HWSW Informatikai Kerekasztal: Ki mit hallgat szívesen? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ki mit hallgat szívesen? Hiába a jó lánc, ha nincs mit hallgatni Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Messor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 25. 21:51

Sziasztok!

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én úgy találom, hogy hiába épít össze az ember egy viszonylag tűrhető láncot, amit valljuk be őszintén csak a pénz korlátoz, ha nagyon kevés  amit hallgathat rajta...
Hiszen egy audio lánc összeállításához, nagyon sok helyről lehet segítséget kérni.

Az viszont, hogy mit is hallgatunk azon a láncon, honnan ismerjünk meg új előadókat, szerintem sokkal nagyobb feladat.

Ezért ha van kedvetek arra kérnélek Benneteket, hogy osszuk meg egymás között ki milyen zenét hallgat, esetleg miért tetszik neki stb...

Amiket szívesen hallgatok, a teljesség igénye nélkül:

- Kari Bremnes
  /Elsőre kicsit nehezen emészthető, de hamar megkedvelhető, kicsit a pop felé hajló kellemes hangzásvilágú, szép hangú énekesnő/

- Loreena McKennitt
/Csodálatos hárfa, és énekhang, Ír, Angol balladák népdal-feldolgozások, fantasztikus hangszerelés/

- Tom Russel
/Country-s stílusú, nagyon kellemes gitás betétekkel, a műfajhoz tökéletesen illő hanggal, és természetesen kiváló hangszereléssel, előadóművészekkel/

- Dire Straits
/Szerintem Őket nem nagyon kell, és lehet bemutatni :)/

- Pink Martini
/Elsősorban Latin-amerikai dallamok, de nagyon színes a paletta, nagyon fülbemászó dallamok, kellemes ének/

- Rick Wakeman
/Piano, zongora/

-Buena Vista Social Club

Ha van kedvetek kérlek írjátok le, milyen zenét szerettek.
Nagyon bízom benne, hogy sokat lehet egymásnak segíteni, hiszen mint már említettem, egyedül a forrásra találni nagyon nehéz, szerintem viszont az lenne a lényeg...



Köszönettel:

M
"Fly away to a rainbow in the sky
gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind"

By: Manowar, Master Of The Wind...

#2 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2006. 05. 25. 22:07

Ambient, chill-out, world, lounge, dub, trance, goa, deep house, hip-hop, és ami ezeken kívül és belül elképzelhető, nem a tömegeknek szánt mamlasz, hanem sokkal egyedibb, művészibb dolgok. A műfajnak itt éppen csak besorolás szerepe van. rengeteg zene, nem emelnék ki senkit, kivéve a Faithless-t, őket nem tudom hova sorolni műfajilag, de van pár ilyen zeném. Ki nem emelek senkit, a kedvenceimmel egy fél oldal megtelne.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#3 Felhasználó inaktív   Messor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 26. 07:29

Idézet: didyman - Dátum: 2006. máj. 25., csütörtök - 22:07

Ambient, chill-out, world, lounge, dub, trance, goa, deep house, hip-hop, és ami ezeken kívül és belül elképzelhető, nem a tömegeknek szánt mamlasz, hanem sokkal egyedibb, művészibb dolgok. A műfajnak itt éppen csak besorolás szerepe van. rengeteg zene, nem emelnék ki senkit, kivéve a Faithless-t, őket nem tudom hova sorolni műfajilag, de van pár ilyen zeném. Ki nem emelek senkit, a kedvenceimmel egy fél oldal megtelne.

Szia!

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan reagáltál, viszont esetleg egy kicsit jobban körülírhatnád, már ha van türelmed és kedved, a zenéket...


Üdv:

M

Szerkesztette: Messor 2006. 05. 26. 07:30 -kor

"Fly away to a rainbow in the sky
gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind"

By: Manowar, Master Of The Wind...

#4 Felhasználó inaktív   Golan2i 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 26. 12:05

Nehogy bárki is megorroljon rám, de én a következő zenéket szoktam (és szeretem) hallgatni a DIY J.L.H. 2x75W (Ágoston féle adaptáció) erőlködőmön plussz a DIY háromutas hangfalaimon.
(Egész megható együtt a hangjuk, és nem is kis teljesítmény egy 16 éveshez képest! :) )

Tehát a muzikok a teljesség igénye nélkül (ami éppen eszembe jutott - internetCoffe átka :down: ) :

- Enya (kellemes kelta hangzásvilág, elragadó énekhang (talán a kedvencem :think: ))
- Peppino di Capri (olasz szövegekkel - egyik legjobb felvétel a Piovera)
- Selena (latin hangulat és zene, nagyon jó)
- Smokie (country...)
- Modern Talking
- Chris Norman (a Smokie énekese)
- Arash (arab hangszerelésű diszkó)
- NOX
- Elvis Crespo (salsa, megnyerő hang, egyik legjobb szám: Suavemente)
- France Gall (régebbi énekesnő, francia szöveg, érdekes)
- Groove Coverage (lírikus diszkó)
- Scooter (hát?... )
- Madonna
- természetesen a BEATLES
- Juanes (La Camissa Negra és a többi)
- Gigliola Cinquetti (1960-as táncdalfesztivál győztes)
- Suzie Quatro (nem biztos, hogy így kell írni)
- Pink
- Kozmix, TaTu, Linkin Park (néha)
- Republic
- Cassandra Wilson (nagyon kellemes hangú énekesnő, minden Audiofil-nek erősen tudom ajánlani!)
- klezmer, mint műfaj minden mennyiségben
- Charles Aznav(o)ur (lehet, hogy kell az o is)
- Louis Amstrong
- Dido (meg kell hallgatni!! - mindenkinek)
- Celine Dion
- O-zone (már fel is oszlottak, tán egy évig zenéltek - édesanyám szereti nagyon)
- Bon Jovi (rock, bár a rock-ot és a rap-pet nem szeretem, de ez jó)
- Old Boys (sajnos nincs egy felvételem sem, de jók a feldolgozásaik)
- So (egyik barátom, otthon zenét szerez, mediatív és elvont zenék)
- George Michael (megható, gyönyörű hangzásvilág, "spirituális" zeneszámok-az Interneten ezt írták)
- valamint jazz!! és minden ami jó (objektív szempont - ami tetszik)

Tervbe van véve egy Fostex FE206E-vel felépített tölcséres hangfal-páros (saját tervezésű a vonalvezetése, elvben a létező legjobb - meg kellene hallgatni!), azzal biztosan még szebbek lesznek! Valamint már félig el van készítve J.L.H. 2x12W-os A osztályú erősítője, csak anyagi gondok... , de nem baj majd a suli után, nyáron a diákmunkából (BOSCH!) be tudom fejezni.

Messor!
Extra jó ötlet volt ez a topic. :respect:  Majd utána nézek az ajánlott előadóidnak, de jó lenne, ha a kedvenc dalcímeidet is megosztanád velünk (előadó-számcím formában).
Congratulation!
                                Üdv: Golan2i

#5 Felhasználó inaktív   Golan2i 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 26. 12:09

Ha van időtök nézzetek át a Kéziműszer rovatba!!!

Még senki sem tudott semmi bevált műszert ajánlani! (wizard jól fogalmazott :D )

#6 Felhasználó inaktív   Messor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 26. 22:47

Sajna nem igazán tudok segíteni...

Üdv:

M

Szerkesztette: Messor 2006. 05. 26. 22:49 -kor

"Fly away to a rainbow in the sky
gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind"

By: Manowar, Master Of The Wind...

#7 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2006. 05. 27. 15:44

Nehéz leírni előadókat, mert azokat jórészt egyikőtök sem fogja ismerni :) Egyszerűbb a műfaj. Sokféle zeném van, sokféle előadóm, pár sokéves kedvencem, de szerintem Tetsou Inoue neve sem lesz túl ismerős :( . H.U.V.A. Networks (Aes Dana és Solar Fields), Gabriel Le Mar, Aural Float, Shpongle-ők ismertebbek talán.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#8 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2006. 05. 27. 15:46

Idézet: Golan2i - Dátum: 2006. máj. 26., péntek - 13:05

Nehogy bárki is megorroljon rám, de én a következő zenéket szoktam (és szeretem) hallgatni a DIY J.L.H. 2x75W (Ágoston féle adaptáció) erőlködőmön plussz a DIY háromutas hangfalaimon.
                                   Üdv: Golan2i

Scooter-től a Rhapsody in E és a többi, nem híres zenéje tetszett régen! És manapság is néha. Na ilyen vonalakról viszont Heller és Farley... :)
Cucc: Philips CD850, Akai GX-67, DIY komplementer FET-es végfok (előfok készülőben már 6 éve :Đ ), DIY Videoton hangfalak, és ifjú szerzeményem, Videoton RT7300S...

Szerkesztette: didyman 2006. 05. 27. 15:47 -kor

Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#9 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 27. 17:44

Depeche Mode, Bonanza Banzai, U2, Red Hot Chilli Peppers, Robbie Williams  - ezeket kb bármikor bármennyit :)

pár stílus, ami kedv függő, hogy mikor mennyit.
progressive - aránylag sokat, justmusic.fm
goa
deep house
chill/ambient

főleg ezek. de nagyritkán madonna, george michael....
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#10 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2006. 05. 27. 21:17

Geore Michael és Madonna nálam is előfordul! Bedtime stories, meg Jesus to a Child :)
És persze Peter Gabriel! Steam! :-)
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#11 Felhasználó inaktív   zsborg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 28. 00:43

Depeche Mode, Sting, Enya, és Bonanza Banzai.
No persze midenféle egyébb zenét is hallgatok, de ha viszek magammal MD-ket utazáshoz, akkor Depeche Mode, Sting mindig van nálam...

#12 Felhasználó inaktív   zsborg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 28. 00:46

:)

#13 Felhasználó inaktív   Messor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 29. 06:11

Idézet: didyman - Dátum: 2006. máj. 27., szombat - 15:44

Nehéz leírni előadókat, mert azokat jórészt egyikőtök sem fogja ismerni :) Egyszerűbb a műfaj. Sokféle zeném van, sokféle előadóm, pár sokéves kedvencem, de szerintem Tetsou Inoue neve sem lesz túl ismerős :( . H.U.V.A. Networks (Aes Dana és Solar Fields), Gabriel Le Mar, Aural Float, Shpongle-ők ismertebbek talán.

Szia!

Pedig pont az lenne itt a lényeg, hogy megismerhessünk más előadókat...
Ha nagyon nem megy a jellemzés, nem muszály... :)


Bár lehet, sőt valószínű, hogy a topic címe nem pont erre utal.



Üdv:

M
"Fly away to a rainbow in the sky
gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind"

By: Manowar, Master Of The Wind...

#14 Felhasználó inaktív   BoriAttila 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 30. 07:39

Üdvözlet Nektek...

Első hozzászólásomat (engedelmetekkel) ebben a topicban követném el.

Műfajokat én sem jelölnék, így hát eképp vágom ki magam:
Ezek azok a zenék, amiket én nagyon szeretek, és szivesen ajánlok mindazoknak, akik a nívósabb, ennek ellenére könnyen emészhető, dallamos (akár instrumentális) számokat kedvelik:

Special EFX (olasz-magyar kooprodukció Amerikából, a 80as évek végétől rengeteg albummal szolgálják a gitárzenét kedvelő közönséget. Minőségi jazz-rock olyan nevekkel mint: Dennis Chambers, Dave Weckl, Omar Hakim, Rodney Holmes, Jeff Andrews, Mark Egan, Gerald Veasley Szakcsi Lakatos Béla. Magyar alapító tag Jinda György a közelmúltban hunyt el.)

George Jinda and the World News (lásd fentebb- itt az ütőshangszerek kapnak nagyobb hangsúlyt)

HUgh Masakela (afro jazz rock-trombitás előadó, Hope c. albuma egy new yorki klubban lett rögzítve-)

Papa Wemba (afro jazz rock- gitáros, tipikusan afrikai dallamok )

Dave Weckl (amerikai dobos, session dobos, stílusa felismerhető, kevésbé dallamos jazz rock képviselője)

Victor Wooten (basszgitáros fenomén, egyetlen albuma van-van valakinek lemeze esetleg???:)  )(és persze Béla Fleck and the Flecktones...)

Khaled (algériai énekes előadó). És még: Kassav, Simply Red, Santana, The Police, Leslie Mandoki, NEK (olasz énekes, és végre nem ErosRamazotti....) Värttina, Trilok Gurtu,
A magyarok:
Babos Gyula, Borlai Gergő, Djabe, Hárs Viktor, European Mantra, Kaltenecker Trio, Fodo, LGT, ...............
.............és még mégegyszer ennyi ami nem jut most az eszembe...


üdv
ba

#15 Felhasználó inaktív   Messor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 01. 18:08

Sziasztok!

Örülök, hogy még nem süllyed a topic, csak így tovább!

Mindenkinek:  :respect:

Üdv:

M
"Fly away to a rainbow in the sky
gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind"

By: Manowar, Master Of The Wind...

#16 Felhasználó inaktív   Boba 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.741
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 01. 18:14

Mindent, ami izleses, minosegi es tavol al a VIVA TV-s kommersz dolgoktol... (ott is van jo, nem azt mondom)

Emliteni nem emlitek senkit sem, illetve de... lattam itt Victor Wootent, akkor mar hozza tennem Jaco Pastoriust es Marcus Millert is, mint a 3 legjobban szeretett basszusgitarosomat. (zongorazom, es basszusgitarozom egy zenekarban)
Ő lesz az adott idő alatt a legtöbb japán kutya!

#17 Felhasználó inaktív   FragMaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.456
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 01. 18:50

Én klasszikus zenét hallgatok:
-Snoop
-NWA
-Tupac
-Biggie
-BB
...és még sokan mások :)
Gigabyte GA-P35-DS3, Core2Quad Q9550 + CM TX2, 2*1gb Adata 800+, 2*1gb Supertalent, MSI GeForce GTX460 Cyclone OC 1GB, SB Audigy, Chieftec CFT-550, Pioneer DVR-216D, Samsung SH-D163B, Samsung 320gb, Dell U2311H

#18 Felhasználó inaktív   donphobos 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.027
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 08:39

Sziasztok!

Hát, én nem annyira a fent említetteket hallgatom, de azért leírom. A "lánc" (ha lehet ezt mondani) a következő. Egy Denon DVD-800 lejátszó, egy Yamaha RXV-630RDS erősítő, Quadral Caerul QLX-205-ös frontok. Az összetevőket úgy válogattam össze, hogy főleg mozi és keményebb zene szól majd rajta. Ez be is jött, mert leginkább ilyeneket hallgatok.

Tehát akkor:

- Metallica stúdió és koncert albumok. S&M a kedvenc, de a Live Shit mexikói újévi koncertet is imádom, 3 cd tömény zúzás, a közönség őrjöng gyakorlatilag végig. A 18 perces Seek&Destroy szám a közönség énekeltetésével telitalálat, de a Justice Medley (több szám összemixelése) is favorit. Mind jó!
- Pantera, koncertek atom jók, By demons be driven (nem kimondottan jó a nyugis vezetéshez)
- Helloween
- Iron Maiden minden mennyiségben. A Rock in Rio atom jó, a közönség együtt énekel a bandával, hihetetlen hangulat. Bruce Dickinson, a történelemtanár igen nagyot alakít.
- Bruce Dickinson, koncert és stúdió albumok. Imádom.
- Dire Straits
- Mark Knopfler
- Pink Floyd: Pulse a kedvenc, hihetetlen "koncert fíling"
- Tankcsapda
- Bush (angol punk jelleg)
- Linkin Park
- Sepultura
- Him
- Kent (igazi svéd depi rock)
- A-HA
- All Saints
- Apocalyptica (4 csellón adnak elő metált, hihetetlen)
- Ben Harper
- Coal Chamber
- Creed (király ausztrál rock-metál, jó a csóka hangja, bejön)
- Eric Clapton Unplugged
- Dido, bár koncerten hatalmas csalódás, semmi hangja nincs. De a stúdióban jól felhozták.
- Fear Factory, igazi technológiai őrlés metál, de nem elektronikus, ezt a dobos tényleg lejátssza, csak nem látszik közben a keze
- Garbage, nagyon jó, ha hangulatom is van hozzá
- Gathering, igazi darkos, munka közben főleg
- Jewel is bejön, lazulós zene
- Lacuna Coil, ez is tetszik
- Nightwish, dinamikus muzsika, jó a néni hangja, tényleg tud énekelni…
- Ozzy Ozbourne
- Pitchshifter, elég jó muzsika
- Queen, kell-e bemutatni?
- Rammstein, a kelet-német varacskosdisznó
- Robbie Williams
- Vangelis
- Bach
- Vivaldi
- Mozart
- Beethoven
- Haydn
- Pavarotti

A rádiós slágereket néha meghallgatom, de túl sokat ismétlik, kevés olyan van, ami meg is fogna. Ritkán van igazán alkalmam zenét hallgatni, de olyankor teljesen átadom magam az élménynek. Sajnos ez komoly hangerővel is jár, de nem véletlenül 1000m magas a hangfal, mozog a födém is tőle, de ilyenkor csak a muzsika számít…

Egyszer majd összerakok egy "jobb" láncot is talán, de most megfelel ez a rendszer. A lejátszó a leginkább szűk keresztmetszet. Atom régi konstrukció, ebben még van anyag. Amikor készült, akkor még nem nagyon írták a lemezeket, ezért sok gondja van a pirított korongokkal. Jó író és jó lemez kell hozzá. A gyáriakat viszont szépen visszadja, jó hallgatni. Az erősítőre azt mondják, hogy ez inkább házimozira való, de nekem bejön a hangja. A Denon erősítő érezhetően semlegesebb hangú volt (AVR-1603 és e között vaciláltam), de annak gondjai voltak egyes filmekkel. Nem bántam meg a Yamahát, jó erőlködő ez. Elég érces-kemény hangja van, de a zenéimhez ez is illik. A hangfalak nagyon durva mélyeket tudnak, nincs is mélynyomó a rendszerben. Nagyon drága láda kellene, hogy ehhez még hozzá tudjon tenni valamit, zenéhez le is tekerem a mélyeket. Mozihoz viszont középre megy a potméter (ilyenkor a mennydörgés költözik a szobába). Fel még soha nem tekertem a mélyeket… :)

Az álom rendszerem egy Klipsch hangfalpár lenne (bár még nem hallgattam meg, tehát ez változhat), valami nagyon jó Harman-Kardon erősítővel. Meghallgattam már ilyet, zenére a Denon és a Yahama között van, filmnél pedig majdnem Yamaha. Tehát egy jó kompromisszum. Lejátszóból pedig lenne egy jó DVD és egy nagyon jó CD deck is. És bakelitet is vennék, mert hiányzik a sercegés és a pattogás :)

Üdv!
.
.
.

#19 Felhasználó inaktív   vrob 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 716
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 10:46

Hali, annak mi értelme, hogy mindeki leírja az összes előadót amit eddig meg sikerült jegyeznie.
Sőt, előadó alapján sem lehet feltétlen jó zenét találni. Mindegyiknek van rosszabbul és jobban sikerült albuma.

Szvsz nagyobb segítség lenne az egymásnak jó zene ajánlásban, ha konkrét hanghordozókról beszélnénk.


Pl:

B.B. King - Deuces Wild
http://www.amazon.com/gp/product/B000002P8...5Fencoding=UTF8

John Lee Hooker - Best of Friends
http://www.amazon.com/gp/product/B00000DCE...5Fencoding=UTF8

2 nagy blues előadó, 2 fantasztikus albuma, mind a kettőn speciális vendégekkel(Santana, Eric Clapton, Joe Cocker, ...sorolhatnám) játszott zenék.

:confused:
Micronics M5Pi, Pentium 60Mhz, 16MB Ram, ASUS V3000 PCI, Gravis Ultrasound Classic

#20 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 11:17

Idézet: vrob - Dátum: 2006. jún. 2., péntek - 11:46

Hali, annak mi értelme, hogy mindeki leírja az összes előadót amit eddig meg sikerült jegyeznie.
Sőt, előadó alapján sem lehet feltétlen jó zenét találni. Mindegyiknek van rosszabbul és jobban sikerült albuma.

Szvsz nagyobb segítség lenne az egymásnak jó zene ajánlásban, ha konkrét hanghordozókról beszélnénk.


Pl:

B.B. King - Deuces Wild
http://www.amazon.com/gp/product/B000002P8...5Fencoding=UTF8

John Lee Hooker - Best of Friends
http://www.amazon.com/gp/product/B00000DCE...5Fencoding=UTF8

2 nagy blues előadó, 2 fantasztikus albuma, mind a kettőn speciális vendégekkel(Santana, Eric Clapton, Joe Cocker, ...sorolhatnám) játszott zenék.

:confused:

http://www.amazon.com/gp/product/B00005NGZ...v=glance&n=5174

ez egy nagyon jo minosegu koncertfelvetel... ritka mint a feher hollo.  ;)

Téma megosztása:


  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó