HWSW Informatikai Kerekasztal: Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! Értékeld a témát: -----

#71 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 05. 05. 20:27

Még egy "hasonszőrű" céget hadd írjak: Internettudakozó Kft. (www.internettudakozo.hu)
Ők legalább mondjuk "valamit" szolgáltatnak, aztán egyszercsak felhívott egy faszi, hogy valami számlát nem fizettünk ki mi a baj :eek: (kb 100 rugó).Valami szerződésre hivatkozott (amit persze mi nem írtunk alá), és közben kiderült hogy "PRO FORMA" számláról van szó. Amikor fel akartam őket hívni állandóan foglalt volt a szám, vagy ha kicsöngött egyszerűen felvették és azon nyomban lecsapták. Szerintem inkább ezek ilyen "hiénák".

#72 Felhasználó inaktív   Lex 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 95
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 05. 08. 10:54

Eszembe jutott egy cég... Home Shopping :D
Nem baj ha nagy az isten állatkertje, csak ne lenne ilyen alacsony a kerítés!

#73 Felhasználó inaktív   tpalag 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 31. 14:48

Üdv, írok már 1 kis fejleményt, a jelenlegi helyzet szerint az ügyvédi irodánk írt az ő gyvédi irodájuknak egy mesés levelet, melyben megindokolja, hogy miert teljesen törvénytelen az amit csináltak, jogszabájokkal, mindennel megtámogatva a dolgot. Ez kb májusban volt , azóta kb. 2 hetenként küldünk, egy faxot, hogy hova küldhetjük vissza a cuccot de semi válasz nem érkezett még vissza. :(
Ezek után nem izgat bennünket a dolog.

T.

#74 Felhasználó inaktív   Socket 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.663
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 16:15

Minket minden hónapban hívogatnak ilyen ebmerkék.
Csak nekünk takaritógépeket meg tisztitószereket akarnak tesztelni.
http://tet-halo.ning.com/
TeT háló-Tanulást segítő technológiák.
Pedagógus mentor rendszer.

#75 Felhasználó inaktív   bean 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.291
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 20:31

Szomorúan olvasom, hogy a CoV neve így besározódott. Pedig szerettem, még dolgoztam is nekik (akkor még becsületesek voltak/voltunk :)). Sőt, egy PC Ultrának még a címlapján is rajta voltam (na, mondjuk ezt csak én tudom mert szerintem abból élő ember rám nem ismer :))

Ezt az érdekes céget... hümm. A GVH-nál nem akarja valaki -- akinek van számlamásolata -- felnyomni őket?

#76 Felhasználó inaktív   Lex 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 95
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 10:39

Az a baj, hogy ha elfogadod a feltételeiket, akkor fújhatod.
Sajnos nem törvénytelen, csak etikátlan :(
Nem baj ha nagy az isten állatkertje, csak ne lenne ilyen alacsony a kerítés!

#77 Felhasználó inaktív   Verem 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 16:55

Elmesélem, mit álmodtam ma éjjel. Mindenesetre, ha ez az álom a valósággal valami hasonlóságot mutatna, az csakis és kizárólag a véletlen műve lehet. Továbbá Verem vagyok, egy jóindulatú fikanick a sok milliónyi fikanick közül, és következő történetemet hangsúlyozom, hogy csak álmodtam, és az álmaimat muszáj leírnom, mert pszichológiailag megkárosítja a pszichémet, ha megpróbálom belémfojtani magamba.


Álmomban küldtek tehát 80000 forintért 16 tubus folyékony szappant, meg egy törülközőt, hogy ha kipróbáltam, és elégedetlen vagyok, visszaküldhetem, de csak sértetlen csomagolásban. :eek: :eek: :eek:
Nagymamám volt a szenvedő naív alanya az esetnek. Az álomtelefonban nem ez az ár hangzott el, hanem 9000 HUF.

A cég neve... ööö, R***chem Bp., nem merem beírni a pontos nevet, mert még - akár álmomban is, mint a Freddy Kruger a késes kesztyűjével - megtámadnak engem, hogy miket merészeltem én álmodni róluk, nem tudhatom, hogy a cég, amiről álmodtam, valóban létezik-e. De nagyon zaklatott vagyok. Ez az álombéli szappan nagyon ócska minőségű volt.

De aki egy ehhez nagyon hasonló nevű folyékony szappant kínáló céggel álmodik, az sürgősen ébredjen fel. Érkezett a csomag, fizetni nem kellett érte, 30 nap után kell(ene) fizetni érte, de csak az elfogyasztott mennyiségért. Aszongyák, százszoros hígításban is használható, annyira pokolian erősen tisztíccsa a piszokot, maszatot, zsírt, kutyaszart (gondolom, mindezt csak az ő álmukban). Jó, akkor takaríccsanak vele otthon ők. Csomag curükk, álmomban casht egy kanyit se láttak/látnak tőlem. Pedig álmomban nagyon erőlködtek, leveleket küldtek, és az álomfonom is gyakran szokott csörögni, és ilyenkor felriadok.

Na, óvakodjatok, nehogy ti is ilyen rosszat álmodjatok.

[ 2004. március 17.: Verem szerkesztette a hozzászólást ]

[ 2004. március 17.: Verem szerkesztette a hozzászólást ]

#78 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 17:11

Vazz, pont ezt a topicot kerestem a múltkor, de nem találtam... :)

Kb. 1 hete még a tévében is szerepelt a cég! Ha jól tudom a TV2 naplójában volt róla szó. Két cégvezetőt is megkerestek a tévések, akik megpróbálták visszaküldeni a csomagot (amit kollegájuk "rendelt"), nem próbálták ki a termékeket. Posta, futár, egy sem jött be, visszajött az áru. Aztán egyikük személyesen felkereste az irodájukat, de ment vele a tv2 rejtett kamerával. Ász volt. A csajszi, aki vezetőnek adta ki magát 4 neve volt!! Mittudomén a telefonban Krisztaként, bent a cégnél mikor ment a folyosón valaki hátulról "Ági"-nak szólította, arra is odafigyelt, később az irodájában telefonon "téged keresnek Andi..."-ra kapcsoltak valakit...

A tévé elvitte egy laborba is a termékeket, bevizsgálásra. Kiderült, kb 90%-ban folyékony szappan van mindegyikben.

Ha valaki felvette érdemes lenne "közzétenni".

#79 Felhasználó inaktív   Verem 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 17:19

És most mi a francot tegyek? Este elolvasom az egész topicot az elejétől. Jogilag kipengethetik belőlem a zsetont?

#80 Felhasználó inaktív   Verem 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 22:34

idézet:
Ezt írta Verem:
És most mi a francot tegyek? Este elolvasom az egész topicot az elejétől. Jogilag kipengethetik belőlem a zsetont?[/quote]

Okosabb nem lettem. Hol van a Fontana üzletház? Ott székelnek a férgek...

#81 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 23:13

idézet:
Ezt írta Verem:


Okosabb nem lettem. Hol van a Fontana üzletház? Ott székelnek a férgek...
[/quote]

Váci út 16.
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#82 Felhasználó inaktív   Jazzos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 978
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 18. 09:32

Hah, a topikról eszembe jutott egy csomag, ami itt hever az egyik szekrény alján már egy ideje, meg is nézem...

Rajta egy címke: "nem fogadta el" :D
Mellette az írásos anyagok: egy megrendelőlap, csomagfeladási papirok, visszajött levél (elköltözött, utánküldést nem kért), számla(99.875.-)... és a végén egy háromoldalas ügyvédi fenyegetés másolata (mi küldtük nekik :)). Mindez 2001. március 23.
5 évig kell megtartani a csomagot, aztán felbonthatom :cool:
"Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag viszont van!"

#83 Felhasználó inaktív   bp56 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 914
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 09:03

idézet:
Ezt írta *Iguana*:


Váci út 16.
[/quote]

Bocsánat, de ez nem lehet a Váci utca 16. ?
[ Script Execution time: 237.4565 -  2005. november 24 12:00]
[ Script Execution time: 0.1000 ]

#84 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 09:12

[url="http://"http://www.korridor.tv/index.php"]http://www.korridor.tv/index.php[/url]
Itt vannak fent Naplós dolgok.
Az a Váci ut(ca) amelyik a Vörösmarty Tér mellett van...
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#85 Felhasználó inaktív   Sasfióka 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.380
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 18:38

Engem még nem találtak meg, vagy hatékonyan működnek a beépített szűrőim? :)

Pedig én olyan szívesen hallgatom végig az ilyeneket. Én nagyon jó kuncsaft vagyok ;)

SF
"Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben..."

#86 Felhasználó inaktív   Iguana 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.336
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 19:00

idézet:
Ezt írta bipi:


Bocsánat, de ez nem lehet a Váci utca 16. ?
[/quote]

Ezeknél minden előfordulhat... ;)
Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

#87 Felhasználó inaktív   Macska 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 20. 18:41

Üdv

Nem értem az embereket, komolyan. :(

Üdv
macska :(
P3 Versus K7 ; p4 Versus K8 :) :)
Rögös a macskaköves út....

#88 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 08. 10:18

Ehh, nem hiszem el, 5 perce hívtak telefonon (megint), Ruba-s, tenyérbemászó nőci volt, háromszor megkérdezte hogy nem rabolja-e az időmet (dehogynem), és közölte, hogy milyen szép nevem van...stb. Nem hagytam kifutni a dolgot, gyorsan megkérdeztem, hogy tisztítószerekről van szó? Igen. Köszönjük nem aktuális, nem kérjük, de még visszakérdezett 2x - de hát miért, Azért mert nem, köszönjük. Viszonthallásra.

#89 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 09:46

Vazz, nem tellett el 5 nap, megint telefonáltak, de most nem Rubachem, hanem valami Nakamichi-Digital vagy mi a tököm cég, tök ugyanaz a duma (azt mondja, elnézést hogy nem tudott eddig hívni, de csak most nyitották meg a budapesti irodájukat - ki a fenét érdekli??), de már végig se hallgatam....marhára ránk szálltak, de ha még egyszer egy harmadik cég telefonál, akkor aztán haddelhadd...  :reklamacio:

Szerkesztette: Kory 2004. 04. 13. 09:48 -kor


#90 Felhasználó inaktív   --== SzaboZE ==-- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 822
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 14. 10:32

:) Olvasgatom itt a hozzászólásokat. Mi nyerünk kb 2 havonta egy utazást vagy autót, sőt a readers digest is rendszeresen feltesz a nyerteslistára :) Amint meghallom, hogy xy cég kagyló le. Nem tudom, miért nem lehet tenni ezek ellen már valamit  :think:
SzaboZE

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó