HWSW Informatikai Kerekasztal: Windows Xp és a virtuális memória - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Windows Xp és a virtuális memória

#81 Felhasználó inaktív   Gjaza 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 129
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 06. 12:49

Én is kikapcsoltam, 3 giga memória van a gépemben, (pontosabban ennyit lát az xp) és semmi negatív változást nem tapasztaltam. Lehet, hogy gyorsabb lett a gép, ezt nem érzékelem nagyon, de biztos így van.

#82 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 11. 14:46

Idézet: Gjaza - Dátum: 2008. márc. 6., csütörtök - 13:49

Én is kikapcsoltam, 3 giga memória van a gépemben, (pontosabban ennyit lát az xp) és semmi negatív változást nem tapasztaltam. Lehet, hogy gyorsabb lett a gép, ezt nem érzékelem nagyon, de biztos így van.

Azzal a néhány lappal, amiket mozgat ilyenkor hdd-re az xp, nem nagyon fog gyorsulni. Ha viszont közel annyi (vagy több) ram kel neki, mint amennyi fizikailag benne van, akkor swappolni fog rendesen.
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó