HWSW Informatikai Kerekasztal: Admirális, Pasziánsz, Aknakakereső... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Admirális, Pasziánsz, Aknakakereső... :o)

#61 Felhasználó inaktív   taragas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 12. 13:06

Üzenet megtekintéseIdézet: Bins - Dátum: 2011. 01. 12. 07:23

az szép:D én is szoktam játszani néha több tucatot egymás után, mert rákattanok, viszont nekem a régifajta paszinánszal vmi 46 vagy 43 másodperc volt a rekordom, szal faterod nagyon jól nyomja:D mondjuk ezzel a vista/windows7 féle pasziánsszal ennke a közelébe sem tudtam jutni azóta, ezeken tényleg nagyon lassú az egész:)

Igen igen, elrontották ezt a fajt pasziánszt, én is nehezen tudok jó eredményt elérni. Vaternak ezért is nem rakok fel w7-et, mert sztem megutálna egy életre érte.

Nem tudjátok, hogy le lehet e szedni hasonlót az új windosra, mint a régi windowsos kártyajátékok?

Nem csodálom, amúgy hogy ilyen rutinos vater. Az admirálist már megunta, akkor volt egy másik játék amit kapott, az csak win 98on futott, azt azért nem játssza már(abba za volt a lényeg, hogy a játék végére jutalomként az ellenfél pontjaiból kaptál pár pontot.(10000 ponttal kezdi a gép is, meg te is). Na a játéknak folyamatosan kellett pontot adni a gépnek, mert mindig mínuszba mentek... A fekete macskát meg nem kedveli nagyon. Az özvegyet, meg pár hét négylapos játék után megunta, így maradt a pasziánsz. Napi 4-5 óra játékkal, nem csodálom, hogy ilyen jó benne... XD



Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó