www.gamebookers.com/ Rengeteg baseballt játszik, kitanulta a sportot. Meccs mindig van, korrektek az oddsok, és azt mondja, hogy ha jó formában van a csapat kulcsembere (talán a dobó? :think: :D), akkor jó eséllyel a jobb csapat fog nyerni.

#8 Felhasználó inaktív   DzsiAr 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 09:53

Idézet: Satriani - Dátum: 2007. dec. 4., kedd - 9:18

Egy jóbarátom itt játszik: http://www.gamebookers.com/ Rengeteg baseballt játszik, kitanulta a sportot. Meccs mindig van, korrektek az oddsok, és azt mondja, hogy ha jó formában van a csapat kulcsembere (talán a dobó? :think: :D), akkor jó eséllyel a jobb csapat fog nyerni.

Itt van nekem is számlám. Van rajta 96 fillér :)
3-4 éve volt valaki a focis témában, aki mindig a fogadásokról írt, akkor próbáltam ki. Befizettem 20 Eurot és ebből játszottam vagy 2 évig, úgy hogy egyszer még ki is vettem 50000 forintot (jól fizetett a Pool BL győzelme még a csoportkörben megjátszva :) ) Most a Bwinen szoktam néha játszani, de sajnos befolyásolnak az érzelmeim, úgy meg nem az igazi. :)

Egyébként K&H-s bankkártyám van, ők meg nem támogatják az online szerencsejátékot(vagy valami ilyesmit mondtak), úgyhogy nem fogadja el a kártyámat, csak banki átutalással lehet befizetni.
A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne.

#9 Felhasználó inaktív   Csiresz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.128
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 10:12

Én annó sportingbeten 5k-ról indultam.
Amikor kötésekben nyomtam, majdnem mindig volt olyan meccs ami nem jött és vitte a feltett pénzt.
Szóval egészen 500Ft-ig zuhantam vissza, majd bejött egy nagyobb kötés és lett 6k-m.
Ekkor váltottam szemléletet, és álltam rá a live fogadásokra, úgy toltam hogy amikor már 2 gól volt a meccsen jó korán (még az első félidőben), akkor nyomtam az összes zsugát over 2,5-re rendszerint 1,1-1,15 oddsokra. Ezzel a módszerrel egészen feltornásztam magam 50k-ra. Ahol én hülye nem szálltam ki, és a #&@ argentínok :D nem rúgták meg a harmadik góljukat és ment a levesbe az egész :Đ
Azóta már csak röhögök rajta mekkora ökör voltam, akkor inkább a fejemet csapkodtam :omg:
"Nem az tesz naggyá, ha sosem buksz el, hanem az, ha a bukás után képes vagy talpra állni..." - Vince Lombardi

#10 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 10:25

A tippmixet is lehet online játszani, mint ahogy totót, lottót, kenót, stb. is vehetsz, ha csinálsz accot a cég oldalán..! :cool: Egyszer nyertem volna sok pénzt vele (~15k), de a Talma nem 3. lett, hanem 2. az utolsó pár kanyarban előzött, nekem meg a pénzem elúszott... :D
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 04. 11:27

Azóta nem fogadok, amióta elment egy bizonyos tippmixem. Az ötös kötésnek valami nevetséges 1,8 körüli oddsa volt, el lehet képzelni a kockázatvállalásom. :D Untam a sikertelenséget, egyszer végre nyerni akartam, mindegy, mennyit. Szóval négy meccs bejött, az ötödiket vártam. Udinese - Napoli, a Nápoly abban az évben tökutolsó volt (végül ki is estek), az Udinese vezette a bajnokságot, persze iksz lett a meccs. :D Ennek van vagy 8 éve (utána lehetne nézni), azóta hanyagolom a témát.

#12 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 23:04

Hali! Na, megtettem a lépést és egyelőre úgy tűnik jól döntöttem... Apránként, de gyűjtöm a zsetont! :) A bwin.com-on regisztráltam és befizettem 3000,- Ft-ot, ma már 5058,- Ft az egyenlegem és az összes fogadásom megnyertem. (2 napja regisztráltam.) Elsősorban a biztosra megyek, de tegnap és ma volt egy-egy olyan fogadásom, ami nagyon nehezen jött be, de végül sikerült. :) Néha kicsit idegesítő az oldaluk (főleg a live fogadásoknál, amikor teljesen rendszertelenül elkezdi önmagát ki-be kapcsolgatni egy-egy fogadási lehetőség), pár esetet nem értek, miért nem enged kötésben fogadni, de egyébként jónak tűnik. Sajna 30 EUR a kifizetési limit és a bankártyás befizetés sem ingyenes. (Azt hiszem 5% a fee.) Mindent összevetve egyelőre pozitív tapasztalataim vannak, de majd akkor leszek igazán kíváncsi, amikor oda érek, hogy kifizetnek. :)

A tippmixen sosem nyertem, egy-egy dolgon mindig elbuktam a kötéseimet. :( Remélem itt a bwinen sokkal több szerencsém lesz! :)

Szerkesztette: LightBringer 2007. 12. 12. 23:05 -kor

"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#13 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 12. 23:10

Idézet: LightBringer - Dátum: 2007. dec. 13., csütörtök - 0:04

...Elsősorban a biztosra megyek...

És ezzel fogod a legnagyobbakat is bukni ;)
Amúgy van egy módszer, amit cimborámtól tanultam. Kell hozzá indulótőke és sok-sok idő, amit az internetes fogadóiroda oldala előtt töltesz, azonban csak pozitívan jöhetsz ki belőle :) A módszert nem árulom el, de gondoltam közlöm a tényt  :Đ
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#14 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 13. 20:13

Nemtom, amire eddig úgy fogadtam, hogy tuti lesz, az mind nyert... Mára fogadtam egyet úgy, hogy van rá esély és a szívem is arra húzott (Magyar - Orosz kézis csajszimeccs) és sajna be is buktam... :( (Mondjuk mást is fogadtam mellé és még így is pozitív lett...)

Mondjuk az is tuti, hogy nincs tökéletes megoldás még a sportban sem. Mindig ott a potyagól vagy valami váratlan esemény lehetősége is... (Ezért is játszom kis tétben, inkább a játékért, mint a pénzért.)

Szerkesztette: LightBringer 2007. 12. 13. 20:14 -kor

"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#15 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 23. 11:35

Tutira nem jó fogadni, mert nem egyszer tuti bukó lesz. Pl. tegnap kicsit megcsappant a számlám és felraktam egy nagyobb összeget egy abszolút nem tutira és bejött. Gyors pénz. Persze ezt sem lehet mindig megcsinálni... Egyébként a nyerésre/vesztésre különösebb előtájékozottság nélkül is lehet fogadni, viszont a döntetlen jó megtippelése az akár több óra gondolkodást, infógyűjtést is igényelhet. Nekem a múlt hétvégén 4ből 3 döntetlen bejött, szóval megéri.
Ha már élménybeszámoló: mint írtam, én az Expekt-en regisztráltam. Messze a legfapadosabb site, viszont az odds-aik nekik a legjobbak. 9e-t toltam be, erre adtak + 9e bónuszt. A mérlegem bőven pozitívban van, pláne mióta Christmas Bonanza meccsek vannak. Múlt héten 15 küvecs jött be azokból (sajnos azóta jó részét buktam, de sebaj).

#16 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 01. 18:26

Nahh, Expekten nullszaldós lettem, PartyPokerből meg +50$-al szálltam ki. Most kipróbálnám a Bwin-t. Akinek van ott accountja, legyen szíves meghívni engem ezen keresztül: https://www.bwin.com...endswanted.aspx Így mindketten jól járunk. Mailcímem: fakejack KUKAC gmail PONT com
Köszi. :)

#17 Felhasználó inaktív   vipi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.186
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 01. 18:34

Idézet: FakeJack - Dátum: 2008. márc. 1., szombat - 18:26

Nahh, Expekten nullszaldós lettem, PartyPokerből meg +50$-al szálltam ki. Most kipróbálnám a Bwin-t. Akinek van ott accountja, legyen szíves meghívni engem ezen keresztül: https://www.bwin.com...endswanted.aspx Így mindketten jól járunk. Mailcímem: fakejack KUKAC gmail PONT com
Köszi. :)

:beer:

#18 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 10:48

Idézet: vipisrac - Dátum: 2008. márc. 1., szombat - 18:34

:beer:

Köszi. :)

#19 Felhasználó inaktív   Csecse13 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 291
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 15:23

Sziasztok!

Mostanába nekem is elkezdte piszkálni a fantáziámat az online fogadás, konkrétan a technikai sport része.
Kérdésem az lenne hogy a pénzügyi részét hogyan intézitek?
Simán a folyószámlátokról vagy online helyekről pl moneybookers-rol?
Előre is THX.

üdv:Csecse

#20 Felhasználó inaktív   hobizoli 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.698
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 02. 15:40

"Arbitage"(?)-rol hallottatok mar?

Eccer lattam rola egy szemlelteto videot



hobizoli
Powered by:
intel Core i3-7350K (4.2GHz), Gigabyte GA-Z270M-D3H, Corsair Vengeance 16GB DDR4-3200, Asus Radeon RX580-8GB OC, Samsung 830 120GB SSD, WD Green 0.5TB HDD, Samsung M3 Portable 0.5TB USB, SoundBlaster Tactic THX USB, Enermax MaxPro 700W PSU
intel Pentium G4560 (3.5GHz), Gigabyte GA-B250M-D3H, Corsair Vengeance 8GB DDR4-3000, Asus GT730SL-2GB, Kingston HyperX 120GB SSD, WD Blue 1TB HDD, WD Green 3TB HDD, Asus Xonar DG PCI, Gigabyte 620W PSU
Dell D630, intel Core2Duo T7250 (2GHz), 4GB DDR2-800, Kingston HyperX 120GB SSD
VEMS standalone EFI, www.diyautotune.com

"Jópofa dolog a pörgős szívómotor, de ami üt, az a turbó"

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó