HWSW Informatikai Kerekasztal: Kinek milyen a Desktopja? V. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Kinek milyen a Desktopja? V.

#601 Felhasználó inaktív   B@ldrick 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 237
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 18:22

Idézet: eMeM - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 0:09

Letöltöttem DA-ról egy ff témát. 2 jar file. ezeket hová kell másolni, vagy hogyan kell feltenni?

a .jar-t bedobod a Tools/Themes ablakába és telepíti automatice
Gigabyte EP45-DS5|Intel Core2Quad Q9450 @3.2GHz|Asus Silent Knight II|CSX DDR2 1066Mhz 2x2GB|Sapphire HD4870 512MB GDDR5|WD Caviar16 RE 320GB+SE16 750GB+Blue 500GB|Seagate Barracuda 7200.7 160GB|Thermaltake Shark-black|Corsair TX650|Creative Desktop Theater 5.1 DTT2200|Hauppauge WinTV THEATER|Pioneer DVR-109|Logitech G9 Laser Mouse|SteelSeries QcK mini|Samsung SyncMaster 226CW|Artic Cooling F12 Pro PWM|Windows 7 x64|Mac OS X Snow Leopard 10.6.2

#602 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 18:26

Idézet: dexike - Dátum: 2005. Nov. 30., Wednesday - 18:15

Régóta fennálló másik problémám:

1920x1200ban szélesvásznú moncsin netezek IE6tal maximalizált ablakméretben. Ebben biza elvesznek az oldalak. 800ra optimalizált oldal csak 1 csík középen. A középre igazított oldalakkal monyuk nincs semmi bajom, de a balra igazított oldalak, kikerülnek a kép bal szélére és kényelmetlen nézni:) Ezért benyomtam a kedvencek side bart ezzel visszatoltam középre az exlporeren belül a balra igazított oldalakat, de persze a középre igazítottak meg jobbra csúsztak ezáltal. Gondoltam semmi gond berakok "valamit" akár funkció nélkül (úgy is üres terület lenne a helyén) jobb oldalra is a scrollbar mellé, így az összes rakoncátlan oldalt középre szorítom. De sajna ez sehogy seakar összejönni mivel az explorerben alapból nem lehet odarakni semmit. Találtam 1 custom IE alapú browsert de az meg bugos volt + én explorerből (intéző) bonyolítom a filekezelért is, hogy minden 1 helyen legyen, ezért más böngésző nem jöhet szóba mert azok nem működnek 1ütt az intézővel. Tehát valami okosság kéne jobb oldalra:)

nemtom mukod -e jol de ha az internet explorerben a tools > internet options > accessibility > user style sheets-nel megadsz egy altalad megszerkesztett "kozepre igazit minden oldalt" szeru css-file-t akkor az automatikusan minden oldalra ervenyes lesz. persze eleg csak sztem a "body" tagre egy align=center dolgot betenned es valszeg jo lesz.. nemtom ezt meg sosem probaltam, csak tipp. de probald ki! en pl. egy css-el az iexplorer border-jet szepitettem meg.  ;)
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#603 Felhasználó inaktív   dexike 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 345
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 19:17

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 19:26

nemtom mukod -e jol de ha az internet explorerben a tools > internet options > accessibility > user style sheets-nel megadsz egy altalad megszerkesztett "kozepre igazit minden oldalt" szeru css-file-t akkor az automatikusan minden oldalra ervenyes lesz. persze eleg csak sztem a "body" tagre egy align=center dolgot betenned es valszeg jo lesz.. nemtom ezt meg sosem probaltam, csak tipp. de probald ki! en pl. egy css-el az iexplorer border-jet szepitettem meg.  ;)

Köszi! Kipróbálom, erről az oldalról még ne közelítetttem meg a probémát. A baj csak az, hogy intézőben ugyenez a van és a fileoknak ezt már nem lehet megmagyarázni...:)
Ez a maicímem: zeek(kukac.at)enternet(pont.dot)hu a másik sajna beragadt:) lehet más néven is reggeltem valamikor és nem engedi megváltoztatni...

#604 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 19:26

Idézet: dexike - Dátum: 2005. Nov. 30., Wednesday - 19:17

Köszi! Kipróbálom, erről az oldalról még ne közelítetttem meg a probémát. A baj csak az, hogy intézőben ugyenez a van és a fileoknak ezt már nem lehet megmagyarázni...:)

nem csinalnal 1-1 screenshotot rola? kivancsi vagyok hogy nezhet ugy ki...  :rolleyes:  (aztan dobd fel az imageshack.us-ra vagy a kepfeltoltes.hu-ra)
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#605 Felhasználó inaktív   komi28 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 20:13

Win install után most ilyen:
Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]
Mi lekvár helyett inkább pálinkát főzünk. Kicsit fura vele először a palacsinta, de meg lehet szokni!

#606 Felhasználó inaktív   Steveke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 656
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 20:38

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2005. nov. 27., vasárnap - 21:42

Piac ? Háztartási bolt esetleg ?:D viccet félretéve, talán nézd meg a deviantart.com-on.

Végiglapozgattam de nincs benne fém kuka sajnos :( Hol keressgéljek még? valami tip? :think:
Alaplap: Asus A8N-E Processzor: AMD Athlon64 3200+ Venice Memória: Kingston 2x512MB Merevlemezek: Samsung 120 GB + 160 GB Videókártya: Gigabyte 6800GS Monitor: Samsung SyncMaster 930BF Ház: CoolerMaster Centurion 5 Egér: Logitech Mx510 Billentyűzet: EzKey Ez-8000

#607 Felhasználó inaktív   Normika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 724
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 21:14

Pl ezek is a deviantartrol vannak:

Csatolt fájl:


Reggeli Londonban
Ebéd New Yorkban
Csomag a Bermudákon                               British Airways

#608 Felhasználó inaktív   Normika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 724
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 21:14

full

Csatolt fájl:


Reggeli Londonban
Ebéd New Yorkban
Csomag a Bermudákon                               British Airways

#609 Felhasználó inaktív   Normika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 724
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 21:15

masik

Csatolt fájl:


Reggeli Londonban
Ebéd New Yorkban
Csomag a Bermudákon                               British Airways

#610 Felhasználó inaktív   Normika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 724
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 21:15

full

Csatolt fájl:


Reggeli Londonban
Ebéd New Yorkban
Csomag a Bermudákon                               British Airways

#611 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 21:29

Idézet: Steveke - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 20:38

Végiglapozgattam de nincs benne fém kuka sajnos :( Hol keressgéljek még? valami tip? :think:

A MAcintos-ra hajazó témá közzül sok tartalmaz fém kuka ikont. Pl a FlykiteOSX.

#612 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 01:51

Idézet: komi28 - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 20:13

Win install után most ilyen:
Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]

Ezt a hátteret elkérhetném?:)

Szerkesztette: GoodSpeed 2005. 12. 01. 02:01 -kor


#613 Felhasználó inaktív   dexike 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 345
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 08:30

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 20:26

nem csinalnal 1-1 screenshotot rola? kivancsi vagyok hogy nezhet ugy ki...  :rolleyes:  (aztan dobd fel az imageshack.us-ra vagy a kepfeltoltes.hu-ra)

Mármint miről?
Ez a maicímem: zeek(kukac.at)enternet(pont.dot)hu a másik sajna beragadt:) lehet más néven is reggeltem valamikor és nem engedi megváltoztatni...

#614 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 08:36

Idézet: dexike - Dátum: 2005. Dec. 1., Thursday - 8:30

Mármint miről?

hat arrol a "hibarol" amit a widescreen monitor "idez" elo.  :think: amit mondtal arrol, hogy szarul nez ki a lap ha nem kozepre van igazitva ... meg az explorerben is.. de mindegy vegulis. sikerult amugy megoldani?
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#615 Felhasználó inaktív   Steveke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 656
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 16:24

Idézet: Normika - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 21:14

Pl ezek is a deviantartrol vannak:

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]

Ilyen stílusu kukára gondoltam csak ezt ha beteszem akkor 32x32-be teszi be nem pedig a windows normál méretében ami 64x64 és jó val kisebb és elég csúnya így :(
Alaplap: Asus A8N-E Processzor: AMD Athlon64 3200+ Venice Memória: Kingston 2x512MB Merevlemezek: Samsung 120 GB + 160 GB Videókártya: Gigabyte 6800GS Monitor: Samsung SyncMaster 930BF Ház: CoolerMaster Centurion 5 Egér: Logitech Mx510 Billentyűzet: EzKey Ez-8000

#616 Felhasználó inaktív   dexike 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 345
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 16:36

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 9:36

hat arrol a "hibarol" amit a widescreen monitor "idez" elo.  :think:   amit mondtal arrol, hogy szarul nez ki a lap ha nem kozepre van igazitva ... meg az explorerben is.. de mindegy vegulis. sikerult amugy megoldani?

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 9:36

hat arrol a "hibarol" amit a widescreen monitor "idez" elo.  :think:   amit mondtal arrol, hogy szarul nez ki a lap ha nem kozepre van igazitva ... meg az explorerben is.. de mindegy vegulis. sikerult amugy megoldani?

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 9:36

hat arrol a "hibarol" amit a widescreen monitor "idez" elo.  :think:   amit mondtal arrol, hogy szarul nez ki a lap ha nem kozepre van igazitva ... meg az explorerben is.. de mindegy vegulis. sikerult amugy megoldani?

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]
Ez a maicímem: zeek(kukac.at)enternet(pont.dot)hu a másik sajna beragadt:) lehet más néven is reggeltem valamikor és nem engedi megváltoztatni...

#617 Felhasználó inaktív   ozz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 02. 22:14

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2005. nov. 22., kedd - 12:23

Kép

Winter Style.

Maga a vs Chaninja. Van user pics a startmenühöz, loginui, Cursor és vagy 5 féle visual style, Természetesen az egész pack free, és a népszerű chaninja munkáját dícséri ;)

wallpaper linket dobnal?

koszi

#618 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 03:28

Idézet: ozz - Dátum: 2005. dec. 2., péntek - 22:14

wallpaper linket dobnal?

koszi

link to pictures

#619 Felhasználó inaktív   dexike 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 345
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 07:04

Idézet: Desorder - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 19:26

nemtom mukod -e jol de ha az internet explorerben a tools > internet options > accessibility > user style sheets-nel megadsz egy altalad megszerkesztett "kozepre igazit minden oldalt" szeru css-file-t akkor az automatikusan minden oldalra ervenyes lesz. persze eleg csak sztem a "body" tagre egy align=center dolgot betenned es valszeg jo lesz.. nemtom ezt meg sosem probaltam, csak tipp. de probald ki! en pl. egy css-el az iexplorer border-jet szepitettem meg.  ;)

Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Style sheet-et nemtok programozni, de találtam olyanokat amik nekem pont jók lennének csak nemtom rávenni az explorert, hogy használja is! Beállítom, de nem történik semmi.

Találtam pár más érdekes dolgot is: toolbar1 toolbar2 de ez szintén tökéletes lenne csak az baj, hogy az explorer nem szereti és folyamatosan blokkolja a bar tartalmát. Működik hibátlanul, még flasht is lehet bele rakni csak épp mindig beadja azt a hülye informásiós sávot! Minden biztonsági funkciót kivettem ami csak a kezem ügyébe akadt de akkor se akart elhallgatni:(...
Ez a maicímem: zeek(kukac.at)enternet(pont.dot)hu a másik sajna beragadt:) lehet más néven is reggeltem valamikor és nem engedi megváltoztatni...

#620 Felhasználó inaktív   komi28 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 08:13

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 2:51

Ezt a hátteret elkérhetném?:)

Szia itt van a háttér amit kértél:
háttér
Mi lekvár helyett inkább pálinkát főzünk. Kicsit fura vele először a palacsinta, de meg lehet szokni!

Téma megosztása:


  • (103 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó