HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Két új tablet a T-Mobile kínálatában - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Két új tablet a T-Mobile kínálatában Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2011. 07. 01. 10:40

Ismét bővítette táblagép-kínálatát a T-Mobile: a céghez július elsején megérkezett a Huawei Ideos S7, illetve a HTC Flyer.
https://www.hwsw.hu/hirek/46973/t-mobile-tablet-huawei-ideos-s7-htc-fyler-android.html

#2 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 01. 10:40

Ezt most nem értem. 166 ezerFt, T-Akony függően????
Kártyafüggetlenül 130ezer körül árulják. EU-s beszerzés meg még olcsóbb szerintem az ÁFA miatt.
(Guglin mindjárt az első találat.)

#3 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2011. 07. 01. 10:53

@blalo: ezen mindenki úgy fennakad, pedig alapvetően egyszerű az ok: az operátor szolgáltatást szeretne eladni, nem vasat, viszont törvény kötelezi rá, hogy a vasat odaadja neked szolgáltatás nélkül is, ha kéred. más kérdés, hogy olyan árat állapít meg erre, amennyiért biztosan nem kéred.
Can you hear me, major Tom?

#4 Felhasználó inaktív   Makula 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 01. 11:25

Hát ez az Inox bicskák esete a Mollal.
Tankolhatsz náluk gyűjtheted a bélyegeket cserébe 10%-al drágábban megveheted tőlük a sváci bicskákat.


#5 Felhasználó inaktív   kekegsm 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 01. 13:41

@blalo: Csak éppen a 130 ezer körüli az 16GB, 3G nélkül...

Először olvass, utána kommentelj szerintem...

#6 Felhasználó inaktív   acclaim 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 01. 16:05

Ez a 2.2-es telefon OS vicces ezeken a tableteken főleg annak fényében hogy a 7 colos tabletekre is optimalizált 3.2 már nagyon közel van a kiadáshoz. Kíváncsi vagyok hogy lesz-e ezekhez (meg a Galaxy Tab 7 colos változatához) frissítés.

#7 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 00:26

@kekegsm: Aha! Ha csöndben maradtál volna...
A guglit ismered?

Szóval akkor gyengébbek kedvéért:
129 900 Ft: http://www.xxlgsm.hu/keres.php?load=1392
131 750 Ft: http://vip-phone.hu/spd/vipphone693879/HTC_Flyer_32GB_3GWifiMAGYAR_NYELVTARTOZEKOK
131 870 HUF: http://b-tel.hu/mobil/HTC/Flyer_3G_32GB_Black
http://tablet-pc.arukereso.hu/htc/flyer-32gb-p47094970/?gclid=CLzu-vij4akCFUkT3wod2jWGZQ

tsókoltatlak!

#8 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 00:33

@Koi Tamás: Nos ha arra célzol, olyan árat állapít meg, hogy a kártyafüggetlen készüléket vedd meg inkább máshol, jóval olcsóbbért, akkor az szerintem egyenlő az öntökönszúrással. De a marketingesek nálam biztos okosabbak és ezért kapják a nem kevés fizetésüket. :)

#9 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 08:05

tevedes: a vevo eppen azt latja, hogy mekkora megtakaritast er el egy kartyafuggo vasarlasaval!!! hiszen o az ugyanott kaphato kartyafuggetlenhez kepest fogja a kartyafuggo arat osszevetni.
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#10 Felhasználó inaktív   Sithlord 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 13:36

@Koi Tamás: Felmerül a kérdés, hogy nyugaton, ahol jobb az életszínvonal, miért működik, hogy a szolgáltató szolgáltatást ad el, és a vasat meg adja hozzá, míg itthon pofátlanul drága minden....

#11 Felhasználó inaktív   fagzal 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 320
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 13:43

@blalo: Hát, szürkeimportban behozott, ÁFA-val trükközött, adásvételivel adott árakat "hivatalos" árral összehasonlítani...

#12 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 15:04

ugyanmar, miota EU tagok vagyunk a "szurkeimport" kifejezes ertelmetlen, es ugyanigy az AFA trukkozes. ez mar se nem szurkeimport, se nem trukkozes.. igy tehat teljes joggal hasonlitja ossze az ember (max hozza kell raknia a szerviz es a garancia kerdeset!)
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#13 Felhasználó inaktív   SFIJ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.145
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 15:50

skacok áldom az eget amikor úhy döntöttem hogy amazon kindle-t vettem.
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν

What do stars do? They shine.(Yvaine)

#14 Felhasználó inaktív   edward2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 111
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 17:42

@blalo: ezekre azért nem tenném fel az életem. A flyer külföldön kb 630-650euro közt mozog otthon emberi helyről meg 180ért.

#15 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 20:14

@edward2: Nézd, engem nem érdekel különösebben ez a kütyü, nem is akarok reklámot csinálni a boltoknak. Gondolom ugyanazt a vasat árulják, ott a leírás mindenhol, meg lehet nézni. A T-Akony 30ezerrel drágábban adja. Aki ilyet akar venni majd utánajár.
Részemről lezártam a vitát. ;)

#16 Felhasználó inaktív   blalo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 02. 20:18

@bogdan: Ez így van. Magyarország köszönhetően az adózási szabályok kialakítóinak jóvoltából a forgalmi adó terén is jelentős hátránnyal indul az EU országokkal szemben.

#17 Felhasználó inaktív   netcobra 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.614
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 07. 26. 14:50

Azert azt meg lehetett volna emliteni a cikkben, hogy a t-home (meg tudtommal az invitel is) ingyen, vagy jelkepes osszegert odaadja pl az S7 Slimet ujabb ket ev husegert (a t-home orokbe, az invitel berbe), igy azert kicsit mas a leanyzo fekvese. Es ahogy latom, a cikk 2.-ai, az akcio 1-tol elt, szoval mar akkor is volt.

En pont ma rendeltem egy S7-et, bar szuksegem nincs nagyon ra az ipad 2 melle, de 9900 forintert (nem kezdoreszlet, nem uj elofizu melle, sima, egyszeri dij) egy S7 Slim es egy dlink router a hulyenek is megeri..2 ev huseg meg nem zavar, mas ugysincs a kornyeken es elegedett is vagyok veluk. Allitolag meg a heten szallitjak, majd beszamolok, kivancsi leszek ra, foleg, hogy sosem volt meg androidos cuccom..
#1: HP 6000Pro Desktop
#2: Ipad 2 32GB WiFi+3G ; Huawei Ideos S7 Slim 3G
#3: Nokia Booklet 3G
#4: Gigabyte EP45T-DS3R, E8200@3.2, 12GB DDR3, Gigabyte HD4850+ZL, OCZ Vertex 2 SSD+ 2x320GB Raid0, WD Elements 2TB, Chieftec 620W. Mobil: Nokia E72 + Iphone 4, Playstation 3 320GB

#18 Felhasználó inaktív   duncan66 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 01. 13:47

Én mostanában béreltem az Inviteltől. Egszeri ötezer Ft és két évig havi 990. Azután még egy év hűség aláírásakor az enyém. Itt ahol lakom nincs is más szolgáltató, úgyhogy ez nem érdekel.
A vas jó, három hete nyúzom, nincs hiba vele. Írni nem egy nagy élmény rajta de ha más nincs megoldható. Egyeztetési problémák miatt a wifis verziót küldték ki, tárgyalás van az Invitellel a wifi/3g cserére.

#19 Felhasználó inaktív   netcobra 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.614
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 01. 14:20

Üzenet megtekintéseIdézet: duncan66 - Dátum: 2011. 08. 01. 14:47

Én mostanában béreltem az Inviteltől. Egszeri ötezer Ft és két évig havi 990. Azután még egy év hűség aláírásakor az enyém. Itt ahol lakom nincs is más szolgáltató, úgyhogy ez nem érdekel.
A vas jó, három hete nyúzom, nincs hiba vele. Írni nem egy nagy élmény rajta de ha más nincs megoldható. Egyeztetési problémák miatt a wifis verziót küldték ki, tárgyalás van az Invitellel a wifi/3g cserére.


Nalunk meg csak T van, szoval a huseg nem izgat, raadasul itt kifizetek 10k-t es az enyem (3G-s), akar el is adhatom, meg hoznak hozza egy n-es dlink routert. Mondjuk osszekaphatnak magukat, mert meg mindig sehol a cucc, pedig 3-4 napot igertek.. Kiprobalnam mar, kivancsi vagyok, mit esznek annyira a nepek az andoridon.
#1: HP 6000Pro Desktop
#2: Ipad 2 32GB WiFi+3G ; Huawei Ideos S7 Slim 3G
#3: Nokia Booklet 3G
#4: Gigabyte EP45T-DS3R, E8200@3.2, 12GB DDR3, Gigabyte HD4850+ZL, OCZ Vertex 2 SSD+ 2x320GB Raid0, WD Elements 2TB, Chieftec 620W. Mobil: Nokia E72 + Iphone 4, Playstation 3 320GB

#20 Felhasználó inaktív   duncan66 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 01. 15:38

Én is sokat vártam, mert az Invitel túl hamar bepromózta, a cucc meg még nem volt az országban.
Nekem se volt még androidos cuccom, de teszik. Nem akarok túl sok mindemt rápakolni, mert lehet, hogy kicserélik, de nekem tetszik. Gyors minden, fagyás nem volt, nincs egy rossz szavam sem a kinai cuccra.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó