HWSW Informatikai Kerekasztal: ps2 emulátor - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

ps2 emulátor beállitás segitség

#1 Felhasználó inaktív   Kimi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 09:09

Valaki tudna javasolni egy farnkó kipróbált működőképes ps2 emulátort? Már 2 napja szenvedek kipróbáltam egy csomót, az is lehet, hogy csak a beállitásaim hibásak. Ha valaki részletes tájékoztatót tudna adni esetleg egy konkrét emulátor progihoz az is megfelelne. Melyikhez, milyen BIOS kell, hol található hozzá? Milyen pluginok, milyen beáll♂tásokkal, és honnan tölthető le, stb,stb... DVD-s ps2 játékot akarok emuláltatni. Daemon-toolsba van ebeolvasva az iso. Ki kell irni, vagy igy is megy?
Minden megoldás érdekel, csak müködjön már végre. HELP ME!!!

#2 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 09:10

Nem lehet. Vegyél PS2őt.
JóSebesség

#3 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 09:14

Hogy lehet szegénynek a lelkét így megsérteni, ó jajj odavágni, hogy "nem lehet" és kész  :omg:  :D

#4 Felhasználó inaktív   Kimi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 09:54

Gyerekek! Nem azt kérdeztem, hogy nem lehet, hanem , hogy lehet. Az ilyen jellegű megszólalók inkább kiméljenek. 1 játék miatt nem fogok ps2-t venni. Én sosem szidtam és ócsároltam aki ilyet használ, Ti se tegyétek. Ez egy fórum elvileg ahol emberek segitenek a másiknak ha valami gondja van. Megoldást próbálok találni, és nem kritikát kérek.

#5 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 09:57

Elég egyértelműen fogalmaztam(már volt jó pár ilyen topik) Nem fogsz tudni PS2es játékokkal PC-n játszani. Az emulátorok többsége vírus. Persze van 1-2 aminek van értelme, csak azok meg játékokat nem tudnak futtatni. Havernál láttam, hogy sikerűlt a PS2 bootképernyőjét behozni, kb 1 óra alatt, mert  0.0000000000000000000001fps-el futott az emulátor. Egész egyszerűen _nincs_. Vagy veszel PS2őt vagy nem.
JóSebesség

#6 Felhasználó inaktív   dani83 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:00

NEM létezik működő PS2 emulátor.
Ámen :respect:
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett.Igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon!

#7 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:05

Idézet: dani83 - Dátum: 2005. Aug. 19., Friday - 11:00

NEM létezik működő PS2 emulátor.
Ámen :respect:

így van. Én arra számítok, hogy kb 1 éven belűl lesz egy működő emu. PSX, Dreamcasthoz(asszem) már van egy ideje.
JóSebesség

#8 Felhasználó inaktív   Kimi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:06

10 éve foglalkozok informatikával csak ez a terület eddig elkerült, de tudom, hogy meg lehet csinálni, mert én meg már láttam korábban,csak már nem tudom hol. Különben már rég azon a szálon mennék. Minden konzolt lehet emulálni, csak megfelelő szoftver és beállítás kell hozzá.Szerintetek a PS2 működése mire épül? Nem antireklám kell.

#9 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:09

wtf? a PS2 köszönőviszonyban sinsc az PC architectúrával. Az XBOX arra épűl, de még ahoz _SINCS_ működő emu.

Szerkesztette: -Turbo- 2005. 08. 19. 10:09 -kor

JóSebesség

#10 Felhasználó inaktív   Kimi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:17

Most kezdek rájönni, hogy semmi értelme sincs a fórumozásnak. Senki nem a megoldást keresi (pedig van), csak a fan ps2-esek fújják a saját okosságukat. Itt nem megoldást talál az ember, hanem csak ócsárolásokat kap. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Rendes emberek vagytok. Csak igy tovább. Még lesz belőletek valami. Fő hogy segitettetek. Azt sem tudom hogyan háláljam meg. Ezért tart itt a magyar társadalom. Ha valaki felvet egy problémát, annak nem segitünk megoldani, hanem még jól le is anyázzuk. Nem az a baj, hogy más a véleményetek, hanem az, hogy nem vagytok segitőkészek. Ha megoldást nem tudtok, akkor inkább ne szolaljatok meg. Egyébként, jó hogy a topiktémánál vagyunk.

#11 Felhasználó inaktív   NeoMaN01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 613
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:18

Ps2-őt a mai gépekkel nem lehet emulálni (ahogy GC-t sem), bárhogy is okoskodsz. Kevés a mai gépek erőforrása, nem beszélve a totál más architektúráról...Majd talán 4-5 év múlva.
Talán....
GREENPEACE
„Gyermekeid 21. századáért harcolsz – pokolba a szabályokkal!”
Greenpeace ...mivel csak ez az egy Föld létezik

#12 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:20

LOL NE haragudj, miről beszélsz te? ennyire fáj, hogy NINCS, NEM LÉTEZIK MŰKÖDŐ PlayStation 2 emulátor?

De ha nekem nem hiszel...

Próbáld ki ezeket.

és ezt a "Itt tart a magyar társadalom..." " lesz még belőletek valami..." dumát hagyd abba.  :omg:

megj: ha LENNE, JÓL működő PS2 emulátor én se vettem volna kemény 50k-ért PS2-őt.
JóSebesség

#13 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:22

Idézet: Kimi - Dátum: 2005. aug. 19., péntek - 11:17

Most kezdek rájönni, hogy semmi értelme sincs a fórumozásnak. Senki nem a megoldást keresi (pedig van), csak a fan ps2-esek fújják a saját okosságukat. Itt nem megoldást talál az ember, hanem csak ócsárolásokat kap. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Rendes emberek vagytok. Csak igy tovább. Még lesz belőletek valami. Fő hogy segitettetek. Azt sem tudom hogyan háláljam meg. Ezért tart itt a magyar társadalom. Ha valaki felvet egy problémát, annak nem segitünk megoldani, hanem még jól le is anyázzuk. Nem az a baj, hogy más a véleményetek, hanem az, hogy nem vagytok segitőkészek. Ha megoldást nem tudtok, akkor inkább ne szolaljatok meg. Egyébként, jó hogy a topiktémánál vagyunk.

Azért az egy IP-ért is kár, amit kölcsönkaptál a szolgáltatódtól. :(
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#14 Felhasználó inaktív   NeoMaN01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 613
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:22

Szóval a lényeg: egymillió ilyen topik van a neten, naponta százezret nyitnak PS2 emulálása ürügyén.
NINCS PS2 EMU, AMI JÁTÉKOKAT TUD FUTTATNI.
Láttam 1 (egy) emut valahol, amin elindult a Bust A Move című csoda (ez egy 286-os gépen is nevetséges játék már amúgy), 0.00001 FPS-el száguldva. Ez a csodagame:
http://www.gamekult.com/tout/jeux/fiches/J...creenshots.html
GREENPEACE
„Gyermekeid 21. századáért harcolsz – pokolba a szabályokkal!”
Greenpeace ...mivel csak ez az egy Föld létezik

#15 Felhasználó inaktív   Csirke 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.107
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:26

Szerintem elég egyszerű!
Nézd meg, milyen paraméterekkel, számítási teljesítménnyel büszkélkedik egy ps2, aztán nézd meg hasonló adatait egy brutális pc-nek. A kettő között még lenne egy szoftveres hatásfokrombolás is. Ezek alapján gondold át mégegyszer, hogyan lehetne működőképes emulátort csinálni?!?
"In my self righteous suicide
I cry when angels deserve to die"
/System Of A Down - Chop Suey!/

#16 Felhasználó inaktív   Kimi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:27

Ne mondjátok már, hogy nem lehet, a saját szememmel láttam egyszer működni. Milyen erőforrásokról beszéltek, hogy kevés? Sőt ps1-et magam is emuláltam még anno. Nem p1-en futtatom. Nem azt mondom, hogy egy az egybe ps2-t akarok varázsolni a gépemből, csak van 1 játék amit nagyon ki akarok próbálni. Akár alapbeállításokkal is.

#17 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:27

És akkor még nbem is beszéltünk a brutál optimizációról ami a konzolok esetén fennáll...
JóSebesség

#18 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:28

Idézet: Kimi - Dátum: 2005. Aug. 19., Friday - 11:27

Ne mondjátok már, hogy nem lehet, a saját szememmel láttam egyszer működni. Milyen erőforrásokról beszéltek, hogy kevés? Sőt ps1-et magam is emuláltam még anno. Nem p1-en futtatom. Nem azt mondom, hogy egy az egybe ps2-t akarok varázsolni a gépemből, csak van 1 játék amit nagyon ki akarok próbálni. Akár alapbeállításokkal is.

Persze, rákötöm a TV tuneremre a PS2őt, azt monitoron nyomom - kb ezt láthattad :) de ha találsz egy működő emulátort szólj, mert akkor van 1 eladó PS2őm ( :nevet2: )
JóSebesség

#19 Felhasználó inaktív   NeoMaN01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 613
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:31

Kimi, nem látthattál a saját szemeddel működő PS2 emut, mert nincs....
Ps1 oké,  Nintendo 64 majdnem tökély, Dreamcast so-so.... ezek utáni konzolok nem emuzhatóak (GBC, GBA kivételével).
GREENPEACE
„Gyermekeid 21. századáért harcolsz – pokolba a szabályokkal!”
Greenpeace ...mivel csak ez az egy Föld létezik

#20 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 19. 10:33

N64en egy játékot akartam kipróbálni, nem ment semmilyen emun. :) bezzeg Mariokart meg Super Mario ment mindegyiken..
JóSebesség

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó