HWSW Informatikai Kerekasztal: KERESSEN ÖN IS ÉVENTE 100.000.- US DOLLÁRT - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

KERESSEN ÖN IS ÉVENTE 100.000.- US DOLLÁRT Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Casoli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.098
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:31

Ezt kaptam mailban, ha valakit érdekel, mert engem nemnagyon.

idézet:





Mielõtt elolvasná és kinyomtatná az alábbi információkat, néhány szót saját tapasztalataimból
Amikor elsõ alkalommal jutottak el hozzám ezek az információk, pontosan azt tettem, amit ajánlottak: Elolvastam, kinyomtattam és alaposan meglepõdtem! Ettõl függetlenül nem nagyon hittem, hogy az internetes hálózati marketinggel tényleg lehet pénzt keresni (sok "hasonló" ajánlat jut el hozzánk) de végül úgy döntöttem kipróbálom. Nem bántam meg! Korábbi tapasztalataimból kiindulva már a második ciklusban veszek részt. Tudom, hogy ez az üzlet mûködik és azt is, hogy ez a munka, amit mindig is kerestem. Otthon dolgozom 2-3 órát naponta. A program elsõ ciklusában, három hónap alatt annyi pénzt kerestem, amennyit átlagkeresettel 15 év alatt értem volna el. Elfogadom, hogy sokan egész életükben becsületesen dolgoznak, és nem hisznek a hálózati marketinggel elérhető üzleti sikerben, mert hihetetlennek tartják azt, hogy ilyen rövid idõ alatt ennyi pénzt lehet keresni. Azonban nekem is megvannak a saját tapasztalataim, így ezeknek az embereknek csak sok sikert tudok kívánni további munkájukhoz. Ha Ön is ehhez a csoporthoz tartozik, nyugodt lelkiismerettel hagyja abba az olvasást. Lehet, hogy késõbb megbánja úgy, mint valamikor én is és várnom kellett, míg újra lehetõségem nyílt arra, hogy bekapcsolódjak a programba.
Kívánok sok sikert mindazoknak, akik ezt a lehetõséget megragadják és sok örömöt az elért eredményekbõl, amelyek rövid idõ után megérkeznek…
Kezdje el Ön is úgy, mint én! MÉG MA!
NAPONTA NÉHÁNY ÓRÁT DOLGOZOM EZEN A PROGRAMON, INTÉZEM A MEGRENDELÉSEKET, BELESZÁMÍTVA AZ UTAT A BANKBA!!!







KERESSEN ÖN IS ÉVENTE 100.000.- US DOLLÁRT, HÍRDETÉSSEL
ÉS E-MAIL-EK KÜLDÉSÉVEL AZ INTERNETEN!

Tisztelt Barátom!
Ön is kereshet több mint 50.000.-US dollárt azt elkövetkező 90 nap alatt e-mail-ek elküldésével. Gondolja, hogy ez LEHETETLEN? OLVASSA EL AJÁNLATUNKAT és meglátja, hogy nincs benne semmi renkívüli, egyszerűen készítsen ingyen reklámot az Interneten, vagy küldjön e-mail-eket, s ezzel az anyagi önállósághoz vezető útra lépett!
Köszönöm az Ön idejét és érdeklődését. Ez az a program, amiről írtak az újságok az Egyesült Államokban, amely óriási népszerűségre tett szert az Interneten, és ebből az okból az egyik amerikai TV-állomás esti show műsort készített annak érdekében, hogy megállapítsa, valóban hozhat-e az embereknek pénzt. Vizsgálták azt is, hogy a program legális-e. Egyszer és mindenkorra megállapították, hogy a programban való részvétel nem sért semmilyen törvényt, vagy előírást. Ugyanakkor megmutatta, hogy egy egyszerű és kényelmes módszer arra, hogy az Internet segítségével pénzt keressünk. Megérti majd, ha kipróbálta!
EZ EGY LEGÁLIS PÉNZKERESETI LEHETŐSÉG!
A program alkalmazásánál Önnek nem kell embereket felkeresnie amint azt sok más hálózati marketingen alapuló program megköveteli! Tehát semmilyen hagyományos ügynöki típusú munkát nem kell végeznie. A munkája tempóját Ön diktálja és főnöke nincs. Az a legjobb az egészben, hogy csupán a bankba, esetleg a postára kell elmennie. Ha hisz abban, hogy egyszer eljön az idő, amikor megengedheti magának, hogy ne dolgozzon ha éppen nem akar, akkor EZ A LEHETŐSÉG ÖNNEK SZÓL!
A program amit Önnek ajánlunk egy - a hálózati marketing és az Internet házasságából született - Online Multi Level Marketing Üzlet, amely kitűnően működik 100%-ban, bármikor. Ez a jövő kereskedelmi vállalkozása, amely kihasználja az ingyenes online marketing szinte teljesen költségmentes eszközeit! Egyszerűen pontosan kövesse a program útmutatásait, és álma teljesül! Kezdje el most! Minél tovább vár annál többen fognak ezzel az üzlettel foglalkozni és annál többször fog találkozni vele. És egy idő után rá fog döbbenni arra, hogy Ön még mindig nem csinálja.
A Multi Level Marketing vállalkozások lassan elfoglalják megérdemelt helyüket a világban. Tanítják a Harwardon, a Wall Street mértékadó újságjai lehozták a Stanford Egyetem vizsgálatának eredményeit, amely szerint a nem is távoli jövőben a fogyasztási cikkek és szolgáltatások több mint 50%-át Multi Level Marketingre épülő kereskedelmi rendszerekben fogják értékesíteni. Van fogalma arról, hogy mennyi pénz lesz ebben az üzletben? Ez nem egy multi-milliomos, hanem egy multi-milliárdos üzlet! A jelenleg élő kb. félmillió amerikai milliomosnak 20%-a, mintegy 100.000 ember! a Multi Level Marketingnek köszönheti gazdagságát. A statisztikák szerint naponta 45 ember válik így milliomossá!
Lehet, hogy már hallotta a következő történetet:
Egy szép nyári napon Donald Trump, Amerika egyik leggazdagabb embere részt vett David Leterman TV-show műsorában. Dave megkérdezte, mit tenne, ha most mindenét elvesztené, és mindent elölről kellene kezdenie, Trump így válaszolt: "Keresnék magamnak egy jó kis MLM-társaságot, és azonnal munkához látnék." Amikor a közönség kifütyülte, komoly arccal hozzájuk fordult és ezt mondta:" Látják pont ezért vagyok én itt fent és Önök ott lent."
A hálózati marketingnek két bevételi lehetősége van. Az első bevételt Ön teremti elő saját értékesítési tevékenysége révén, a másikat pedig azok, akiket Ön hozott az üzletbe. Ez egyszerűsítve azt jelenti, hogy egyszer kell befektetnünk pénzünket, időnket, de ennek termését újra és újra learatjuk. Vagyis nemcsak a saját, hanem mások munkája után is részesedhetünk, mivel a többiek jövedelmi lehetőségüket tőlünk kapták és ennek törvényes ellenértéke van. A most következő információkat először hagytam kicsúszni a kezeim közül, de szerencsére másodszorra nem hagytam ki.

****************************************************************************
Akar-e keresni 50.000.- USA dollárt 90 nap alatt?
Olvassa el kérem ezt a programot!
Ezután olvassa el MÉG EGYSZER!
*****************************************************************************

TAPASZTALATOK
Két évvel ezelőtt elveszítettem állásomat, amelyben 15 évig dolgoztam. Több sikertelen munkahely-keresés után úgy döntöttem ,hogy saját vállalkozásba kezdek. Az utóbbi években több anyagi nehézségem volt. Kölcsöneim összege elérte a 35.000.- USA dollárt. Le kellett állítanom házam építését, hogy eltarthassam családomat és az üzletemet. EKKOR TÖRTÉNT az, amire nagyon büszke vagyok és amit most szeretnék Önökkel megosztani. 1997. decemberében kaptam meg egy e-mailt, ezzel a programmal. Azt megelőzően több üzleti lehetőséget áttanulmányoztam, de nem tűntek valami jónak. Vagy túl bonyolultak voltak, vagy túlságosan magas befektetéssel jártak ahhoz, hogy csak a próba kedvéért kockáztattam volna akkora összeget. Így érkezett ez a program anélkül, hogy bárkitől is kértem volna. Úgy, mint most Önhöz is.
Hála Istennek! Többször elolvastam, és bár nem igen hittem el, belevágtam. Ezt a kis befektetést még megengedhettem magamnak. Szkeptikus voltam, mint amilyen most Ön is lehet, e sorok olvasása közben. Akkor még nem tudtam, legális-e ez az üzlet vagy sem. Éppen ezért megkérdeztem az U.S. Post Office-t, (1-800-725-2061 24 hrs) de ők biztosítottak arról, hogy teljesen legális. Ekkor már tudtam, nyugodtan kipróbálhatom. Szétküldtem 10.000 e-mailt. Az összes költségem 15 dollár volt, plusz az online kapcsolat ára. Az e-mail-ben az a legjobb, hogy nem kell állandóan kinyomtatni, csak egyszerűen el kell küldeni. Miután a megrendeléseket is e-mail-ben teljesítem, csupán az időráfordítást kell számolnom. Ez szó szerint így történt. Kevesebb, mint egy hét elteltével kezdtek érkezni az első rendelések a REPORT #1-re, s végül 1998. január 13-ig 26 megrendelést kaptam. Az Ön célja az legyen, hogy legalább 20 megrendelést kapjon. FOLYTASSA ADDÍG A MUNKÁT, AMÍG EZT A SZINTET EL NEM ÉRI! Az 50.000 US dollár megszerzéséhez szükséges első lépésem 90 nap alatt megtettem! Január 30-ig 196 megrendelést kaptam a REPORT#2-re. (Kérem, emlékezzen arra, hogy az Ön célja, minimum 100 megrendelés a REPORT #2-re!) Tehát addig küldje szét ezt a programot, amíg ezt a szintet el nem éri. Ha többet kap, annak csak örüljön: annál több pénzt fog keresni. Így biztos lehet benne, hogy eléri az 50.000 US dolláros szintet. Én 196 rendelést kaptam, tehát 96-al többet. Most már hátradőlhettem és pihenhettem. Végül márciusra az elküldött 10.000 e-mailre válaszul 58.000 US dollárt kerestem, és napról napra újabb és újabb megrendelések érkeztek. Kifizettem az adósságaimat és új autót vettem.”
Kérem, szánjon időt arra, hogy figyelmesen elolvassa ezt a programot. ÖRÖKRE MEGVÁLTOZTATHATJA VELE AZ ÉLETÉT! Fontos tudnia, hogy akkor fog működni, ha kipróbálta. Biztos lehet abban is, hogy Önnek is működik, de ehhez pontosan be kell tartania az utasításokat! Célja eléréséhez be kell szereznie legalább 20 megrendelést a REPORT #1-re és 100-at, vagy annál többet a REPORT #2-re. Ebben az esetben meg fogja tudni keresni az 50.000 US dollárt 90 nap alatt! ÉLŐ PÉLDA VAGYOK ARRA, HOGY EZ AZ ÜZLET MŰKÖDIK! Ha úgy dönt, hogy nem vesz részt ebben a programban, őszintén sajnálom, mert ez egy kitűnő lehetőség arra, hogy minimális kockázattal és befektetéssel sikeres üzletet hozzon létre. Ha részt akar venni nincs más teendője, mint pontosan követni az instrukciókat, amelyek az anyagi önállóság felé vezetik Önt! Ha Ön vállalkozó, vagy vállalkozni készül, akkor itt a nagy lehetőség! ÉN MEGTETTEM! ÉS ÖN?
Jerry Proctor
P.S. El tudja képzelni, hogy mutat 11.700 db 5 dolláros bankjegy egymás, mellé letéve a konyhaasztalon?


SZEMÉLYES MEGJEGYZÉS A PROGRAM ALAPÍTÓJÁTÓL
Mielőtt elolvasná üzleti ajánlatunkat és megrendelné a REPORT-okat, tudnia kell, hogy ez a program nem amatőrök munkája nyomán jött létre. Engedjék meg, hogy néhány szót szóljak magamról. 10 éven keresztül egy sikeres üzletet vezettem. Azonban 1979-től kezdve kezdett összeomlani. Mindent megtettem, ami előzőleg sikert hozott, de hiába. Rájöttem, hogy nem csak bennem van a hiba, hanem azokban a gazdasági problémákban, amelyek már 1945. óta kísértettek bennünket. Nem kell külön megmagyaráznom, hogy mit tett ez a munkanélküliséggel. Gondolom ezt már Ön is tapasztalhatta. Sok ezer cég csődbe ment. A középosztály szinte eltűnt. Akik jól fektettek be és ügyesek voltak fellendültek, a többiek elsüllyedtek. Ahogy a közmondás tartja: "A gazdagok gazdagodnak a szegények szegényednek." A pénzkeresés klasszikus módszerei Önt már kevésbé teszik gazdaggá és sajnos az infláció is megteszi a magáét.
Üzleti ajánlatunk, amit most olvas, anyagi szabadságot adhat Önnek élete hátralévő részében, s mindezt KOCKÁZAT NÉLKÜL ÉS MINIMÁLIS ERŐFESZÍTÉS RÉVÉN. Az elkövetkező hónapokban Ön annyit kereshet, amennyit eddig el sem tudott képzelni. Meg kell jegyeznem, hogy én abból a pénzből nem látok egy centet sem. Azok sem, akik a programot tesztelték. Én már kerestem ezen a programon 4.000.000.- USA dollárt, miután szétküldtem 16.000 e-mailt, ezzel az üzleti ajánlattal. Már nem használom tovább. Jelenleg több vállalatom van, amelyek hasonló programok kifejlesztésén dolgoznak.
Semmi más teendője nincs, mint pontról-pontra követni a program előírásait! Ne változtasson rajta semmit. Ez úgy működik, ahogyan kifejlesztették. Egyszerűen küldjön szét minnél több e-mailt ezzel az Internet-MLM programmal. Bárki, akinek elküldi szétküldhet akár további 50.000 másolatot is. A lényeg az, hogy az új megrendelők szállítói listáján ott lesz az Ön neve, mint eladó! Minél több programot szétküld, annál több potenciális partnerre tesz szert.
Kedves Barátom!
Ebben a programban megkapja most azt az információt, amivel elérheti az anyagi függetlenséget. ETTŐL a PILLANATTÓL KEZDVE MINDEN ÖNÖN MÚLIK! GONDOLKOZZON EL RAJTA MIELŐTT ÚGY DÖNTENE, HOGY AZ AJÁNLATUNK NEM ÉRDEKLI!
Adjon magának egy kis időt, amíg elolvassa, átgondolja és utánaszámol: "Mi történhet, ha nekivágok?" A legszerényebb számítás szerint is sikeres lesz. Legrosszabb esetben is a befektetése minimálisan megtérül. Minden bizonytalansága eltűnik, ha megkapja az első megrendeléseket. EZ MŰKÖDIK!
Jody Jacobs, Richmond, VA.


A TERMÉK AMIT KÍNÁLUNK A XXI. SZÁZAD
LEGÉRTÉKESEBB ÁRUCIKKE
Biztosan Ön is hallott már arról, hogy a társadalom-tudósok és jövőkutatók a XXI. századot információs korszakként, társadalmunkat pedig információs társadalomként definiálják. Higgye el, a szakemberek nem tédenek. Korunk legértékesebb árucikke nem más, mint az INFORMÁCIÓ, pontosabban A PROFITRA VÁLTHATÓ ISMERET! Programunk ezt a legértékesebb árucikket kínálja Önnek.
A termék, amit a program segítségével megvásárolhat, majd ezt követően Ön is értékesíthet saját megrendelői részére négy, dollár milliókra váltható információs oktató anyag - angol kifejezéssel: REPORT - amelyek az Internet kínálta online marketingben rejlő jövedelem lehetőségek kiaknázásának gyakorlati módszertanát tartalmazzák.
Önnek van már Internet hozzáférése és valószínűleg e-mail címe is. A négy REPORT, amit megrendelhet sok-sok hasznos információt tartalmaz ezeknek a nagyszerű elektronikus találmányoknak pénzkeresésre történő használatához.
Néhány példa:
Hogy küldjünk tömeges e-mailt, vagy hogyan lehet az Interneten ingyenesen hirdetni. Ezeken kívül hasznos információkat fog találni az Internet Marketing Klubokról. A legnagyobb ilyen az INTERNET MARKETING RESOURCES. Ez az a fórum, ahol a világ üzletemberei tapasztalatot cserélnek és információkat adnak át egymásnak a siker titkairól. A klub térítés nélkül lehetővé teszi SAJÁT INTERNETES ÜZLET kialakítását. A tömeges e-mailek küldésére szoftvert biztosít és minden héten kb. 1.000.000 e-mail címet bocsát rendelkezésre. Útmutatást fog kapni arra vonatkozóan, hogyan helyezheti el üzleti honlapját ingyenesen az Interneten, hogyan tudja növelni honlapja látogatottságát, vagy hogyan lehet az Ön termékét értékesíteni hírdetések, bulletinek, bannerek segítségével. Ezen felül még sok más hasznos tanácsot fog kapni egy anyagilag gyümölcsöző, sikeres internetes vállalkozás felépítéséhez.

INSTRUKCIÓK A PROGRAMHOZ
Ez az üzlet 100% pontossággal MŰKÖDIK, BÁRMIKOR. Biztos vagyok benne, hogy Ön is megkeresheti az 50.000 US dollárt 90 nap alatt. Mielőtt kimondaná, hogy ez egy nagy "szamárság", kérem figyelmesen olvassa el ajánlatunkat. Amennyiben úgy dönt, hogy belevág, látni fogja, hogy Ön is és az Ön megrendelői is értékes árucikket kapnak a pénzükért.


Hogyan működik az üzlet?
Mint általában minden network marketing vállalkozásban, azzal építjük saját üzletünket, hogy új partnereket vonunk be és e mellett magunk is értékesítünk.
A különbség az, hogy ebben az üzletben a Megrendelések postán érkeznek és e-mailen keresztül teljesülnek, vagyis az Ön hálózata személyes kontaktus nélkül épül. Mindent az otthoni irodájából intézhet, mégis bárhova elérhet. Az Internetnek köszönhetően ez a legnagyszerűbb MLM üzlet a világon!
ÖNNEK CSUPÁN A KÖVETKEZŐKET KELL TENNIE!
Rendelje meg mind a négy REPORT-ot az alábbi pontok szerint. Ha nem rendeli meg, természetesen nincs is mit értékesítenie! (A REPORT-ok olyan információs anyagok, amelyek segítségével elsajátíthatja egy sikeres internetes vállalkozás felépítésének gyakorlati alapismereteit.
Minden egyes REPORT-ért küldjön 5.- USA dollárt készpénzben. (Azért USA dollárt, mert a program résztvevői a világ minden tájáról lehetnek.) A programban található Megrendelőre írja rá a REPORT számát és az Ön e-mail, illetve posta címét és küldje el azoknak a személyeknek, akik a listán szerepelnek. Az 1. sz. REPORT-ot, az 1. sz. személytől, a 2. sz. REPORT-ot a 2. sz. személytől, 3. sz. REPORT-ot a 3. sz. személytől, a 4. sz. REPORT-ot a 4. sz. személytől rendelheti meg.
Ha Ön nem az Egyesült Államokban él, minden bizonnyal be kell váltania USA dollárt - 4 db-ot 5 dolláros címletben. Javaslat: ezt csak hivatalos beváltó helyen tegye!
A Megrendelőt és a vételárat tartalmazó levelet mindenképpen AJÁNLOTT küldeményként küldje el és – amennyiben a címzett külföldi személy – lehetőleg légipostával. Fontos, hogy a megrendelés ne utazzon hetekig a világban. Ha nem biztos a dolgában, nyugodtan kérdezze meg a postán. Minden esetben bizonyosodjon meg arról, hogy a borítékra pontosan ráírta-e saját címét is, az esetleges kézbesítési problémák miatt! Ezen kívül, célszerű ragasztószalaggal leragasztani a borítékot, mert ebben az esetben nem tudják pára felett kinyitni, majd észrevétlenül visszazárni. Mindez azt a célt szolgálja, hogy a pénz biztonságban megérkezzen a címre.
Győződjön meg arról, hogy mind a négy REPORT rendben megérkezett-e a Megrendelőn közölt e-mail címére, mert ezt fogja Ön is tovább küldeni megrendelői részére és ebből fog származni az Ön bevétele. A REPORT-okat mentse el a számítógépén, hogy megrendeléskor e-mail-ben tovább küldhesse azokat. Fontos, hogy alaposan tanulmányozza át a REPORT-okat, mert azokat az információkat tartalmazzák, amelyek révén Ön sikeres internetes vállalkozást építhet fel.
A REPORT-okat a Megrendelő postai kézbesítésének időtartamától függően a megrendeléstől számított néhány napon belül kapja meg. Legyenek mindig készek az Ön számítógépén a tovább küldésre.
FONTOS!
A programban semmi esetre se változtasson a neveken a REPORT-ok szállítóinak névsorában, csak a következőkben leírt módon. Ellenkező esetben bevételei jelentős részét elveszítheti. Ha megértette azt, hogyan működik ez az üzlet, megérti azt is miért nem szabad azon változtatni. A módszer kipróbált és ha megváltoztatja, nem fog Önnek működni!
1. Figyelmesen olvassa el a REPORT-ok névjegyzékét.
2. Miután megrendelte mind a négy REPORT-ot, távolítsa el a szállító nevét, és címét a REPORT #4-nél. (Ez a személy a ciklust befejezte, és biztos lehet abban, hogy megkereste már a pénzét.)
3. Írja át a REPORT #3 helyén lévő nevet a REPORT #4 helyére.
4. Írja át REPORT #2 helyén lévő nevet a REPORT #3 helyére.
5. Írja át a REPORT #1 helyén lévő nevet a REPORT #2 helyére.
6. Írja be SAJÁT NEVÉT ÉS CÍMÉT A REPORT #1 helyére.
7. Ismételten ellenőrizze, hogy hibátlanul másolta-e át a neveket és címeket!
8. Ugyanezt tegye meg a program angol nyelvű változatában is!
A teljes programot - mind a magyar, mind az angol nyelvű változatot - az átírt nevekkel és címekkel biztonságosan tárolja számítógépében. Az Instrukciós részben ne tegyen változtatásokat!
Rendelje meg most:

A REPORTOKÉRT CSAK KÉSZPÉNZT KÜLDHET, SEMMILYEN MÁS FIZETÉSI FORMA NEM FOGADHATÓ EL!
Bizonyosodjon meg arról, hogy a levelet pontosan címezte meg, a megrendelés és a fizetés módja is helyes, mert ellenkező esetben megtörténhet, hogy nem kapja meg a kért REPORT-ot. Külföldi cím esetén számolnia kell a szükséges postaköltséggel is. Éppen ezért adjon magának időt, hogy mindent helyesen töltsön ki, mert ez az Ön üzleti sikerének sarokköve. Csak postahivatalon keresztül küldje el a megrendelést.
Csomagolja be a bankjegyet még egy papírba, és a Megrendelő Lapot pontosan töltse ki az alábbi adatokkal:
> REPORT száma, amelyet az adott személytől rendel,
> Az Ön e-mail címe,
> Az Ön neve és pontos postai címe.
Az Ön befektetése ebbe az üzletbe minimális: 20.- USA dollár! Ha a program instrukcióit betartja, a megtérülés felül fogja múlni legmerészebb álmait is!
RENDELJE MEG A REPORTOKAT MÁR MOST A KÖVETKEZŐ SZEMÉLYEKTŐL!
A REPORT-ok magyar és angol nyelven állnak rendelkezésre.

REPORT#1: "The insiders Guide to Advertising for Free on the Internet"
"Hogyan hirdethetünk ingyenesen az Interneten?"
Eladó:. Ráksi Mihály…
(az eladó pontos címét, a vele való visszaélések elkerülése érdekében konkrét érdeklödés esetén kérje email-ben ezen levél feladójától)

REPORT#2: "The Insiders Guide to Sending E-mail on the Internet"
"Hogyan küldhetünk tömeges e-mail-eket?"
Eladó:. Hardi Sándor…
(az eladó pontos címét, a vele való visszaélések elkerülése érdekében konkrét érdeklödés esetén kérje email-ben ezen levél feladójától)

REPORT#3: "The Secrets to Multilevel Marketing on the Internet"
"Az Internet-MLM titkai."
Eladó:. Sándor Kovács…
(az eladó pontos címét, a vele való visszaélések elkerülése érdekében konkrét érdeklödés esetén kérje email-ben ezen levél feladójától)

REPORT#4: "How to become a Millionaire utilizing the Power of Multilevel Marketing and the Internet"
"Hogyan válhatunk milliomossá, az Internet-MLM erejének kihasználásával?"
Eladó: Timea Hetharsi…
(az eladó pontos címét, a vele való visszaélések elkerülése érdekében konkrét érdeklödés esetén kérje email-ben ezen levél feladójától)


TANÁCSOK AZ ÜZLETÉPÍTÉSHEZ

Két módszer használatával tudja üzlete alsó vonalait kiépíteni.
1. MÓDSZER: E-MAIL KÜLDÉS
Tegyük fel, kicsiben akarja kezdeni, hogy lássa Önnek is működik-e ez az üzlet. Ez esetben Ön elküld ezzel a programmal 2.000 db e-mailt. Tételezzük fel, hogy a címzetteknek csak 0,5%-a válaszol. Ekkor a 2.000 e-mail-ből kapunk 10 megrendelést a REPORT #1-re. A megrendelői Önhöz hasonlóan kiküldenek 10 x 2.000 = 20.000 programot, amiből a példánál maradva 0,5%, azaz 100 megrendelés érkezik Önnek a REPORT #2-re. Ez a 100 ember is szétküld 2.000 programot és a 0,5%-os aránnyal számolva Ön 1.000 megrendelést kap a REPORT #3-ra. Végül ez az 1.000 ember is szétküldi a maga 2.000 programját, így Ön továbbra is a 0,5%-kal számolva 10.000 megrendelést kap a REPORT #4-re. Ez annyit jelent, hogy Ön 10.000 db. 5 dolláros bankjegyet kap postai úton, a korábbi megrendelésekkel együtt összesen 55.000 USA dollárt!
Ne felejtse el, hogy a számítás abból indul ki, hogy minden 2.000 címzettből 1.990 ember egyszerűen nem kíván részt venni ebben a programban. Próbáljon meg egy kicsit elgondolkozni ezen! Mi lenne ha nem 2.000, hanem 10.000 e-mailt küldene el? Képzelje el, hogy ha a többiek is ezt tennék! Kérem higyje el, vannak olyan emberek - nem is kevesen - akik ennél sokkal többre is képesek!
Nézzük, mire is van mindehhez szüksége?
Önnek már van Internet hozzáférése és e-mail címe! A REPORT #2 pedig megmutatja Önnek a legjobb módszert arra, hogyan lehet tömeges e-mailt (angolul: bulk mail) elküldeni és honnan lehet új e-mail címeket szerezni.
Hát nem nagyszerű? Minden feltétel adott ahhoz, hogy elkezdjen pénzt keresni! A siker csak az Ön döntésén múlik!

2. MÓDSZER: INGYENES HIRDETÉS AZ INTERNETEN
A hírdetés az Interneten nagyon egyszerű, sok ingyenes hirdető oldal létezik. Tegyük fel, hogy szerényen kezdjük, csak azért, hogy kipróbáljuk, működik-e az üzlet. A cél 10 megrendelés begyűjtése a REPORT #1-re. (Tapasztalat szerint az ingyenes hirdetések elhelyezése még hatékonyabb módszer, mint a tömeges e-mailek kiküldése.) Az Ön új üzleti partnerei is összehoznak 10 - 10 megrendelést, és így tovább. Nézzük, mi is fog történni:
1. szint Report#1: 10 tag ($5 x 10) 50$
2. szint Report#2: 100 tag ($5 x 100) 500$
3. szint Report#3: 1.000 tag ($5 x 1,000) 5,000$
4. szint Report#4: 10.000 tag ($5 x 10,000) 50,000$
Összes bevétel: 55,000$
A példa 10 induló frontemberre épült! Nagyon sokan ennél sokkal több résztvevőt fognak behozni a hálózatba. GONDOLKOZZON! Ez minden, amit tennie kell, szorgalmasan küldeni az email-eket.


TIPPEK AZ ÜZLETI SIKERHEZ
 Legyen ez az üzlet AZ ÖN ÜZLETE! Legyen gyors, profi, szorgalmas, tartsa be az instrukciókat.
 Rendelje meg AZONNAL mind a négy REPORT-ot, hogy legyen mit szétküldenie, ha beindulnak a megrendelések.
 Ha megkapja a megrendeléseket, el kell küldenie a megrendelő e-mail címére a megrendelt REPORT-ot.
 Ügyeljen arra, hogy senkit ne várasson meg! Vegye tudomásul, hogy aki Öntől megrendelt egy REPORT-ot, az Ön üzleti partnere lett. Az Ő további munkájától függ az Ön sikere. Legyen Ön a legjobb példa!
 A megrendeléseket intézze el MÉG AZNAP AMIKOR MEGÉRKEZTEK!
 Legyen türelmes és ne adja fel! Ha pontosan betartja az instrukciókat, AZ EREDMÉNY NEM MARAD EL!
 HIGGYEN ÖNMAGÁBAN ÉS MUNKÁJA SIKERÉBEN!
Tartsa be az itt leírtakat és garantáltan sikeres lesz. Ha nem kap 20 db. megrendelést két héten belül, addig folytassa a hirdetések feladását, és az e-mail-ek küldését, amíg ezt a szintet el nem éri. Ezek után pár héttel kell érkezniük az első megrendeléseknek a REPORT #2-re. Addig folytassa az internetes marketinget, amíg nem kap 100 db. megrendelést a REPORT #2-re. Ezek után már lehet lassítani, mert az üzlet önműködővé válik és a megrendelések el fogják Önt árasztani.
FONTOS MEGJEGYEZNIE! A közreműködésével épülő hálózatban az Ön neve a megrendeléseken mindig egy szinttel tovább lép, így az Öntől rendelt REPORT sorszáma alapján követni tudja, hogy melyik szintnél tart. Ha emelni akarja a bevételét, akkor elég újra kezdenie a programot. A BEVÉTELRE NINCS SEMMILYEN FELSŐ HATÁR, BÁRMILYEN NAGYSÁGÚ ÖSSZEGET ELÉRHET!
AZ ÖN SIKERÉNEK GARANCIÁI
1. OLYAN TERMÉKET FORGALMAZ, AMELYNEK AZ ELŐÁLLÍTÁSA NEM KERÜL SEMMIBE!
2. OLYAN TERMÉKET FORGALMAZ, AMELYNEK SZÁLLÍTÁSA NEM KERÜL SEMMIBE!
3. OLYAN TERMÉKET FORGALMAZ, AMELYNEK PROPAGÁLÁSA NEM KERÜL SEMMIBE!
4. KIHASZNÁLJA AZ INTERNET, ÉS A MULTI LEVEL MARKETING EREJÉT!
5. AZ ÖN EGYETLEN KIADÁSA A KEZDŐ 20.- USA DOLLÁRON KÍVŰL CSAKIS AZ ÖN IDEJE!
6. AZ EGÉSZ BEVÉTEL SZINTE TELJESEN KÖLTSÉGMENTES HASZON!
EZ A PROGRAM ÖRÖKRE MEG TUDJA VÁLTOZTATNI AZ ÖN ÉLETÉT!


A RÉSZTVEVŐK TAPASZTALATAI
Ez a program működik, csak be kell tartani a szabályokat! Főleg ne helyezze a nevét máshová, ahová nem való, mert ez sok pénzébe kerülhet Önnek és a program egyszerűen nem fog működni! Élő példája vagyok annak, hogy az üzlet csak így működik. Ez valóban egy remek lehetőség, amivel, viszonylag könnyen, minimális befektetéssel pénzhez juthat az ember. Ha úgy dönt, hogy részt vesz a programban, akkor elegendő, ha betartja a szabályokat, és ezzel rálépett az anyagi önállóság felé vezető útra.
Steven Bardfeld, Portland, OR.
************************************************
Ez a program valóban működik. Nem Amerikában, hanem Európában élek és nem voltam abban biztos, hogy ez itt is működik. Ezért először nem vettem komolyan a dolgot. Végül azonban azt mondtam: "Miért ne?" Végül elmentem a bankba és beváltottam 4 db. 5 dolláros bankjegyet. Megrendeltem a négy REPORT-ot, pontosan úgy ahogyan azt leírták. Mindent betartottam, hogy biztos lehessek abban, hogy ha nem működik akkor az nem az én hibám lesz. Nemsokára megérkeztek a REPORT-ok, és amikor figyelmesen elolvastam és megtudtam mit kell tenni, elkezdtem építeni a saját üzletemet. Mindenütt kerestem a címeket, ahol csak lehetett hosszú jegyzeteket készítettem. Úgy kezeltem, mint egy hobby-t, mert tudtam nem veszítek semmit. Mint egy bolond, megszállottan kezdtem küldözgetni az e-maileket szerte a világba. Folyamatosan dolgoztam és naponta ellenőriztem a postaládámat. Kb. két hét múlva kezdtek jönni a megrendelések. Soha nem felejtem el, amikor megtaláltam az első borítékot. Csak álltam és azt mondogattam: "Ez működik!" Nagyon boldog voltam és még több e-mailt kezdtem küldeni. A második nap üres volt a postaláda. Ekkor azt gondoltam mégsem működik, de ez nem volt igaz. A következő nap 3 megrendelést kaptam, azonnal elküldtem a REPORT-okat, hogy ők is kereshessenek pénzt (maguknak és nekem). Két hétig naponta 30 percet ültem a számítógép előtt és intéztem a megrendeléseket. Ez alatt a két hét alatt 29 megrendelést kaptam a REPORT#1-re. Ezután kezdtek jönni a megrendelések, egyre több és több. Minden héten százával kaptam megrendeléseket és az 5 dollárosok állandóan érkeztek. Összesen 64.000 USA dollárt kerestem. Elhitték volna? Legutóbb vásároltam egy új motorkerékpárt, amit ennek a programnak köszönhetek. Ha még ezek után sem tudja mit tegyen, annyit mondok próbálja meg és nem fogja megbánni! Ez az Ön lehetősége és ha nem használja ki élete végéig sajnálhatja!
H. J. Moines, France.
***************************************************


A nevem Mitchel, a feleségem Jody, Chicagoban (IL) élünk. Könyvelő vagyok egy vállalatnál, elég jól keresek. Amikor megkaptam az e-mailt ezzel a programmal, igencsak megharagudtam a feleségemre a "junk mail" (nem kért mail) átvétele miatt. Nem vettem komolyan, mert biztos voltam benne, hogy nem működik. Jody ezzel nem törődött, azonnal belevágott. Gúnyolódtam, várva azt a pillanatot, hogy megmondhassam neki: "Ugye megmondtam, ez nem fog működni." De végül én váltam nevetségessé! 45 nap múlva 147.000.- USA dollárt kapott 5 dolláros bankjegyekben! Sokkolva voltam! Biztos voltam benne, hogy nem működik és ez nem volt igaz. Elkezdtem Jody-val együtt dolgozni, mert még hét évem van a nyugdíjig és ez a program visszaadta a munkakedvemet, mert eredményt láttam magam után!
Mitchel Wolf, Chicago, IL.
***************************************************
A fő oka ennek a levélnek az, hogy meggyőzzem Önt, hogy ez egy becsületes, legális, nyereséges program a pénzkeresésre rövid idő alatt. Csak kipróbáltam, hogy mit lehet kapni egy kis pénzért és igyekezetért. Meglepetésemre az első 14 nap alatt 36.470 USA dollárt kaptam és még nem volt vége!
Charles Morris, Esq.
*****************************************************
Nem vagyok gambler tipus, ezért pár hétig eltartott amíg eldöntöttem, részt veszek ebben a programban. Arra a meggyőződésre jutottam, hogy 20.- USA dollár olyan kis befektetés, hogy ne térüljön meg legalább. Amikor megláttam közepes méretű postaládámat tele levéllel, istenemre meglepődtem. Később már be kellett mennem a postára, mert annyi volt belőlük. Ebben az évben több pénzt fogok keresni, mint az elmúlt 10 évben! A jó az, hogy nem függ attól, hol lakik az ember. A legjobb befektetés rövid megtérüléssel!
Paige Willis, Des Moines IA.
***************************************************
Már egyszer megkaptam ezt a programot. Kitöröltem, de később arra gondolkoztam, ki kellett volna próbálnom. Természetesen el sem tudtam képzelni, hol tudok szerezni egy másolatot. Nem volt más hátra, várhattam a következőre. Végre 11 hónap múlva ismét megkaptam. Most nem töröltem ki! Az első próbálkozásra kerestem 41.000.- USA dollárt!
Violet Wilson, PA
*************************************************


Ez a harmadik eset, hogy részt veszek ebben a programban. Ott hagytuk a munkahelyünket és nemsokára házat veszünk a tengerparton és nyugodtan fogunk élni a pénzhiány félelme nélkül. Az istenért, ne szalassza el ezt az arany-lehetőséget! Sok szerencsét és kellemes pénzköltést!
Kerry Ford, Centerport, NY.
RENDELJE MEG A REPORTOKAT AZONNAL ÉS LÉPJEN A FÜGGETLENSÉG ÚTJÁRA!
ITT AZ IDŐ A NAGY EREDMÉNYEK ELÉRÉSÉRE!
MÁTÓL MINDEN ÖNÖN MÚLIK!
SOK SIKERT!
Figyelem!
1.) A hálózati marketingre épülő értékesítési stratégiával működő legális MLM vállalkozások és a Magyarországon jogszabályba ütköző ún. piramisjátékok között lényeges különbségek vannak. A legális MLM vállalkozásokban valós gazdasági tevékenység folyik, azaz - többnyire tömeges vásárlói igényt kielégítő - termékek és szolgáltatások értékesítése történik hálózati értékesítési szisztémával. Ezzel szemben a piramis-, vagy más néven pilótajátékokban nincs valós gazasági tevékenység, azaz nem termékek, vagy szolgáltatások adás-vétele történik, hanem - többnyire önsegélyező, vagy jótékonysági klubnak álcázva - egyszerű jövedelem átcsoportosítás valósul meg a piramisjátékba később bekepcsolódók irányából a szervezők és/vagy a játékba korábban belépők irányába. A piramisjátékba belépők a pénzükért SEMMILYEN ELLENSZOLGÁLTATÁST NEM KAPNAK, csupán egy ígéretet arra, hogy a másoknak kifizetett pénzüket, vagy annak többszörösét visszakapják az általuk beszervezett új játékosoktól.
2.) Az itt ismertetett Internet-MLM programban valós gazdasági tevékenység folyik, ugyanis Ön a pénzéért valós terméket - oktatási anyagokat - vásárol, amelyeket a programba bekapcsolódó üzlettársai részére tovább értékesít, így A PROGRAM MINDEN RÉSZTVEVŐJE VALÓS PIACI ÉRTÉKET KÉPVISELŐ ELLENSZOLGÁLTATÁST KAP A PÉNZÉÉRT.
3.) Magyarországon az oktatási anyag értékesítése a 'Felnőtt-, és egyéb oktatás' (TEÁOR 80.42, SZJ 80.42.10.9) tevékenységi körbe tartozik. Az ebből származó árbevétel adóköteles jövedelem. A PROGRAM MINDEN RÉSZTVEVŐJÉNEK SZEMÉLYES FELELŐSSÉGE, HOGY ÜZLETI TEVÉKENYSÉGÉT A JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐ TÖRVÉNYES VÁLLALKOZÁS (Magyarországon pl.: egyéni vállalkozás, bt, kkt, kft) KERETÉBEN FOLYTASSA!
4.) A program alapítója arra törekedett, hogy a résztvevők a világ bármely országából bekapcsolódhassanak az Internet-MLM üzletbe. Ezt a célt szolgálja, hogy minden országban USA dollárral fizetnek a megrendelt oktatási anyagokért, amely a világon szinte mindenhol áltatlánosan elfogadott fizetőeszköz. Magyarországon a deviza-liberalizációnak köszönhetően az eladók és a vevők ma már szabadon megállapodhatnak a vételár magyar forinttól eltérő valutában történő kifizetésében is, így az oktatási anyagok vételárának USA dollárban történő kiegyenlítése nem sérti a jogszabályokat.
5.) A gazdasági, illetve vállalkozási jogszabályok országonként eltérnek egymástól, ezért Ön annak az országnak a jogszabályait köteles figyelembe venni, ahol üzleti tevékenységét folytatja.
6.) Ha tanácsot akar kérni, hogyan kell elindítani egy vállalkozást, bejegyeztetni egy céget, vagy hogyan kell adózni, forduljon cégjogi szakértőhöz, adótanácsadóhoz, illetve profi könyvelőhöz.
7.) Önmagában az itt leírt információk még nem garantálják Önnek a sikert. Ne feledje, az eredmények csakis az Ön munkájától függenek!



Kérem, töltse ki a megrendelőlapot, írja alá és küldje el postával.
Tegye ezt a többi REPORT-tal is.

(Tehát: összesen négy megrendelőt fog küldeni. REPORT#1, 2, 3, 4,- négy címre. Lásd előzőleg a címlistát. Csak át kell másolni a Megrendelő Lapot. Az első cím már ki van nyomtatva. A következőknél töltse ki az eladó adatait a megfelelő REPORT-hoz.
[/quote]

#2 Felhasználó inaktív   caratyuska 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:35

ez olyan mint a pénisznövelő? :D

  ----atyuska----

#3 Felhasználó inaktív   Krinyo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.253
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:46

Ezt talan nem kellene...

Krinyo
72792 óra, 6649 anyag, 11 376 878 karakter (6772 A4-es oldal) = az én HWSW-m

#4 Felhasználó inaktív   Phantom Lord 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.419
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:52

Még nem olvastam el, de a ciméböl látszik hogy ez marhaság

#5 Felhasználó inaktív   giotto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.512
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:52

idézet:
Ezt írta caratyuska:
ez olyan mint a pénisznövelő? :D[/quote]

miert abbol mar vannak tapasztalataid?? :D :D
"A UNIX rendszerek száma tízre nőtt és még több várható".
(A UNIX Programozói kézikönyv második kiadásából, 1972. június.)

#6 Felhasználó inaktív   giotto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.512
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:53

idézet:
Ezt írta Phantom Lord:
Még nem olvastam el, de a ciméböl látszik hogy ez marhaság[/quote]

nem is kicsi...
"A UNIX rendszerek száma tízre nőtt és még több várható".
(A UNIX Programozói kézikönyv második kiadásából, 1972. június.)

#7 Felhasználó inaktív   caratyuska 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:56

idézet:
Ezt írta Krinyo:
Ezt talan nem kellene...

Krinyo
[/quote]

mit is?

  ----atyuska----

#8 Felhasználó inaktív   caratyuska 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:58

idézet:
Ezt írta giotto:


miert abbol mar vannak tapasztalataid?? :D :D
[/quote]

:D szerencsére nem kell igénybe vennem ilyesmit, egyenlőre :confused: :D


de a spamekkel van sajnos (isp szolg-nál vagyok)

  ----atyuska----

#9 Felhasználó inaktív   Lulu64 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 60.965
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 16:59

idézet:
Ezt írta caratyuska:
ez olyan mint a pénisznövelő? :D[/quote]
idézet:
Ezt írta giotto:
miert abbol mar vannak tapasztalataid?? :D :D[/quote]
idézet:
Ezt írta giotto:
nem is kicsi...[/quote]

Na, így kerek! :p
„Érintőlegesen a kör is csak egy pont...”

#10 Felhasználó inaktív   giotto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.512
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 17:58

idézet:
Ezt írta [Lulu]:
Na, így kerek! :p[/quote]

:D :D :D
"A UNIX rendszerek száma tízre nőtt és még több várható".
(A UNIX Programozói kézikönyv második kiadásából, 1972. június.)

#11 Felhasználó inaktív   bianca 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 40.817
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:18

Dobbt a francba ezt a mailt.
Még nem láttam senkít, akí igy gazdag lett volna.
Sok ehez hasonló dolgok mennek itt németbe.
èn is kaptam egyzer egyet, Nigeriából, mindenképpen pénzt akartak a kontómra tenni.Álitólag , mert szökniük kell és pénzük akarnak valahól elrejteni.
mondom neked , kezek el, mindenki csak a legjobbat akár, a TE pénzedet.!
:mad: :eek:

[ 2003. július 22.: bianca szerkesztette a hozzászólást ]

#12 Felhasználó inaktív   FCs 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:35

idézet:
Ezt írta bianca:
Dobbt a francba ezt a mailt.
Még nem láttam senkít, akí igy gazdag lett volna.
Sok ehez hasonló dolgok mennek itt németbe.
èn is kaptam egyzer egyet, Nigeriából, mindenképpen pénzt akartak a kontómra tenni.Álitólag , mert szöniük kell és pénzük akarnak valahól elrejteni.
mondom neked , kezek el, mindenki csak a legjobbat akár, a TE pénzedet.!
:mad: :eek:
[/quote]

a nigériai sztori itt ment, néhányan bedöltek neki..

#13 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:37

Nekem az tetszik, hogy az egész online, de azért a pénzt borítékban kell küldeni. :D :rolleyes: MEGALOL!
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#14 Felhasználó inaktív   bianca 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 40.817
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:38

idézet:
Ezt írta FCs:


a nigériai sztori itt ment, néhányan bedöltek neki..
[/quote]

Igen, mindig újra probáljak itt is.

Mindig akadt valaki, aki azt el hisz.
:eek: :(

#15 Felhasználó inaktív   Lulu64 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 60.965
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:39

idézet:
Ezt írta Brett Shaw:
Nekem az tetszik, hogy az egész online, de azért a pénzt borítékban kell küldeni. :D :rolleyes: MEGALOL![/quote]

Feladtad már borítékomat? :p
„Érintőlegesen a kör is csak egy pont...”

#16 Felhasználó inaktív   bianca 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 40.817
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:43

idézet:
Ezt írta [Lulu]­­­­:


Feladtad már borítékomat? :p
[/quote]
*LOL* nekem is jó esne egy olyan "meleg esö".
Feleszünk?

#17 Felhasználó inaktív   Brett Shaw 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.661
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:44

idézet:
Ezt írta [Lulu]­­­­:


Feladtad már borítékomat? :p
[/quote]

Mire mész azzal a 20 dolcsival. :p Add meg számlaszámodat és átutalom a 100 ezret! Ma jókedvem van! :D

ui: a 100.000-et olasz lirában értettem! :D
NE ESS PÁNIKBA! ...és mindig legyen nálad törülköző!
ASUS M4A785T-M|AMD Phenom II X2 550 BE@3500MHz|AC Freezer 64Pro|4x1 GB GEIL VALUE PC3-10660 CL9|PowerColor HD3870|OPTIARC AD-7243S|KINGSTON SKC300 60GB SSD+WD 500 GB SATAII|GENIUS SW-HF 5000 5.1|CHIEFTEC A80 450W|HP LP2275W 22" TFT|Windows 7 Ultimate 64 bit

#18 Felhasználó inaktív   doszy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.355
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:47

idézet:
Ezt írta Brett Shaw:


Mire mész azzal a 20 dolcsival. :p Add meg számlaszámodat és átutalom a 100 ezret! Ma jókedvem van! :D

ui: a 100.000-et olasz lirában értettem! :D
[/quote]

Aszittem román lejben... :confused: :cool:
"1 db francia II. VH-s karabély eladó, megkímélt állapotban, kis esztétikai hibával. Még sosem lőttek vele, egyszer leejtették."

#19 Felhasználó inaktív   bianca 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 40.817
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:49

idézet:
Ezt írta Brett Shaw:


ui: a 100.000-et olasz lirában értettem! :D
[/quote]
Hm, nem elkéstel egy kicsit a lírával?
Most Euró van ott is.

;) :cool:

#20 Felhasználó inaktív   Lulu64 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 60.965
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 07. 22. 18:51

idézet:
Ezt írta Brett Shaw:
Mire mész azzal a 20 dolcsival. :p Add meg számlaszámodat és átutalom a 100 ezret! Ma jókedvem van! :D

ui: a 100.000-et olasz lirában értettem! :D
[/quote]

Nincs szlaszámom, de nyithatok 1et... :D :p

Címem viszont van! :p
„Érintőlegesen a kör is csak egy pont...”

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó