HWSW Informatikai Kerekasztal: Battlefield 2 (II) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (113 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Battlefield 2 (II)

#81 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 31. 23:36

A minap kibannoltak egy külföldi szerverről, mert le merészeltem lőni az admint. :(

Egyszer kigránátoztam, akkor kikickelt. Visszamentem, rá 10 percre lelőttem, erre bannolt. :down:

#82 Felhasználó inaktív   vlaho 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 34
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 01. 12:24

Idézet: Taranis - Dátum: 2006. jan. 1., vasárnap - 0:36

A minap kibannoltak egy külföldi szerverről, mert le merészeltem lőni az admint. :(

Egyszer kigránátoztam, akkor kikickelt. Visszamentem, rá 10 percre lelőttem, erre bannolt. :down:

Ez gyakori jelenség,sajnos.Én a repülőt vittem el elöle,erre kirugott.Sok kis genya van,de eddig csak külföldi szerveren fordult ez elő velem,szerencsére.Igaz ott többször is.  :down: 

#83 Felhasználó inaktív   phsihodad 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.152
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 01. 12:28

Sajnos előfordul idehaza is, bár kissé finomabb módon.. egyszerűen átrak a másik csapatba.
"Spartans... The finest soldiers the world has ever known."

"We will stand and fight... and die!"

Blogom

#84 Felhasználó inaktív   Kosh Naranek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 02. 15:36

Idézet: Taranis - Dátum: 2005. dec. 31., szombat - 23:36

A minap kibannoltak egy külföldi szerverről, mert le merészeltem lőni az admint. :(

Egyszer kigránátoztam, akkor kikickelt. Visszamentem, rá 10 percre lelőttem, erre bannolt. :down:

:eek:

Ez a probléma megoldható lenne olyan módon, hogy az illető egyáltalán nem játszhatna azon a szerveren, ahol admin feladatai/jogai vannak. Így nem is élhet vissza a helyzetével.  :smoker:

Szerkesztette: Kosh Naranek 2006. 01. 02. 15:36 -kor


#85 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 02. 15:45

Idézet: Kosh Naranek - Dátum: 2006. jan. 2., hétfő - 15:36

:eek:

Ez a probléma megoldható lenne olyan módon, hogy az illető egyáltalán nem játszhatna azon a szerveren, ahol admin feladatai/jogai vannak. Így nem is élhet vissza a helyzetével.  :smoker:

Akkor minek admin? Az adminnak az lenne a dolga, hogy ügyelje a játék menetét, szabályosságát. Csak hát sok a kiskirályoskodó, aki megérzi a "hatalmat", és visszaél vele. :(

Naivan azt hittem, hogy ez magyar szokás. :)

#86 Felhasználó inaktív   ^Sunrise^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 02. 16:48

Heten megjon remelem az uj joy-om, mar alig varom, mostanaban mindig csak repkedek. :) Mondjuk a hatranya is megvan, 1-2 TK, vagy team damage sajna becsuszik... :( :omg:
÷ Gigabyte N650SLI-DS4 ÷ Intel C2D E2140 1.6@3Ghz ÷ Kingmax 4GB DDR2-800 ÷ Sapphire X1950XT 256MB ÷ Western Digital 250GB + Hitachi 500GB ÷ LG-H42L/LG-4163B ÷ Enermax Noisetaker 475W ÷ Lian Li PC-V1200B ÷ Samsung 40" LE40R72B ÷

Passzív vízhűtés lépésenként, képekben

#87 Felhasználó inaktív   J@seF 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 775
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 02. 22:08

Idézet: Taranis - Dátum: 2006. jan. 1., vasárnap - 0:36

A minap kibannoltak egy külföldi szerverről, mert le merészeltem lőni az admint. :(

Egyszer kigránátoztam, akkor kikickelt. Visszamentem, rá 10 percre lelőttem, erre bannolt. :down:

Na ez a tipikus!
Nem bírják elviselni, ha valaki jobb nálluk... :omg:  :(

#88 Felhasználó inaktív   J@seF 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 775
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 03. 17:28

Képzeljétek tegnap érdekes dolgot művelt a BF.
Karkandon a hotel elött voltam és bekaptam 1 ágyuzást és felrepített a hotellel szemben lévő ház tetejére és túléltem. Még szerencse, hogy medicel voltam így meggyógyítottam magam és amíg volt töltényem szedegettem az ellent és senki sem tudta, hogy honnan....  :D

#89 Felhasználó inaktív   phsihodad 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.152
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 03. 17:52

Hát ezt hívják nagy mázlinak  :D
"Spartans... The finest soldiers the world has ever known."

"We will stand and fight... and die!"

Blogom

#90 Felhasználó inaktív   Running Wild 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 207
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 04. 14:53

Figyelem Figyelem!!!

Az SG szerver stabilabb, gyorsabb és lagmentesebb, eredetibb, mint valaha...
Minden alapbf2 map megtalálható rajta, 16-os és 32-es mapok, valamint a Race War autóversenyek Race mapjai is:

- Race at Karkand v2
- Race at Mashtuur v1
- Race at Oman v1
- Race at Dalian Plant v1
- Race at Fushe v1
- Highway To Hell (Dragon Valley beta)
- Boat Racing Stunt
- Tour De Mountains v3

A szerver adatai:
IP: 193.202.85.85
Port: 16567
Patch: 1.12
Tört 32-es szerver
All Unlock
stb...

A szerveren legtöbbször admin is található, akik figyelnek arra hogy tisztességes, örömet okozó játékban legyen része mindenkinek. Gyík TK-s emberek jelenléte eleve kizárt. A High Ping kick beállítás miatt senki sem foghatja vissza mások szórakozását.

A szerver egyben Race szerver is, ami azt jelenti, hogy a kiváló Race War autóversenyek, kupák és bajnokságoknak szintén otthont ad.

Ha még ez mind nem elég, akkor jelentem a szerver nemsokára még gyorsabb lesz, mivel kap egy bazigyors AMD procit, + memoárt is...

Mindenkit szeretettel várunk az SG TEAM szerverére, legyen az Harcra vágyó katona, vagy autóversenyekre kiéhezett sofőr.

Ha kérdésed van, keress meg minket az SG TEAM topicban...

BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!



http://www.bf2sof.fw.hu/ >>>AZ AUTÓVERSENY OLDALA!!!

#91 Felhasználó inaktív   =Oli= 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.933
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 04. 22:13

Egy valamit nagyon utálok ebben a játékban: az artirelli bomázás...a f*szom kivan mikor ötödszörre halok meg más-más pontokon ez a f*szság miatt, annélkül, hogy 5 métert mentem volna... :reklamacio:

#92 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 04. 22:35

Idézet: =Oli= - Dátum: 2006. jan. 4., szerda - 22:13

Egy valamit nagyon utálok ebben a játékban: az artirelli bomázás...a f*szom kivan mikor ötödszörre halok meg más-más pontokon ez a f*szság miatt, annélkül, hogy 5 métert mentem volna... :reklamacio:

Akkor téged még nem lőttek le 5x a születési helyed körül röpködő ellenséges helikopterből. A csapattársaiddal egyetemben.

Az artillery elől legalább el lehet futni, mert hallja az ember, hogy "jön". A gombnyomó másodpilóta elől kevésbé, ami kb. akkorát sebez, mint az APC fegyvere (nem a raksi), és 2x olyan gyorsan lő.

#93 Felhasználó inaktív   Cancer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.310
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 04. 23:57

Idézet: badsec - Dátum: 2005. dec. 17., szombat - 3:34

Sziasztok!

Ne várjatok egyelőre újabb Single Player pályákat a játokhoz, mert a bf2 editora jelenleg nem támogatja a botokat(gépi ellenfeleket). És pontosan ezért van az is, hogy a letöltött plussz pályak/custom mapok nem indulnak el csak multiplayerben.

badsec (bf2 pályaszerkesztő) :D

A Battlefield 2-t lehet játszani single palyer módban?  :eek: :omg:  Azt hittem, ezt direkt csak Multira találták ki/tervezték...  :think:  :D

(mindíg tanul vmi újat az ember ;) )
Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit....

#94 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 05. 22:38

Hát ez egyre jobb. Ma permanens bant kaptam Punkbuster által... Először az egyik magyar rankeden, aztán Punkbustert frissítettem, gondoltam, az a baja. Ezek után egy külföldi szerverről is banolt a PB.

Ötletem sincs, miért. 2 nappal ezelőtt játszottam utoljára, akkor még semmi baja nem volt. Azóta egy X3-Reunion játék került fel a gépre, semmi más.

Amennyire utána olvastam a PB üzenetnek, azt jelenti, hogy csaltam, illetve hogy hackeltem a Punkbuster klienst. Természetesen nem tettem egyiket sem, úgyhogy várnék pár épkézláb ötletet, mitől lehet ez a jelenség.

Jelenleg virusirtót futtatok, mert az antispyware nem talált semmit.

Szerk: a virusirtó sem. Amúgy itt a "hibaüzenet".

Csatolt képek:

  • Csatolt kép: post-16-1136500085.jpg

Szerkesztette: Taranis 2006. 01. 05. 23:28 -kor


#95 Felhasználó inaktív   ^Sunrise^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 13:28

Ilyet meg nem lattam (szerencsere).  :think:
÷ Gigabyte N650SLI-DS4 ÷ Intel C2D E2140 1.6@3Ghz ÷ Kingmax 4GB DDR2-800 ÷ Sapphire X1950XT 256MB ÷ Western Digital 250GB + Hitachi 500GB ÷ LG-H42L/LG-4163B ÷ Enermax Noisetaker 475W ÷ Lian Li PC-V1200B ÷ Samsung 40" LE40R72B ÷

Passzív vízhűtés lépésenként, képekben

#96 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 14:08

Idézet: ^Sunrise^ - Dátum: 2006. jan. 6., péntek - 13:28

Ilyet meg nem lattam (szerencsere).  :think:

Sikerült megoldani valahogy a problémát. Mivel több dolgot is csináltam egyszerre, nem tudom, melyik vezetett a megoldáshoz. Azt hiszem idegbajt kaptam volna, ha valami bug miatt elvesztem az eredeti kulcsomat.

Azért leírom, hátha másnak is előjön.

- Az egész PB könyvtárat töröltem, és újra frissítettem (van erre a célra pbsetup.exe), bár ezután kipróbáltam és még mindig banolgatott, szóval nem ez volt a gond.
- Mivel tegnap kikapcsoltam a StarwindService szolgáltatást (ez egy Alcohol 120% feature) ezért biztos, ami biztos alapon visszakapcsoltam, bár sok köze ennek se lehet a hibához. (ugyanis ide volt bemountolva a játék image.)
- Szereztem egy másik fajta image-et, és betöltöttem DT-be. (az alcohol 120%-ból pedig unmountoltam)
- Reboot is volt :)

- Ja igen, és aminek végképp semmi köze nem lehet hozzá... az X3-Reuniont átmozgattam egy másik meghajtómra. :)

Szóval ezek közül valamelyik bejött.

A legfurcsább az, hogy ahonnan banolt a PB, oda is vissza tudok menni bármikor, úgyhogy azt hiszem örülhetek.

Szerkesztette: Taranis 2006. 01. 06. 14:09 -kor


#97 Felhasználó inaktív   ^Sunrise^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 15:57

Ma egesz normalis csapatokban tudtam jatszani. Pl. az egyik palyan osszeutkoztunk repulovel, es a nekemjovo csapattars elnezest kert, es spawn utan atengedte az elso repcsit. A masiknal meg, belejott a helimbe egy ellenfel repulovel es o is bocsanatot kert.
Egyebkent en azt figyeltem meg, hogy delelott, kora delutan jobban megy a jatek es mintha normalisabb lenne a jatek is a szervereken. Este, ejszaka sokkal gazosabb. :confused:  :think:
÷ Gigabyte N650SLI-DS4 ÷ Intel C2D E2140 1.6@3Ghz ÷ Kingmax 4GB DDR2-800 ÷ Sapphire X1950XT 256MB ÷ Western Digital 250GB + Hitachi 500GB ÷ LG-H42L/LG-4163B ÷ Enermax Noisetaker 475W ÷ Lian Li PC-V1200B ÷ Samsung 40" LE40R72B ÷

Passzív vízhűtés lépésenként, képekben

#98 Felhasználó inaktív   -Turbo- 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.530
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 16:04

Vege az iskolanak? :D
JóSebesség

#99 Felhasználó inaktív   ^Sunrise^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 06. 16:15

Elnezve a ranglistat, legtobben talan USA-bol es a nemetektol jatszanak, gondolom az idoeltolodas miatt a mekdonaldsz zabalok nekunk este jonnek fel es elarasztjak a szervereket. :) Fokepp, hogy este nem is erdemes ranezni a stat oldalra, tobb tizezres a lekeres a pontszamokra, nappal meg par ember van csak a sorban. :think:
÷ Gigabyte N650SLI-DS4 ÷ Intel C2D E2140 1.6@3Ghz ÷ Kingmax 4GB DDR2-800 ÷ Sapphire X1950XT 256MB ÷ Western Digital 250GB + Hitachi 500GB ÷ LG-H42L/LG-4163B ÷ Enermax Noisetaker 475W ÷ Lian Li PC-V1200B ÷ Samsung 40" LE40R72B ÷

Passzív vízhűtés lépésenként, képekben

#100 Felhasználó inaktív   Pumee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 77
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 10. 18:18

Sziasztok!

Következő problémám volna, ha tudtok légyszi segítsetek!
Coop vagy multi játékba, mikor már minden betöltöt és join gombra nyomok egyszerűen kitesz az asztalra! Ati 9800 pro-m van, legújabb driver. single-ben minden ok, hozzám tudnak csatlakozni, csak kicsi az up-om és nagyon lagol :(  Jah a patch sem oldotta meg a problémát!
Légyszi ha tudtok valamit írjatok! Már minden FAQ-ot supportot elolvastam, de nem segített... :(

Köszi előre!

Pumee
Asus A7N8X-E Deluxe, AMD Mobile Barton @ 2400MHz,1Gb Kingstone value select @ 440Mhz, Radeon X800GTO-modded to XL(425/540).

X800 - X850 Softmod útmutató és házi vízhűtés by Pumee:
www.atisoftmodder.atw.hu

Téma megosztása:


  • (113 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó