HWSW Informatikai Kerekasztal: tomshardware.hu - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

tomshardware.hu

#1 Guest_istentelen barom_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 06. 20:03

azt már egy ideje tudom, hogy óvatosan kell bánni tom úr dolgaival, DE MIÉRT? Kép

rosszak a tesztek, netán gyártók befolyásolják?

Kép

#2 Guest_CRay_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 06. 20:41

No ez nem teljesen igaz, mert azért igazat is szoktak irni, de volt mar jopar hatalmas "loditasuk" ! Ez azert lenyeges, mert pont igen feszult helyzetben. (valamely uj termek kiadasa elott) Mikor a jonep rajott, hogy kamut irtak, nem voltak eppen tul boldogok es csunyan lehuztak oket. (valjuk be okkal, hiszem ezt hivjak tan kozosseg izgatasanak? Kép

#3 Guest_JT_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 06. 21:00

Azért kell fenntartásokkal kezelni a tesztjeiket,mert párban egész egyszerüen rossz eredmények vannak - főleg a többi oldallal összehasonlitva. Egyszóval hazudnak, nem hiszem hogy hozzá nem értésből. Némi pénz csodákat képes müvelni Kép

#4 Guest_aDannyBoy_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 06. 22:07

mondjuk ez valamilyen szinten ertheto...

gondolom a ti velemenyeteken is alakitana ha a folyoszamladra erkezne valami... es minel tobb nulla a vegen.... Kép

Of coz ha ertheto, akkor is faszok...

mostanaban talaltam itt jo teszteket >>> [url="http://"http://www.braziliantech.com"]www.braziliantech.com[/url]


tomshardware sztem lameknak valo.. tele van ilyen guide szarokkal, amire nem vagyok kivancsi, igazi teszt adatok meg ritkan es ezek szerint hamisak is....

csak azert van benne a bookmarkomban, mert mondhatni "illik" ismerni az oldalt

#5 Guest_Rive_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 07. 09:58

Ne szidjátok szegény Tom's-ot, jó az... Kép

Igaz, hogy ferdít, meg hogy néha mind a konfigurációkkal, mind a driverek kiválasztásával manipulálja az eredményeit, de legalább van egy olyan teszt-site is, amit az Intel-fanok is elfogadnak... Kép

Nem tudom, mi lenne nélküle: gondoljatok bele, megszűnne az egyetlen olyan érv, amit az intel fanatikusok is elfogadnak! Megszűnne a 'párbeszéd' lehetősége Kép

#6 Guest_miNimAL_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 07. 09:59

Háj istenbarma! Kép

Pénz beszél, kutya (Tom) ugat! Kép Kép

#7 Guest_zolee_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 07. 10:01

Érdekelne, hogy milyen összegért válnának viharos gyorsasággal megrögzött AMD-mániás Intelsuxxolóvá...
Hja, gerinc.

Eddig SZVSZ egyedül Anand volt tisztességes.

------------------
peace
"Aki már szakállal hordja a szemüveget,
biztos nagy tudósa a léleknek"

#8 Guest_Ytse_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 01. 07. 10:25

A téma az internet fórumban folytatódik.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó