HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen házat ajánlotok? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (83 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 81
  • 82
  • 83
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen házat ajánlotok? Értékeld a témát: -----

#1641 Felhasználó inaktív   lada22 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 10. 10:23

Sziasztok!

Hangstúdióba építünk Core i7-es gépet, ezzel kapcsolatban szeretnék véleményt kérni. Fontos lenne a halk működés. Ház, táp, procihűtő témában tudtok valami halk, de jó megoldást javasolni?

Háznak egyelőre egy Fractal Design Define R4-et néztem ki, de ha van jobb ötletek ebben vagy olcsóbb kategóriában akkor szívesen fogadom a javaslatokat. Extrahalk tápra, procihűtöre még nincs ötletem.

Köszi!

#1642 Felhasználó inaktív   hkpk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.536
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 14. 21:40

Üzenet megtekintéseIdézet: lada22 - Dátum: 2014. 09. 10. 10:23

Sziasztok!

Hangstúdióba építünk Core i7-es gépet, ezzel kapcsolatban szeretnék véleményt kérni. Fontos lenne a halk működés. Ház, táp, procihűtő témában tudtok valami halk, de jó megoldást javasolni?

Háznak egyelőre egy Fractal Design Define R4-et néztem ki, de ha van jobb ötletek ebben vagy olcsóbb kategóriában akkor szívesen fogadom a javaslatokat. Extrahalk tápra, procihűtöre még nincs ötletem.

Köszi!

Hát nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, szerintem, ha van pénz rá, akkor jó a hivatkozott ház, ha meg annyira nincs, de van barkácskészség, akkor a legolcsóbb megoldás egy alkalmas mezei ház, mit hangszigetelni lehet. Az alkalmas azt jelenti, hogy lehetőleg jól szét lehet szedni, nincs egybeszegecselve túl sok eleme. Én több zenész kuncsaftnak csináltam halk PC-t zajládából, ha érdekelnek a részletek, akkor jelezd.

#1643 Felhasználó inaktív   Dr. Evil 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 11. 15:45

Üzenet megtekintéseIdézet: hkpk - Dátum: 2014. 11. 14. 21:40

Hát nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, szerintem, ha van pénz rá, akkor jó a hivatkozott ház, ha meg annyira nincs, de van barkácskészség, akkor a legolcsóbb megoldás egy alkalmas mezei ház, mit hangszigetelni lehet. Az alkalmas azt jelenti, hogy lehetőleg jól szét lehet szedni, nincs egybeszegecselve túl sok eleme. Én több zenész kuncsaftnak csináltam halk PC-t zajládából, ha érdekelnek a részletek, akkor jelezd.


Extrahalk táp: amikor az eredeti gogyóscsapágyas 12cm venti elromlott, kicseréltem egy folyadékcsapágyas izére, azóta teljesen néma a táp.
Extrahalk hűtő: Scythe Ninja 3B. Ha jól van kialakítva a ház, passzívként is menni fog.
Pl. így a két 12cm venti között.
Kép

#1644 Felhasználó inaktív   Dr. Evil 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 11. 16:21

Vagy ezt, levehető ajtóval :)

https://forum.hwsw.h...i-szeplak-also/

Téma megosztása:


  • (83 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 81
  • 82
  • 83
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó