HWSW Informatikai Kerekasztal: HWSW Informatikai Kerekasztal -> ma láttam

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Feliratkozás: ma láttam        RSS Feed

Maniac

1 Komment
Flashdance, nem láttam, nem is fogom.
De tegnap hallottam valamit, és amíg kerestem, találtam valamit.
Íme mindkettő:

YouTube


YouTube

Feldolgozunk!

2 Komment
Hetek óta akarok írni a feldolgozásokról. Össze kéne szedni Presnyakovot, Apocalypticát, Nouvelle Vague-t, és sokakat, akiket hallottam egyszer valahol, aztán átmentek passzív állományba, és már csak felismerni tudom őket, felidézni nem.

Volt nekem anno egy feldolgozós rádióműsorom. Meghallgattam újra, hát, sok mindent máshogy...

Szikora

Szólj hozzá!
a Hungária és az R-Go mellett jutott idő és energia rendes zenélésre is, lásd Ferm, akikkel a Városligetben dobolt

De most nem erről akarok, hanem hogy a gidás Robinak volt két nagylemeze, és hogy de jók is azok. Bizony.
Így jácctok ti és Így jácctok kint...

szemezgetek

2 Komment
Nem tudom megérteni a fészbúkos állapot-kopipésztelős történeteket, de amit ma reggel láttam, az tetszik.
Más kérdés, hogy ennek miért épp apró énüzenetek módján kell terjednie, de legalább meg tudom mutatni.

Rengeteg olyan kifejezés van a magyarban, ami valamilyen módon a kajával kapcsolatos.
Például amikor perecelsz egyet. Vagy...

zenék

2 Komment
Hazafelé leginkább MR2 szól, kicsit avíttas helyenként, de amióta nincs barátom, itt hallok leggyakrabban olyasmit, amit érdemes.
Olykor-olykor bepötyögöm a telefonba, amit hallok. Írhatnám, hogy félrehúzódok és úgy gépelek, de minek. Hisz az természetes.

Váróterem.
Cseh Tamás dalának...

jövőkép

7 Komment
Ma reggel két szelet gépi kenyeret láttam gyárilag fóliába csomagolva.
Nem sokkal később pedig egy videót arról, hogy a Fülöp-szigetek egy szegénynegyedében a bádogtetőbe ágyazott műanyagpalackba vizet és némi öblítőt öntve világítanak olyan kunyhókban, ahol eddig semmi fény nem volt.
http://uk.reuters.co...deoId=216968892

ezmiez

Szólj hozzá!
Ez az, hogy vannak kisfilmek, dalok, klippek, akármik, amikre emlékezni szeretnék ezért vagy azért. Afféle kis házi "érdekes videók" / "vicces videók" topik. Vagy egy sokadik " a jútúb legjobbjai" gyűjtemény. Soha nem teljes és soha nem objektív. Ahogy kell.

Írhatnék ide egy párat az előzményekből. Egy...
Oldal 1 / 1

Március 2024

H K S C P S V
    123
45678910
11121314151617
18 19 2021222324
25262728293031

Legutóbbi bejegyzések

Utolsó kommentek

Keresés a blogon