HWSW Informatikai Kerekasztal: hdd problema - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

hdd problema Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Annihillator 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 09. 12:09

Szsiasztok!
A problemam az hogy van egy regi laptop, cd- rom nem mukodik, floppy nincsen.USB boot nem mukodik rajta mert nem tud bootolni kulsos egysegekrol. Szeretnek ra XP-t tenni. Beszereztem egy atalakitot igy a merevlemezt kiszedtem es USB-n keresztul racsatoltam a mukodo gepemre.kiprobaltam mar sok mindent hogy telepitsek ra igy dolgokat,( sajnos a mukodo gepemen keresztul nem tudom megcsinalni azt a trukkot hogy be bootolok cd rol bemegyek az xp setup-ba aztan a fajlok masolassa utan csak egyszeruen eltavolitom az egyseget es igy majd az eredeti gepben fogja magat a rendszer beallitani).Probaltam mar ra linuxot is tenni es majd a linux alol hasznalni egy windows USB-t majd telepiteni azt, De sajna meg a linuxot se tudtam csak ugy felmasolni ra.A mukodo gepen nem lehet mas OS-rendszer cd-et be bootolni mert akkor kapok egy "kek halalt" telepites kozben.szoval mindenkeppen egy olyan megoldas kellene amit a windows OS-bol tudok ratelepiteni. A legjobb egy olyan verzio OS lenne amit csak siman ramasolok es majd az magat be tudja allitani(harware, stb...) az eredeti gepen.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó