HWSW Informatikai Kerekasztal: Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Géptisztító cuccok telefonon?? Vigyázzatok! Értékeld a témát: -----

#101 Felhasználó inaktív   Alapember 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 187
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 23. 17:51

nem tudom mit képzelnek egyes cégek magukról...nem félnek h megtapossák őket?

Szerkesztette: Alapember 2005. 02. 23. 17:51 -kor


#102 Felhasználó inaktív   bolic system 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.466
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 13:41

Mindenféle fórumot olvastam, felháborító! :mad: :mad: :mad:

Most mi a jelenlegi cégnév? Miért nem fogták össze az elégedetlen népek? Le kell tartóztatni időben, vagy csak kimaradtam?

Szerkesztette: bolic77 system 2005. 03. 25. 14:23 -kor

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

#103 Felhasználó inaktív   Thoty 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.234
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 25. 22:21

Pár éve (talán 3éve, már nem emléxem) minket is megtaláltak (rubachem), főnök szólt hogy menjek, jött valami tisztítócsomag, kipróba,  ha nemteccik majd jönnek elviszik, csak akkor kell fizetni, ha kell is, ára ~100pénz.
amik benne voltak: 2 sűrített levegő, 1 felülettisztító, 1 képernyőtisztító, miniorszívó (elem nékül  :reklamacio: ) 5-10db lézernyomi takarito papir.
Levitem magamhoz, mondtam hogy ennyiért nem kell, de használom, aztán majd szólnak ha jönnek érte.
Azóta se szólt senki, értesüléseim szerint ki se fizettük (bár bármi megeshet) Mai napig használok belőle néhány terméket. Pl. olyan tartós és jól működő sűrítettlevegőt azóta se kaptam :)
Ettől függetlenül ezzel a stílussal nem vagyok én sem kibékülve, vesszen e cég!!! Nem értem hogy lehet létjogosultsága egy ilyennek, és miért nem f*ngatta már meg valamelyik nagyobb cég. Az ilyen telefonálós cégeket nem lehet egyébiránt zaklatásért feljelenteni?

Szerkesztette: Thoty 2005. 03. 25. 22:22 -kor


#104 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 30. 14:42

Ide tartozó dolog:

múlt héten felhívtak a "Microsoft megbízásából" női hangok és egy rövid kérdőívet szeretnének kitölteni, mert a kitöltők "kedvezményesen" juthatnak Microsoft termékekhez.

Mondom OK. Pár kérdés, hányan dolgoznak a cégnél, hány sz.gép, stb. milyen operációs rendszer van (80%-ban win98 vagy 2000), office van-e (2000) stb.

Megköszönte hogy válaszoltam, és már sorolta is hogy hát akkor Windows XP 29.999 ft, Office 2003 "valamilyen" 67.990 Ft, kérdésem: ezek milyen licenszelésűek, OEM vagy dobozos vagy mi? ("hááát doooobooozos").

Mondom, hogy szerintem most ez nálunk nem aktuális, meg hogy ehhez a gépek nagy részét bővíteni kellene most és ez is plusz pénz, stb. blabla, erre :
"mit is mondott, win98, de háááááááát azooooon elmegy ááááááám az ikszpéééééé is jól, szóóóóóval ez jóóó ajánlat ááááááááám, mindenkééépppeeeeen goondooolják ám meeeeeg jóóó?".

Na itt megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztunk, de még megkérdezte, hogy kb. 3-4 hónap múlva felhívhat-e mert akkor is lesz biztos jó ajánlatuk....

Szerkesztette: Kory 2005. 03. 30. 14:43 -kor


#105 Felhasználó inaktív   czbe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 18:54

Sziasztok!

Segítségeteket kérem! Remélem még jár erre Valaki. Régen írtatok.

Nyomozgatok a N.D. céggel kapcsolatban, mivel sajnos nálunk elpihengetett a csomagocskájuk és a számlánál tartunk. Jutott még valaki megbontott dobozokkal eddig?  Mit lehet tenni?
Körülnéztem más helyeken is de konkrét dolgot nem találtam csak hivatkozást ügyvédre.
Azt már közöltük hogy nem fizetünk de ez megoldható?
Blöfföltünk és egyenlőre várjuk a hatást.       
Nem tudom, hogy a módszer új- e, de jelenleg telefonos megkereséssel kezdődik, jön a próba csomag.
A szállítólevélen mm-es betükkel szöveg a 8 napról és, hogy a száll.levél aláírásával elismertem és tudomásul vettem a szerződés létrejöttét. 

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni. :confused:  :confused:  :(

#106 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2005. 11. 22. 19:08

Idézet: Kory - Dátum: 2005. márc. 30., szerda - 14:42

Na itt megköszöntem a tájékoztatást, és elbúcsúztunk, de még megkérdezte, hogy kb. 3-4 hónap múlva felhívhat-e mert akkor is lesz biztos jó ajánlatuk....

Pfff, az valami sarki kisker megbízásából lehetett, mert ha tényleg MStől hívnak, akkor vágják is a témát, vagy mondanak személyreszóló ajánlatot. Vagy úgy lesz, mint velem disztribként, hogy egyből sorolja, hogy hol szoktam vindózt venni, meg mennyit :-)
Make love not Wor.

#107 Felhasználó inaktív   Jazzos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 978
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 19:28

Idézet: czbe - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 18:54

...

Hány napja vettétek át a csomagot? Küldjétek vissza a megadott címre, ha visszapattan, akkor rakjátok el a papírokat. Ezzel tudjátok bizonyítani, hogy vissza akartátok küldeni. Sztem az a 8 nap az legalább 30, amig elálhatsz az üzlettől. Ha fontos, holnap megnézem, mert én sem vagyok benne biztos.
"Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag viszont van!"

#108 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 22. 20:28

Idézet: Jahno - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 19:08

Pfff, az valami sarki kisker megbízásából lehetett, mert ha tényleg MStől hívnak, akkor vágják is a témát, vagy mondanak személyreszóló ajánlatot. Vagy úgy lesz, mint velem disztribként, hogy egyből sorolja, hogy hol szoktam vindózt venni, meg mennyit :-)

Hát biztos, de mindenestre március óta nem hívtak :) Csak az Oréköltől kétszer is :D
Mondom elnézést, alig ~40 fős cég, what do you want?

Meg a hetente mobil és vezetékes kommunikációs felméréssel kapcsolatban - bár ez már nem ide tartozik :)

#109 Felhasználó inaktív   czbe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 25. 18:42

Sziasztok!

Fejlemény van!!!
Hívtak ND-től! Megint fizettetni akartak. Ismét nem voltunk hajlandók. Miután közöltük, hogy csomag megy vissza,  gyors hangnem váltás.  Ne küldjük engedményt adnak.  Jött új számla faxon. - 50 % + -19.990.- Ft. :D Most kb. 40.000.- körül tartunk. ;) Érdekes.  Hétfőn hívnak újra. Lesz ebből még 10.000.- is ? Mit gondoltok???

#110 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 10:38

Ma kaptunk egy viszonylag nagy méretű kb. 1,5-2 kilós csomagot, a Magyar Posta hozta ki. Dobozon semmi, csak mi mint címzett (kft neve, cím).

Annyi van rajta: Redda Kft Városmajor u., annyit kiderítettem ez egy futárszolgálat http://www.redda.hu/

Tehát valószínű ők vehették át, (valakitől?), s Posta hozta ki (ez is fura ?...). MIndenesetre nem kellett volna érte fizetni semmit, de a cégnél senki nem rendelt semmi ilyesmit, főleg ilyen futártól. Nem is hallottak róla.
Így nem vettük át, ment vissza a postással..

Szerintetek?

#111 Felhasználó inaktív   Zsul 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 08. 14:07

Idézet: Jazzos - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 19:28

Hány napja vettétek át a csomagot? Küldjétek vissza a megadott címre, ha visszapattan, akkor rakjátok el a papírokat. Ezzel tudjátok bizonyítani, hogy vissza akartátok küldeni. Sztem az a 8 nap az legalább 30, amig elálhatsz az üzlettől. Ha fontos, holnap megnézem, mert én sem vagyok benne biztos.

Csomagküldés/távollévők közti szerződéskötésnél a vásárlót a csomag átvételétől számítva 8 napig megilleti a jog, hogy a terméket minden indoklás nélkül visszaküldje és a teljes vételárat visszaigényelje. Ez azért van, mert nem nézhetted meg mit fogsz venni...
Karosszékből nincs rákkendroll... |

#112 Felhasználó inaktív   Kropacsek 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 488
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 13:37

Ezek még mindig léteznek???
Még jó, hogy tavaly lemondtam a telefonomat... :-)

#113 Felhasználó inaktív   JamesTata 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 08. 15:00

Üdv!

Nekem is sikerült megrendelni a cuccost egy zűrös napon. Pedig ez mar a masodik proba volt, eloszor rogton azzal fogadtak, hogy kuldik a megrendelt arut. Kozoltem hogy vezérigazgató aláírásával ellátott céges megrendelő nélkül semmit nem fizetünk ki, ennyiben maradtunk. De idén ismét megkerestek, cégnévre nem emlékeztem,  telefon után körülnéztem a neten a cégről, így olvastam a fórumot is. Felhívtam a 230-1000-t, ott azt tanácsolták hogy küldjem vissza a csomagot a Bp 100-as címre. Helyette tértivevényes levél a Váci útra, láss csodát, ma hívtak hogy a levél hatására a szla stornózva, de a telefonos megegyezés szerint postázzam vissza a küldeményt. Sok sikert a még hadakozóknak!

#114 Felhasználó inaktív   zeli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 15. 10:19

És még mindig élnek....
Most hívtak
Köszönöm nektek.
Ez felejtős...

mod:

kértem a hölgytől egy webcímet, ahhol a termékekről kapnék infót.
mondta, hogy nakatomidigital.com, de most van épp átalakítás alatt a honlap, lehet, hogy nem tallok semmit

AHHA!

status
nakatomidigital.com AVAILABLE
nakatomidigital.net AVAILABLE
nakatomidigital.org AVAILABLE
nakatomidigital.info AVAILABLE
nakatomidigital.mobi AVAILABLE
nakatomidigital.biz AVAILABLE
nakatomidigital.us AVAILABLE
nakatomidigital.ca AVAILABLE
nakatomidigital.co.uk AVAILABLE
nakatomidigital.eu AVAILABLE
nakatomidigital.cc AVAILABLE
nakatomidigital.tv AVAILABLE
nakatomidigital.name AVAILABLE
nakatomidigital.md AVAILABLE
nakatomidigital.de AVAILABLE
nakatomidigital.cn AVAILABLE
nakatomidigital.bz AVAILABLE
nakatomidigital.sc AVAILABLE
nakatomidigital.fm AVAILABLE
nakatomidigital.am AVAILABLE
nakatomidigital.in AVAILABLE
nakatomidigital.la AVAILABLE
nakatomidigital.vc Make Offer
nakatomidigital.jobs AVAILABLE
nakatomidigital.es AVAILABLE
nakatomidigital.li AVAILABLE

de még a Hu-s címek is elérhetőek.

Szerkesztette: zeli 2008. 02. 15. 10:26 -kor


#115 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2008. 02. 19. 00:42

Idézet: zeli - Dátum: 2008. febr. 15., péntek - 10:19

mondta, hogy nakatomidigital.com, de most van épp átalakítás alatt a honlap, lehet, hogy nem tallok semmit

AHHA!

         status
    nakatomidigital.com         AVAILABLE
    nakatomidigital.net         AVAILABLE

.hu sem műxik, de a többi azért available, mert szabad, le lehet foglalni. Egyik sem létezik.
Make love not Wor.

#116 Felhasználó inaktív   mirkoma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 28. 09:26

Idézet: zeli - Dátum: 2008. febr. 15., péntek - 10:19

És még mindig élnek....
Most hívtak
Köszönöm nektek.
Ez felejtős...

mod:

kértem a hölgytől egy webcímet, ahhol a termékekről kapnék infót.
mondta, hogy nakatomidigital.com, de most van épp átalakítás alatt a honlap, lehet, hogy nem tallok semmit

AHHA!

         status
    nakatomidigital.com         AVAILABLE
    nakatomidigital.net         AVAILABLE
    nakatomidigital.org         AVAILABLE
    nakatomidigital.info         AVAILABLE
    nakatomidigital.mobi         AVAILABLE
    nakatomidigital.biz         AVAILABLE
    nakatomidigital.us         AVAILABLE
    nakatomidigital.ca         AVAILABLE
    nakatomidigital.co.uk         AVAILABLE
    nakatomidigital.eu         AVAILABLE
    nakatomidigital.cc         AVAILABLE
    nakatomidigital.tv         AVAILABLE
    nakatomidigital.name         AVAILABLE
    nakatomidigital.md         AVAILABLE
    nakatomidigital.de         AVAILABLE
    nakatomidigital.cn         AVAILABLE
    nakatomidigital.bz         AVAILABLE
    nakatomidigital.sc         AVAILABLE
    nakatomidigital.fm         AVAILABLE
    nakatomidigital.am         AVAILABLE
    nakatomidigital.in         AVAILABLE
    nakatomidigital.la         AVAILABLE
    nakatomidigital.vc         Make Offer
    nakatomidigital.jobs         AVAILABLE
    nakatomidigital.es         AVAILABLE
    nakatomidigital.li         AVAILABLE

de még a Hu-s címek is elérhetőek.

hahh!

sajnos én nem voltam ennyire előrelátó, bár már a telefonban közöltem a nőcivel, aki felhívott, hogy a kollégáimnak a haja biztos égnek állna, ha vissza kell küldeni a csomagot.
és apám, nem mondta ám, hogy ez nem így működik, nem küldheted vissza, hanem az értékét mindenképpen kifizeted, csak a tartalmat cserélgetheted!! (az ő szempontjából ez nyilvánvalóan természetes, hogy nem közöl ilyen részleteket)

mivel említett egy terméket, amiről úgy gondoltam, hogy egy kolléganőmet érdekelheti, továbbítottam a hívást. ő - miután 2-szer is tisztázta, amit tisztázni akart (amit persze utólag a nőci teljesen máshogy értelmez), kérte a mintacsomagot. ki is választott belőle egy terméket, ami tök jó, és amit szeretnénk is rendelni, igen ám, de olyan k** drága, hogy igencsak megfontolandó a dolog...

most ott tartunk, hogy a tegnapelőtti "üvöltözős" beszélgetés után (amikor is közölte a kolléganőmmel, hoggy ne akarja őt meghazudtolni!!) ma szépen postára adom a csomagot futárral, az ő költségükre, 8 napon belül  :)

mondtam, hogy küldhetik a számlát nyugodtan, ha akarják, én szintén nyugodtan visszaküldöm megreklamálva; mivel fizetni ugyan nem fogunk, csak azt, amit elhasználtunk belőle.

a címet egyelőre nem árulták el, a recepciós csaj "állítólag" nem tudja, milyen postacímre kellene a csomagot visszaküldenem. jajj, szegény  :rolleyes:
hát, ez szomorú lesz, mert ha kell, visszaküldöm a Lövőház utcába, és biztos mindenki örülni fog ott neki. :D


Ja!!! és ne ugorjatok be, mostanság nem feltétlenül Nakatomi Digital, HANEM MAGICLEAN KFT!!
persze, a telefonszám, amit a szállítólevélre pingálnak, elárulja őket...

ha folytatás lesz, jelentkezem.
m

#117 Felhasználó inaktív   lordrolee 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.908
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 28. 10:27

Részemről évek óta azt csinálom mint itt páran.
Telefon csörög, felveszem:
- Jónapot/estét kívánok xy vagyok a Z cégt.... (Itt lerakom a telefont)
Ha meg visszahív még egyszer és felismerem a hangját akkor az első betű után leteszem. Ezekkel a callcenteresekkel így kell bánni mert rászállnak az emberre és nem lehet őket lerázni.
Kép

Xfire profil

LordRolee

#118 Felhasználó inaktív   mirkoma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 28. 10:54

én az afin kft-vel = capital partners vagyok így, egyszerűen lerázhatatlanok.
mindig más hív, talán azt gondolják, annyira hülye vagyok, hogy akkor nem emlékszem...
már megkértem őket, hogy töröljenek az adatbázisukból.
de mostmár bekeményítek ott is.

ja!!! és a másik kedvenc témám a lamináló készülék, amit annyian akarnak eladni, mintha legalábbis az életed múlna azon, hogy van-e ilyened, vagy sem.

közben a magiclean kft-től visszahívott a nőci, és a tegnapelőtti kemény hangvételű beszélgetünk után totálisan meglepően normálisan közölte, hogy a csomagot milyen postacímre küldjem vissza.

nocsak!!!!

#119 Felhasználó inaktív   freeone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.328
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 30. 19:29

A legviccesebb az volt, hogy valamikor régen dolgoztam egy telefonos direkt-marketinges cégnek (nem veszélyes kamu, utazási jogot árulnak, nagyjából árában), és nemrég felhívtak pont ők...

Na gondoltam ennek hamar vége lesz, ismerem a programjukat, közöltem a hölggyel, hogy légyszives F3-Robinson, köszi. Majd elájultam, mikor elkezdte adni a hülyét, de hát mi ez meg miért meg milyen jogon mondom neki hogy mit nyomjon le.

Ezután elmagyaráztam neki, hogy ha nem csinálja, elkezdek káromkodni, és akkor úgyis arra kell hogy rakjon, nem jobb ez így hogy nem csuklik a családod? Na ekkor hajlandó volt lerobinsonozni, azóta nem is kerestek.
A person who does not share is not only selfish, but bitter and alone. (Paulo Coelho)

#120 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 30. 20:04

mijaza az F3-robinson?
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó