HWSW Informatikai Kerekasztal: Bluefish Tapasztalatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (49 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bluefish Tapasztalatok Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Kbali 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 02. 17:26

Hello mindenki !
Hamarosan sok cuccot szeretnék venni a Bluefishben, ezért ha lehet írjátok meg tapasztalataitokat a boltról. Thx !

#2 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 02. 17:51

idézet:
Ezt írta Kbali:
Hello mindenki !
Hamarosan sok cuccot szeretnék venni a Bluefishben, ezért ha lehet írjátok meg tapasztalataitokat a boltról. Thx !
[/quote]

Csak ezen az első oldalon két Bluefish topic is van...

#3 Felhasználó inaktív   pgyafi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.686
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 02. 18:53

idézet:
Ezt írta Orgi:


Csak ezen az első oldalon két Bluefish topic is van...
[/quote]

hol, meg kinek mi az első oldal?
pl "az utolsó 5 nap témái"-ban nincsen benne

#4 Felhasználó inaktív   John Black 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.279
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 02. 19:31

idézet:
Ezt írta Kbali:
írjátok meg tapasztalataitokat a boltról. Thx ![/quote]

Íme egy pár:

[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000416"]Kékhal gari problem[/url]
[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000409"]Kékhal - Véleményem[/url] (lezárva)
[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000360"]Nem is olyan rossz az a KékHal !!![/url]
[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000358"]Kékhal és a 256Mb Samsung DDR333 esete[/url]
[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000334"]KékF*s új áron használtat[/url]
[url="http://"https://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=12&t=000286"]BlueFish, és a Popszegecs esete !!!?[/url]
....

[ 2004. március 02.: John Black szerkesztette a hozzászólást ]

#5 Felhasználó inaktív   Gsnake 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 15:20

Használni kellene néha a fórum keresőjét, nem pedig 3-4 postot megélő új topikok nyitogatásával teleszemetelni a szervert.

#6 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 15:40

Nem vagyok benne biztos, hogy nem használta. Igaz abban sem, hogy miben simlizik.

idézet:
Kbali
Új vendég
Azonosító: 13789
Minősítés:

2004. január 27. 13:36
--------------------------------------------------------------------------------
Hello!
Szeretném, ha megírnátok negatív tapasztalataitokat a Mistralal kapcsolatban. [/quote]
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#7 Felhasználó inaktív   J.P.Montoya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 854
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 16:52

idézet:
Ezt írta Gsnake:
Használni kellene néha a fórum keresőjét, nem pedig 3-4 postot megélő új topikok nyitogatásával teleszemetelni a szervert.[/quote]

Persze csak ha tudja, hogy mit kell beírni (Kékhal, Kékf*s...)

[ 2004. március 03.: J.P.Montoya szerkesztette a hozzászólást ]

#8 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 22:13

idézet:
Ezt írta pgyafi:


hol, meg kinek mi az első oldal?
pl "az utolsó 5 nap témái"-ban nincsen benne
[/quote]

Mikor én azt írtam, a Kékhal - véleményem és a Kékhal gari problem még itt figyelt pár topiccal ez alatt...

#9 Felhasználó inaktív   skeeter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 298
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 22:25

olyan vicces ez a topic hiszti, mintha felhasználók milliói írnának az igen szerteágazó és áttekinthetetlen HWSW fórumba....ennyi energiával már válaszolni is lehetett volna neki.

: én 2x voltam a Bluefishben, bár komplett gépet nem vettem, semmi extra nem volt, átlagos kiszolgálásban és árakban volt részem :)

#10 Felhasználó inaktív   BoGab 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.399
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 23:13

idézet:
Ezt írta Orgi:


Csak ezen az első oldalon két Bluefish topic is van...
[/quote]

Ő használja a keresőt, te meg nyisd ki a szemed :D

Másik azt imádom, amikor valaki benyögi: "Anno ezt egy topicban kitárgyaltuk." És akkor most hova szarjak örömöben? Ilyenkor jobb lenne meg se szólalni. (Ezt konkrétan nem neked szántam!!!!!!!!!)

Amúgy ha nem járatos errefelé honnan lenne kötelessége tudni az ilyeneket: kékf*s, kékhal. A kékhal még ok, de a kékf*st honnan a retekből találja ki?
Khef: ebből az lesz, hogy nem lesz semmi értelmes...

We are the swarm. But we are becoming ... much... much more. For the final metamorphosis, has only just begun.

Nem őszinteségre, meg bizalomra kell alapozni egy kapcsolatot, hanem tcp/ip-re!

#11 Felhasználó inaktív   thomasfox 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 03. 23:57

idézet:
Ezt írta skeeter:
[QB]olyan vicces ez a topic hiszti, mintha felhasználók milliói írnának az igen szerteágazó és áttekinthetetlen HWSW fórumba....ennyi energiával már válaszolni is lehetett volna neki.

[/quote]

igen ez már soxor nekem is eszembe jutott......

#12 Felhasználó inaktív   Gsnake 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 570
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 07:10

idézet:
Ezt írta skeeter:
olyan vicces ez a topic hiszti, mintha felhasználók milliói írnának az igen szerteágazó és áttekinthetetlen HWSW fórumba....ennyi energiával már válaszolni is lehetett volna neki.

: én 2x voltam a Bluefishben, bár komplett gépet nem vettem, semmi extra nem volt, átlagos kiszolgálásban és árakban volt részem :)
[/quote]

Nem hiszti, csak hosszútávon kicsit fárasztó ugyanazon kérdésekre választ adni. Plusz abból még senki sem tanult sokat, hogy mindent a s*gge alá raktak, neki nem kellett semmit tennie, csupán elsírnia magát.

De egye fene: nem tudom, hányszor voltam, ha jól emlékszem 4-5 alkalommal. Ismerősnek vettünk gépet, eddig mindig akadt egy két fölényes "úgyis hülye a vevő a számítástechnikához, bezzeg én tudom, hogy mijazaúesbé" eladó. Ettől függetlenül még nem volt gond egyik ott vásárolt géppel sem. Mondjuk az installt nem kellett volna rájuk bízni (XP Home), mert az eszközvezérlők egy részét (pl. hálókártya) nem telepítették.

#13 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 07:15

idézet:
Ezt írta skeeter:
olyan vicces ez a topic hiszti,[/quote]

Tekintve, hogy a topiknyitó egy egyszerű provokátor... igen magvas megállapítások hangzanak el. :)
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#14 Felhasználó inaktív   SCupi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 331
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 11:04

idézet:
Ezt írta Kbali:
Hello mindenki !
Hamarosan sok cuccot szeretnék venni a Bluefishben, ezért ha lehet írjátok meg tapasztalataitokat a boltról. Thx !
[/quote]

Fizess +2% felárat és akkor nem lesz gondod a gari érvényesítésével ha valamelyik cuccod besz..rik, mert azonnal cserélik és nem vizsgálgatják hetekig, mint máshol.
Szerintem ez korrekt dolog. Nekem legalább is így volt 1x, mikor szarakodott a lapom...

[ 2004. március 04.: SCupi szerkesztette a hozzászólást ]

#15 Felhasználó inaktív   BoGab 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.399
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 18:22

Isten igazából azt nem értem, hogy még csak most készülsz vásárolni és nyitsz egy topicot a Pocsék áruk fórumán?
Khef: ebből az lesz, hogy nem lesz semmi értelmes...

We are the swarm. But we are becoming ... much... much more. For the final metamorphosis, has only just begun.

Nem őszinteségre, meg bizalomra kell alapozni egy kapcsolatot, hanem tcp/ip-re!

#16 Felhasználó inaktív   Dr. Evil 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.338
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 21:47

idézet:
Ezt írta lameXpert:
Tekintve, hogy a topiknyitó egy egyszerű provokátor... igen magvas megállapítások hangzanak el. :) [/quote]

Nem figyelnek :o

#17 Felhasználó inaktív   Xao 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 264
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 04. 22:27

idézet:
Ezt írta SCupi:


Fizess +2% felárat és akkor nem lesz gondod a gari érvényesítésével ha valamelyik cuccod besz..rik, mert azonnal cserélik és nem vizsgálgatják hetekig, mint máshol.
Szerintem ez korrekt dolog. Nekem legalább is így volt 1x, mikor szarakodott a lapom...

[ 2004. március 04.: SCupi szerkesztette a hozzászólást ]
[/quote]

ennél figyelni kell, hogy a külső garanciával rendelkező termékekre nincs cseregarancia
--== WEF WEF ==--

WoW:  Xaó lvl 80 Nightelf Hunter (Bloodscalp) stb :D

#18 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 05. 00:02

idézet:
Ezt írta Xao:
ennél figyelni kell, hogy a külső garanciával rendelkező termékekre nincs cseregarancia[/quote]
Ellenben a kulso garis termekeknel nem a Kekhal szerviz az illetekes, igy van eselyed ra, hogy hamar elkeszul a javitas/megkapod a cserere jogosito utalvanyt, nem minimum ket het.

Aki nem fizetett +2%-ot, az ugye helybol ket hetet varhat, mire egyaltalan raneznek a cuccara, az elott ki sem engedi adni az ugyviteli szoftveruk a javitott/cserelt arut :(

Igy mar nem is olyan olcsoak a tobbi bolthoz kepest...

#19 Felhasználó inaktív   deuce 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.408
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 05. 05:36

idézet:
Ezt írta BoGab:
Isten igazából azt nem értem, hogy még csak most készülsz vásárolni és nyitsz egy topicot a Pocsék áruk fórumán?[/quote]

legalább irt volna valami konkrétumot hogy mi érdekli mégis..
csak annyit irt hogy "sok cuccot fogok venni"...
garis ügyintézés? árak? megbizhatóság? termékek normális időn belüli beszerzése?

irjak tapasztalatot? velem egyszer ultrahardkor flegmák voltak telefonon, le is csaptam jól, de utána mégis ott vettem valamit, bár akkor is sz@rtak rám, rám se néztek körülbelül, valszinű menstruált mindkét személy azokban az időpontokban, de mikor vásároltam én is úgy áltam hozzájuk hogy "ezt kérek, adjad, és már itt sem vagyok".. szóval teljesen mindegy, megkaptam amit akartam, olyan áron ami árlistán volt, nem romlott el azóta.. :D

#20 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 05. 07:21

idézet:
Ezt írta Bástya elvtárs:


Nem figyelnek :o
[/quote]

Tudod, a színvonal..... :)
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

Téma megosztása:


  • (49 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó