HWSW Informatikai Kerekasztal: Battlefield 2 (II) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (113 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Battlefield 2 (II)

#21 Felhasználó inaktív   J@seF 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 775
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 26. 22:11

megszereztem a SF-et, kipróbáltam és nagyon tetszik :D , csak nem tudom, hogy a F2000-s fegyvert honnan szedték 1 páran, mert az unlock-ok között nincs :confused: 

#22 Felhasználó inaktív   NeoPampalini 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.110
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 28. 22:51

"csak nem tudom, hogy a F2000-s fegyvert honnan szedték 1 páran, mert az unlock-ok között nincs"

Ahhoz előbb az alap assault-os spéci fegyvert kell megszerezned (G3), utána jöhet az F2000. Ha az már megvan, akkor tudja a rák, lehet hogy azt csak SF-ben lehet megszerezni?



Na, most jáccottam egy kicsinyt, hát elszomorító. Ezektől az SF fegyverektől kb. két lövésből megfexik az ember, tényleg izgis így rohamozni. De lehet, hogy mostanság csak nem megy a játék, újabban elég érdekes statokkal zárom a köröket...  :bolond:

#23 Felhasználó inaktív   soprano 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 277
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 01:06

Idézet: CéZé - Dátum: 2005. nov. 24., csütörtök - 17:47

Talán ugy hogy átirod a temp könyvtárat arra a particíóra ahol sok helyed van

Hm nekem is ugyanez a problámám a windows particio csak 5 gigas es sehogy nemtok csinálni neki helyet mégis hogy lehet átirni a temp könyvtárat?  :rolleyes:

#24 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 08:13

Üdv!

Most szereztem meg a játékot.  :smoker:  Feltettem az 1.3-as patch-et, de néztem van 1.12 az EA-nél...Ez most időrendben hol is van?  :think:

#25 Felhasználó inaktív   StLewis 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 987
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 10:08

Idézet: =Oli= - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 8:13

Üdv!

Most szereztem meg a játékot.  :smoker:  Feltettem az 1.3-as patch-et, de néztem van 1.12 az EA-nél...Ez most időrendben hol is van?  :think:

hi!

Nem tom én nem értek hozzá, de Taranis nem régi hozzászóléséban az 1.12-es van...én ezt vélném ujabbnak :)

Taranis hozzászólása párral feljebb
"Néha mindenki elkövet néhány hibát/De ha magadba nézel és azt látod hogy/A szíved tiszta akkor/ Jó az út amin jársz és többé/ Ne is fordulj vissza" -Tankcsapda-Örökké tart

#26 Felhasználó inaktív   vlaho 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 34
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 14:25

Idézet

Most szereztem meg a játékot.    Feltettem az 1.3-as patch-et, de néztem van 1.12 az EA-nél...Ez most időrendben hol is van?


A legfrissebb patch az 1.12 azt tedd fel.
1.01
1.02
1.03
1.12

#27 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 30. 14:33

Idézet: StLewis - Dátum: 2005. nov. 30., szerda - 10:08

hi!

Nem tom én nem értek hozzá, de Taranis nem régi hozzászóléséban az 1.12-es van...én ezt vélném ujabbnak :)

Taranis hozzászólása párral feljebb

Igen láttam, csak azért megkérdeztem :D Meg kicsit fura volt, hogy 1.3=>1.12  :think:

#28 Felhasználó inaktív   asimov 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 50
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 11:58

Az biza 1.03! :D

#29 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 13:08

Idézet: asimov - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 11:58

Az biza 1.03! :D

Aha :D Akkor nálam 1.04 a következő... :think:

#30 Felhasználó inaktív   asimov 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 50
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 13:24

Azért kiváncsi leszek mi lesz a köv. patch száma....  :think:
Elég mokásan számoznak a DICE-nál az már egyszer biztos. Pl. az 1.02-1.03-as váltásnál sokkal több módosítást vezettek be, mint az ominózus 1.12-nél. :pokeas:
Nemrég nyilatkoztak a worthplaying-nek, miszerint még mielött kijött volna az 1.12 már gőzerővel dolgoztak a rá-rákövetkező patch-en...  :D Mókás.

Szerkesztette: asimov 2005. 12. 01. 13:25 -kor


#31 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 13:59

Idézet: asimov - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 13:24

Azért kiváncsi leszek mi lesz a köv. patch száma....  :think:
Elég mokásan számoznak a DICE-nál az már egyszer biztos. Pl. az 1.02-1.03-as váltásnál sokkal több módosítást vezettek be, mint az ominózus 1.12-nél. :pokeas:
Nemrég nyilatkoztak a worthplaying-nek, miszerint még mielött kijött volna az 1.12 már gőzerővel dolgoztak a rá-rákövetkező patch-en...  :D Mókás.

Több lesz lassan a patch, mint a játék :D

#32 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 14:03

nyaron azert nem vettem meg mert meg kiforratlan volt. most meg kiforrotlanabb :D lol. nomeg a kieget is meg kene vennem.. az ugy meg mar sok. inkabb css  meg dod  :smoker:
JóSebesség

#33 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 14:53

Idézet: -Turbo- - Dátum: 2005. dec. 1., csütörtök - 14:03

nyaron azert nem vettem meg mert meg kiforratlan volt. most meg kiforrotlanabb :D lol. nomeg a kieget is meg kene vennem.. az ugy meg mar sok. inkabb css  meg dod  :smoker:

Én se hittem el, de sokkal jobb, mint a CS, lan-on nem tetszett, de online nagyon jó, alig tudtam abbahagyni :D Nemsokára beszerzem a kiegészítőt is, úgy már nem volt veszélyes, hogy féláron hozzájutottam az alapjátékhoz  :rolleyes:  :D

#34 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 01. 15:16

At 1.12 gondolom azért kapott eltérő számozást, mert nem bugfixek miatt adták ki, hanem hogy kompatibilis legyen az alapjáték a kiegészítővel (elsősorban azoknak, akik nem veszik meg a kiegészítőt).

#35 Felhasználó inaktív   Kropacsek 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 488
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 02. 20:54

Van gépigénye a kedvesnek, vagy inkább memóigénye...
Sajna csak 1 GB RAM-om van 440 MHz-en, de
van mellette egy P IV 3,2/3,5 valamint
egy AOPEN AEOLUS 6800 GT 256 MB-al.
Ha felnyomom 1024x768-ra, valamint minden max kivéve a shadows és 2xAA van,
elég jól beszaggatt az elején... tölti fel a pályát amikor fordulok jobbra-balra???
Ennek tényleg 2 GB memó kellene?
Csudajóóó...

Mit érdemes levinni mediumra vagy low-ra, hgoy szinte észrevehetetlen maradjon a változtatás, csökkentés a max-ról???

#36 Felhasználó inaktív   phsihodad 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.152
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 07:58

Próbáld meg teljesen kikapcsolni az árnyékokat, én sokat tudtam spórolni rajta. Egy ismerősömnek az segített az akadás ellen, hogy a hangokat átállította softveresre. Egy próbát megér...
Amúgy tényleg 2 gigán érzi jól magán  :(
"Spartans... The finest soldiers the world has ever known."

"We will stand and fight... and die!"

Blogom

#37 Felhasználó inaktív   Ombuccmann 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.871
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 15:00

Árnyékokat, dinamikus fényeket nullára, textúrákat közepesre javaslom. A látótávolság meg a geometria lehet maximumon. Hangok a hangkártya függvényében jobb ha hardveresen vannak mert akkor nem a cpu-t terheli.
Egyébként a szaggatás lehet lag is.

#38 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 05. 21:18

Kerdes. Az uj patch mar javit mindent? Ertsd: nem kell a kieg. ahhoz, hogy normalisan tudj jatszani egyenlo eselyekkel.
JóSebesség

#39 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 06. 00:59

Idézet: -Turbo- - Dátum: 2005. dec. 5., hétfő - 21:18

Kerdes. Az uj patch mar javit mindent? Ertsd: nem kell a kieg. ahhoz, hogy normalisan tudj jatszani egyenlo eselyekkel.

Mint már mondtuk, a patch elsődleges célja a alapjáték és a kieg. kompatibilissé tétele volt.

Egyenlő esélyeid nem lesznek. Volt szerencsém pár lelőtt fazon csomagját felvenni, és használni mind a SCAR-L-t, mind az F2000-et. Az első pár lövés után megértettem, hogy miért lőnek le velük ilyen könnyen. Ezeket a fegyvereket nem tudod kiválasztani kiegészítő hiányában, ergo hátrányban vagy ezekkel szemben.

Saccperkábé
Accuracy: Very High
Damage: Medium+ (3-4 golyó elég szokott lenni)
Visszarugásuk elenyésző, nem zavar pontlövés közben.

Nekem is lenne kérdésem. A Spec Force kiegészítőben lévő fegyereket ugyanúgy unlockolni kell, vagy már az alapjátékban (single playerben) is lehet használni pár újabb fegyvert?


Mellesleg 250 óra játék után jöttem rá, hogy a Defibrillátorral is lehet ölni. Véletlen balesetben elhunyt egy enemy, aki közém, és egy halott társam közé lépett. Felnéztem a bal felső sarokba és látom, hogy Én [scock padded] enemy (vagy valami ilyesmi) . :)
Azóta kés helyett néha ezzel ölök. :)

Szerkesztette: Taranis 2005. 12. 06. 01:00 -kor


#40 Felhasználó inaktív   ^Sunrise^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 06. 11:24

En nagyon vartam ezt a kiegeszitot, mert imadom a BF2-ot, de nekem oriasi csalodas. A palyak roppant kicsiek, eloszor a Single 16-os meretben jatszottam es remeltem, hogy a neten majd jobb lesz 32-es meretben. Aztan par nap mulva kiprobaltam ott is es alig voltak nagyobbak. :( Nem csodalom, hogy egy repulos palya sincs, mire felszall az ember mar at is erte a palyat... :omg:
Az uj heli (Mi-35) az egyik kedvenc helim (Mi-24) ujabb verzioja, ezert is vartam meg nagyon a kieget, de a vezetese vmi botranyos. Azt hittem, hogy en felejtettem el repulni, ugyhogy gyorsan kiprobaltam a regi tipusokat, de azokkal tovabbra sincs problema.
A fegyverek, jarmuvek tetszenek, de mivel ezeket csak az uj palyakon lehet hasznalni, amiktol kiraz a hideg, ezert gyakorlatilag semmit sem nyujt szamomra a kiegeszito, nem is veszem meg. :rolleyes:  :(
÷ Gigabyte N650SLI-DS4 ÷ Intel C2D E2140 1.6@3Ghz ÷ Kingmax 4GB DDR2-800 ÷ Sapphire X1950XT 256MB ÷ Western Digital 250GB + Hitachi 500GB ÷ LG-H42L/LG-4163B ÷ Enermax Noisetaker 475W ÷ Lian Li PC-V1200B ÷ Samsung 40" LE40R72B ÷

Passzív vízhűtés lépésenként, képekben

Téma megosztása:


  • (113 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó