HWSW Informatikai Kerekasztal: Gyorshajtás III. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (126 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Gyorshajtás III. Értékeld a témát: -----

#1191 Felhasználó inaktív   tolvaly 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.583
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 16:08

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 16:51

Ha vki aktívan sportol, akkor sűrűsödnek a csontjai. Nézz utána pls, ha nem hihető. :)

ABS meg nem kell a kocsiba, annyi elektronika elég, amennyi a lámpához, meg a hifihez elég. :)

Ki vagy gyúrva, kurblizni tudsz, a gyertyák meg majd szikráznak a lángeszedtől  :D 
Ezt még nem éred föl, azt a kanyart ne is próbáld, maradj itt a helyeden.

#1192 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 16:14

Idézet: tolvaly - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 16:08

Ki vagy gyúrva, kurblizni tudsz, a gyertyák meg majd szikráznak a lángeszedtől  :D

:D  :D  :D  :D  :D
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#1193 Felhasználó inaktív   *Macika* 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 18:24

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 13:44

Thx, saccra 30-40-el belementem az előttem levőbe anno 2-3 éve. Se öv, se semmi, de úgy kitámasztottam, h semmi bajom nem lett. Se horzsolás, se ütődés, se rándulás, semmi. Mondjuk a csontjaim azért legalább másfélszer erősebbek, mint egy mezei emberkének. :)
Ma már mindíg bekötöm magam, nagyobb sebességnél tuti jól jön.

Ja, és én igencsak örülök, h nincs ABS a gépbe. Uis ha lenne, akkor a hátsó csapágyakat csak aggyal lehetne cserélni,  azaz 8eFt helyett 70e lenne egy 12 éves járgányon. :)

BTW anyu 307-ese nehezebben kezelhető ABS-el is, mint az enyém nélküle. Lehet, h csak az a +~300kg tömege miatt.  :think:

40 km/h-s sebességnél egy 85 kg-os ember álló járműbe történő ütközésnél (feltéve, hogy nem tudja meglökni azt, hanem teljesen 0-ra lassul) a lassulás mértéke olyan 22-25 G lehet és ~0,2 sec ideig tart.
Saccra olyan 800-1000 kg körüli erő kellene megfogni a testet. Ez bagatell.
Gondolkoztál már ma?

#1194 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 18:31

Idézet: *Macika* - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 18:24

40 km/h-s sebességnél egy 85 kg-os ember álló járműbe történő ütközésnél (feltéve, hogy nem tudja meglökni azt, hanem teljesen 0-ra lassul) a lassulás mértéke olyan 22-25 G lehet és ~0,2 sec ideig tart.
Saccra olyan 800-1000 kg körüli erő kellene megfogni a testet. Ez bagatell.

Eh, nekem is el kéne kezdenem edzeni... :D :D
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#1195 Felhasználó inaktív   Omega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 47.832
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 18:41

Idézet: tolvaly - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 16:08

Ki vagy gyúrva, kurblizni tudsz, a gyertyák meg majd szikráznak a lángeszedtől  :D

:nevet2:  :up:

#1196 Felhasználó inaktív   Omega 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 47.832
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 18:42

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 15:51

Ha vki aktívan sportol, akkor sűrűsödnek a csontjai. Nézz utána pls, ha nem hihető. :)

ABS meg nem kell a kocsiba, annyi elektronika elég, amennyi a lámpához, meg a hifihez elég. :)

És nehéz kiemelni a kocsiból a holttestét, plusz az agyvelő elég büdös szokott lenni a kormányon...

#1197 Felhasználó inaktív   leslie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.039
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 20:48

Idézet: *Macika* - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 18:24

40 km/h-s sebességnél egy 85 kg-os ember álló járműbe történő ütközésnél (feltéve, hogy nem tudja meglökni azt, hanem teljesen 0-ra lassul) a lassulás mértéke olyan 22-25 G lehet és ~0,2 sec ideig tart.
Saccra olyan 800-1000 kg körüli erő kellene megfogni a testet. Ez bagatell.

Amikor a tények tagadják a számokat, akkor ott vmit nem vettél figyelembe.
A számok szépek, viszont nekem nem lett bajom.
A kormány sem görbült el, és a fék pedál sem esett be. :)

Viszont, aki be volt kötve a kocsiban, az igencsak fájlalta utána pár hétig a bordáit.

Én sem értem, de megtörtént. Velem. Lehet poénkodni a dologgal, attól még tény marad. :)

Ja. Ha ma ABS-es kocsim lett volna, akkor most lenne egy megzúzott eleje. Olyan jég volt az úton kanyarban, h arrébb lehetett tolni bakanccsal. Szépen feltolta maga elött a gumi, és fogott, de persze be is tojtam rendesen, pedig alig gurult a gép. :)
Az nevet utoljára, aki először üt.

#1198 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 20:50

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 20:48

Ja. Ha ma ABS-es kocsim lett volna, akkor most lenne egy megzúzott eleje. Olyan jég volt az úton kanyarban, h arrébb lehetett tolni bakanccsal. Szépen feltolta maga elött a gumi, és fogott, de persze be is tojtam rendesen, pedig alig gurult a gép. :)

Ez nem a te napod.

Ugyanis ha fel tudja maga előtt tolni, az már messze nem jég.

#1199 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 21:06

Idézet: Carmaged - Dátum: 2005. dec. 19., hétfő - 23:11

Evidens, hogy a féloldalason kitör, ki mondta, hogy nem? :think:

Nem feltétlenül tör ki. Az M I lehet, hogy egy ilyen fékezési helyzetben azt csinálta, de az M II már nem.

Sőt ebben a fajta tesztben a Stilo a legjobb.

#1200 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 21:12

Idézet: *Macika* - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 18:24

40 km/h-s sebességnél egy 85 kg-os ember álló járműbe történő ütközésnél (feltéve, hogy nem tudja meglökni azt, hanem teljesen 0-ra lassul) a lassulás mértéke olyan 22-25 G lehet és ~0,2 sec ideig tart.
Saccra olyan 800-1000 kg körüli erő kellene megfogni a testet. Ez bagatell.

Feltéve, de a járművek is roncsolódnak, törnek, hiszen tegyük fel, nem két betonkocka vagy vasgolyó ütődik össze, mint a fizika-teszteken, vagy az is bele van számolva, az esetleges erők "elvezetése", kioltása, gyengülése? Úgy érzem, bonyolultabb ez ennél.

#1201 Felhasználó inaktív   *Macika* 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 21:14

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 20:48

Amikor a tények tagadják a számokat, akkor ott vmit nem vettél figyelembe.
A számok szépek, viszont nekem nem lett bajom.
A kormány sem görbült el, és a fék pedál sem esett be. :)

Viszont, aki be volt kötve a kocsiban, az igencsak fájlalta utána pár hétig a bordáit.

Én sem értem, de megtörtént. Velem. Lehet poénkodni a dologgal, attól még tény marad. :)

Értem én.
Te gyúrsz, 1,5x sűrűbb csontod van, mint az embereknek és meg tudsz tartani megfeszített karral ~1 tonnát.
Másnak ilyenkor szilánkosan széttörik a keze, szétcsúszik a könyökizülete, vagy csak nemes egyszerűséggel kifordul, ellenkező irányba is hajlik onnantól a karja, amellett hogy mégis kiharapott a kormányból egy darabot.

Ugye nem haragszol meg, ha ezekkel az adatokkal - amiket leírtál - csak mosolygok egyet rajtad?
Gondolkoztál már ma?

#1202 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 21:30

Idézet: Kory - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 21:12

Feltéve, de a járművek is roncsolódnak, törnek, hiszen tegyük fel, nem két betonkocka vagy vasgolyó ütődik össze, mint a fizika-teszteken, vagy az is bele van számolva, az esetleges erők "elvezetése", kioltása, gyengülése? Úgy érzem, bonyolultabb ez ennél.

Ha megnézel törésteszteket, látod, hogy az a lassulási érték, amit Macika számolt, csak egy átlag, ott bizony bekötött övvel is jóval 30g fölé megy a fejlassulás csúcsértéke a legbiztonságosabb autókban is. Ha jól emlékszem, 60-ig van zöld zóna, 90-ig narancssárga és onnan piros.

Ennek az oka pofonegyszerű: az ütközés idejét onnan számolják, amikor az autó hozzáér a falhoz, viszont effektíve nem kezd el lassulni, csak mikor már a lökhárító felfüggesztéséhez ér. Ezek századmásodpercek, de itt rengeteget számít.

Erőt meg hiába vezetsz el, a user 90kg-ját akkor is le kell lassítani 10m/sec-ről 0-ra. Egyenletes lassulásnál (gyorsulás ugye :) ) 0,2 secet feltételezve (felülbecslés) ez 50m/sec2 átlagosan. Ez ráadásul csak akkor jelent 450kg-nak megfelelő terhelést, ha olyan hasizmod van, hogy végig az ülésben tudod magad tartani. Ha nem és a fékpedállal is támasztasz - mert a kuplunggal nem sokat tudsz, már teljesen nyújtva van hozzá a lábad -, akkor a terhelés felét odaosztva kijön 225kg-nyi terhelés. Nincs az a fékpedál - és mögöttes kütyük -, ami ezt roncsolódás nélkül kibírná.

Ez a gondolatkísérlet csak szemléltetés, a számait 4-5-tel teljes nyugalommal meg lehet szorozni, még akkor is messze alábecsüljük a maximális pillanatnyi lassulást-terheléseket.

#1203 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 21:43

Idézet: leslie - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 13:44

Thx, saccra 30-40-el belementem az előttem levőbe anno 2-3 éve. Se öv, se semmi, de úgy kitámasztottam, h semmi bajom nem lett. Se horzsolás, se ütődés, se rándulás, semmi. Mondjuk a csontjaim azért legalább másfélszer erősebbek, mint egy mezei emberkének. :)

Saccra nem mehettél annyival. Különben valószínűleg másfélszer olyan nehéz is vagy, mint egy mezei emberke (bármit is jelentsen ez)... Számolj utána te is, mennyit kellett volna megtartanod, aztán próbáld megmozdítani azt a súlyt a teremben...

#1204 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 07:55

Idézet: Carmaged - Dátum: 2005. dec. 20., kedd - 21:30

Ha

Jah, nagy valószínűséggel tegnap valahogy kifelejtettem, hogy itt ténylegesen arról volt szó hogy öv nélkül :omg: :lama:

Mondjuk leslie nem falnak ment neki, tehát a másik autó is előrébb mozdulhatott közben az ütközéstől.
A 40 km/h viszont tényleg elég soknak tűnik.

#1205 Felhasználó inaktív   leslie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.039
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 08:30

Idézet: Kory - Dátum: 2005. dec. 21., szerda - 7:55

Mondjuk leslie nem falnak ment neki, tehát a másik autó is előrébb mozdulhatott közben az ütközéstől.
A 40 km/h viszont tényleg elég soknak tűnik.

Eleve 30-40-et írtam, de legyen 30. Amúgy az elöttem levő gépet előrébb is raktam picit. :) Plusz deformálódott, ugye, gyűrődési zóna alapján neki nagyobb baja lett, enyém elég merev elöl, nincs ilyen marhaság benne. :Đ
Egy magasabb Renaultba mentem bele, nálam csak az első lökös-mociháztető-hűtő elötti elem+hűtő halt el, a kasztni nem deformálódott szerencsére. Az ellenfélnek a komplett hátulja tört. Az illető, aki miatt történt a dolog meg elegánsan eltépett a fenébe, jó magyar szokás szerint.
Akit érdekel a Schilleres javítási számla, annak megmutathatom, vmi 430e pénzeket hoztak ki a gépre.  :think:
Az nevet utoljára, aki először üt.

#1206 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 09:22

430e? LOL, az több mint az autó értékének a fele.

#1207 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 09:23

Idézet: Mumia - Dátum: 2005. dec. 21., szerda - 9:22

430e? LOL, az több mint az autó értékének a fele.

Szerintem ez régebben volt. De nem tudom.

#1208 Felhasználó inaktív   Satriani 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 22.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 09:40

Ide is berakom: http://totalcar.hu/m...elet/kresz2006/

Írjuk át a KRESZ-t szavazással! :D

#1209 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 09:49

Idézet: Satriani - Dátum: 2005. dec. 21., szerda - 9:40

Ide is berakom: http://totalcar.hu/m...elet/kresz2006/

Írjuk át a KRESZ-t szavazással! :D

Helyenként picit demagógra sikeredett. :)

#1210 Felhasználó inaktív   Sipi- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.928
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 09:53

Idézet: Mumia - Dátum: 2005. dec. 21., szerda - 9:22

430e? LOL, az több mint az autó értékének a fele.

Mikor tavaly belekoccoltam a céges polo classic-al egy opel zafira-ba kb. 20-al akkor a zafira hátulján éppen csak meglátszódott a koccanás nyoma, a polo-t meg kb. 330e-ből javították meg (hűtő, fényszóró, lökhárító, sárvédő, stb. cserélve volt).

Téma megosztása:


  • (126 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó