HWSW Informatikai Kerekasztal: Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! Értékeld a témát: -----

#131 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 09:04

Tökmindegy a szórólapozás napjai is megvannak számlálva az ellen is lesz törvény.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#132 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 09:11

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 10:00

en a torvenyrol irtam...

Ok, bocs, félreértettelek.

Úgy kéne, hogy senki nem kap, hacsak külön nem kért. Én például legalább heti egy kg újságot kidobok minden olvasás nélkül, és felháborít, meg  amúgy is szvsz elég keveseket érdekel. Aztán majd rájönnek, hogy pár ember kedvéért, akit tényleg érdekel, nem is érdemes szórólapot nyomni/kivinni. Meg arra is, hogy hiába szálítanak ki x helyre x db szórólapot, ha csak y<<<x helyen olvassák el.

Szerk.: De elvileg ez így lesz és nekem ez így tökéletesen megfelel. :)

Szerkesztette: Ndrew 2008. 05. 05. 09:12 -kor


#133 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 09:33

nehez ugy ez!
a direct mail az mar regesreg ota problemas.. nem csoda, hogy rendezni akarjak.
de a keretlen szorolapozas az ugyanaz (nagyjabol), mint a keretlen tv reklam. ha en a hirado es az esti film koze nem kerek reklamot, akkor nem adhatjak?? problemas lenne. plane, hogy a reklam az nem elhanyagolhato resze a gazdasagnak, nem lehet piacgazdasagban betiltani. a cimzetlen reklam, az nagyjabol mindenhol elfogadott.
a postaladaba dobott szorolap nem is kulonbozik olyannyira szerintem az oriasplakattol (azt is kenytelen vagyok nezni) vagy a tv reklamtol. amiben mas, az a sok szemet, amit termel. ezt meg kene fizettetni a reklamozoval. de kulonben mi baj van vele?
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#134 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 09:54

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 10:33

nehez ugy ez!
a direct mail az mar regesreg ota problemas.. nem csoda, hogy rendezni akarjak.
de a keretlen szorolapozas az ugyanaz (nagyjabol), mint a keretlen tv reklam. ha en a hirado es az esti film koze nem kerek reklamot, akkor nem adhatjak?? problemas lenne. plane, hogy a reklam az nem elhanyagolhato resze a gazdasagnak, nem lehet piacgazdasagban betiltani. a cimzetlen reklam, az nagyjabol mindenhol elfogadott.
a postaladaba dobott szorolap nem is kulonbozik olyannyira szerintem az oriasplakattol (azt is kenytelen vagyok nezni) vagy a tv reklamtol. amiben mas, az a sok szemet, amit termel. ezt meg kene fizettetni a reklamozoval. de kulonben mi baj van vele?

A tv reklámtól annyiban különbözik, hogy ott nem a reklámért nézed alapvetően, sőt akár nézhetsz olyan adót is amin nincs reklám, mondjuk évek óta nem kapcsoltam az HBO-ra, lehet azóta már reklámoznak mindenfélét. :D De a szórólapban semmi más "érték" nincs, csak a kéretlen reklám. Ameddig például a metró újságot szívesen elveszem, mert legalább nem unom végig az előadásokat, pedig az is tele van reklámmal, de legalább van mellette más is és nem a csak a reklámról szól, sőt csak akkor veszem el, ha kell és nem vész kárba teljesen, még akkor is, ha a cikkek olyanok amilyenek. De a szórólapokat meg se nézem, soha, egyet sem és ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok és nem gondolom, hogy jó, hogy az a rengeteg szórólap értelmetlenül kerül elkészítésre. Sőt azt gondolom, hogy sokkal nagyobb reklámértéket tulajdonítanak neki, mint amekkora valójában van neki. És az szerintem hülyeség, hogy mekkora piac elveszik ezáltal, hiszen az erre fordított pénzt lehet más jobban elfogadott reklámra is költeni, talán még a hatásfoka is jobb lesz. Végülis mindegy, nekem fizikai fájdalmat okoz, értelmetlenül kidobni azt a rengeteg lapot, és nem egyet, nem kettőt, tele van vele minden nap a postaláda... Szerintem csak azért nem raknak bele többet, mert nem fér bele több. :D

#135 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 10:33

es az oriasplakat? ;)

en mellesleg neha szoktam nezni akciokat ujsagban. nem gyakran, de neha igen. ez is egy tajekoztatas. ha akarom.

arrol meg ne legyel meggyozodve, hogy ezt a penzt ertelmesebben is el tudnak kolteni. hidd el, a reklamiparban sem hulyek dolgoznak. csak arra adnak ki penzt, ami valoban megeri. ha Te egy reklamrol azt hiszed, hogy milyen vacak, az lehet, hogy kozben akkorat ut, hogy el sem tudod kepzelni (es viszont). mert egesz egyszeruen Te nem vagy annak a reklamnak a celkozonsege (gyanitom nem vagy peldaul kozepkoru. kozeposzalybeli, gyermekeit nevelo no.. :p
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#136 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 11:43

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 11:33

es az oriasplakat? ;)

en mellesleg neha szoktam nezni akciokat ujsagban. nem gyakran, de neha igen. ez is egy tajekoztatas. ha akarom.

arrol meg ne legyel meggyozodve, hogy ezt a penzt ertelmesebben is el tudnak kolteni. hidd el, a reklamiparban sem hulyek dolgoznak. csak arra adnak ki penzt, ami valoban megeri. ha Te egy reklamrol azt hiszed, hogy milyen vacak, az lehet, hogy kozben akkorat ut, hogy el sem tudod kepzelni (es viszont). mert egesz egyszeruen Te nem vagy annak a reklamnak a celkozonsege (gyanitom nem vagy peldaul kozepkoru. kozeposzalybeli, gyermekeit nevelo no.. :p

Jogos, valószínűleg igazad van.

Nem is nézegetem a tampon katalógusokat. :Đ

Maradjunk annyiban, hogy ez a reklámforma nálam a legkevésbbé kedveletek közé tartozik.

Az óriásplakát nem zavar, legalábbis, ameddig nem a kert végében van, valahogy a postaláda már túl személyes, meg maga a pazarlás ténye. De elhiszem, hogy ezzel sokan jól keresnek, de akkor sem tetszik, még akkor sem, ha rajtam kívül mindenki nagy lelkesedéssel várja a szórólapokat. :D Valószínűleg, ha én keresném szét vele magam, akkor másképp gondolnám. :)

#137 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 11:53

a postaladaba dobott szorolap az szerintem ugyanolyan mint a mail cimemre jovo spam.

az oriasplakat meg reklam a tévébe meg mint a reklám a weboldalon. azért nem egy kutya.

nomeg mennyi fát meg energiát lehet megsporolni ha nem lennének szorolapok
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#138 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 12:17

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 8:13

szerintem ez a direct mail-ra vonatkozik. ott van szemelyes adat. eleg erdekes lenne, ha a szorolapozo elkezdene felirogatni a neveket a postaladarol...

Magánszemélyeket reklámmal megkeresni - történjen az bármilyen eszközzel - csak akkor lehet, ha az illetők ehhez előzetesen kifejezetten hozzájárultak.
nem a személyes adaton van a hangsúly... ha bedobnak vmit a postaládába, az kimeríti a megkeresést. az a te postaládád, semmilyen különbség nincs ez és a mailbox között. egyébként meg postaládás esetben is nyilván lehet tartani, h ki az aki kér, személy/lakcím, szóróanyagot. és csak azoknak lehet bedobni a postaládába.
legalábbis ez így néz ki az én olvasatomban.

Szerkesztette: avman 2008. 05. 05. 12:18 -kor

- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#139 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 12:18

Idézet: charlie - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 12:53

a postaladaba dobott szorolap az szerintem ugyanolyan mint a mail cimemre jovo spam.

az oriasplakat meg reklam a tévébe meg mint a reklám a weboldalon. azért nem egy kutya.

nomeg mennyi fát meg energiát lehet megsporolni ha nem lennének szorolapok

És mennyit rontana ez a GDP-n?  :think:

Azaz a "reklámmentes" környezet jót tenne-e?

#140 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 12:27

Idézet: Kory - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 13:18

És mennyit rontana ez a GDP-n?  :think:

Azaz a "reklámmentes" környezet jót tenne-e?

a kornyezet megovasa talán egy kicsit fontosabb.
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#141 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 14:03

Idézet: Kory - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 12:18

És mennyit rontana ez a GDP-n?  :think:

Azaz a "reklámmentes" környezet jót tenne-e?

Nagyon jók amúgy is ezek a szórolapok.Kinézel valamit elmész az adott boltba széttárják a kezüket hogy volt elfogyott,vagy már nem akciós.Tehát az emberek átverésével operálnak.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#142 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 14:40

Idézet: avman - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 13:17

Magánszemélyeket reklámmal megkeresni - történjen az bármilyen eszközzel - csak akkor lehet, ha az illetők ehhez előzetesen kifejezetten hozzájárultak.
nem a személyes adaton van a hangsúly... ha bedobnak vmit a postaládába, az kimeríti a megkeresést.

ilyen alapon az en TV-mnen semenjen reklam.. ;)

szoval szerintem hibas az olvasatod. a postaladaba dobott szorolap ugyanis nem megkereses. nem neked szol, csak bedobjak sorba a postaladaba. mint ahogy a tv reklam sem nekem szol, hanem sugarozzak mindenkinek. en hatarozottan latom a kulonbseget. (felre ne ertsetek, szerintem is tulzasba van vive, sot orulnek neki, ha nem lenne, de ugyanugy orulnek annak is, ha a tv-ben nem lenne reklam... de ez jo messzire vezet.)
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#143 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 16:52

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 15:40

ilyen alapon az en TV-mnen semenjen reklam.. ;)

szoval szerintem hibas az olvasatod. a postaladaba dobott szorolap ugyanis nem megkereses. nem neked szol, csak bedobjak sorba a postaladaba.

nem nekem szól? a postaládához ezek szerint nem tartozik név, meg név szerint egy tulajdonos, meg tulajdoni lap a fődhivatalban, meg hatóságnak bejelentett lakcím, ha ott többen laknak, meg ha pl. az ki van adva albérletbe.
én gyanítom, h a többek között a szórólapozás ellen is szól, h csak úgy ne lehessen a továbbiakban bedobni. amúgy meg ne keverjük már össze a kereskedelmi tévézéssel, mert enyhén szólva is nevetséges ezen gondolatmenet. 
de egyébként érdemes lenne megkeresni az illetékes minisztériumot, hátha adnak felvilágosítást jogértelmezés kérdésében.

Szerkesztette: avman 2008. 05. 05. 16:56 -kor

- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#144 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 17:53

(szerk: kulonboztessuk meg mar a "neked szol" es a "megkereses" fordulatokat!)

a TV-hez is tartozik tulajdonos..
a lakcim, meg az ingatlan ne legyen mar egyenlo a postaladaval!
no meg ha az ingatlanom ablakan kinezve latok oriasplakatot, akkor mi van? (semmi..)
tovabbra is ugy latom, hogy a megkereses az nev szerinti, azaz a direkt mail. a keritesen atdobott, minden postaladaba bedobott nem nevesitett reklamanyag az nem megkereses. nem jobban, mint a hirado utani TV reklam. mindegyik sok-sok embernek szol egyszerre, es nem nevesitett. a csatorna mas.
a direkt mail, az valami nagyon mas, amihez raadasul szemelyes adat kezelese is tarsul. ezert van az kulon kiemelve szerintem. es persze lehet megkeresni a miniszteriumot jogertelmezni is. ja.

Szerkesztette: bogdan 2008. 05. 05. 18:01 -kor

a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

#145 Felhasználó inaktív   avman 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 6.732
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 18:28

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 18:53

a lakcim, meg az ingatlan ne legyen mar egyenlo a postaladaval!

könyörgöm, akkor mivel legyen egyenlő? vannak még ilyen ötleteid a tarsolyodban? meg ilyen míves, tévéss gondolatmenet?
es persze lehet megkeresni a miniszteriumot jogertelmezni is. ja.
inkább, mint h idiotizmus szintjére süllyedve vitassuk meg, vak vezet világtalan módon...
- Tiszta idegbeteg vagyok mostanában, a legapróbb dolgokon dührohamot kapok. Lehet valami nyugtatót kéne szednem, vagy jógáznom kellene.
- A jóga egy baromság, inkább gyógyszerezd magad.

#146 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 18:40

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 18:53

(szerk: kulonboztessuk meg mar a "neked szol" es a "megkereses" fordulatokat!)

a TV-hez is tartozik tulajdonos..
a lakcim, meg az ingatlan ne legyen mar egyenlo a postaladaval!
no meg ha az ingatlanom ablakan kinezve latok oriasplakatot, akkor mi van? (semmi..)
tovabbra is ugy latom, hogy a megkereses az nev szerinti, azaz a direkt mail. a keritesen atdobott, minden postaladaba bedobott nem nevesitett reklamanyag az nem megkereses. nem jobban, mint a hirado utani TV reklam. mindegyik sok-sok embernek szol egyszerre, es nem nevesitett. a csatorna mas.
a direkt mail, az valami nagyon mas, amihez raadasul szemelyes adat kezelese is tarsul. ezert van az kulon kiemelve szerintem. es persze lehet megkeresni a miniszteriumot jogertelmezni is. ja.

a te értelmezésedben a spam is jo, mert azt is csak kiszorjak. pedig mind tudjuk, hogy nem igy van.
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#147 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 18:58

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 14:40

ilyen alapon az en TV-mnen semenjen reklam.. ;)

szoval szerintem hibas az olvasatod. a postaladaba dobott szorolap ugyanis nem megkereses. nem neked szol, csak bedobjak sorba a postaladaba. mint ahogy a tv reklam sem nekem szol, hanem sugarozzak mindenkinek. en hatarozottan latom a kulonbseget. (felre ne ertsetek, szerintem is tulzasba van vive, sot orulnek neki, ha nem lenne, de ugyanugy orulnek annak is, ha a tv-ben nem lenne reklam... de ez jo messzire vezet.)

Bocsánat a tv adásokat ne hasonlisd össze a szórólapozással.Egyik ingyen ad valamit/filmet műsort stb/azért cserébe hogy megnézed a reklámokat véletlenül is viszont elkapcsolhatsz nem kötelező.Viszont a szorólapozás nemhogy nem ad semmit az embernek de még az idejét veszi el mikor kikell üriteni a postaládát a sok sz@rtól.Hiába irja ki az ember szórólapot ne mostanába emiatt a kapu rácsunkhoz gyűrik.Mindegy amúgy eu-s közös törvény lesz ellene nemrég nyilatkozott egy szakember erröl.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#148 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 20:11

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 15:40

ilyen alapon az en TV-mnen semenjen reklam.. ;)

szoval szerintem hibas az olvasatod. a postaladaba dobott szorolap ugyanis nem megkereses. nem neked szol, csak bedobjak sorba a postaladaba. mint ahogy a tv reklam sem nekem szol, hanem sugarozzak mindenkinek. en hatarozottan latom a kulonbseget. (felre ne ertsetek, szerintem is tulzasba van vive, sot orulnek neki, ha nem lenne, de ugyanugy orulnek annak is, ha a tv-ben nem lenne reklam... de ez jo messzire vezet.)

Tévére előfizetsz, bedugod az antennát/tányért/madzagot és bekapcsolod. Aztán ha nem tetszik ki lehet kapcsolni és leszerelni az antennát/tányért/madzagot. A szórólapokat nem tudom kikapcsolni. Kénytelen vagyok kiválogatni a levelek közül. Nyissak postafiókot? :think:

#149 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 20:15

Idézet: bogdan - Dátum: 2008. máj. 5., hétfő - 18:53

(szerk: kulonboztessuk meg mar a "neked szol" es a "megkereses" fordulatokat!)

a TV-hez is tartozik tulajdonos..
a lakcim, meg az ingatlan ne legyen mar egyenlo a postaladaval!
no meg ha az ingatlanom ablakan kinezve latok oriasplakatot, akkor mi van? (semmi..)
tovabbra is ugy latom, hogy a megkereses az nev szerinti, azaz a direkt mail. a keritesen atdobott, minden postaladaba bedobott nem nevesitett reklamanyag az nem megkereses. nem jobban, mint a hirado utani TV reklam. mindegyik sok-sok embernek szol egyszerre, es nem nevesitett. a csatorna mas.
a direkt mail, az valami nagyon mas, amihez raadasul szemelyes adat kezelese is tarsul. ezert van az kulon kiemelve szerintem. es persze lehet megkeresni a miniszteriumot jogertelmezni is. ja.

Mi a különbség a szórólap és a spam között? Én nem látok különbséget, de lehet bennem van a hiba, úgyhogy kiváncsi vagyok a véleményedre.

#150 Felhasználó inaktív   bogdan 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.631
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 22:34

djculture: es mit kapok azert, hogy oriasplakatot kell nezzek az ablakombol?

charlie: ne keverjuk ide a jo/nem jo kerdeset! torvenyi szabalyzasrol beszelunk. az email spam-et nem csak kiszorjak, hanem cimzetten megy a postafiokomba. tenyleg nem latod a kulonbseget?

Ndrew 1: lasd fentebb -- oriasplakat! (amugy berelj postafiokot, es szereld le a hazadrol a postaladat. ezt is mondhatnam.. ;))

Ndrew 2: lasd fentebb -- cimzett megkereses kontra beszorjak mindenhova. ez egyertelmu kulonbseg. az elso esetben hasznaljak a cimemet, ami szemelyes adat, es megilleti a szemelyes adatok vedelme, a masodik esetben nem hasznalnak ilyet.

meg egyszer, mert ugy tunk nem egyertelmu itt a vitaban: torvenyi, jogszabalyi kerdesrol beszelunk, nem arrol, hogy mit szeretek, minek orulok, mi szimpatikus.
a forum ma:
"Ez van bazdmeg, ha nem tetszik, el lehet menni."

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó