HWSW Informatikai Kerekasztal: Kinek milyen a Desktopja? V. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kinek milyen a Desktopja? V.

#711 Felhasználó inaktív   Gallagher 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 10:44

Aha..

Akkor ez a téma már nem is érdekes..

Nekem úgy lett volna értelme, hogy kiírja hogy vezérlő pult. Megnyook 1-2 bill.-t és kiírja olaszul, vagy a kívánt nyelven..
Képand on the sixth day, God created ManchesterMotherboard:Gigabyte GA-H61M-D2-B3 | CPU:Intel i3-2120 3.30Ghz | VGA:VTX3D Radeon HD5670/1GB
RAM:4GB 1333Mhz/DDR3 | Power:Chieftec 400W | Display: Fujitsu Siemens 19" Wide-LCD & LG 42" LED TV
HDD/SSD: Transcend 128GB[SandForce SF-2281VB1] no HDD. Only Cloud-storage
Operating System: Windows 8.1/64 & OSX 10.8.2

#712 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 11:16

akkor te valami mobimouse szintu dologra gondoltal ...

http://szotar.sztaki.hu/olasz-magyar - de tessek itt egy olasz szotar :D
macbook air 2014

#713 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 11:43

szerintem sokkal jobb ha full olasz win-t raksz fel.. hamarabb megtanulod mi mit jelent. neha kell majd szotaraznod vagy valami, de a tobbseget megszokasbol is tudod mit csinal stb.. :think: vagy nemtudom... :cool:
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#714 Felhasználó inaktív   Gallagher 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 12:10

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. Dec. 10., Saturday - 12:43

szerintem sokkal jobb ha full olasz win-t raksz fel.. hamarabb megtanulod mi mit jelent. neha kell majd szotaraznod vagy valami, de a tobbseget megszokasbol is tudod mit csinal stb.. :think: vagy nemtudom... :cool:

Ez jól hangzik..

Szerzek valami emluátort. Felrakom az olasz winxp-t rá, vagy a magyart, és rá egy olasz felületet, és akkor megszokásból csinálom a dolgokat  jól + szépen lassan bővítem az igen csak kicsit olasz 'szótáramat'.

Grazie Desorder! :respect:  :respect2:  :respect:
Képand on the sixth day, God created ManchesterMotherboard:Gigabyte GA-H61M-D2-B3 | CPU:Intel i3-2120 3.30Ghz | VGA:VTX3D Radeon HD5670/1GB
RAM:4GB 1333Mhz/DDR3 | Power:Chieftec 400W | Display: Fujitsu Siemens 19" Wide-LCD & LG 42" LED TV
HDD/SSD: Transcend 128GB[SandForce SF-2281VB1] no HDD. Only Cloud-storage
Operating System: Windows 8.1/64 & OSX 10.8.2

#715 Felhasználó inaktív   Avalon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 638
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 12:34

Idézet: Paracelsus - Dátum: 2005. dec. 9., péntek - 14:56

Idézet: GoodSpeed

Pár percel ezelőtti deskem, azóta már van egy újabb is

De ismerős.  :D  :respect:

Régen én is így voltam, de ma már inkább egyet csinálok hónapokig. Tökéletesítem. --> :typing:  A mostanin már vagy egy hónapja dolgozom, de még mindig van rajta olyan, amit szeretnék még megcsinálni.
Munka mindig akad rajta.

avalon

#716 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 13:57

Idézet: Avalon - Dátum: 2005. Dec. 10., Saturday - 12:34

Régen én is így voltam, de ma már inkább egyet csinálok hónapokig. Tökéletesítem. --> :typing:  A mostanin már vagy egy hónapja dolgozom, de még mindig van rajta olyan, amit szeretnék még megcsinálni.
Munka mindig akad rajta.

avalon

nalam is ez van. :cool: (en sose valtogattam naponta vagy akar havonta.). egy eve ez a visualstyle-om van. es azota csak picike valtozas(ok) volt(ak) rajta. nemis tervezem ezt mar sose lecserelni. max a szineket fogom varialni, de meg aztse biztos.  :think: ami nalam valtozik manapsag az mar csak a desktop. active desktop leven adja magat hogy szabadon alakithatom, rakhatok be ujabb scripteket, plusz elemeket bele, szineket, akarmiket  :D ...de nagyon tulzsufolni se akarom  :cool:
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#717 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 19:59

About Multilingual User Interface (MUI) s honslpját megtaláltam, viszont nem találok linket honnan lehet letölteni... A másik kérdés ,mivel nekem legális Windows XP Home Edition-om van, így letölthetem legálisan rá? Tehát Legális Windows XP-mre ingyenes?

#718 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 20:00

Engem a Multilingual User Interface (MUI) főleg azért érdekel, mert így kitudnám talán próbálni az IE 7 bétát ,amit közzétett a microsoft, de mivel a windows-om magyar nyelvű ezért nem akar feltelepülni.

#719 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 20:08

Itt van egy pár, de egyiksem tűnik 4 CD-snek, és SP2-est nem találtam  :think:

#720 Felhasználó inaktív   eMeM 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 10. 22:35

FindTheTopProcess.dll pluginnal kapcsolatban lenne kérdésem. A szerkesztőben ha rányomom a plugin tetszteléseét, akkor kiírja mindig a megfelelő processt, viszont az asztalon nem jelenít meg semmit. Üres a helye, akárhányszor töltöm újra... valaki?

#721 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 07:33

ez nem az én deskem, de azért nagyon szép, és egy ilyen kellene most wb-re is , vgay valami hasonló:
http://www.wincustomize.com/Preview.aspx?S...shots/13300.jpg

A desk I have made for my brother's computer (No, I'm not coming back to win)

WALLPAPER: Logu Gomma from Logu.it (modded by me)
STYLER: NickelCobalt by me
OBJECTBAR: NickelCobalt Light Mod by me
MIRANDADIUM: NickelCobalt by me
SAMURIZE: Transparent Clock by me
AVETUNES: Sputnik for avedesk modded by me
RKLAUNCHER BG: Transparent by me
DOCK ICONS: The Last order by Rokey (modded by me)
DESK ICONS: Type 3 Drives by esXXI + Wraped Folders by Bombia Design (both modded by me)
FONT: Eurostile (payware)

NFR because permissions sorry

#722 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 07:35

Idézet: Steveke - Dátum: 2005. dec. 8., csütörtök - 21:02

Nah elkészült az új desktopom

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]



Majdnem el felejtettem... a hátteret elkérhetem tőled ? ;)

Plussz lenne egy kérdésem, annyira még nem vagyok nagy angolos, de azért vágom hogy mivan odaírva 80%-ban csak szeretnék 100%-kig biztos lenni, mert most ha melléfognék az belekerülhetne a subscriptionomba is, és a wincustomize-n nem szeretném kockáztatni a frissen vásárolt előfizetésemet, szóval fellehet tölteni oda a saját screenshot-omat, de van alul egy ilyen szöveg :

Idézet

In submitting these files for upload, I agree that they may be included by Stardock in future compilations or libraries.
(for example, as extra samples included with an Object Desktop CD or a WinCustomize Library CD).

A szöveg előtt egy négyzet van, amit vagy kipipál az ember... :)
Nos én úgy fordítottam , hogy az a lényeg hogy legyen valami stardock termékem vásárolva, és példának hozza fel az objeckt desktop CD-t illetve a másikat. Nekem a WindowBlinds 5 enhanced, az iconpackager 3 enhanced, és a wincustomize subscription van megvásárolva, ez elég hozzá nem?

Szerkesztette: GoodSpeed 2005. 12. 11. 07:45 -kor


#723 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 09:13

Idézet

In submitting these files for upload, I agree that they may be included by Stardock in future compilations or libraries.
(for example, as extra samples included with an Object Desktop CD or a WinCustomize Library CD).


Ezeknek a fájloknak a feltöltésével elfogadod, hogy esetleg a Stardock megjelenteti egy jövőbeni összeállításában vagy gyűjteményében. (például mint egy extra mintakép egy OD Cd-n vagy a WinCustomize gyűjteményben).

Ergo semmilyen termékvásárlással nincs kapcsolatban, ha nem zavar, hogy később esetleg ingyen felhasználhatják, akkor töltsd fel nyugodtan :)

#724 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 09:20

Idézet: Eiki - Dátum: 2005. dec. 11., vasárnap - 9:13

Ezeknek a fájloknak a feltöltésével elfogadod, hogy esetleg a Stardock megjelenteti egy jövőbeni összeállításában vagy gyűjteményében. (például mint egy extra mintakép egy OD Cd-n vagy a WinCustomize gyűjteményben).

Ergo semmilyen termékvásárlással nincs kapcsolatban, ha nem zavar, hogy később esetleg ingyen felhasználhatják, akkor töltsd fel nyugodtan :)

Köszönöm szépen, a választ , akkor fel is rakom a screenshot-omat ;)

#725 Felhasználó inaktív   B@ldrick 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 237
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2005. 12. 11. 17:03

Kép
clean Kép dirty

Gigabyte EP45-DS5|Intel Core2Quad Q9450 @3.2GHz|Asus Silent Knight II|CSX DDR2 1066Mhz 2x2GB|Sapphire HD4870 512MB GDDR5|WD Caviar16 RE 320GB+SE16 750GB+Blue 500GB|Seagate Barracuda 7200.7 160GB|Thermaltake Shark-black|Corsair TX650|Creative Desktop Theater 5.1 DTT2200|Hauppauge WinTV THEATER|Pioneer DVR-109|Logitech G9 Laser Mouse|SteelSeries QcK mini|Samsung SyncMaster 226CW|Artic Cooling F12 Pro PWM|Windows 7 x64|Mac OS X Snow Leopard 10.6.2

#726 Felhasználó inaktív   Paracelsus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 20:34

eMeM:
A beállításokban állítottál valamit? Nekem csak akkor hajlandó bármit is csinálni, ha valamit állítok, utána azt akár vissza is állíthatom. Ha így sem megy, akkor esetleg leírhatod, hogy milyen beállítások mellett futtatod, vagy megnézheted a dokumentáció ide vonatkozó részét:

Idézet

TIP: If the plugin doesn't work for you, then try the "fallback" version found in the Samurize.com forums.

Konfig: ASUS A7V600 & AMD Athlon XP 2500 (@1833 MHz) & Sapphire Radeon 9200 & 512 MB RAM & Maxtor 6E040L0 40 GB & Codegen 300 W | MS Windows 98 SE & MS Windows XP SP2 | powered by metal

#727 Felhasználó inaktív   Raven_ 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.597
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 11. 21:05

Kép
katt a képre nagyításhoz

véleményeket kérek  :cool:

Szerkesztette: -=IcEmAn=- 2005. 12. 11. 21:05 -kor


#728 Felhasználó inaktív   eMeM 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 12. 13:52

Idézet: Paracelsus - Dátum: 2005. dec. 11., vasárnap - 21:34

eMeM:
A beállításokban állítottál valamit? Nekem csak akkor hajlandó bármit is csinálni, ha valamit állítok, utána azt akár vissza is állíthatom. Ha így sem megy, akkor esetleg leírhatod, hogy milyen beállítások mellett futtatod, vagy megnézheted a dokumentáció ide vonatkozó részét:

Ja, játtszottam a beállításokkal is, de nem ment. Szerkesztőben is az első teszteléskor nem ír ki semmit, aztán már igen. Mind1, nemsokára win reinstall lesz (már egy éves), az talán megold mindent egyszerre... (weather 2004-et sem frissíti magától)

#729 Felhasználó inaktív   luxy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 12. 16:55

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2005. dec. 9., péntek - 8:08

A bootskin lemaradt :)
Kép


...és itt az update, természetesen ezeknek van bootskin-jük is
Kép

Kép

Kép

Jól néz ki.  :up:  Arra lennék kiváncsi, hogy az időjárást mivel csináltad. Én már kipróbáltam a Rainmetert, de csak New York, London időjárását mutatta?

#730 Felhasználó inaktív   Gallagher 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.273
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 12. 17:09

Idézet: -=IcEmAn=- - Dátum: 2005. Dec. 11., Sunday - 22:05

-=Screenshot=-
katt a képre nagyításhoz

véleményeket kérek  :cool:

Szép!  :up:

Én még eltudnék képzelni a képernyő tetejére egy Object Dockot(full átlátszót, és abba elhelyezni, a desktop jobb felső sarkában található ikonokat, hogy ne csufitsák a hátteret.  :cool:  :smoker:

Szerkesztette: -=(Chrystopher)=- 2005. 12. 12. 17:14 -kor

Képand on the sixth day, God created ManchesterMotherboard:Gigabyte GA-H61M-D2-B3 | CPU:Intel i3-2120 3.30Ghz | VGA:VTX3D Radeon HD5670/1GB
RAM:4GB 1333Mhz/DDR3 | Power:Chieftec 400W | Display: Fujitsu Siemens 19" Wide-LCD & LG 42" LED TV
HDD/SSD: Transcend 128GB[SandForce SF-2281VB1] no HDD. Only Cloud-storage
Operating System: Windows 8.1/64 & OSX 10.8.2

Téma megosztása:


  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó