HWSW Informatikai Kerekasztal: Ultrahordozható gépek -- subnotebook, Tablet PC - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (112 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ultrahordozható gépek -- subnotebook, Tablet PC Értékeld a témát: -----

#2201 Felhasználó inaktív   Takygyerek 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 403
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 10. 15:17

Idézet: GoLAN - Dátum: 2008. okt. 10., péntek - 15:09

Alaphelyzetben ez a három profil van, vagy már sikeresen csatlakoztattad a telefont BT-n keresztül, és a telefon támogatott profiljai közül ezt a hármat ismerte fel?

is is! Alapba ez a 3 van és a telefonnál is ezt a 3-t ismeri fel!
Takygyerek a világjáró......

#2202 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2008. 12. 04. 11:41

Kipróbáltuk: Lenovo X200s

Idézet


Can you hear me, major Tom?

#2203 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 12. 04. 12:52

Idézet: Renwick - Dátum: 2008. dec. 4., csütörtök - 11:41

Kipróbáltuk: Lenovo X200s


Szép, tetszik.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#2204 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 15:25

Idézet: Renwick - Dátum: 2008. dec. 4., csütörtök - 12:41

Kipróbáltuk: Lenovo X200s


nekem t61 ennyit eszik maximum battery lifeal, t8300al, meg battery strechel ( kikapcsoltam vele a dvd irot ) azert durva lehet ezekutan az x200s.

Csatolt fájl:


macbook air 2014

#2205 Felhasználó inaktív   pokerarc72 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 22:29

Nagyon gondolkodom egy Lenovo (IBM) 3000 n500 (NS73CHV): link. Mennyire minőségi, megbízható és csendes gép?

#2206 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 04. 23:40

15.4 inch, 2.74kg?
nem tevesztetted el egy kisse a topicot? ;)
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2207 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 09. 16:11

tudom dupla post, de hatha valaki ezt olvassa, es megiscsak temaba vago..

szoval le kene cserelnem a notebookom, es valami "hasonlot" szeretnek. ehhez kene a tanacs.

az elod egy Compaq Armada M300-as, 12'-es masfel kilos sub. mostanaban megjelentek a piacon olcso sub-ok, be is tertem a minap egy boltba, hogy ranezzek. haaaaat... tudtam, hogy nem az a szint, de hogy ennyire!? csuklik, nyeklik, tiszta muanyag szappantarto az egesz. (egy msi volt az alany.) minap meg egy ismerosomnel lattam meg, hogy Fuji U200-asa van. az meg egy feltegla, szerintem tobb, mint 5cm.. ismeros meg mondja, hogy potyognak le rola a gombok. nem paras ember amugy: "szerencsere a wifi ki/be kapcsolo bekapcsolt allapotban esett le, szoval nem zavar annyira." :D

igy tehat fajo szivvel letettem az uj note vasarlasarol, es akkor inkabb a 70-100e-es arkategoriaban vennek egy "rendeset". ehhez kene a tanacs, hogy mit is ajanlotok. (a kategoria egy nagyjabol masfel GHz PentiumM, 1G memoria)

osszeszedtem azt is (okulva az elodbol), hogy mire is vagyom.
1) igencsak jo lenne, ha normalisan nezne ki. az elod szinte tokeletesen egy fekete teglatestet ad ki. az uj stilus mindenfele hajlitott vonallal es szinkavalkaddal nekem sajnos nem jon be annyira. no meg ugyancsak azt hiszem, hogy minel tisztabb a stilus, annal ellenallobb a kulso behatasokkal szemben.
2) nem gondoltam volna, de a Fujibol okulva azert egy kicsit vekonyabb kivitel is szimpatikus lenne. itt persze teljesen lehetetlen a keres: az elod 2.2cm vastag, amit ha jol ertem senki sem er el. :) de persze par milimeter nem szamit.
3) legyen konnyu. :) az elod itt is okitott: ott kulon dokkoloban van a dvd olvaso, ez nekem tokeletesen megfelel. nem kell a gepben ilyen legyen. (hogy kell-e dokkolo valojaban, meg nem is tudom..)
3) legyen csondes a hutese! az elod nagyon jol szellozik, bootolas utan le is all a ventillatora (vagy olyan lassu, hogy hallhatatlan.) szoval szeretnem, ha nincs terheles alatt, akkor legyen minel csendesebb.
3) legyenek hozza olcsoak az alkatreszek. (az elod 35e Ft-os gyari, illetve 20e Ft-os utangyartkott akumulatora igen remiszto volt, amikor elromlott!) szoval fontos, hogy lehessen hozza ertelmes aron akumulatort venni, es emiatt szeretnem, ha DDR2-es memoria lenne benne.
4) legyen benne legalabb 2 db USB, legalabb az egyik 2.0-as. (az elod 1 db usb-je kisse nehezkesse teszi az eletet.)
5) igazabol odzkodom a pocokegertol. (de lehet, hogy megiscsak meg kell szoknom..)
6) ha van rajta meg egy kis garancia, attol nem riadok meg. :D

ami nem erdekel: a gep technikai sebesseg parameterei (memoria, winchester, videokartya, processzor sebessege -- persze ertelmes hatarokon belul.) egyedul a sok cache erdekel.

amit eddig lattam, az egy Dell Latitude D410 72e-ert (plusz afa, de azzal majd kezdunk valamit..) nem szep, allitolag kisse hangos.. nezegettem meg az IBM X41-et, az a pocokegeren kivul jo valasztasnak tunik, igaz draga (ebay: 126e, igaz meg 9 honap garanciaval.)

szoval mit, hol? varom az otleteket!
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2208 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 09. 17:34

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. dec. 9., kedd - 16:11

notemöhö

X40-41 beszopolemio az 1,8as HDD miatt, dokk meg rendszerint nem szok lenni hozzá, amugy olyan 90-120 közt megkapod itthon is. X40 többet megy akkuról, a 40 Montara platform energiatakarékosabb egy picivel, mint a Sonoma, cserébe csak 1,5 gigáig bővithető a ramja, meg DDR1es, mig a 41 szerencsével 2 gigáig. A vinyó max 60 gigás, cserélni nincs mire, CFtől irtózol, nem neked való, csak egy esetben: dokkoló, bele IBM ultrabay HDD adapter, bele nagy 2,5ös vinyó, és csá. Alternativa az X61, ami kurva drága lesz, de már core alapú, satás, stb stb stb.
Ha nem feltétlen kell 12, akkor T4X, vékony az is, nem annyira beretva mint az X40-X41, meg 14es, de nagyon fasza gépezet mind. Esetleg, X30-31-32, ramja könyebben bővithető, vinyója 2,5ös, dokk nehezebben szerezhető hozzá. Ha a 12 col lefele se kritérium, egész sok TR sony van fenn errearra, TR1-5ig, nekem van egy TR1esem, kurva jó gép, de csak 10 colos, cserébe benne az ODD, wifi, minden. Ellenben az is 1,8as vinyós.

X40 vonalon vigyázz, van baniasos, dothanos, sima, low voltage, ultra low voltage változat is, intel, atheros wifivel, kékfoggal vagy anélkül, jól nézd meg a tag matricán melyik, mert árban nem mindegy hogy 90ért egy fapadot veszel vagy egy fullt.
X41ben, T4Xben is van jópár kiépitettség, jól meg kell nézni mit veszel. TR sonyban ODDt szopás cserélni mert ultraslim-es, ez amugy igaz a T-X ibmekre is, csak azon még spéci ultrabay keret is van, jó drágák. Ramot nem nagyon tudsz bele rakni, 512 vagy 1 giga azt jóccakát, microDIMM való bele, BT meg csak a japán változatokban van, az eusakban nem. Cserébe, akármilyen wifi kártya mehet bele, az ibmnél meg no1082-zni kell.

#2209 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 10. 01:35

koszonom a tanacsokat!

a winyo merete nem tul erdekes: 10G mar szukosen eleg, 20G eleg jo, 40G bosegesen, 60G-at soha nem hasznalok ki.. ennel tobb baj van az 1.8-as winyoval? (vicces egyebkent, hogy a compaq kisebb is, regebbi is, megis szabvany 2.5-os winyo van benne..)

12-es feltetlenul kell. ez az en mertem! sony-val nem szimpatizalok annyira (hasznaltam regebben egy honapig egy 11-es(?) notit, de a compaq azert sokkal jobban meg van epitve. nem annyira szimpatikus. es a 10' sem lenne jo. es a ram nem bovites, amit irtal ra (ha jol ertettem) sem jo pont.

dokkolo ebay-en van dogivel, de egyaltalan nem vagyok benne biztos, hogy kell. (a 126e-es x41 az dokkoloval es 9 honap garanciaval annyi. ezek nelkul gondolom olcsobb.)

x61? ja persze.. ha adsz ra penzt megveszem. :D igy viszont azonnal felejtos. :D

az x30-31-32 az hogy viszonyul egyebkent a negyvenesekhez? velemeny?
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2210 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 10. 11:09

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. dec. 10., szerda - 1:35

koszonom a tanacsokat!

a winyo merete nem tul erdekes: 10G mar szukosen eleg, 20G eleg jo, 40G bosegesen, 60G-at soha nem hasznalok ki.. ennel tobb baj van az 1.8-as winyoval? (vicces egyebkent, hogy a compaq kisebb is, regebbi is, megis szabvany 2.5-os winyo van benne..)

12-es feltetlenul kell. ez az en mertem! sony-val nem szimpatizalok annyira (hasznaltam regebben egy honapig egy 11-es(?) notit, de a compaq azert sokkal jobban meg van epitve. nem annyira szimpatikus. es a 10' sem lenne jo. es a ram nem bovites, amit irtal ra (ha jol ertettem) sem jo pont.

dokkolo ebay-en van dogivel, de egyaltalan nem vagyok benne biztos, hogy kell. (a 126e-es x41 az dokkoloval es 9 honap garanciaval annyi. ezek nelkul gondolom olcsobb.)

x61? ja persze.. ha adsz ra penzt megveszem. :D igy viszont azonnal felejtos. :D

az x30-31-32 az hogy viszonyul egyebkent a negyvenesekhez? velemeny?

X30 széria annyiban jobb, hogy vinyót tudsz benne cserélni, és 2 ramsloltba 2 gigát tudsz bepakolni. Amugy kicsit ducibb, meg több rajta az ajtó, rés, fül, kutyafasza, kicsit szedettvedettebb mint a 40es.
Ha 40est akarsz nézni élőben, van nekem is, eljössz, megfogod, megnézed, de lehet egy X41et meg fogok tudni eladót, dokkolóval, egy csaj használta jórészt alig.

#2211 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 10. 14:30

ez a szedettvedettebb ami kisse riaszt tole..
az X40-nel egyebkent jol ertem, hogy 512 alaplapi forrasztott, es a melle tud berakni az ember meg 1G-at, mig az X41-ben 2 slot van, amibe igy 2x1G teheto?
a kedves felajanlasodat az x40 megnezeserol nagyon koszonom, felek nem tudok elni vele, mert en mar videki lettem immaron. az elado X41-es viszont erdekel, kuldesz esetleg egy korulbeluli arat privatban?

nezegetem amugy kozben ezt a Dothan-Banias -LV-ULV probloemakort, es tenyleg nem trivialis. azt hiszem nekem egyertelmuen Dothanra van szuksegem (sok cache), es ha jol ertem inkabb a LV valtozatra, ez gondolom tobbet szamit, mint az alatta levo platform. (a videokartya resz fogyaszt tobbet?)
csak ugye az a bajom, hogy ezt honnan tudja meg az ember? ker az eladotol egy reszletes hardware felsorolast? nehez ugy.. van egyaltalan Dothanos X40-es? gyanus nekem a dolog..

Szerkesztette: bogdan 2008. 12. 10. 14:51 -kor

a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2212 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 09:30

X40ből nekem is dothanos van, 1,4 LV, de volt 1,2 Baniasom is LV doszt, nem volt sokkal lassabb, a Sonym 900 ULV Banias, az se lassú, relativ minden. Haveromnak meg 1,6 sima van. Amit tudok eladó 41est, az tuti Dothanos mind, de nem tudom LV-s e. Az alján az IBM azonositószámból, pl 27xx-krikszkraksz kiderül minden. Megkérdezem ma az embert.
A VGA úgy tudom mindben sima Intel integrányolt. 512, esetenként 256 ram beforrasztva, 1 slot van plusz, a 41esben van 2 gigás ram, ami műxik, de akkor az alaplapi 512 automatica letiltódik.

A 30asnál a szedettvedettséget úgy értem, hogy csomó rés, nyilás, lyuk, szerelőfedél, csavarhely van az alján, a 40eseknél egy ajtó van,a HDD előre jön ki belőle, és fogásra is sokkal vékonyabb, egyszersmind erőteljesebbnek hat.

#2213 Felhasználó inaktív   BoGyesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.970
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 10:13

Egy kérdésem lenne az ultrahordozható témakörben. Van nekem ez az ASUS W5F amiben 1,6.os Centrino Core Duo (Yonah) proci van, 2GB 533Mhz DDR2 RAM, 5400-as HDD és Intel 945GM. Most néztem az új Toshiba Portégé R600-at ami talán az egyik legjobb most a piacon és az alap verzióban van Core2Duo 1,4Ghz proci, 3GB 800Mhz DDR2 RAM, 5400.as HDD és vmi Intel 4500MHD. Én az enyémet több mint két éve vettem és azóta hiba nélkül megy, de nem ez a lényeg, hanem egy ilyen új ultrahordozható miben tud több extrát ha csak a felsoroltakban modernebb? Mennyire gyorsabb mondjuk a munka egy Windows XP 32bit alatt? Miért alacsonyabb a CPU frekvencia? Az enyém max három óráig bírja így két évesen, addig a Toshiba két és fél óráig, de mondjuk az enyémben picit nagyobb hat cellás akksi van (így is csak 1,6kg).

Kicsit kusza, szóval érezhetően gyorsabbak ezek az új notik vagy igazából nem érezném a különbséget a kettő között? Az egyetlen erőforrás igényes munkám néha a Photoshop-ban ügyködni, de egyébként semmi más megterhelő nem fut soha.

#2214 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 10:41

CoreDuo az egy igen jol eltalalt processzor, az ujabbak nem feltetlenul sokkal tudnak tobbet.

azert amiben egy Core2Duo tobbet tud, az tipikusan a tobb cache (eredetileg 4M vs. a regi 2M -- de ujabban elszaporodtak a variaciok es 1M-tol egeszen talan 6M-ig van minden..) a masik a valamivel fejlettebb architektura, ami alapbol is ad egy kis pluszt (nem sokat), de tud 64 bitet (igencsak jol jon, ha 4G memoriat akarnal bepakolni a gepedbe) illetve hardware-esen tamogatja a virtualizaciot.

szoval ven kulonbseg, de nem mindenki szamara erezheto.
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2215 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 10:46

Továbbá, a Penryn-szériások a 45nm miatt energiatakarékosabbak. Nekem asztali gépben van Yonah Core duo, 2 gigás, volt próbából itt egy Merom Core2Duo, is ugyanakkora, a kb 10% volt a kettő közt az eltérés teljesitményben.

#2216 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 10:52

2-More:
X40 processzora: az az egeszeben a legviccesebb, hogy 2 napja turom a netet, es nincs egyertelmu info. az IBM(!) szerint csak Banias-os van. :D a thinkwiki mar emliti a Dothant is. szerintuk az 1.4-es kizarolag Dothan lehet, az 1.2-es lehet mindketto. az ebay-en viszont arulnak 1.4-est 2M cache-el, sot, 1.4-es ULV-t, ami egesz egyszeruen egy nem letezo processzor, mert az LV kene, hogy legyen.. (szoval teljes az osszevisszasag..)

szerintem mindegyik X40/X41-esben LV vagy ULV van, a 41-esben csak Dothan, a masikban mindketto lehet.

a sebessegben eleg egyertelmuek az elkepzeleseim. a mostani 500/600MHz-es p3-ast kell lelepni, azaz nem kell a sebessegbajnok, de legyen hatarozott az elorelepes (kulonben minek veszek ujabb notebookot!?!?) szoval az 1.2-1.4 es 2M cache az amire szuksegem van.

a megepitettseg kerdeseben is osszevisszasag van: van aki a 3x-eseket dicseri es mondja jobbnak, van aki a 4x-eseket.. kerdes meg az akuido: van aki kisse kevesli a 4x-esek 2-2.5 orajat (gyakorlatban), a 8 cellas akuval meg mar a 3x-eseknel jar az ember..

kozben egyebkent meg felmerult a HP 4200/4400-as gepe is, ami ha jol ertem azert joval baratsagosabb aru (nem fizet extra penzt az ember az IBM neveert), mitobb a 4400-as meg ertelmes aron akar core2duo is lehetne.. szoval ezeken gondolkodom meg. (a sony, fuji 10 inches gepeket gyartott, az nem felel meg: kicsi) velemeny?

ettol fuggetlenul az X41 ara erdekel, kerlek szepen kerdezd majd meg!

Szerkesztette: bogdan 2008. 12. 11. 10:54 -kor

a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2217 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 11:03

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. dec. 11., csütörtök - 10:52

2-More:
X40 processzora: az az egeszeben a legviccesebb, hogy 2 napja turom a netet, es nincs egyertelmu info. az IBM(!) szerint csak Banias-os van. :D a thinkwiki mar emliti a Dothant is. szerintuk az 1.4-es kizarolag Dothan lehet, az 1.2-es lehet mindketto. az ebay-en viszont arulnak 1.4-est 2M cache-el, sot, 1.4-es ULV-t, ami egesz egyszeruen egy nem letezo processzor, mert az LV kene, hogy legyen.. (szoval teljes az osszevisszasag..)

szerintem mindegyik X40/X41-esben LV vagy ULV van, a 41-esben csak Dothan, a masikban mindketto lehet.

a sebessegben eleg egyertelmuek az elkepzeleseim. a mostani 500/600MHz-es p3-ast kell lelepni, azaz nem kell a sebessegbajnok, de legyen hatarozott az elorelepes (kulonben minek veszek ujabb notebookot!?!?) szoval az 1.2-1.4 es 2M cache az amire szuksegem van.

a megepitettseg kerdeseben is osszevisszasag van: van aki a 3x-eseket dicseri es mondja jobbnak, van aki a 4x-eseket.. kerdes meg az akuido: van aki kisse kevesli a 4x-esek 2-2.5 orajat (gyakorlatban), a 8 cellas akuval meg mar a 3x-eseknel jar az ember..

kozben egyebkent meg felmerult a HP 4200/4400-as gepe is, ami ha jol ertem azert joval baratsagosabb aru (nem fizet extra penzt az ember az IBM neveert), mitobb a 4400-as meg ertelmes aron akar core2duo is lehetne.. szoval ezeken gondolkodom meg. (a sony, fuji 10 inches gepeket gyartott, az nem felel meg: kicsi) velemeny?

ettol fuggetlenul az X41 ara erdekel, kerlek szepen kerdezd majd meg!

Akkuidő: nekem 2 óra felett megy a nagyakkuval, ami kilóg a seggéből, a 40es, nade, 60%on van a wear level. 14k egy vacsetta új akku, a nagy. Ha veszel Ultrabase-t hozzá, oda is bemehet egy tartalék akku, az plusz 1 óra. Mindez standard használat mellett.

Baniasban, 0,9-1-1,1es lehet ULV, LV max 1,3, sima max 1,7. Dothanból 1,2 max ULV, 1,4 max LV, és 2,53 sima.

Vidékben, mennyira vagy vidéken? Megyeközelben, vagy mélyvidék?

Sonyban van 12es, de az ritka madár és kurva drága. HP zsák szar.

#2218 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 11:25

Pecs az mi? abszolut megyekozel, de szerintem olyan melyvidek, hogy csak na... miota idekoltoztunk kiderult, milyen messze van innen minden. :D :D (pedig hidd el, en hozza vagyok szokva a tavolsagokhoz, jartam egy "parszor" egy "kisse" nagyobb orszagban.. de ez akkor is durvan messze van mindenhozzan.) de szoktunk kb havonta Budapesten is jarni.. szoval ha nem szokasod Pecsre leruccanni majd kereslek Pesten.

HP altalanosan tudom, hogy nem az igazi, de remenykedem, hogy ez meg valojaban a Compaq tervezes, pont ahogy az enyem is ugye. az biztos, hogy nagyon jo, tudom, 3 es fel eve nyuzom a hasznaltan vett notimat.. tobb elonye lenne: fel tudnam hasznalni  masodik halozati tapcsatlakozomat (ugyanugy 18.5V-os), es ugye van rajta tapipad.

a processzorokban mar asz'szem otthon vagyok, csak idegesito, hogy az ebay-en ossze vissza hirdetnek..
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#2219 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 11:33

Pécsen születtem, tudom hol van :D

HP/Compaq 4110 van itt nálam, nyeklik-nyaklik, mint a fos.

Ebayen hirdettek már transmetás vaio C1et P3nak, még a csávónak állt feljenn mikor szóltam hogy nemaddiga :D

#2220 Felhasználó inaktív   Capri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.733
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 11. 11:38

Esetleg Dell D420-430 ? Mostanában 120-150 körül mennek külső ODDvel...

Téma megosztása:


  • (112 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó