HWSW Informatikai Kerekasztal: Kinek milyen a Desktopja? V. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kinek milyen a Desktopja? V.

#621 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 09:33

Idézet: dexike - Dátum: 2005. Dec. 3., Saturday - 7:04

Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Style sheet-et nemtok programozni, de találtam olyanokat amik nekem pont jók lennének csak nemtom rávenni az explorert, hogy használja is! Beállítom, de nem történik semmi.

nemtom igazan hogy lehetne ezt megcsinalni.  :confused: mert ha ezt hasznalom;

body {
padding-left: 200px;
        }

ez jobbra viszi az oldalt 200 pixellel de nem minden oldalnal mukodik.  esetleg lehetne meg vele probalkozni, de nemtom jol meglehet e vele csinalni. :think:
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#622 Felhasználó inaktív   Shia-ko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.874
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 10:31

Samurize-on belül használja valaki még a TCGHun.dll-t?
Nálam csak a sport1-2t szedi le a netről, de 2 napja csak pörgeti a procit, és nem megy. Nélküle tökéletesen megy a konfig.
Üdvözlettel:
Gabi

#623 Felhasználó inaktív   ozz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 10:49

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2005. dec. 3., szombat - 2:28


köszönöm! :)

#624 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 21:28

Miután megvettem legújabb dlágaszáágomat Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ], elkezdtem egy kicsit a deskemet megint szépíteni.A WindowBlinds megvásárlásával még nem nincs meg minden, mivel ezután mostanában megveszem az iconpackagert és a www.wincustosmize.com-on egy darab egy éves hozzáférést a stardock.com-tól

Kép

Kép

#625 Felhasználó inaktív   dexike 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 345
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 03:31

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 3., szombat - 10:33

nemtom igazan hogy lehetne ezt megcsinalni.  :confused: mert ha ezt hasznalom;

body {
    padding-left: 200px;
        }

ez jobbra viszi az oldalt 200 pixellel de nem minden oldalnal mukodik.  esetleg lehetne meg vele probalkozni, de nemtom jol meglehet e vele csinalni. :think:

body {
    padding-left: 200px;
        }

Na ez az amiből nem sokat értek! Ha még megtennéd akkor küld el nekem azt a css-t amit te használsz és működik!
Ez a maicímem: zeek(kukac.at)enternet(pont.dot)hu a másik sajna beragadt:) lehet más néven is reggeltem valamikor és nem engedi megváltoztatni...

#626 Felhasználó inaktív   Elrohir 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 05:12

Csináltam 2 wallpapert. :) ( Ill. többet is csak most ezt a 2őt töltöttem fel.)
Wallpaper 1
Wallpaper 2

Enjoy...!  :)

Szerkesztette: Elrohir 2005. 12. 04. 05:12 -kor


#627 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 09:46

Idézet: dexike - Dátum: 2005. Dec. 4., Sunday - 3:31

Na ez az amiből nem sokat értek! Ha még megtennéd akkor küld el nekem azt a css-t amit te használsz és működik!

ezt fogod es kimasolod egy txt-be:
body {
    padding-left: 200px;
        }

elmented mint .css file. es az eleresi utjat meg beteszed az internet explorerben ahova kell. (tools> internet options > accessibility > user style sheet). de ez sem a legjobb megoldas. nekem pl nem minden oldalnal mozgatta jobbra az oldalt.  :confused:
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#628 Felhasználó inaktív   Csokis 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.581
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 10:45

Idézet: Elrohir - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 5:12

Csináltam 2 wallpapert. :) ( Ill. többet is csak most ezt a 2őt töltöttem fel.)
Wallpaper 1
Wallpaper 2

Enjoy...!  :)

Az elsőt le is mentettem, annyira teccik! ;) A másodikat nem kommentálom, mert (finoman fogalmazva) utálok minden mangás baromságot. Bár azt hozzáteszem, hogy ez a barna "árnyalat" se jön be nekem. Amúgy a kompozíció szerintem jó. :)
Desktop: Intel i7-3770, 16GB RAM, GeForce GTX 1050 Ti, Xubuntu 18.04 Linux - Linux User #586716
Laptop: Lenovo IdeaPad G500 (Intel Pentium 2020M, 4GB RAM, 1TB HDD) --- Synology DS213j NAS
Music1: ncmpcpp ⇨ Supra USB ⇨ TEAC UD-301 DAC ⇨ Sommer Cable Aqua Blue XLR ⇨ Focal Alpha 65 + IsoAcoustics ISO-L8R155
Music2: ncmpcpp ⇨ Klotz USB ⇨ Acoustic Research AR-UA1 DAC/HeadphoneAmp
Headphone: HiFiMAN HE400S (FocusPad-A earpads + Forza AudioWorks HPC cable), Takstar TS-671, Sennheiser HD 451

#629 Felhasználó inaktív   Elrohir 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:15

Idézet: Csokis - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 9:45

Az elsőt le is mentettem, annyira teccik! ;) A másodikat nem kommentálom, mert (finoman fogalmazva) utálok minden mangás baromságot. Bár azt hozzáteszem, hogy ez a barna "árnyalat" se jön be nekem. Amúgy a kompozíció szerintem jó. :)

Köszike!  ;)

#630 Felhasználó inaktív   ozz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:47

nem tudja vki, hogy login screen-t hogyan lehet lecserelni, mindenfele program felrakasa nelkul, ugy szeretnem mint az uxtheme.dll cseret, tehat valami buheralassal!
Van erre valami megoldas?
Hol tudnek utanna olvasni?

#631 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:59

Idézet: ozz - Dátum: 2005. Dec. 4., Sunday - 11:47

nem tudja vki, hogy login screen-t hogyan lehet lecserelni, mindenfele program felrakasa nelkul, ugy szeretnem mint az uxtheme.dll cseret, tehat valami buheralassal!
Van erre valami megoldas?
Hol tudnek utanna olvasni?

a logonui.exe-t kell atszerkesztened es utana lecserelned. a kepeket lecserelheted (pl. resource hackerrel) stb. vagy ha atakarod rendezni teljesen akkor az UIFILE-ban kell kotorasznod. persze elotte jol atnezni/probalkozni...stb... http://www.emeraldcp...inui/login.html

Szerkesztette: Desorder 2005. 12. 04. 12:35 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#632 Felhasználó inaktív   ozz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 12:37

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 10:59

a logonui.exe-t kell atszerkesztened es utana lecserelned. a kepeket lecserelheted (pl. resource hackerrel) stb. vagy ha atakarod rendezni teljesen akkor az UIFILE-ban kell kotorasznod. persze elotte jol atnezni/probalkozni...stb... http://www.emeraldcp...inui/login.html

okes koszi utannanezek  :respect:

Szerkesztette: ozz 2005. 12. 04. 12:40 -kor


#633 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 12:46

Idézet: ozz - Dátum: 2005. Dec. 4., Sunday - 12:37

...

biztos van a neten valami leiras de nem menekulsz meg a melo elol.  :rolleyes: mert max csak olyan leirast talalsz hogy az UIFILE-ban "ez es ez" a sor mire szolgal..stb. szal magadnak kell vele eljatszadoznod. (vagy leszedsz valahonnan egy modositott filet) en pl az enyemet teljesen magamtol hoztam ossze. jo soxor elis mentettem es neztem meg mi valtozott meg.stb..  :D es igy lasssan megcsinaltam magamnak. a replacerrel ha kicsereled az exe file-t akkor utana nem kell restartolni hanem csak logoffolni es mar latszik is a valtozas. de ennek is van egy egyszerubb modja hogy nekelljen allandoan replacelni hanem kozvetlenul mar a file-t modositod es mented el. (ehhez a system32/dllcache-ben kell letorolnod/atnevezned a szoban forgo exe-t es ha lecsereled/ramentesz az eredeti filera akkor hiaba szol a windows file protection mert nem tudja lecserelni az o sajatjara mert ugye elozoleg letoroltuk/atneveztuk.stb)  :cool: szoval a system32/logonui.exe-t kell modositanod.  ;)

Szerkesztette: Desorder 2005. 12. 04. 12:48 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#634 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 15:42

Idézet: ozz - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 11:47

nem tudja vki, hogy login screen-t hogyan lehet lecserelni, mindenfele program felrakasa nelkul, ugy szeretnem mint az uxtheme.dll cseret, tehat valami buheralassal!
Van erre valami megoldas?
Hol tudnek utanna olvasni?

Pl a chaninja lecseréli neked a login screent. www.benkovics.net

#635 Felhasználó inaktív   Avalon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 638
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 18:38

Idézet: ozz - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 12:47

nem tudja vki, hogy login screen-t hogyan lehet lecserelni, mindenfele program felrakasa nelkul, ugy szeretnem mint az uxtheme.dll cseret, tehat valami buheralassal!
Van erre valami megoldas?
Hol tudnek utanna olvasni?

De ezzel azért óvatosan! Nekem két hete emiatt volt reinstall. Na persze ha lett volna biztonsági másolat, v Dos-s indítólemez az eredeti file-lal....de nem volt. Szal akármit is csinálsz, csak óvatosan ha nem szeretsz Windowst telepítgetni. (Én imádok, ezért szórakozok olyan bátran!  :D )


avalon

#636 Felhasználó inaktív   eMeM 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 09:57

AppRocket progit ismeritek?
Arra való, h beindexeli magának a programokat, fileokat, zenéket, weboldalakat, és ha elkezdesz gépelni egy nevet, akkor folyamatosan közelít a fájlok felé. Így nem kell keresni őket meg kattintgatni.
Na az bajom vele, h ha csak az asztalt és a start menü állományait hagyom neki indexelni, akkor is 20 megát felemészt a ramból.
Tudtok ajánlani hasonló progit ami kevesebbet eszik?

Vagy ami még jobb lenne ha a samuban meglehetne ezt oldani.

#637 Felhasználó inaktív   jazzkifli 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 444
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 10:51

Idézet: Avalon - Dátum: 2005. dec. 4., vasárnap - 19:38

csak óvatosan ha nem szeretsz Windowst telepítgetni. (Én imádok, ezért szórakozok olyan bátran!  :D )


avalon

:pokeas2:
Kép

#638 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 11:15

Idézet: Avalon - Dátum: 2005. Dec. 4., Sunday - 18:38

De ezzel azért óvatosan! Nekem két hete emiatt volt reinstall. Na persze ha lett volna biztonsági másolat, v Dos-s indítólemez az eredeti file-lal....de nem volt. Szal akármit is csinálsz, csak óvatosan ha nem szeretsz Windowst telepítgetni. (Én imádok, ezért szórakozok olyan bátran!  :D )


avalon

en nem szeretek windowst pakolni. ezert van 2 windowsom is.  :rolleyes: az egyiket hasznalom mig a masikat szanaszet hekkelem/tesztelem. meg azert is jo mert igy egyszerubb a dll-eket lecserelni. (masikrol bootolok be es kicserelem a dll-eket azon a winen amit hasznalok.) de amugy ott a javito konzol is.. azzal is meglehet ezeket csinalni, csak hat ez igy "egyszerubb". (igaz manapsag mar nem sok a hekkelni valom, szal gyakorlatilag felesleges a masodik winem.. de vegulis elfer. :cool: )
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#639 Felhasználó inaktív   Avalon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 638
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 13:08

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 5., hétfő - 12:15

[..] ezert van 2 windowsom is.  :rolleyes: az egyiket hasznalom mig a masikat szanaszet hekkelem/tesztelem. [...]

ÉN is gondoltam már erre, egy levékonyított Windowst felrakni /Ez alapján/, csak, h tudjak vmivel menteni ha kell. max 1,5GB-ra gondoltam.

avalon

#640 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 13:16

Idézet: Avalon - Dátum: 2005. Dec. 5., Monday - 13:08

ÉN is gondoltam már erre, egy levékonyított Windowst felrakni /Ez alapján/, csak, h tudjak vmivel menteni ha kell. max 1,5GB-ra gondoltam.

avalon

jah.. amugy most csak a dllcache-t toroltem le a hackelt winemben es most igy is csak ~750 Mb a windows konyvtar. erdekes.  :think: pedig a multkor letoroltem tobb mindent is (help, meg mas egyeb nem hasznalt dolgokat) es akkor ~940re sikerult csak levinni a meretet. valamit biztos kihagytam vagy nemtom... de ami az erdekes, hogy mult hetfon mielott vegleg meghalt az alaplapom nagy nehezen meg sikerult rarakni egy windowst (igaz csak repair volt) de az csak 666 Mb-os volt! :eek: nofene.  :D most ez a celom hogy igy lecsupaszitsam.  :cool: de ez kicsit mar offtopik.. sorry.. :rolleyes:
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

Téma megosztása:


  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó