HWSW Informatikai Kerekasztal: 576 Online - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

576 Online

#1 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 12:37

Hazánk legrégebbi offline lapja becsődölése után elindította az 576 Online-t, amely magas szinten nyomja a hírek sokaságát. Tetszik, vagy nem? Miért jó az 576. Megmaradt vajon a régi filing? Beszéljük meg.

#2 Felhasználó inaktív   Dark 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 22
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 09:15

Abszolult egyetértek veled,veszem a Konzolt is nagyon üt.576 rulez!!!A GK utánKép
lsten megbocsát, én nem;)

#3 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 22:10

A Kbyte-nak régi előfizetője voltam,szerintem nagyon ott volt az ujság. Az 576 Online is nagyon frankó!!Rengeteg az új hír és nem a gagyikkal van tele hanem a mennyiség minőséggel is párosul. Én minden nap olvasom és jönnek a hírlevelek is.Kép

Az is tetszik benne,hogy nehezen gyűrődik!!Kép


Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#4 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 26. 12:45

Hoppá, az a hír járja, hogy nemsokára újraindul az 576 Kbyte! A hír már hivatalos, mert Balogh Zsolti (a lap tulajdonosa) is megerősítette a hírt!
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#5 Felhasználó inaktív   Fou-lu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 24. 12:43

De yo!!!

Fou-lu, az első császár



#6 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 24. 18:47

Én nem ismerem az 576-ot. Én GS-t veszek. Onnan mindent előbb tudok meg.

#7 Felhasználó inaktív   Fou-lu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 01. 06:57

Nem hiszem. 576 Online mindennél gyorsabb.

Fou-lu, the 1st emperor



#8 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 22. 07:33

hát azert ez nem teljesen igaz...:Đ

viszont tényleg értenek hozzá, és hozzák a szinvonalat :-D


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 22. 22:52

Olyan egyén akinek van netje minek vesz offline lapot,hmm??
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   Ryo san 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 17. 19:02

Idézet

Olyan egyén akinek van netje minek vesz offline lapot,hmm??
Bizony veszek,nem is eggyet!!Van egy varázsa annak hogy finom jó illatú papíron olvasom a szebbnél szebb képekkel illusztrált sajtóterméket.És nem mellesleg ez nálam már egy hobbi is.Nem is érezném jól magamat ha nem vennék meg minden konzollal foglalkozó magazint,még ha nincs is sok.Kép
Hajrá konzolok,tiétek a világ!

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 17. 21:17

(sóhaj) Offline lap... hmm...be szép is volt még anno... megvettem, irány a Meki, bigmac menü és annak arcbatolása közepette olvastam a tutit! Kép


#12 Felhasználó inaktív   tapaig 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 95
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 18. 12:19

Idézet

Hoppá, az a hír járja, hogy nemsokára újraindul az 576 Kbyte! A hír már hivatalos, mert Balogh Zsolti (a lap tulajdonosa) is megerősítette a hírt!
Amúgy nekem ők voltak az első játékmagazin-élményem, és nagyon-nagyon szerettem. Náluk még volt normális levrov, meg baromi jók voltak a leírások. A hozzászólás kelte alapján azonban úgy látom, az újjáindulásból nem lett semmi:( tud vki infót?

#13 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 18. 16:21

576 Konzol rulez 4eva. Kép

Jaji, a nyomtatott sajtó különben TOTÁLISAN MÁS életérzés, ill. sok dolog van benne, ami nincs az online verzióban. Nem beszélve arról, hogy sztem sokkal jobb nyomtatott szöveget olvasni, mint az elektronikusat.:Đ

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#14 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 18. 20:20

Idézet

Idézet

Hoppá, az a hír járja, hogy nemsokára újraindul az 576 Kbyte! A hír már hivatalos, mert Balogh Zsolti (a lap tulajdonosa) is megerősítette a hírt!
Amúgy nekem ők voltak az első játékmagazin-élményem, és nagyon-nagyon szerettem. Náluk még volt normális levrov, meg baromi jók voltak a leírások. A hozzászólás kelte alapján azonban úgy látom, az újjáindulásból nem lett semmi:( tud vki infót?
Isaac: Vegleg es orokre le lett fujva az 576 KByte ujraindulas, de ma mar amugy is ki inditana PC-s lapot ekkora (kifogyhatatlan nyugati tokevel tamogatott) konkurencia ellen, amikor a konzolok sokkal jobban mennek, lehet helyette 576 Konzolt olvasni. :Đ

#15 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 19. 14:59

Idézet

Idézet

Idézet

Hoppá, az a hír járja, hogy nemsokára újraindul az 576 Kbyte! A hír már hivatalos, mert Balogh Zsolti (a lap tulajdonosa) is megerősítette a hírt!
Amúgy nekem ők voltak az első játékmagazin-élményem, és nagyon-nagyon szerettem. Náluk még volt normális levrov, meg baromi jók voltak a leírások. A hozzászólás kelte alapján azonban úgy látom, az újjáindulásból nem lett semmi:( tud vki infót?
Isaac: Vegleg es orokre le lett fujva az 576 KByte ujraindulas, de ma mar amugy is ki inditana PC-s lapot ekkora (kifogyhatatlan nyugati tokevel tamogatott) konkurencia ellen, amikor a konzolok sokkal jobban mennek, lehet helyette 576 Konzolt olvasni. :Đ
Úgy van, úgy vaan!! Kép (Amúgy még mindig nem vettem meg a legfrissebbet, majd ma.)

(Frankó az avatarod, kedves Ford ... Kép)

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#16 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 19. 21:07

Idézet

(Frankó az avatarod, kedves Ford ... Kép)
Sybilla: Kosz, nem en pixeleztem (persze azert dolgoztam rajta), ha nem ismerned, o Spider Jerusalem a Transmetropolitanbol, akit Hunter S. Thompson gonzo nagymester ihletett, kar, hogy egy-ket honapja szetlotte a fejet az oreg.

#17 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 20. 15:54

Idézet

Idézet

(Frankó az avatarod, kedves Ford ... Kép)
Sybilla: Kosz, nem en pixeleztem (persze azert dolgoztam rajta), ha nem ismerned, o Spider Jerusalem a Transmetropolitanbol, akit Hunter S. Thompson gonzo nagymester ihletett, kar, hogy egy-ket honapja szetlotte a fejet az oreg.
Hát, nem ösmertem (nem meglepő módon, tudi, igen nagy lyukak tátonganak a filmes kultúrámban, melyeket igyexek betömködni nyú, centralizált helyzetemben Kép), de attól még kiru változatlanul! :Đ
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#18 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 20. 10:18

A hetvegen megvettem az uj 576-ot, csak ugy nosztalgiazasbol, mert annyira szerettem azt a feelinget, amikor megveszem az uj szamot.... Sajnos megint csak ugyanott vltam mint amikor abbahagytam a vasarlasat... Ket erdemlegesebb cikk volt benne, de ezekrol is en mar irtam az egyiket 1 honapjja a masikat 2 hete... :Đ(( Szoval nem erdemes mar manapsag 576-ot venni, semmi ujdonsag nincsen benne...
Kép

#19 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 20. 17:44

Idézet

A hetvegen megvettem az uj 576-ot, csak ugy nosztalgiazasbol, mert annyira szerettem azt a feelinget, amikor megveszem az uj szamot.... Sajnos megint csak ugyanott vltam mint amikor abbahagytam a vasarlasat... Ket erdemlegesebb cikk volt benne, de ezekrol is en mar irtam az egyiket 1 honapjja a masikat 2 hete... :Đ(( Szoval nem erdemes mar manapsag 576-ot venni, semmi ujdonsag nincsen benne...
Viszont legalább tolják rendszeresen az újságot, nem úgy, mint a GamePro, mely ideiglenesen bezárta kapuit...

#20 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 20. 19:13

Idézet

Viszont legalább tolják rendszeresen az újságot, nem úgy, mint a GamePro, mely ideiglenesen bezárta kapuit...
khm... nem is baj...Kép

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó