HWSW Informatikai Kerekasztal: Painkiller (c) People Can Fly (II) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (36 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Painkiller (c) People Can Fly (II)

#81 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 17. 19:52

A nagy Húsvéti készülődésben el is felejtettem mondani, hogy sikerült megcsinálnom a BOoH-t Trauma fokozaton. Így utólag visszanézve azt kell hogy mondjam, hogy sokkal könnyebb volt mint amire számítottam. A bónusz pálya nagyon tetszett. Aki eddig nem zárta a szívébe a katapultos pályákat, az valszeg nem ezzel a pályával fogja kezdeni majd.
Ezek a PCFes fiúk nagyon elvetemültek, és zsenik. Reméllem hogy a kreatívitásukat fogják még kamatoztatni majd egy másik játékban (PK2 :Đ )
PCF  :respect:  :respect:

#82 Felhasználó inaktív   Necros 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.788
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 17. 20:36

Idézet: Blazkowicz - Dátum: 2006. ápr. 17., hétfő - 20:52

Ezek a PCFes fiúk nagyon elvetemültek, és zsenik. Reméllem hogy a kreatívitásukat fogják még kamatoztatni majd egy másik játékban (PK2 :Đ )
PCF  :respect:  :respect:

Elvetemültek: igen. :] Zsenik: :think: Nem hinném. Én az ilyet megtartanám az Ion Stormnak például. ;)
Tabrett Bethell's films - blog az összes információval. @Necros_hun Tumblr oldalam. @AnyoneYouWant @TheClinicMovie

Hajrá Fradi! BAJNOKCSAPAT 2007! A mi kézis lányaink a legjobbak! :)

#83 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 17. 23:49

Ion Storm :respect: :up:
Na most kiutáltatom magam :Đ . A Thief: Deadly Shadows a mai napig a kedvenc játékom. Kár, hogy nincs benne annyi kihívás mint pl a Painkillerben  :D

Hogy szerintem miért zsenik a PK alkotói? Mert sikerült egy olyan játékot létrehozniuk, aminek a hangulata odaveri még Chuck Norrist is. Hogy mennyi mindent tartogat a PK világa, azt csak az tudja aki huzamosabb időt eltölt a játékkal, no meg ha elolvassa a HWSW PK topikját, már ami megmaradt belőlle. A PCFes srácok olyan tökéletesen megtervezett pályákat alkottak, amiket nagyon sokan megirígyelnének. Ha eltekintünk a remekbeszabott grafikától, és a tökéletes fizikai modellezéstől, akkor elmondhatjuk hogy:
-a pályák valósághűek és tökéletesen megtervezettek
-az ellenségeink változatosak, és nem egykaptafára készültek
-a fegyvereink sem az átlagos sablont követik. A PainKiller fegyver szerintem minden idők egyik legötletesebb fegyvere
-a PKban található zene nagyon jól megkomponált és összhangban van a pályával
-a játékban hallható környezeti zaj maximálisra emeli a játékélményt
-a játék jól konfigurálható. A kezdő és a profi játékos is megtalálja benne a neki megfelelő nehézségi szintet, amit később még lehet variálni
-stb

Negatívumként mindenféleképpen a storyt mondanám. Még szerencse, hogy ez nem csökkent a játék élvezetén szinte semmit.
A srácok túl sok jót tettek a játékba ahoz hogy, egyszerű játékkészítőknek nevezzem őket.
A single playert megfejeli még egy multiplayer, amin 2005ben lebonyolították a CPL sorozatot  :up:

#84 Felhasználó inaktív   andrew-- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.054
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 18. 00:24

Idézet: Blazkowicz - Dátum: 2006. ápr. 17., hétfő - 22:49

Ion Storm :respect: :up:
Na most kiutáltatom magam :Đ . A Thief: Deadly Shadows a mai napig a kedvenc játékom. Kár, hogy nincs benne annyi kihívás mint pl a Painkillerben  :D

Hogy szerintem miért zsenik a PK alkotói? Mert sikerült egy olyan játékot létrehozniuk, aminek a hangulata odaveri még Chuck Norrist is. Hogy mennyi mindent tartogat a PK világa, azt csak az tudja aki huzamosabb időt eltölt a játékkal, no meg ha elolvassa a HWSW PK topikját, már ami megmaradt belőlle. A PCFes srácok olyan tökéletesen megtervezett pályákat alkottak, amiket nagyon sokan megirígyelnének. Ha eltekintünk a remekbeszabott grafikától, és a tökéletes fizikai modellezéstől, akkor elmondhatjuk hogy:
-a pályák valósághűek és tökéletesen megtervezettek
-az ellenségeink változatosak, és nem egykaptafára készültek
-a fegyvereink sem az átlagos sablont követik. A PainKiller fegyver szerintem minden idők egyik legötletesebb fegyvere
-a PKban található zene nagyon jól megkomponált és összhangban van a pályával
-a játékban hallható környezeti zaj maximálisra emeli a játékélményt
-a játék jól konfigurálható. A kezdő és a profi játékos is megtalálja benne a neki megfelelő nehézségi szintet, amit később még lehet variálni
-stb

Negatívumként mindenféleképpen a storyt mondanám. Még szerencse, hogy ez nem csökkent a játék élvezetén szinte semmit.
A srácok túl sok jót tettek a játékba ahoz hogy, egyszerű játékkészítőknek nevezzem őket.
A single playert megfejeli még egy multiplayer, amin 2005ben lebonyolították a CPL sorozatot  :up:

:respect: tökre egyetértek az elöttem szólóval...
i5 3570k [@ 4.2GHz] | ASUS Maximus Gene V | 16GB Samsung [DDR3 1833MHz] | Sapphire HD7950 3GB OC Dual-X | Crucial M4 128GB SSD [Sata3] | Samsung 640+1000GB [Sata2] | ASUS DVD [Sata2] | Seasonic G Series (Gold) [650W] | WACOM Graphire 4 XL | Windows 8.1 Pro [64bit] | Sound Blaster [Zx]

#85 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 18. 11:46

Idézet: Blazkowicz - Dátum: 2006. ápr. 17., hétfő - 20:52

A nagy Húsvéti készülődésben el is felejtettem mondani, hogy sikerült megcsinálnom a BOoH-t Trauma fokozaton. Így utólag visszanézve azt kell hogy mondjam, hogy sokkal könnyebb volt mint amire számítottam. A bónusz pálya nagyon tetszett. Aki eddig nem zárta a szívébe a katapultos pályákat, az valszeg nem ezzel a pályával fogja kezdeni majd.
Ezek a PCFes fiúk nagyon elvetemültek, és zsenik. Reméllem hogy a kreatívitásukat fogják még kamatoztatni majd egy másik játékban (PK2 :Đ )
PCF  :respect:  :respect:

grat Blazkowicz  :respect:

jöhet a 5 sc. ;)
"i saw god on TV"

#86 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 19. 14:17

Idézet: rémlátó

grat Blazkowicz
Nagyon köszönöm

Idézet: rémlátó

jöhet a 5 sc.
Hát az jöhet, de kicsivel később :). Még nem érzem magam annyira elvetemültnek, hogy nekiugorjak  :D . Inkább nekiugrottam mégegyszer az alapjátéknak Trauma fokozaton és 0 kártyás kezdéssel. Így egy kicsit rágyúrok a BooH-ra.

Nekem még nem volt PK videóm, ezért csináltam egyett.
Enclave+Trauma+Kártyák nélkül+Sérülés nélkül+1:53perc alatt

KÉP
Video-->Enclave (18 MB)
Az unalom elkerülése véget hozzácsatoltam a Fear Factory - Dead Man Walking cimű számát. :dance:

#87 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 21. 06:53

Idézet

Nekem még nem volt PK videóm, ezért csináltam egyett.
Enclave+Trauma+Kártyák nélkül+Sérülés nélkül+1:53perc alatt


:up:  :respect:
egész jó a módszered, én tébolyodott puffógtatóként, közvetlen közelről szoktam küldeni shotgúnárral.

Idézet

Az unalom elkerülése véget hozzácsatoltam a Fear Factory - Dead Man Walking cimű számát

:rock:  nekem a self bias resistor a kedvencem tőlük.
"i saw god on TV"

#88 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 21. 20:07

Idézet: rémlátó

egész jó a módszered, én tébolyodott puffógtatóként, közvetlen közelről szoktam küldeni shotgúnárral.
Általában én is így szoktam, de rájöttem, hogy nekem így egyszerűbb. Kártyák nélkül mentem neki a pályának, és Traumán hamar elfogy az a 100 HP. Főleg úgy, hogy szinte mindíg a lába alá témfergek  :alcohol: .

Idézet: rémlátó

nekem a self bias resistor a kedvencem tőlük.
:up:
Nekem talán a Linchpin, de emellett van még jópár. A Transgression albumról majdnem az összes szám tetszik.

#89 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 04. 30. 22:46

...a voice from the darkness.....


*BUMP* :D

No, végre én is letöltöttem és megnéztem a videót: nagyon klassz, de rámutat a játék stopperének pontatlanságára is. Mert azért az ott sosem volt 1:53 valójában, ahhoz túl hosszú..a videó is valami 3 és fél perc. A játék szerint azonban mégis 2 percen belül volt... Már nagyon régen észrevettem, hogy a játék órája bugos: ha nagyon szaggat a játék, alacsony FPS-eket kapunk, akkor ugye minden belassul..még az óra is! Egyszerűen lassan telnek a másodpercek! Ugyanezt észrevehettétek már az én videóimban is: pl. a "Ruins Video" 9 és fél perc hosszú, miközben a játék statisztikája szerint én 6:37 alatt intéztem el Thort. Amikor a videót felvettem nagyon belassult a játék és az óra is... Ha nincs ez a "lag", akkor a valós és a játék által mért idő is hozzávetőlegesen azonos lesz...

Van pár újdonság is, amit már régóta le kellett volna írnom..na nem, nem a PK2-vel kapcsolatosak még, sajna... :)

1. RJ19 - Speedrun/TimeAttack!
Már hónapokkal ezelőtt elindult a "drímkeccsölő fórumon" (Copyright: rémlátó :D) egy RJ19 nevezetű finn srác a maga PK-Speedrun próbálkozásával, amit aztán eléggé jól kimunkált/kiforrasztott, és ma már 2 órán belül tart az eredményével (mind az 5 fejezet!). Ez azonban inkább TimeAttack szerintem, mert nem folyamatosan játszotta, hanem minden szinthez "megkereste" a lehető legjobb időt. Például mit szóltok a "The Palace"-hez mindössze 6 perc alatt?! Vagy a "Docks"-hoz 10 percen belül?! OMG!! :D Ja, és persze Traumán és kártyák nélkül! Hihetetlen idők, nem igaz?  :eek:  És a legjobb az, hogy a srác mindent felvett, a videókat meg lehet nézni minden pályához... Már csak a linkeket kéne megadnom: DC-topic és RJ19 oldala... Természetesen itt is áll azonban az észrevételem a játék timerére vonatkozóan: részben pont ezért csináltam meg azt a "RealTime SpeedRun"-vállalkozást két hónapja... Még ehhez a témához: RJ19 készített videókat a pályarövidítésekről és a Secretekről is. Az egyetlen probléma, hogy szinte mindet a FileFront-ra töltötte fel, ahonnan annyi idő őket leszedni, hogy megőszülünk, mire végzünk (na jó, ez nem igaz, mert nekem mind megvan, s a szakállam mégsem ősz  :omg: )...

2. BloodBuster PK-poszterei (DC-topic)
Pár hete kezdte el fabrikálni BloodBuster a saját készítésű és válogatású screenshotjaiból összeállított PK-posztereit. Csinált egy nagy "Monster Postert" és a pályákhoz is készített posztereket az eredeti játékból. A BOOH-posztereit még hegeszti, és valószínűleg utána bedob néhány MP-posztert is. Gyűjteménybe és esetleg háttérképnek is klassz anyagok ezek, de a játék bemutatására sem utolsók...

3. Varus összeszedte nekünk az összes "monsztát"! (LINK!)
Részletes lista a PK+BOOH szörnyeiről (HP, sebesség, stb.) és pályáiról, képekkel és videókkal is megspékelve, Varustól..elsőrangú anyag a Varustól már megszokott minőségben, és kb. 500 MB terjedelemben...

4. A hazai talán legjobb PK-MP 1on1 játékos: Barabás Miklós a.k.a. $ector!
Hallottatok már Róla? Nos, szégyenszemre én is csak pár hete... Pedig ez a 17 éves srác elismert Pro Gamer. Az IndiWeben pl. 4. lett úgy, hogy csak SteLam és egy másik német srác ellen veszített. Ez nagyon-nagyon-nagyon(!!) jó eredmény! (Zárójelben jegyzem meg, hogy még Medic is ismeri; Medic is játszott anno az IndiWeb Challenge-eken, de jóval hátrébb végzett mint $ector..pedig Medic hardcore, mindenkit lemészárol FFA-ban is...) A CPL-en is kellett volna játszania, végül is, nem tudom, miért nem indult... Tekintsétek meg a Fnatic-profilját is (lejjebb láthatjátok az eredményeit). Még itthon is volt egy PK-esemény Vele kapcsolatban (ki lehetett hívni), ezt a posztert nézzétek meg! Nem semmi, nem igaz...? És még csak nem is tudtunk Róla semmit...  :rolleyes:

Remélem, tudtam némi érdekességgel/csemegével szolgálni (ezekben az ínséges időkben)... :D


SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 04. 30. 22:54 -kor


#90 Felhasználó inaktív   Blazkowicz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 20:17

@SYS
Hogy őszinte legyek nekem is gyanús volt egy kicsit, mert a Fear Factory szám 3 perc fölött van egy kicsivel, igaz a vége lemaradt. De most megtudtam a szörnyű igazságot :omg: . Régebben még néztem is a tábornokoknál, hogy az óra mikor áll meg. Amikor átváltozom démonná, vagy amikor szétrobban. Gyanús volt. Most már tudom, hogy miért volt párszor olyan érdekes időeredmény :reklamacio:

1; Ami RJ19-et illeti, hát  :respect:  :up: . Jól nyomja a srác. Én még csak a Palace videót cibáltam le, de az is ámulatba ejtő. Azt hittem, hogy már nem tudnak nagyon újjat mutatni a PKban, erre tessék.
Most, amikor játszottam a PKval, akkor a Palacenál elsőre sikerült feljutnom a katapultal, és onnan fenntről osztottam az igazságot, igazságtalan küzdelemben. Legközelebb kipróbálom én is.

2; Nagyon-nagyon szép képek. Még nem néztem meg mindegyiket, de hamarosan lekapom őket.

3; Na ebbe belefutottam én is. Nagyon ötletes :up: . Pár név kicsit furcsa, hogyha a PK-hoz adott könyvecskével hasonlítom össze. Ha jó a füzet, akkor Varus néhol rövidített egy kicsit a neveken. Kedvencem, az Operában is található Loki Kép  :Đ .

4; :eek: Most annyi újdonsággal szolgáltál, hogy csak na. Na szóval még én sem hallottam rólla. Elismerésem,  :up: . Érdekes hogy csak most hallunk felőlle. Ezt a posztert nemtudom hogy hol reklámozták, de Magyarország (egyik) legnagyobb PK topikját kár volt kihagyni  :Đ . Innen is sok sikert kívánok $ectoRnak!

Köszönjük SYS ezt az információ lavinát  :respect:

#91 Felhasználó inaktív   peterxxxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 206
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 12:58

Van még egyáltalán egy kis halvány remény hogy kiadják az 1.7-et?  :confused:  Most mi a  helyzet a PK táján? készül vmi konzolra? vagy PK2-ről van vmi? Mit csinál most a PCF?

#92 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 06. 09. 18:42

...a voice from the darkness.....

Peter, sajnos nincs semmi igazán érdekes. Csupán három dolgot tudok elmondani...

1. Szerintem nincs remény az 1.7-es patchre... :(
2. Még mindig bénáznak az XBox-verzióval, amennyire én tudom. Kíváncsi leszek, mikor jön ki egyáltalán...
3. Nemrég felröppent a hír, hogy lesz PK PSP-re is, mégpedig új helyszínekkel, szörnyekkel, egy új karakterrel (Belial mint játszható karakter, aki segít Danielnek), és pár új MP-móddal. Engem ez sem dob fel egyáltalán, hogy őszinte legyek..gondolom tudjátok, hogy miért... Nézzétek meg a hírt itt, vannak képek és részletek is..kár, hogy ez nem nekünk szól... :(

Szóval amíg a DC mindenféle platform-adaptációkkal szerencsétlenkedik, addig sajnos mi nem várhatunk semmi újat... :(

SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 06. 09. 18:44 -kor


#93 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 20:55

Nem nagyon ismerem a konzolokat, de ez a PSP nem valami kézi ketyere? Hogy lehet azon egyáltalán FPS-t játszani? :confused: Amúgy meg a DC monnyon le! :D

#94 Felhasználó inaktív   rémlátó 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 594
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 21:28

hmm...

azért érdekes, hogy mekkora üzlet ez a psp. nem átportolják egy az egyben a gammát, hanem új dolgokat is passzíroznak bele.
és nem is néz ki szarul. sőt.

szegény pc.azért remélem lesz folytatás.
bár nálunk nem volt túl nagy hype a gamma körül, de úgy gondolom máshol elég nagy siker volt (ha már a csak a multi részét nézzük), talán látnak benne annyi üzletet, hogy belekezdjenek egy folytatásba és talán van bennük még annyi lendület, hogy ne egy rakás sz*rt kapjunk. :)

én azért reménykedek. (és időről időre visszanézek, hátha egyszer azt találom, hogy SYS rálelt a bejelentésre :D)
"i saw god on TV"

#95 Felhasználó inaktív   peterxxxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 206
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 23:04

Nah emberek ez tetszik! :)
Aszittem ez a topic kihalt teljesen (már elég rég volt az ucssó hsz) erre irok vmit és szinte mindenki válaszol (a régi motorosok közül) egyből :D  vagy csak mindenkinek levél érkezik arról hogy egy uj hsz érkezett a topicba :D :D

#96 Felhasználó inaktív   peterxxxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 206
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 23:05

Idézet: SYS_TRhu - Dátum: 2006. jún. 9., péntek - 19:42

...a voice from the darkness.....

Peter, sajnos nincs semmi igazán érdekes. Csupán három dolgot tudok elmondani...

1. Szerintem nincs remény az 1.7-es patchre... :(
2. Még mindig bénáznak az XBox-verzióval, amennyire én tudom. Kíváncsi leszek, mikor jön ki egyáltalán...
3. Nemrég felröppent a hír, hogy lesz PK PSP-re is, mégpedig új helyszínekkel, szörnyekkel, egy új karakterrel (Belial mint játszható karakter, aki segít Danielnek), és pár új MP-móddal. Engem ez sem dob fel egyáltalán, hogy őszinte legyek..gondolom tudjátok, hogy miért... Nézzétek meg a hírt itt, vannak képek és részletek is..kár, hogy ez nem nekünk szól... :(

Szóval amíg a DC mindenféle platform-adaptációkkal szerencsétlenkedik, addig sajnos mi nem várhatunk semmi újat... :(

SYS "No sin is too great to be forgiven."

hát igen erre számítottam én is  sajnos :(

Szerkesztette: peterxxxx 2006. 06. 09. 23:05 -kor


#97 Felhasználó inaktív   SYS_TRhu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 657
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2006. 06. 09. 23:58

Idézet: peterxxxx - Dátum: 2006. jún. 9., péntek - 23:04

Nah emberek ez tetszik! :)
Aszittem ez a topic kihalt teljesen (már elég rég volt az ucssó hsz) erre irok vmit és szinte mindenki válaszol (a régi motorosok közül) egyből :D  vagy csak mindenkinek levél érkezik arról hogy egy uj hsz érkezett a topicba :D :D

...a voice from the darkness.....

"Evil never dies."  :cool:  - És ha most megmondod, hogy ez a szöveg hol olvasható a játékban, akkor ott a pont... :D

Ami engem illet, mostanában az a szerencse ért, hogy gépet fejleszthettem, és hát..MP-ben most végre jön a papírforma... ;) De még az SP is sokkal játszhatóbb lett, pedig visszatettem a beállításokat a maximumra. Hihetetlen, hogy a processzor és a RAM mennyire visszafogták eddig a teljesítményt, mert még mindig csak a Radeon 9550-es kártyám van ebben az új gépben: ASUS A7N8X Deluxe, Barton 2500+, 2x256 MB DDR (dual channel, 333 MHz, egyelőre nem húztam meg semmit, de szerintem nem is fogok)...

SYS "No sin is too great to be forgiven."

Szerkesztette: SYS_TRhu 2006. 06. 10. 00:05 -kor


#98 Felhasználó inaktív   Piter 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 11:56

Szinte hajszálra ugyanilyen géppel kezdtem a játékot, egész tűrhetően ment rajta. Aztán mikor A64-re váltottam, majd a 9600XT-met lecseréltem 6800GT-re, gyorsabb lett valamicskét, de a játékélményt nem igazán növelte. Azért azt a 9550-et nem ártana majd valami erősebbel kiváltani. ;)

#99 Felhasználó inaktív   Cadaver 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.589
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 16:29

[ PK-sok figyelem! ]
Faster! Harder! Cadaver!

#100 Felhasználó inaktív   G46 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 42
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 16:41

Üdv!
Nahát, öcsém, micsoda jó hírekkel tudsz te megörvendeztetni! (Mellesleg Évi beteg, úgyhogy én nyomom a gamát. Most tartok a mocsári szörnynél.)
G.

Téma megosztása:


  • (36 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó